کتاب الان کجایی؟

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: سیما فلاح-پرفروش های نیویورک تایمز

همانطور که کارولین مک کینزی ده بار پیش از آن ناپدید شدن برادرانش را بازگو می کند، او با کسی که نزدیک به او است، مواجه است که به همان اندازه مصمم است که مخفی نگه داشته باشد.


خرید کتاب الان کجایی؟
جستجوی کتاب الان کجایی؟ در گودریدز

معرفی کتاب الان کجایی؟ از نگاه کاربران
این کتاب به من علاقه مند است تمام وقت! پایان دادن به یک پیچ و تاب بزرگ بود و من هیچ نظری ندارم چه اتفاقی می افتد! این دقیقا همان نوعی بود که کتاب خواندید :)

مشاهده لینک اصلی
از \"ملکه\" Suspense \"آمریکایی\"، یک داستان جذاب از یک زن جوان است که تلاش می کند تا رمز و راز یک فاجعه خانوادگی را باز کند - تلاش با عواقب وحشتناک. ده سال از زمانی که چارلز مک کینزی جی. بیست و یک ساله (@ Mack @) از دست رفت. دانشگاه ایالتی کلمبیا که درمورد فارغ التحصیل شدن و قبلا در دانشکدۀ حقوق دانشگاه دانشگاه دوک پذیرفته شده است، از آپارتمان خود در منهتن آفرینش غرب کنار بیرون رفت و به هیچ وجه به همتایان کالجش نرسید و هرگز دوباره دیده نشده بود. با این حال، او هر سال تماس تلفنی برقرار می کند: در روز مادران. هر بار او اطمینان می دهد که او خوب است، حاضر به جواب سوالات کورکورانه خود نیست، و سپس آویزان است. حتی مرگ پدرش، وکیل شرکتی، در فاجعه 11 سپتامبر، او را به خانه نمی برد و الگوی تماس های او را شکست نمی دهد. خواهر کوچک، کارولین، اکنون 26 سال است که یک فارغ التحصیل مدرسه حقوق است و فقط دادگاه عالی دادگستری مدافع منهتن را به اتمام رساند. او دو تراژدی خانوادگی را تحمل کرده است، اما او متوجه می شود که هرگز قادر به بستن نیست و زندگی خود را ادامه خواهد داد تا زمانی که برادرش را پیدا کند. او تصمیم دارد کشف کند که چه اتفاقی برای مکه افتاده و چرا او متوجه شده است که از آنها پنهان شده است. بنابراین این سال، زمانی که مایک روزانه روز مادران خود را می کشد، کارولین قطع می کند تا قصد خود را برای ردیابی او بدون توجه به آنچه که می خواهد، اعلام کند. صبح روز بعد Mass، عموی او، مونسینورو Devon MacKenzie، یک پیام خراشیده را که در صندوق جمع آوری شده است دریافت می کند:Uncle Devon، به Carolyn می گوید که او نباید به من نگاه کند. @ هشدار مبهم هشدار دهنده چیزی برای جلوگیری از خواهرش را از گرفتن علیرغم واکنش عصبی مادرش، اولیویا و عدم پذیرش مودبانه الیوت والاس، عموی پادشاه کارولین، که به وضوح در عشق با اولیویا است، جستجو می کند. پیگیری حقیقت در مورد ناپدید شدن مکک ها، او را سریع به دنیای خطر غیر منتظره می برد و سوالات بدون جواب مخفی است که گوس و لیل کرامر، سرپرست ساختمان که در آن مک زندگی می کردند، پنهان شده اند؟ آنچه که Macks هم اتاقی قدیمی، مالک باشگاه کاریزماتیک Nick DeMarco و بروس گلبریت، سرمایه دار املاک سرد و ثروتمند، درباره ناپدید شدن Macks می دانند چیست؟ آیا نیک به ناپدید شدن لیسی اندروز، که اخیرا در باشگاه مرسوم، دیده شده است، ارتباط دارد؟ آیا پلیس احتمالا بر این باور است که مکه نه تنها زنده است، بلکه یک قاتل سریال، یک شکارچی سایه زن جوان است؟ مکه نیز به قتل وحشیانه معلم درام و سرقت جلسات ضبط شده او با وی متهم شده است؟ کارولین به دنبال حقیقت در مورد برادرش - و برای خود برادرش - او را به یک درگیری مخرب با کسی نزدیک به او که راز او نمی تواند اجازه دهد او را به فاش کردن. این کتاب شروع به کند، اما کاراکتر های متعدد بود که همه مظنون بودند. پایان اینقدر بی اعتمادی است و چنین تعجب آور است که آن را پایان می دهد که نفس خود را دور برد. 5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
â € œOnde estarás؟ â € شروع کار من با نویسنده مری هیگینز کلارک، که دارای بیش از 30 آثار منتشر شده، هر دو مؤلف própria، به عنوان به همراه دخترش کارول هیگینز Clark.Charles مکنزی مجموعه تاریخ و زمان، به عنوان مک à بود © شناخته شده به همه، یک مرد جوان از 21 است که از بین می رود اسرار آمیز، با این حال هر سال در روز مادر او با مادر خود تماس برقرار و از آن محافظت می کند که او خوب است و هیچ کس نباید به دنبال. £ برادر کوچکترش، کارولین، صرف ده سال از ناپدید شدن عجیب و غریب از £ برادر تصمیم می گیرد خواستار آن، پورا © ماه که می تواند ناپدید شدن صرفا یک مرد جوان به نظر می رسد، معلوم می شود چیزی بسیار بیشتر perigoso.A £ ارز من خوشحال شدم که ببینم تنها در مورد کارولین، شخصیت اصلی ما، داستان در اولین شخص ساخته شده است، بقیه در سوم است. این ممکن است به نظر گیج کننده وجود قصه گوهای بی شماری است، اما حقیقت à © که همه شخصیت ها، حتی کسانی که ممکن است سدیم £ نظر می رسد که ماده بزرگ ¢ عنوان مثال برای آشکار شدن طرح، SA £ درجه در واقع ضروری، ارائه بیشتر طرح دینا میکا à ¢ من دوست داشتم که نویسنده موفق شود که ما را فریب دهد، منجر به این شد که ما فکر کنیم که شخصیت های خاصی علت همه شرارت هایی هستند که اتفاق می افتد و در نهایت تمام کنش های ما غلط است. شخصا از کتاب ایگناتیوس مشکوک است که دو شخصیت و هنگامی که começava به فکر می کنم که من می توانم اشتباه می شود، نویسنده بازگشت به reforçar سوء ظن من، اما در پایان مجرمان شد دو شخصیت که هرگز یک بار آنها را مشکوک اگر چه در خیلی £ همدردی با delas.Relativamente پایان کار، با وجود آن کمی غمگین بود، من در همان زمان که چگونه نویسنده همه جا قطعات در پازل شگفت زده شد perfeiç این ماری هیگینز کلارک ما را به یک مامور پلیس پر از اقدام معرفی می کند و در نوشتن جریان، فوق العاده فریبنده، پایان بسیار هیجان انگیز، با وحی های بی شماری است که همه را به خاطر خود ساخته است. à £ درجه، مخلوط © رودخانه، حمل بار عاطفی سنگین، که قطعا agradará به طرفداران £ بازدید کنندگان این گالیم © نرو literário (از http: //magia-livros.blogspot.pt/2012 / ...).

مشاهده لینک اصلی
در حالی که فرض کل کتاب جذاب بود، بسیاری از چیزهای تحریک کننده من را از لذت بردن از آن حفظ کرد. در چندین POV صحبت کردم (تعداد دفعات بعد از دهم شخص از بین رفته بود)، اغلب اوقات ابتدا مجبور شدم دوباره بفهمم که چه کسی بود و چگونه (در صورت وجود) ارتباط برقرار کردند. من تنها کارولین را دیدم POV اول شخص، به عنوان یک شخصیت ناسازگار. یک لحظه به نظر می آید که یک وکیل شگفت انگیز است و بعد از آن به دنبال مشاوره در مورد قوانین عمومی می پرسد که هر وکیل باید شناخته شود. مهم ترین مسئله برای من این بود که چگونه پلیس به عنوان بی پروایی و سرماخوردگی به تصویر کشیده شد. خواهران و برادر فقیر از دست رفته پیدا کردن سرنخ (بدون پس زمینه تحقیق)، در حالی که پلیس ظاهرا هرگز به نظر می رسد در آن مکان. علاوه بر این، آنها ساخته شده بودند به دنبال به شدت بسته ذهن و بیش از حد متمرکز بر یک مظنون (که به هر افسر ایده های متفاوت بود که به چه کسی بود). اگرچه پلیس اشتباه می کند، من این تصویر را غیر واقعی از آنچه در این شرایط اتفاق می افتد پیدا کردم. پایان دادن به خود چندین چرخش خوب داشت، اما من احساس می کردم که رشد شخصیت برای بسیاری از بازیکنان ضعیف است و بخش هایی از احساس پایان را ایجاد می کند باور نکردنی. من از رشته دبیرستان رمان کلار را خواندهایم و به یاد می آورم آنها بیشتر موقت هستند اما اکنون فکر می کنم که ممکن است سن جوان من و ذهن بی گناه باشد. متاسفانه، من داستان و نوشتن را پیدا کردم تا آنچه را که از اسرار و هیجاناتم انتظار میرود، بپرسم. برای اسرار بزرگ، من توصیه می کنم Tana فرانسوی، مایکل Connelly، و کتی رایش.

مشاهده لینک اصلی
مری هیگز کلارک هرگز من را ناراحت نمی کند. نوشته های او همیشه صاف است، قطعه های او حرکت می کنند و من شخصیت های اصلی او را دوست دارم. در این کتاب، هر روز مادران، چارلز @ ماک @ مک کنزی، جونیور، مادر خود را می نامد. اما این روز مادران معمولی شما نیست چونکه یک روز از مک خود خارج شد و ناپدید شد. علی رغم تحقیقات پلیس اسمی و یک تحقیق دقیق توسط P.I. هیچ ردی از مرد جوان پیدا نشد. با این حال، یک تماس دریافت شده در روز اول مادران پس از ناپدید شدن خانواده را تضمین می کند که او زنده است و خوب است. اما او هرگز به خانه بر نمیگردد، حتی پس از اینکه پدرش در حمله 11 سپتامبر کشته شد. اکنون ده سال بعد خواهرش جوان کارولین تصمیم میگیرد که کافی است کافی باشد و او به دنبال او خواهد بود و به او تلفن سالانه خود میگوید. هنگامی که یک یادداشت در صفحه مجموعه در کلیسا که در آن عمویش کشیش کشف شده است، کارولین می داند که هنوز در منطقه نیویورک است و بیشتر از همیشه تصور می کند که او را پیدا کند. اما هنگامی که یک زن جوان از بین می رود و با آوردن برادرش به توجه پلیس، او یکی از مظنونین اصلی در یک رشته ربوده شدن زنان جوان می شود، کارولین می یابد که او ممکن است یک لانه ی هورنت را متلاشی کند برادر و خانواده اش را از بین می برد. از این کتاب یک معامله بزرگ لذت بردم. همانطور که می گویم، کلارکس نوشتن صاف است، و شخصیت های او را آسان به نگه داشتن مستقیما. پایان کمی شگفت انگیز بود، و کمی جسارت بود، اما او هرگز من را ترک نمی کند فریب خورده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب الان کجایی؟


 کتاب آنچه با پول نمی توان خرید
 کتاب وزارت والاترین سعادت
 کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها
 کتاب نوری که نمی توانیم ببینیم
 کتاب طلسم سایه
 کتاب ربات جنگلی