کتاب آخرین بچه های زمین

اثر مکس برلیر از انتشارات پرتقال - مترجم: نسرین خلیلی-پرفروش های نیویورک تایمز

Ever since the monster apocalypse hit town, average thirteen year old Jack Sullivan has been living in his tree house, which hes armed to the teeth with catapults and a moat, not to mention video games and an endless supply of Oreos and Mountain Dew scavenged from abandoned stores. But Jack alone is no match for the hordes of Zombies and Winged Wretches and Vine Thingies, and especially not for the eerily intelligent monster known only as Blarg. So Jack builds a team: his dorky best friend, Quint; the reformed middle school bully, Dirk; Jacks loyal pet monster, Rover; and Jacks crush, June. With their help, Jack is going to slay Blarg, achieve the ultimate Feat of Apocalyptic Success, and be average no longer! Can he do it?


خرید کتاب آخرین بچه های زمین
جستجوی کتاب آخرین بچه های زمین در گودریدز

معرفی کتاب آخرین بچه های زمین از نگاه کاربران
زامبیده

مشاهده لینک اصلی
شما باید این را خیلی سرگرم کننده و جالب بخوانید

مشاهده لینک اصلی
SexistI توسط این کتاب به عنوان جنسیت مطرح شده است. من درک می کنم آن را از نقطه نظر یک پسر 12 ساله، اما واقعا، آمده است. ما باید کار بهترتری را برای آموزش دادن به پسران انجام دهیم، چه دختران اگر اینطور باشد، آنها واقعا فکر می کنند. اول از همه، شخصیت (تنها) دختر در کتاب، حتی تا صفحه 156 صفحه کتاب 225 صفحه را وارد نمی کند. غم و اندوه خوب. ثانيا، شخصيت اصلي، جک، کل وقت را براي او ميگذراند. نهایت او این است که ژوئن را نجات دهد، زیرا در ذهنش او دمیده است و اگر او را نجات دهد او فورا برای فریب های قهرمانانه اش سقوط خواهد کرد. همانطور که دخترها درست می کنند مهم نیست که او به سختی می داند او قبل از آخرالزمانی هیولا، و یا هر تعامل با او، او آن را به عنوان آزار دهنده آن را در بر داشت. همه چیز مهم نیست چرا که او قهرمان است و او دختر است. سه بار، هنگامی که او در نهایت به تصویر می آید، او به او می گوید که او نمی خواهد صرفه جویی کند و او باید برود. پاسخ او این است که @ این نیست. من به زمان بیشتری نیاز دارم تا او را متقاعد کنم. تاکتیک او نادیده گرفتن خواسته های او است و (به طور شفاهی) دستش را تکان می دهد تا زمانی که او موافقت کند با او برود. او می تواند فراموش کند که او نیز با بهترین دوستش درگیر می شود و به پایان می رسد بالاخره با او تماس میگیرد هنگامی که دوستش اعتراض می کند و می گوید @ این کار دختران نیست. @ Jacks پاسخ @ این است که چگونه dibs کار @. بهترین دوست او موافق است که او جک دختر است و در تلاش است تا او را سرقت کند. بنابراین حالا او به یک شی که شما می توانید با دیافراگم تماس بگیرید. فردی با احساسات، افکار و عقاید مهم نیست. در نهایت، زمانی که همه آنها، جک، ژوئن و دو پسر دیگر، در نهایت به یک نبرد بزرگ هیولا می رسند، همه باید برای زندگی خود مبارزه کنند. من همه آنها را می گویم، چون همه بچه ها به نوعی درگیر بودند. بعد از همه گفته شد، جک به خودش فکر می کند مهمترین چیز این است ... من آن را انجام دادم @ او به کشتن هیولا اشاره نمی کند، او اشاره به صرفه جویی در ماه ژوئن، دختر است. او می گوید: \"نه دخترم بود، و نه صرفه جویی در خدمت، اما من موفق به انجام این کار به هر حال و آن است که سرد @. بنابراین در ذهن او تنها چیزی که واقعا واقعا مهم است این است که او را از موقعیتی که او خودش ساخته است نجات داده است. او اکنون قهرمان است که از عواطف دختر گفت: «این خیلی اشتباه است. من می توانم پسران بسیاری از این کتاب را ببینم به دلیل هیولاها، جادوها، اقدامات و ماجراجویی. با این حال، اگر پسران شما این کتاب را بخوانند، مطمئن شوید که با آنها درباره نحوه برخورد، احترام و فکر کردن درباره دختران به عنوان افرادی که اشیاء ندارید صحبت کنید. لطفا.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** فقط یک روز دیگر در آخرالزمان هیولا ... چه می کنید اگر شما در وسط یک مکالمه هیولا با برخی از شما بهترین دوستان بود. البته، پا زدن برخی زامبی ها سبک این کتاب ماجراجویی است. نظر کلی من در مورد کتاب یکی از بهترین کتاب هایی است که تا به حال خوانده ام می گویم چون من مخلوط هیولاها، کمدی و ماجراجویی را دوست دارم (به همین دلیل من یک تن از فیلم های ابرقهرمان را تماشا می کنم). این کتاب در مورد 13 ساله به نام جک است که او هرگز خانواده واقعی او خانه را به خانه منتقل کرده بود چرا که او یتیم بود. هنگامی که آخرالزمان آغاز شد، او به تنهایی مبارزه با هیولاهای کوچک مانند یک رئیس را مبارزه کرد. اما بعد او بهترین دوستش Quint را پیدا کرد و بعد از آن جادوگر قلدر دیرک او دوستش می شود. اول از همه، تنظیم این کتاب در حومه شهر در آخرالزمان هیولا است. ارتباط این داستان این است که اگر در حومه ها نباشد، جک نمی تواند خانه اش را در یک خانه درختی بسازد. در آخرالزمان زامبی، جک لیستی از دستاوردها را برای نمونه انجام داد، مثلا یک عکس با یک زامبی و چیزهایی مثل آن. پس از آن او در بر داشت بهترین دوست خود را Quint و دلاور دزد او و با هم کار می کرد. اما جک چیزی را از دست داد که ژوئن آن را شکست داد. ژوئن در داخل مدرسه ای بود که جک رفت تا تصمیم بگیرد او را نجات دهد. وقتی او را پیدا کرد او متوجه نشد که او نیاز به صرفه جویی ندارد، اما او هرگز ترک نکرده است. درگیری، فرد V. محیط زیست است. موضوع این است که بهتر از چیزی که دارید داشته باشید. دوم از همه، یک رویداد بزرگ که شخصیت را تغییر داد زمانی بود که او متوجه شد زندگی او بهتر بود زمانی که هیولاها شروع شد. عنوان این کتاب مربوط به داستان است زیرا جک و دوستانش به نظر می رسد تنها انسان زنده است که به زامبی تبدیل نشده است. این تنظیم به این منازعه منجر می شود، زیرا در حومه شهرها بسیاری از خانه ها و فروشگاه ها دارای چیزهای بهتر است تا غارت کند اما زامبی های بیشتری در داخل این مکان ها وجود دارد. سوم از همه، وقتی که سگ از تصویر به سگ 900 پوند رسید، شگفت زده شدم. من دوست داشتم که نویسنده برای تعویض کمدی فقط یک تعلیق ایجاد کند. بخش مورد علاقه من زمانی بود که توپ های تنیس را در یک معلم زامبی به عنوان یک بازی پرتاب کردند. من فکر کردم پایان دادن به کتاب عالی بود زمانی که آنها یک هیولا بزرگ به نام بلگر شکست. من این 5 کتاب را از 5 ستاره رتبه بندی می کنم چون این زمان را گذراند و یک کتاب خنده دار بود. من این کتاب را به افرادی توصیه میکنم که دوست دارند هیولا باشند و دوست دارند خنده خوبی داشته باشند. فقط به یاد داشته باشید همیشه یک تیم داشته باشید

مشاهده لینک اصلی
با تشکر فراوان از Penguin Canada برای این ARC! من واقعا از تمام این رمان های متوسطه برخوردار هستم که تصاویر را به عنوان بخش بزرگی از روایت ادغام می کنند. این واقعا به داستان، شخصیت ها کمک می کند و به سطح غوطه وری اضافه می کند. آخرین کودکان در زمین یک ماجراجویی کاملا خنده دار از کودکان است که در تلاش برای زنده ماندن در جهان آخرالزمان پست هستند. از آن به عنوان یک نسخه کودکانه Zombieland (فیلم) فکر کنید و این کتاب است. داستان خود کاملا خنده دار است. جک، همراه با Quint، Dirk و ژوئن، باید زنده بماند زامبی ها، هیولاها و سایر موجودات منحصر به فرد. شهر آنها به چرت زدن رفته است، و با این حال آنها ثابت می کنند که روش های منحصر به فردی برای یافتن منابع وجود دارد. جک یکی از شخصیت های سرگرم کننده است - هس روح و روان، و او تلاش می کند که یک مرد سخت باشد. هس نوعی واس است، اما یک دوست داشتنی است. متاسفانه او شخصیت مورد علاقه من را نداشت، همانطور که برای ماه ژوئن تنظیم شده بود، که من آرزو می کردم بخش بزرگی از داستان بوده باشد. من عاشق آن هستم که جک را در تلاش برای دزدی او می خواند، من عاشق چرت زدن او، بی رحم، بی تفاوتی، و او همه چیز را خیلی آسان می کند. این چیزی است که او را به فویل عالی برای سه پسر، به ویژه جک Artworks، باعث می شود، در حالی که تنها طرح های خود را در ARC هنوز فوق العاده است به نگاه. هنر داگلاس هولگیت واقعا داستان را بهبود می بخشد، آن را یک کتاب کمیک تر مانند کیفیت در ورژن خاطرات یک بچه Wimpy، هر چند ادعا می کند که این بچه ها می تواند به طور کامل ضربه زدن لب به لب گرگ ها. هنر هولگیت شغلی شگفت انگیز از افزایش داستان، به ویژه در لحظات طنز آمیز خود دارد. و به من اعتقاد داشته باشید، بسیاری از humour.This کتاب بسیار دلنشین است، و آن را یک کار شگفت انگیز از سرگرم کننده poking سرگرم کننده در سبک زامبی، و در دسترس برای مخاطبان جوانتر بدون آن را برای خوانندگان جوان ترسناک و یا ترسناک است. علاوه بر این، این کتاب می تواند یک ضربه با کلاس های متوسط، به ویژه کسانی که دوست داشتن خاطرات یک سری بچه های Wimpy Kid یا مشابه آن را دوست دارند. من فکر می کنم توجه خوانندگان غیرمعمول را به دلیل آن جذاب، خنده دار و اقدام گرا می بینم. من مشتاقانه منتظر تحقق وعده داده شده، به عنوان من فکر می کنم حداکثر Brallier و داگلاس Holigate یک مسابقه ساخته شده در بهشت ​​است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آخرین بچه های زمین


 کتاب شهر خرس
 کتاب اراگون
 کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند
 کتاب دختر قبلی
 کتاب مکبث
 کتاب قدم زدن روی ماه با اینشتین