کتاب افشاگر

اثر جان گریشام از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد قصاع-پرفروش های نیویورک تایمز

وکيلي مرموز از يک قاضي فدرال آمريکا به جرم تباني با مافياي ساحل غربي آمريکا شکايت مي‌کند. هدف او دريافت جايزه‌اي است که بنا بر قانون به افشاگران قضات فاسد تعلق مي گيرد.

اما هيچ‌کس گمان نمي‌کرد، اين شکايت به نبردي سخت و خطرناک با مافياي آمريکايي بينجامد و عده‌اي بي‌گناه کشته شوند و آسيب ببينند...

با جان گريشام همراه شويد و بار ديگر از قدرت قلم او لذت ببريد.


خرید کتاب افشاگر
جستجوی کتاب افشاگر در گودریدز

معرفی کتاب افشاگر از نگاه کاربران
لایتی استولتز به عنوان یک محقق برای اداره دادگستری فلوریدا کار می کند. هنگامی که یک شکایت از یک مرد وحشی مرموز می آید، شگفت انگیز به نظر می رسد. آن را به قاضی تقدیم می کند که اعتقاد بر این است که رشوه برای قضاوت در رابطه با یک کازینو محلی هند در نظر گرفته می شود. همانطور که لایسی در تحقیقات محسوب می شود، لایه های فزاینده ای بیشتر و بیشتر نشان داده می شوند. در حالی که داستان به اندازه کافی جالب بود، من منتظر یک پیچ و تاب بودم، اما متأسفانه خط طرح خیلی ساده بود، که ناامید کننده بود. گریشام بهتر نیست

مشاهده لینک اصلی
تقریبا درد می کشد تا کتاب یوگس گریشام را مانند یک رتبه نسبتا کم ارائه دهد. حقیقت این است که در حالی که من کتاب های خود را برای سال ها مطالعه کرده ام و به احتمال زیاد این کار را ادامه خواهم داد، بعضی از آخرین ارائه هایش فقط به استاندارد اجازه می دهد که مثلا \"زمان کشتن\" را بگویم. به عنوان مثال برای ویستلر، شاهدان پیشوا به دادگاه خیلی بیشتر از این لذت می برند. ویستلر به آرامی شروع کرد، تقریبا خسته شدم. اما نیمه دوم، حتی با ظاهرا کمی در واقع اتفاق می افتد. من همیشه هیجان زده هنگامی که یک Grisham جدید اعلام شده است. امیدوارم با کتاب بعدی، احساس ناامیدی کنم.

مشاهده لینک اصلی
این یک مقدار زیادی از WTH بود؟ داستان کلاسیک Grisham بود، اما نوشتن خلاق نوشتن 101 بود. اگر توسط یک نویسنده ناشناخته بود، من DNFd در ضربان قلب دارم. اما .... جان؟ چی شد؟؟؟ با یک زن و شوهر از بیت های خنده دار به روز رسانی خواهد شد. وقتی این جواهرات را می بینید، واقعا سخت است که با داستان درگیر شوید. (برای کپی در) در عین حال. داستان تقریبا 4. بهتر از برخی از کتاب های اخیر او. نوشتن یک بود. جای تعجب نیست که من بین ناخوشایند زیادی در بین خوانندگان گرامر من هم دیده ام.

مشاهده لینک اصلی
صوتی (عشق صوتی) جایی بین 3-3.5 * ثانیه من از آن لذت می برم - Grisham یک داستانگو خوب است. برخی از تعلیق، هیچ چیز سرزنش نیست، اما علاقه من را حفظ کرد.

مشاهده لینک اصلی
از آخرین Grisham جلا داده شده. خواندن آن خوب است، دوباره، توصیف خوب و طرح فیزیکی فلوریدا عالی! گریشام قانون را می داند و چگونه آن را با هم ترکیب می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب افشاگر


 کتاب صفر به یک
 کتاب سقلمه
 کتاب اقیانوسی در ذهن
 کتاب انجمن سری بندیکت
 کتاب سوکورو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش
 کتاب خاطرات زمستان