کتاب آب های شمال

اثر ایان مگوایر از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: وحید پورجعفری-پرفروش های نیویورک تایمز

آبهای شمال یک رمان سال 2016 است که نویسنده انگلیسی و آین مک گوره است. 1859. یک مرد به یک کشتی عصبی که برای دایره قطب شمال متصل است، پیوست. پس از ترک ارتش بریتانیا با شهرت خود در تاترس، پاتریک سامنر گزینه کمی دارد اما موقعیت جراح کشتی را در این سفر ناخوشایند پذیرفته است. اما هنگامی که عمیق در سفر، یک پسر کابین کشف وحشیانه کشته شد، سومنر خود را مجبور به عمل می کند. به زودی او با یک شر حتی بزرگتر از او در محاصره دهلی، در قالب هنری دراکس: harpooner، قاتل، هیولا مواجه شد. . .


خرید کتاب آب های شمال
جستجوی کتاب آب های شمال در گودریدز

معرفی کتاب آب های شمال از نگاه کاربران
هنری دراکس، نوعی مرد واقعا وحشیانه و پر از خونریزی بود - و او از آن افتخار می کرد. تعهدات او نسبت به اعتراضی چیزی بود که تا آن زمان به یاد می آورد؛ او نیازی به تغییر ندارد. داکوتای شمالی که در دامنه قطب شمال غواصی بود، Drax توسط Patrick Sumner، یک جراح ارتش سابق با عشق به نوشیدنی، لودنوم و اسرار پنهان، پیوست. خدمه داوطلب در کل کار سختی بود، اما خشن، خشن و متعهد به پول بود. اما داوطلب توسط یک مرد با شهرت مشکوک کاپیتان شد؛ این سفر توسط شیطان احاطه شده بود و حداقل یک قاتل در هیئت مدیره وجود دارد. آبهای شمال توسط ایان مک گوری، چیزی شبیه به من بود که فکر می کردم آن رفتار و زبان خشن، کثیف و خشمگینانه، خشونت و بی رحمی بود â € œ در چهره من. درست است که سفر قرن نوزدهم در یک کشتی عجیب و غریب بود، همه مردم تا زبان خشن بود، اما به نظر من، آن را پر از اقدامات غیر ضروری و غریب بود. نوعی کتاب من نیست که می ترسم (و من احساس می کنم اشتباه گمراه کننده است) و من نیز نمی توانم آن را توصیه کنم. اما دیگران می توانند از آن لذت ببرند - این اقدام مطمئنا کامل است! یکی از چیزهایی که من دوست داشتم پوشش بود، اما در مورد من حداقل، من نباید کتاب را با پوشش آن قضاوت کنم! با تشکر از NetGalley و ناشر برای کپی من برای خواندن و بررسی.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب کوچک مریض است. من این رمان \"در مورد یک کشتی نهنگ محدود نواحی قطبی\" را برای یک کروز در هفته گذشته (عمدا) گذاشتم، فکر کردم که آن را به روح دریاها کمک خواهم کرد. چند صفحه در آن، متوجه شدم که این کتاب بر روی روحیه کوتاه خواهد بود. به جای آن چه کردم؟ یک لاشه خرس قطبی، زحمتکش، مهر و موم چشم، و تخلیه شکم آلوده است. همه چیز و خیلی، بسیار بیشتر! - می تواند شما نیز باشد! این کتاب، سرده! خام آن گوره آن آن صادقانه سخت به معده. اما فریبنده آن است.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** آب شمالی توسط یان مک گوره در مورد رابطه با ماهیت بی رحم قطب شمال قطب، همانطور که در رابطه با روابط شکننده و فرسوده بین مردان است که در محدوده ی وجودشان قرار دارد، بسیار زیاد است. در اینجا از Conrad's Heart of Darkness و البته از Moby Dick Melville می توان از آن ها متنفر بود، هرچند که با یک نوع و روایت کمتر ظریف. ویلائیان در خدمت داوطلب هستند یک کشتی قایقرانی که به زودی در شمال عمیق می شود، به سرعت در معرض حملات بی نظیر Arctic سرزده و آب های یخ زده اش قرار می گیرد. هنگامی که کشتی در یخ گیر می شود و آنها مجبور به ترک کشتی می شوند، خدمه باید به تعداد کمی از بقایای مقررات کشتی، به علاوه هر نوع موجودی که می توانند در بیابان شکار کنند، تکیه می کنند تا از مصائب آنها بگذرد. پس از فاجعه، اکثر مردان پس از آن با ترس و یا مقابله با خشونت، از منابع خیالی یا واقعی شرایط ناگوار خود بی بهره می مانند. به عنوان حیواناتی که در انتهای جهان باقی مانده اند، به آرامی از سرما و گرسنگی یخ زده می افتند، جامعه شکننده آنها به سرعت تجزیه می شود و در نهایت به نتیجه اولیه خود می رسد. در حالی که ما در سناریوهای مشابه در بسیاری از رمان های فاجعه ارائه شده است، McGuire دارای استعداد قابل توجه برای تجسم یک لحظه خاص، ارائه جزئیات روشن تقریبا تصویری. او توضیح می دهد که عمل جراحتی پیچیده فیزیکی ویلا ها با وضوح وحشیانه ای دارد و در مورد خشونت های گرافیکی با تقسیم تقریبا بی نظیر توضیح می دهد اما زمانی که خواننده می خواهد چگونگی احساس گرسنگی سرد و خشمگین را بفهمد، زبان او اغلب محتاط است و غرق شده است. آب های شمالی چشم انداز کاملا نادان است، که در آن چندین زندگی گم شده است، اغلب به هیچ دلیلی نسبت به یک لحظه ی وحشیانه کوتاه در یک فرایند که از طریق آن چیزی قابل توجه و غیر قابل تغییر است. چند اقدام به ندرت به طور کامل توضیح داده یا توجیه شده اند نهنگها بدون سرنشینان باهم مخلوط می شوند، فریاد می زنند و فریاد می زنند، مردان یکدیگر را فریب می دهند و اغلب از دست دیگران یا از قرار گرفتن در معرض چشم انداز بی نظیر یخی می میرند. در حالی که خواننده مجبور است به فهمیدن اینکه چه پاسخ احتمالی برای توضیح اقدامات شر خالص در نظر گرفته شده است، استحکام شگفت انگیز یخ قطب شمال، همه چیز را از طریق کشتی های زرهی تا خالق روح خرد می کند. علاوه بر زبان زیبا و شاعرانه، اعتقاد دارم که قدرت آب شمالی نهفته در توصیف فوق العاده دقیق و متقاعد کننده از بی رحم بودن قطب شمال و آبهای آن و توصیف دقیق از خشونت بی نظیر و غیر قابل درک انسان است. خشونت که در عین حال پربار است، در عین حال قادر به وارد کردن یک عنصر پر انرژی است. گرچه نگران کننده است، آبهای شمال به طور شگفت انگیزی نوشته شده اند که به اعمال مبهم، پیچیده و اغلب غیرقابل توضیح بی رحمانه انسان می پردازند.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان دریایی خشونت آمیز و عجیب و خونین - یک نخ ریختن (به معنای واقعی کلمه) در خون مردان و پسران، از whales و سربازان، نهنگ ها، خرس ها، مهر و موم، سگ ها و بیشتر (به احتمال زیاد â € ~Reservoir Dogsâ € ™ به جای â € ~Moby Dickâ €). زندگی در اینجا واقعا â € ~ خشن، خشن و کوتاه است و به ذهن Macbethâ € ™ ثانیه خط â € œ من در خون، stepped در farâ صحنه های خاص و اتمسفر برخی نیز از ماری شلی (جادوگر) «فرانکنستین» یادآور می شوند. این یک رمان باهوش و ترسیم است که در سراسر حرکت می کند. این داستان داستان دو شخصیت اصلی و دیگر موارد را در مورد آنچه که از افست به نظر می رسد، به عنوان یک سفر عجیب و غریب از ماهیگیری از هال (شمال انگلیس) تا مناطق نهنگی قطب شمال - در سال های مرگ (1850 â € ™ ثانیه) از â € ~golden سن صنعت صنعت نهنگ. این بسیار داستان زندگی است و ظلم و ستم در اینجا بزرگ است. هرکس که انتظار دارد یا شاید از تقلید خیره کننده ای از عظمت حماسی \"Moby Dick\" متأسف باشد، شگفت زده خواهد شد - غیر از سناریوی نهنگ و فنی و مکانیک نهنگ، این کتاب ها بسیار کم ارزش هستند. به خصوص برای قلب ضعیف \"این یک هیجان قوی، ظاهرا به خوبی تحقیق شده و اصلی است.

مشاهده لینک اصلی
(* 4.5 *) آه، بوی های قهوه ای، مفاوتی و پر سر و صدا که از طریق این صفحات نفوذ می کنند. بله، من پس از خواندن این مطلب، به طور قابل توجهی لغات مربوط به بوی بد دهانم را گسترش دادم. McGuire قطعا برای رئالیسم در اینجا می رود، هیچ چیز را ترک نمی شود در جزئیات تمام خشونت شما ممکن است انتظار می رود در یک کشتی چوب بویژه به ویژه یک با یک روانپاش پاداش است. نزدیک ترین مقایسه من می توانم با The Revenant قرعه کشی کنم. این دو داستان، برخی از موازی های قابل توجهی را به اشتراک می گذارند (یکی از مشخصه های ذکر شده به ذهن می رسد). هر دو آثار به طور قاطعانه با مردی که در ابتدایی ترین اش، وحشی و نیهیلیسم، گور قرار دارند، به طور غیرمنتظره ای مقابله می کنند .... این توصیف ممکن است باعث شود شما این را به عنوان یک تریلر مضحک دیگر کنار بگذارید، اما من فکر کردم که کیفیت نوشتار آن را به خوبی از دیگران در این زمینه برداشته است ژانر. من می توانم هر خنده و غم و اندوه از کشتی، وسعت جریان یخ را تصور کنم، و نه اشاره به راهنمای تقریبا گام به گام به flensing. آبهای شمالی همچنین دارای جایزه فوق العاده ای هستند که به خوبی طراحی شده اند، یک صفحه ترنر و شخصیت هایی که نمی توانند به راحتی آن را فراموش کنند. زمان به خوبی می گوید اگر این ویژگی های خاص کمک می کند و یا مانع از آن زمانی که زمان می آید برای تصمیم گیری در فهرست کوتاه Booker. رتبه بندی 4.5 به عنوان پایان به نظر می رسید کمی عجله و نه مطابق با کیفیت بالا از بقیه رمان. جدا از آن من آن را فوق العاده دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آب های شمال


 کتاب به پیوست دوستت دارم
 کتاب چگونه فیلمنامه بنویسیم
 کتاب جادوگر تاریکی
 کتاب این راهش نیست
 کتاب سیلماریلیون
 کتاب دریچه ای به سوی کیهان