کتاب ایده عالی مستدام

اثر چیپ هیث از انتشارات آریانا قلم - مترجم: مجتبی اسدی-پرفروش های نیویورک تایمز

این کتاب ترجمه یکی از پرفروش ترین کتابهای دنیای کسب وکار به نام Made TO Stick نوشته براردان هث می باشد. شما در هر موقعیتی که باشید حرف ها و ایده ها، محصولاتی دارید که می خواهید که به اثر گذارترین شیوه آن ها را طرح کنید. این کتاب شما با 6 کلید طلایی برای عالی و مستدام کردن ایده هایتان آشنا می شوید.


این کتاب سرشار از مثال‌های گوناگون از مشاغل و افراد گوناگون می‌باشد و همین ویژگی باعث شده است که طیف گسترده‌ی از مخاطبان را شامل شود و محدود به گروه، تخصص و سازمان خاصی نباشد.
در ارتباط با عنوان کتاب لازم به ذکر است از همان روزهای آغازین ترجمه این کتاب، انتخاب نام مناسب برای آن یکی از چالش‌های ذهنی ما بود ترجمه کلمه به کلمه عنوان آن چندان مناسب نبود و از طرفی آموزه‌های کتاب به ما تاکید می‌کرد عنوانی را انتخاب کنیم که غیرمنتظره، ساده و به یادماندنی باشد. نام‌های بسیاری پیشنهاد شد و در نهایت «ایده عالی مستدام» نامی شایسته‌تر دیدیم و آن را برگزیدیم.


خرید کتاب ایده عالی مستدام
جستجوی کتاب ایده عالی مستدام در گودریدز

معرفی کتاب ایده عالی مستدام از نگاه کاربران
فرض می کنیم که از آنجایی که من در همان کنفرانس ها دعوت به سخنرانی می کنم، من یک سخنران بیش از حد مناسب است. و، از آنجایی که چندین کتاب که در آن نوشته شده است پرفروشترینها است، باید آنها را برای خوانندگان جالب بشمارم. چرا این را ذکر کنید؟ از آنجا که کپی من از Made to Stick با یادداشت های چسبنده ای که با ایده هایی برای سخنرانی ها و نوشته های آینده پوشانده شده است پر شده است. این کتاب انگیزه استفاده از ایده هایی است که در آن وجود دارد. بله، Ive از چندین تکنیک اصلی که در کتاب برای سال ها توضیح داده شده استفاده می شود - استفاده از داستان ها، ساختن ایده های خاص، حفظ پیام اصلی در مرکز، بهره گیری از این که چرا مخاطبان باید مراقب باشند، از تعجب و اطمینان از اعتبار استفاده کنند. و، Ive به طور مداوم در تلاش برای محدود کردن آنچه که من می خواهم به انتقال. با این حال، این کتاب، اندیشه های من در مورد این تکنیک ها را سازماندهی کرد و شرح خوبی از تله های خود را به من داد - غم و اندوه دانش، این که یک بار کارشناسان در مورد چیزی بودند، ما تمایل به صحبت بیشتر به طور خلاصه. آن سخت است به قدم به کفش کسی که به نوع یونیون جدید است یا دانش آموزانی که نمی دانند چه جبر و درک آنچه که نیاز دارند. ساخته شده به Stick در مورد تکنیک های تبلیغاتی، اما در مورد یک زبان است که کمک می کند تا مردم درک آنچه شما ارتباط برقرار است. مثال نمونه برای هر دو جهان از آموزش و پرورش و دنیای کسب و کار، این مرجع است که من به چندین بار بازگشت.

مشاهده لینک اصلی
واقعا بزرگ کتاب، به خصوص اگر شما برای زندگی زندگی می کنند. 6 اصول که یک ایده را ایجاد می کنند (1) ساده سازی، 2) غیر منتظره، 3) دقیق بودن، 4) اعتبار، 5) احساسات، 6) داستان ها - اختصار ساده، SUCCESS را تشکیل می دهند. این کتاب در مورد این اصول توضیح داده و در عین حال به دنبال آن است. اگر شما یک سخنران عمومی، معلم، کشیش، مدیر، و یا حتی یک پدر و مادر که در تلاش برای تدریس ایده های فرزندان خود هستند، من فکر می کنم شما این کتاب مفید را پیدا خواهید کرد.

مشاهده لینک اصلی
پدرم این کتاب را چند سال پیش خواند و چون زبان انگلیسی آن را دوست داشت â € | آن را به من داد تا روز تولد من باشد. این یک کتاب نیست که من آن را برداشت می کنم. من نمی ترسم آن را بخوانم، جالب بود، گرچه کمی طولانی بود. من فکر می کنم مشکل اصلی من با این کتاب: در مورد ایده های چسبنده ساده است و در عین حال این کتاب طولانی برای آنچه که بود. من لزوما فکر نمی کنم ما نیاز به خواندن در مورد بسیاری از نمونه ها، فقط چند تا به اندازه کافی بوده است. همانطور که گفتم، خوب بود، اما می توانست خیلی بهتر باشد.

مشاهده لینک اصلی
به یاد داشته باشید تبلیغات مترو؟ مردی که بیش از 200 پوند را صرف غذا خوردن تنها آب گوجه فرنگی می کند؟ از جمله ضرب المثل هایی مانند «پرنده در دست» ارزش دو در یک بوش است یا آنچه که در ذهن شما صدق می کند عبارتند از «انگور سوپ» افندی کندی، مردی در دیدگاه ماه، چرا ما یادمان های شهری را مانند قارچ سرخ شده کنتاکی، دندان ریختگی کوکو کولا، دزدان کلیه یا این واقعیت که می توانید دیوار بزرگ چین را از فضا ببینید؟ کتاب که صلیب بین ارتباطات بزرگ، مفاهیم بازاریابی عالی، ایده های موفق و بله، حس مشترک است. کتابی که سحر و جادو را از آنچه که ما به یاد میآوریم، آشکار میسازد، و ایدههایی که در آن قرار دارند. ساخته شده توسط Stick توسط Chip Heath \u0026 amp؛ دن هیت مطلقا باید کتاب کسب و کار / ارتباطات را برای هرکسی از هر گروه سنی خریداری کند. من می توانم این کتاب را به عنوان یک هیجان هیجان انگیز توصیف کنم که قرار نیست تا پایان خواندن آن از پایان تا پایان کامل شود. من آن را دوست دارم و مطمئن هستم که شما خواهد شد. ایده های مربوط به Rehydration خوراکی، استعاره استخدام دیزنی، روزنامه های موفق ، حسابداری، توضیحات در مورد جنگ هسته ای، انجیل، تبلیغ کمربندهای صندلی، گرد و غبار فضایی، رقص، چراغ، فوتبال، ایدز، حمل و نقل، اثرات منفی پاپ کورن و همبرگرهای بهتر - همه در یک کتاب شگفت انگیز ساخته شده اند. بدون شک â € این یکی از کتاب های مورد علاقه من است و من به شدت آن را به هر کسی توصیه می شود.به طور کلی رتبه بندی â € \"10 از 10.

مشاهده لینک اصلی
مفهوم پایه ای که در این کتاب ارائه شده مفید است و من از ابتدا با پیچ و تاب های شگفت انگیز آن را دوست داشتم. اما بعد از چند فصل، من فکر می کنم که کتاب ها کمی کمیاب می شوند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ایده عالی مستدام


 کتاب اقیانوسی در ذهن
 کتاب شیمی دان
 کتاب چرا ملت ها شکست می خورند
 کتاب مانیفست یک فمینیست در پانزده پیشنهاد
 کتاب نفرتی که تو می کاری
 کتاب سانست پارک