کتاب انتخاب

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات پوینده - مترجم: ناهید کبیری-پرفروش های نیویورک تایمز

به نقل از نشریه نیویورک تایمز، اکنون سال‌هاست که کتاب‌های نیکولاس اسپارکس به عنوان پرفروش‌ترین کتاب‌های روز آمریکا برگزیده می‌شود. او با داستان‌های زیبا و تاثیرگذاری که می‌نویسد مخاطبان خویش را به شدت درگیر و محسور فضای داستان می‌کند. رمان جدید او انتخاب کلنجاری است میان یک عشق و ناگزیری از دست دادن آن و ضرورت انتخابی که... هیچکس را هرگز مباد!


خرید کتاب انتخاب
جستجوی کتاب انتخاب در گودریدز

معرفی کتاب انتخاب از نگاه کاربران
@ چقدر باید یک نام به نام عشق واقعی وارد شود؟ بیشتر واضح بود: یک فرد باید قربانی کند یا قبول کند یا ببخشد، یا حتی اگر نیاز داشته باشد، مبارزه کند و این فهرست ادامه پیدا می کند. و همانطور که او در مورد اینکه چگونه یک فرد به نام عشق واقعی می آید، درک کرد، او می دانست که چه پاسخی می تواند باشد. گاهی اوقات این بدان معناست که فرد باید دروغ باشد. @ وقتی که من اولین یا دو سال پیش انتخاب Choice را خوانده بودم، یک سگ داشتم و به جای موبی به نام Travis نامگذاری شدم. و او تبدیل به هوشمند و شیرین به عنوان تراویس پارکر است. انتخاب یکی از کتاب های مورد علاقه من از نیکلاس اسپارکس است. در ابتدا شیرین و زیبا بود، عاشقانه در وسط، در پایان نزدیک شدن به مشتاقانه بود، و امیدوارم در پایان. آنقدر زیبا و ممکن است که کامل نیست، اما زمانی که احساسات درگیر بود، تمام منطق و انتقاد از بین میرفت. دوست داشتنی Travis و Gabbys در زمان اشتباه شروع شده است، اما من واقعا مراقبت نمی کنم زیرا واقعا در زندگی واقعی اتفاق می افتد، درست است؟ و من می خواهم که این نوع عشق و ارتباط را دو نفر از آنها به اشتراک می گذارم و منتظر چنین نوعی هستم. عشق آن مانند نوح و علي و لانوند و جيم است. عشق است که می تواند یک قلب را ذوب کند. واقعا زیباست من به شدت توصیه می کنم!

مشاهده لینک اصلی
نیکلاس اسپارکس آتش می نویسد بیدار شدم و کتاب خواندن دیر کردم. دو کتاب هرگز! من نمی دانم چگونه یک نویسنده به طور مداوم داستان های عالی را هر زمان بدون شکست می کند. بدون افت و خیز، طلسم خشک. Sparks واقعا یک نویسنده با استعداد است در حالی که یک داستان عاشقانه ای در مورد مردی که کشف زن رویاهاش را می کند، وزن واقعی کل طرح در چند صفحه گذشته قرار دارد. این موضوع تا زمانی که همه چیز به اشتباه برسد، بر انتخاب های انسانی تأکید زیادی می کند. اغلب زمان ها، ما انسان ها به خصوص هنگامی که رفتن خوب است، تمایل به انجام آن دارد. هنگامی که سخت می شود این چیزی است که تعیین می کند که ما واقعا در داخل هستیم. داستان آن عشق، غم و اندوه، امید و دشواری در انتخاب گزینه ها در زندگی است و اینکه چگونه این انتخاب ها زندگی ما را تشکیل می دهند. یک داستان عالی است یکی از بهترین های من تا کنون 8/2/2016 من فقط تریلر فیلم سازیشدهی این کتاب را دیدم. به نظر عالی میاد

مشاهده لینک اصلی
آن را دوست داشت اما کمی کشیدن. من تراویس خیلی دوست دارم چون از کجا می توانیم یک پسر مثل او پیدا کنیم؟ بسیار با صدای بلند در مورد احساسات او نسبت به گابوی. منظورم این است که دوست دارم کسی مانند او داشته باشد. آیا تو نیستی؟ خوب من این کتاب را بیشتر دوست دارم چون دوست دارم همانطور که نوشته شد. من خیلی دوست دارم راه نیکلاس اسپارکس این کلمات را نوشت. منظورم این است که واقعا Travis را مطلوب ساخته است. هاها نور خواندن است، اما چند ماه طول کشید تا آن را به پایان رساند، زیرا چند فصل اول بسیار خسته کننده است اما در وسط، من نمی توانم آن را بگذارم. هاهاها. :)

مشاهده لینک اصلی
من حتی نمی دانم چگونه ابتدا این reviewwell را شروع کنم، من این کتاب را دوست نداشتم، عمدتا به این دلیل که فکر نمی کردم شما بتوانید در 24 ساعت با کسی عاشقت شوید. من فکر می کنم کتاب های نیکلاس اسپارکس ، تمام تقصیر من نیست، شاید فقط من هستم. همه کتابهای او همیشه در مورد پسر خوب (خوش تیپ) است که خیلی دوست دارد با دختر خوب (همیشه زیبا، هوشمندانه و غیره)، آن را بسیار آسان است، من می توانست این کتاب را بنویسد. ثانیا، طرح خیلی خسته کننده بود، آره .. من کاملا به پایان نرسیده بودم، بنابراین نامعقول نیستم، فقط 2 ستاره.

مشاهده لینک اصلی
4.5 starssthis کتاب کمترین علاقه من است که توسط نیکلاس اسپارک نوشته شده است. من آن را دوست داشتم اما دیگران را دوست ندارم. ایده و شخصیت ها خیلی خوب بودند. شاید برای مدت طولانی لازم باشد. قسمت اول کتاب بیشتر را پیدا کرد که خیلی اشتباه است. باید بیشتر در بخش 2 وجود داشته باشد .. Gabby \u0026 amp؛ جزئیات بیشتر.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب انتخاب


 کتاب زندگی دوم
 کتاب اختراع هوگو کابره
 کتاب سرافینا و شنل سیاه
 کتاب موکل خطرناک
 کتاب هرگز رها مکن
 کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی