کتاب استیو جابز باشید

اثر ریک تتزلی از انتشارات گرایش تازه - مترجم: محمدحسن فکری-پرفروش های نیویورک تایمز

استیو جابز تبدیل به اسطوره و کلیشه های موجود در مورد استیو جابز می شود. تبدیل شدن به استیو جابز، به پرسش اصلی درباره زندگی و زندگی همکاران و مدیران اپل پاسخ می دهد: چگونه یک مرد جوان چنین بی پروایی و متکبرانه که وی از شرکتی که او تاسیس کرده است تبعید شده است، تبدیل به موثر ترین رهبر کسب و کار کسب و کار در زمان ما شده است، در نهایت تبدیل زندگی روزانه میلیاردها نفر Schlender و Tetzeli روشن می کنند که موفق شدن یوبی سافت در Apple، بسیار پیچیده تر از انتخاب محصولات درست بود: بیمار تر شد؛ او یاد گرفت که به دایره درونی وی اعتماد کند و اهمیت رشد این شرکت را به طور فزاینده ای، نه تنها برای خیره شدن بازی در حال تغییر محصولات. یک حساب غنی و آشکار، تبدیل شدن به استیو جابز نشان می دهد که ما چگونه یکی از بلندپروازانه ترین ارقام زمان ما است.


خرید کتاب استیو جابز باشید
جستجوی کتاب استیو جابز باشید در گودریدز

معرفی کتاب استیو جابز باشید از نگاه کاربران
آنچه که واقعا در مورد این کتاب دوست داشتم این است که این ایده را بهتر می کند که شخصیت واقعی Steves چیست. بر خلاف بیوگرافی او، این یکی را به شما می دهد ایده واضح تر. من نیز دوست داشتم زمانی که نویسنده به ذکر وضعیت دنیای تکنولوژی در زمان های مختلف، قبل از اپل، پس از موفقیت اپل و زمانی که comeback ساخته شده است. تجربه در این زمینه.همچنین ارتباط نزدیکی که نویسنده با استیو و سایر رهبران تکنولوژی کتاب را به خوبی درک واقع گرایی به ارمغان آورده است. این کتاب در مورد کسب و کار کمی بیشتر تمرکز دارد، اما حتی اگر شما آن موضوع را نادیده نگیرید، کتاب داستان های جالبی که در بیوگرافی آن ذکر شده اند (تا آنجا که من به یاد می آورم) و به طور کلی تقریبا هیچ اطلاعات تکراری را ارائه نکردم، مگر اینکه برخی از ضروریات. بدون توجه به هر استیو، پس از خواندن این کتاب، چشم انداز قدرتمند. بنابراین حدس می زنم که عنوان این کتاب را بسیار خوب توصیف می کند؛) واقعا از کتاب لذت برد، مگر در مواردی که من احساس می کردم نویسنده می خواست انتقاد استیو را فقط به دیگران متمایز کند، اما به راحتی متوجه نشدم، داشته است . هرچند که من نمی توانم نویسنده را سرزنش کنم، لحظاتی احساس می کردم که بین اپل و بازگشت او بود و در این سال استیو واقعا سخت بود. در کل اگر شما بیوگرافی خود را بخوانید و دوستش دارید، باید این کتاب را نیز دوست داشته باشید.

مشاهده لینک اصلی
باز همSteve Jobs @ اول از همه، این یک کتاب باور نکردنی دیگر است که دیدگاه جدیدی را برای جابز نشان می دهد، جایی که ما از دستش بر نمی آید که متوجه زندگی اش شود. من می توانم این را به عنوان @ Schlender's Tale @ بگویم. بله، @ Schlender و Tetzeli @ Fortune @ Writer بیشتر درباره جابز صحبت می کنند که ما کمی احساس ابتدا در آن کشیدن ... اما ارزش خواندن است. فصلهای اولیه تمرکز بیشتر بر کسب و کار، Schlender تجربه خود را با دلسوزی اشتباه جابجایی رله می کند. اما بعدا واقعا مهم است. فصل هایی که صحبت می کنند، دلسوزی های شغلی بر کارکنان خود، رابطه غیرمعمول، بیش از بشریت، @ یادآور فیلم تیتان با تصمیمات مربوط به شغل مربوط به کوک، NeXT و پیکسار، حمایت لورنس از کارهای جسورانه و غیره ... اینها همه نوشتن مورد علاقه و تاثیرگذار من هستند این فصل ها همچنین، چند مکان شکسته شدن قلب ... من فکر کردم که بیشتر در مورد جابز وقتی که من خواندن وولرز بیوگرافی را می دانستم بیشتر می دانستم. اما بعد از این که من این را خواندم، می دانستم که اگر این کتاب را بخوانم، بیشتر از دست خواهم رفت. این خلاقیت، نوآوری، سفر سیب ها را با استیو همراه با همراهان خود و غیره صحبت می کند. ممکن است بیش از حد برای چند نفر باشد، اما این بهترین مرجع آینده برای چند دهه آینده است!

مشاهده لینک اصلی
کاملا از این کتاب لذت برد. همانطور که ذکر شد، من در مورد استیو جابز خیلی خواندنی کرده ام و این کتاب همان اطلاعات را مجددا به کار نمی برد. این کتاب او را شخصا و واقعا دوست داشتم. این به من بینش بیشتری داد که چرا استیو به همین شیوه بود. من در مورد مردی که پشت سر و صدا صحبت کرده بود شنیدم. این کتاب شما را از ابتدای اپل، به رقبا که با آن مبارزه می کرد و همچنین دوستانش، تا آخر نبرد خود را با سرطان، از دست خواهد داد، متاسفانه، او را برنده نمی کند. من با شنیدن داستان جورج نیوبن در گوش دادن به آن گوش کردم. گوش شنوايي شگفت انگيز بود كه هر كسي را تشويق كنم كه زمان را بشنود و گوش دهد. مهم نیست که نظر شما در مورد استیو، من احساس می کنم جهان از دست دادن یک مرد با چشم انداز شگفت انگیز و توانایی دیگران به دیدگاه او پاسخ می دهد. برای بررسی کامل من (آه بله، بیشتر وجود دارد): http: // bookjourney.net/2016/02/11/bec ...

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** استیو جابز فردی است که اکثر الهام بخش هر کارآفرین است. در این کتاب عمیق ترین حقیقت را در مورد استیو جابز پیدا خواهید کرد. این کتاب ضبط توانایی استیو جابز را به سرعت از مشکلات بهبود می بخشد، او خودداری از تقاضای ناخواسته، درایو بیقراری خود را در بازی ادامه می دهد. چهار کتاب در حال حاضر در استیو جابز خوانده ام. و یک کلاسیک خاصی برای پایان دادن به چنین مجموعه های مختلف وجود دارد. با این حال، این کتاب ها آن بخش را از دست دادند. این یک پیاده روی کیک نبود و غیرممکن است که او را با یک واقعیت مطابقت ندهد، اما درست است که او کارکنان خود را در درک قدرت پنهان خود و به دست آوردن چیزهایی که هرگز نمی دانستند قادر به انجام آن هستند، ساخته است. این کتاب برای کسانی که از او شگفت زده شده است باید خواند و یا مایل است که عمیق تر بگوید که یک مرد بی دقتی و متکبر، به عنوان موثر ترین رهبر کسب و کار تبدیل شده است. من 3 برای این کتاب را با توجه به این واقعیت که کتاب دیگر بیوگرافی Walter Isaacson در مقایسه با این کتاب به اندازه کافی خوب بود، امتیاز دهید.

مشاهده لینک اصلی
من شروع به خواندن این کتاب مشکوک اما اما کنجکاو در مورد استیو جابز پس از شنیدن گزارش از شخصیت تند و تیز خود و مهارت های مدیریت (به طور عمده از کتاب پیکسار). چندین بار به من شک کرد، اما اکنون که من این کتاب را به پایان رسانده ام، احساس افتخار و هیجان از مدیر عامل سابق اپل را ترک می کنم. مسیر دلخواه خود را به عنوان یکی از مهمترین افراد در محاسبه تاریخ، با داستانهای غرور، ناهماهنگی و بی پروایی خود رد کرد. با این حال، در تمام این موارد، قهرمان او زیبایی شناسی و تمایل به توانمند سازی فرد را با محاسبات شخصی ناپدید می کند. من شخصا تقریبا هر ساعت از هر روز از تمرینات سخت خودم بهره می برم که اکنون اجازه می دهد هنرم را بر روی کامپیوتر خودم ایجاد کنم. من امیدوارم که استیو جابز، آثار هنری و نیرویی که در محصولات سیب من پیش می آید، الهام بخش من به فکر کردن به دیگران و تغییر جهان است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب استیو جابز باشید


 کتاب کارت پستال های خونین
 کتاب لینکلن در برزخ
 کتاب طلسم گمشده
 کتاب دید اقتصادی
 کتاب من حتی جوکترم 2
 کتاب گرسنگی