کتاب انتخاب

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات پوینده - مترجم: ناهید کبیری-پرفروش های نیویورک تایمز

به نقل از نشریه نیویورک تایمز، اکنون سال‌هاست که کتاب‌های نیکولاس اسپارکس به عنوان پرفروش‌ترین کتاب‌های روز آمریکا برگزیده می‌شود. او با داستان‌های زیبا و تاثیرگذاری که می‌نویسد مخاطبان خویش را به شدت درگیر و محسور فضای داستان می‌کند. رمان جدید او انتخاب کلنجاری است میان یک عشق و ناگزیری از دست دادن آن و ضرورت انتخابی که... هیچکس را هرگز مباد!


خرید کتاب انتخاب
جستجوی کتاب انتخاب در گودریدز

معرفی کتاب انتخاب از نگاه کاربران
اما اگر چه . . هیچ کس نمی تواند داستان عشق مانند نیکلاس اسپارکس را بنویسد. چیزی در مورد نحوهی داستان او وجود دارد که هر بار به من میرسد. این مورد مورد علاقه من از کتاب های او نیست، اما این یکی است که من هنوز واقعا لذت بردم. چه چیزی باعث شد داستان بزرگ Travis و گابوی بود. زدن و اذیت کردن آنها باعث خنده من شد و ارتباط آنها از ابتدا طبیعی بود. آنها فقط به اندازه ای مناسب بودند. برای من سخت بود که باور کنم که هر کسی می تواند پس از گذشت تنها یک تعطیلات آخر هفته آماده شود تا کلمه ی الکی را بگوید. من وقتی که این اتفاق افتاد، یک بار، اما سه برابر شدم. چرا اوه چرا این کار را می کند؟ من نمی توانم باور کنم حتی این را گفتم، اما توانستم آن را نادیده بگیرم. شاید به این دلیل که نیکلاس اسپارک را ندیده و کتاب هایی را که من به طرز عجیب و غریبی ادعا می کنم نوشته ام. همیشه چیزی است که نوعی تست عشق زن و شوهر به یکدیگر است و این یکی متفاوت نیست. داستان به دو قسمت تقسیم می شود و با شروع قسمت دوم، احساس می کنم یک چیز اتفاق می افتد، زمانی که در واقعیت آن، چیزی کاملا متفاوت بود. در حقیقت چیزی بدتر است غم و اندوه تماشای مبارزات تراویس بود. البته، آن را به من تحمیل کرد که من چه کار کنم اگر من در وضعیت او بودم. در نهایت، او انتخاب درست را انجام داد.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست دارم خیلی خیلی دلم برایش تنگ شده !!!!

مشاهده لینک اصلی
من اول فیلم را تماشا کردم و من آن را کاملا نادیده گرفتم، بسیار ناامید شدم. سپس تصمیم گرفتم که از آن زمان در مورد یک دانشجوی پزشکی (نوعی وسواس با این مفهوم) فرصتی دیگر داشته باشم و کتاب را در تابستان بخوانم، فقط رفتن صادقانه بگویم، من حتی نمی توانستم آن را پایان دهم. ضرب و شتم! من احساس بدی به دادن این کتاب کمتر از 3 ستاره اما لعنت به نیکلاس اسپارکس، شما می توانید خیلی بهتر انجام دهید! طرح واقعا پتانسیل داشت، اما شروع به کار کرد، اما بعدا بد شد. ðŸ'ŽðŸ ¼

مشاهده لینک اصلی
وای !! این کتاب نفس من را دور می کند. عنوان این کتاب درست است و من امیدوارم که هرگز این انتخاب را انجام ندهم. نیکلاس اسپارکس یک کتاب باور نکردنی دیگر نوشت که من به زودی فراموش نخواهم کرد! من بی تردید پیشنهاد Choice به همه را می دهم، باعث می شود که من احساس کنم که من چه چیزی دارم. مطمئنا مردم این کتاب را بخوانند !! تراویس و آمریكا گابوی برای مدتی قلب من است

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این مرد توانایی غضبناکی دارد که قلب من را به یک میلیون قطعه برساند و دوباره با دقت یک جراح دوباره به هم بریزد. چرا اینطور است که زندگی پس از فاجعه خیلی شیرین تر می شود؟ ممکن است قدردانی یک دولت طبیعی نیست - چیزی که فقط از طریق تجربه به آن می رسیم. من تازه به کتاب جدیدی از Nicholass Choice رسیده ام که به داستان عشق گاببی و تراویس می گوید. اگرچه Sparks اغلب رمان را به روایت زیبا و در عین حال قابل پیش بینی تاریخ خود اختصاص می داد، او در ابتدا یک حرکت هوشمندانه را انجام داد: یک پرولوگ فریبنده. اغلب من اعتقاد دارم که پرولوگ نشانه نوشتن ضعیف است. یک نویسنده خوب نباید به شما کمک کند تا شما را به داستان بکشاند - اگر آنها پس از آن آنها داستان را در جای اشتباه شروع می کنند. با این حال، این کتاب واقعا به آن نیاز داشت. این عمق را به نیمه اول رمان تحویل داد که در غیر این صورت غایب بود و خوانندگان را تشویق می کرد حتی اگر به نظر می رسید کمی گرسنه باشد. موضوع جالب دیگری که او مطرح می کند تقلب است. من باید بگم این باعث شد من کمی ناراحت کننده باشم و باعث شد که کمی کمکتان کنم. منظورم این است که فقط به این دلیل که کاراکترها برای هر یک از دیگران به معنای واقعی کلمه نیستند، تقصیر و فریب را توجیه نمی کنند. چیز دیگری این است که من مطمئن هستم در مصاحبه ای که نیکلاس اسپارکس گفت، هرگز درباره زنا نمی نویسد. می بینید، او آشکارا مسیحی است و به نوشتن درباره چیزهایی علیه قانون اخلاقی خود اعتقاد ندارد. اگر من می توانم نقل قول را پیدا کنم که او می گوید، من آنرا اینجا بنویس. این مورد فقط زمانی بود که شما تصور می کردید که داستان شخصیت کمی خسته کننده است، چیزی از نظر اخلاقی منزجر کننده است. این به اندازه کافی بود که من علاقه مند به آن باشم. من می خواستم ببینم چرا Sparks این تصمیم ادبی خاص را ایجاد کرد. پس از این حادثه، Sparks بعضی از زمینه ها را تشکیل می داد، هر چند که به عنوان خواننده، من فکر می کردم هیچ دلیلی برای آن وجود ندارد. با داشتن گابوی با دوست پسرش مقابله نمیکرد که او کمی ضعیف به نظر برسد. این زمانی است که شما به بخش بعدی داستان بروید و جایی که Sparks واقعا درخشان است ... تراژدی! خدا من آن را دوست دارم قسمت هیجان انگیز خواندن کار او این است که شما هرگز نمی دانید که آیا پایان خوش است. تا آخرین صفحه دوم انتخابی من مطمئن نبودم که این اتفاق می افتد. و من تمام مدت به عنوان یک کودک گریه کردم. این کار نمی تواند Sparks بهترین کار باشد، اما یکی از آن نویسندگان شما معمولا نمی توانید اشتباه کنید. خب، به جز شاید برای معتقدان واقعی و عزیز جان. آنها به نظر می رسید کمی مانند رمان های رکود در اواسط شغل به من به نظر می رسید. او چنین خوانش سریعی دارد و زمانی که شما به پایان رسید، جهان به نظر می رسد یک مکان ثروتمند تر است. مردم استدلال می کنند که نوعی از درام هایی که او درباره واقعیات می نویسد نیست. من تقاضا دارم متفاوت باشم شما فقط باید یک مصاحبه با او بخوانید تا بدانید که بیشتر داستانهایش از زندگی واقعی الهام گرفته شده است. حدس بزن چه مردمی، زندگی غم انگیز است این معنای آن است که ما از فاجعه و عشقهایی که ما را لمس می کنند به دست می آوریم و آن را ارزشمند می سازیم. آه نیکلاس، مردی پس از قلب من. من به شما تقلب را بخشیدم، اما تنها باعث شد تا پایان رضایت بخش باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب انتخاب


 کتاب در جست و جوی آلاسکا
 کتاب گزارش محرمانه
 کتاب آدم برفی
 کتاب جادوی نظم
 کتاب پدیده رزی
 کتاب شکلات