کتاب آوای فاخته

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: ویدا اسلامیه-پرفروش های نیویورک تایمز

آوای فاخته، رمانی جنایی است که خانم جی. کی. رولینگ با نام مستعار رابرت گالبریت به چاپ رسانده است. در این داستان کارآگاه کورمورن استرایک به بازرسی پرونده‌ی خودکشی یک مدل مشهور می‌پردازد. او که پس از انفجار مین در افغانستان، یک پایش را از دست داده، اکنون در مقام کارآگاه خصوصی، به سختی روزگار می‌گذراند. یک مراجع بیشتر ندارد و طلبکارها برایش دندان تیز کرده‌اند. از سوی دیگر، تازه از نامزدش جدا شده، به ناچار در دفتر کارش زندگی می‌کند. سپس جان بریستو با مراجعه به او، ماجرای حیرت‌انگیزی را مطرح می‌کند: خواهرش، لولا لندری افسانه‌‌ای، چند ماه پیش از دنیا رفته و سر و صدای بسیاری به پا کرده بود. پلیس اعلام کرده بود که او اقدام به خودکشی کرده است اما جان حاضر به پذیرش این حکم نبود. از این رو به استرایک مراجعه کرد تا از راز مرگ مشکوک خواهرش پرده بردارد.


خرید کتاب آوای فاخته
جستجوی کتاب آوای فاخته در گودریدز

معرفی کتاب آوای فاخته از نگاه کاربران
â € œWhen شما جوان و زیبا، شما می توانید بسیار بی رحمانه است. \"من به یاد داشته باشید کاملا و کاملا هیجان زده، زمانی که من در مورد جدید J. K. روولینگ شنیدم. لندن، یک کارآگاه و یک مدل برتر مرگبار. بله، من سر پاشنه بودم بنابراین به طور طبیعی من آن را به سرعت دستور دادم و شروع به خواندن نمودم. در حالی که من در مورد یک Vacancy گاه به گاه (که به نظر من عادلانه رتبه بندی شده است - یک رمان بزرگ) کمی دلمشغولی به نظر می رسید، من در نگاه اول به عشق The Cuckoos Calling افتادم. طرح و dialouges درخشان هستند. و در حالی که شخصیت اصلی ما می تواند کمی از سوراخ باشد، رابین من مطلق مطلق من است. خانم روولینگ است. برای ابدیت. بیشتر از کتاب های من در Instagram پیدا کنید

مشاهده لینک اصلی
بچه ها، من نمی دانم چه مدت زمان زیادی طول کشید. من بالاخره این کتاب را خواندم و من کاملا آن را دوست داشتم. نوشتن عالی است. پایان من را حدس زدم روایت صوتی فوق العاده است من به نوعی دکتر و همراه با ورونیکا ماریس یاد گرفتم و نمی توانم صبر کنم تا دو مورد دیگر را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
این فوق العاده خوب نوشته شده بود. اما منظورم این نیست، هیچ جای تعجبی وجود ندارد که آن را ملکه نوشته بود. فقط برداشتن یک ستاره به دلیل این که من در ابتدا به طور کامل از آن انتظار نداشتم، اما قطعا در من رشد کرد. من خیلی هیجان زده می شود که در آینده از Cormoran اطلاعات بیشتری کسب کنم.

مشاهده لینک اصلی
به هر خواننده گان داستان جنایی، زندگی مانند چیزی که CUCKOOS CALLING می شود، دزدیده است. به راحتی به درب جلو تحویل داده می شود (بدون در نظر گرفتن دیدگاه Val McDermid که باید شما را ببوسد و توجه کند)، با یک پوشش جادویی زیبا تزئین شده است، که دقیقا چیزی راجع به اتفاقات اتفاق نمی افتد. شما آن را می دانید زمانی که آن اتفاق می افتد. یک احساس که این دقیقا نوعی کتاب است که شما دنبال آن هستید. این مجموعه ای از کتاب است که شما را شروع به خشم از نیاز به خواب، و نه پشیمانی کارهای نادیده گرفته برای یک second.Part از آنچه باعث می شود که این یک کتاب فوق العاده شخصیت است. کارآگاه مرکزی کارمندی Cormoran Strike از مدرسه ای از گرگ ها تنها می آید، اما امروز در حال حاضر است. هس یک سرباز جنگی زخمی، یک تازه کار سابق Fiancà ©، که در حال مبارزه با کسب و کار است، زندگی می کند در دفتر خود را پس از آنچه به نظر می رسد تقسیم نهایی از بی ثبات سابق خود. کمک موقت او در دفتر، رابین، به طرز شگفت آور عادی است، یک دختر کشور به شهر می آید، کارآمد است، یک کارآفرین، که از تفاوت کار برای یک PI لذت می برد. خیلی اوقات، به نظر می رسد که همه چیز به نظر می رسد که آرزوی داشتن کار پایدار و کامل را داشته باشد، حتی اگر دوست پسر او را فریب دهد فکر می کند که باید باشد. پس زمینه های بیشتر برای هر دو آنها وجود دارد، اما آن را بافته شده در داستان تحقیق باعث شد زمانی که یک برادر می آید به اعتصاب برای کمک پس از افتادن بالکن یک مشکل، مدل بسیار معروف به خودکشی نامیده می شود. که منجر به بخش دیگری می شود که CUCKOOS را باعث می شود که چنین کتاب فوق العاده ای را فراخواند. یک طرح فوق العاده است Twisty، غیر منتظره، با امکانات و جایگزین های آن، چنین مورد جالب و جذابی است. چنین کنترایی میان زندگی غنی و معروف و کسانی که کمتر خوش شانس هستند و به زندگی خود نگاه می کنند، وجود دارد. کنتراست بین معروف و نه چندان زیاد وجود دارد، و به شدت مجروح و زخمی شده است. همچنین، انسانیت بزرگی و عواقب لمس در رابطه بین اعتصاب و رابین، رابین و دوست پسر او، اعتصاب و فقط در مورد همه او می آید. همچنین یک طرح که منجر به نتیجه گیری، من نمی دیدم آینده، اما زمانی که آن را رسیدن، یک حس کامل را ایجاد کرده است. واقعا تنها یک مشکل با کتاب هایی مانند CUCKOOS CALLING دارد. منتظر یک بعدی در سریال هستیم. سخت آن است که در انتظار انتظار نباشد.

مشاهده لینک اصلی
لحظه ای که من متوجه شدم که این کتاب توسط JK Rowling نوشته شده است، واکنش من چیزی بود که نزدیک بود. \"راستش را بخواهم، آیا این رمان را برداشت می کردم اگر نمی دانستم این نوشته توسط جک روولینگ نوشته شده است؟ من نمی دانم این پوشش به چشم نمی آید و برای تلفن های موبایل مانند اجرا در آسیاب. در شب سرد معروف فوق العاده مدل Lula Landry به مرگ او می افتد. پس از پیش بینی های اولیه قتل، پلیس مرگ را به عنوان یک خودکشی حکومت می کند. اما برولا لولا، جان بریستو از پذیرفتن اینکه خواهرش، علیرغم همه گزارش های رسانه ها و شواهد نشان داده شده توسط پلیس، امتناع می کند، امتناع می کند. او استخدام یک کارآگاه خصوصی Cormoran Strike، یک نظامی سابق نظامی، برای تحقیق در مورد مرگ خواهرش است. صداهای هیچ چیز فوق العاده، درست است؟ بله، اما این جایی است که درخشندگی JK Rowling در می آید. او داستان ای را که چندین بار گفته شده است و آن را جذاب می کند. لحن شوخ طبعی و اسرارآمیز که در سری هری پاتر مشهود بود، در این کتاب آمده است. در حالی که این کتاب را خواندید، از آگاتا کریستی یادآوری شدم. تماس Call of Cuckoo همان لحن است و به آن حس می دهد. Cormoran Strike، با وجود اینکه سرحال و خرس بود، به من یادآور بسیاری از هرکول پوآرو شد. مانند پوآرو، اعتصاب بیش از حد بیشتر بر روی سلول های خاکستری رنگی خود استفاده می کند و از مهارت های تحقیقاتی متداول استفاده می کند. علی رغم ظاهر و پس زمینه، اعتصاب آسیب پذیری خاصی را به وجود می آورد که من آن را تشویق کردم. او با رابین (جیمز) (بله، من نیز از بتمن و رابین یادآور شدم)، یک وزیر امور خارجه به وسیله آژانس موقت به او فرستاده شده، احساس می کند که یک بازی در آسمان ساخته شده است. هر دو اعتصاب و رابین، شخصیت های خوبی دارند. رمان عجیب و غریب نیست. اما رمز و راز، ماجراهای Strike و نوشته های JK Rowling به اندازه کافی جذاب هستند تا خواننده را مورد علاقه خود قرار دهند. همانطور که همیشه پروژۀ JK Rowling زیبا و دلربا است. به عنوان مثال، این پاراگراف را \"عجیب و غریب، اما با این وجود درست است که عکس های بی شماری از زیبایی های دیگرش، آن را سخت تر به جای ساده تر برای اعتقاد به اعتقاد لاندری واقعا واقعا وجود داشت. . . با این حال، از این علامت های سیاه سفید خشک در کاغذ، از پیام های ناخواسته املوله ای که درون جوک ها و نام مستعار فرو ریختند، طناب دختر مرده در دفتر تاریک پیش او پیش آمد. نامه های او به او چیزی را که تعداد زیادی از عکس ها نداشت، نشان می داد: تحریک در روده، و نه مغز، که یک مرد واقعی، زندگی، خنده و گریه در آن خیابان برفی بر روی لندن کشته شده بود. با رمان پیش بینی شده است. پایان دادن به نکته کاملا من را متعجب می کند. اما همه در همه â € ~ Call of Cuckoâ € ™ یک رمان رمز و راز واقعا خوب است و ارزش خواندن.PS- این من را متعجب نمی کند که JK رویلینگ تصمیم به نوشتن یک رمز و راز رمان. اولا من مصاحبه ای از او را به یاد می آورم، جایی که او علاقه مند به نوشتن یک رمز و راز قتل است (به همین دلیل من فکر کردم \"Vacancy Casual\" یک رمان رمز و راز بود). و دوم، رمز و راز ژانر زیر زمینی در سری هری پاتر بود. قصه داستان Severus Snape یکی از بهترین اسرار من است که تا به حال خوانده ام.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آوای فاخته


 کتاب جنگ جهانی ز
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب اراگون
 کتاب جادوی خون
 کتاب موفق سازها
 کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا