کتاب ایده عالی مستدام

اثر چیپ هیث از انتشارات آریانا قلم - مترجم: مجتبی اسدی-پرفروش های نیویورک تایمز

این کتاب ترجمه یکی از پرفروش ترین کتابهای دنیای کسب وکار به نام Made TO Stick نوشته براردان هث می باشد. شما در هر موقعیتی که باشید حرف ها و ایده ها، محصولاتی دارید که می خواهید که به اثر گذارترین شیوه آن ها را طرح کنید. این کتاب شما با 6 کلید طلایی برای عالی و مستدام کردن ایده هایتان آشنا می شوید.


این کتاب سرشار از مثال‌های گوناگون از مشاغل و افراد گوناگون می‌باشد و همین ویژگی باعث شده است که طیف گسترده‌ی از مخاطبان را شامل شود و محدود به گروه، تخصص و سازمان خاصی نباشد.
در ارتباط با عنوان کتاب لازم به ذکر است از همان روزهای آغازین ترجمه این کتاب، انتخاب نام مناسب برای آن یکی از چالش‌های ذهنی ما بود ترجمه کلمه به کلمه عنوان آن چندان مناسب نبود و از طرفی آموزه‌های کتاب به ما تاکید می‌کرد عنوانی را انتخاب کنیم که غیرمنتظره، ساده و به یادماندنی باشد. نام‌های بسیاری پیشنهاد شد و در نهایت «ایده عالی مستدام» نامی شایسته‌تر دیدیم و آن را برگزیدیم.


خرید کتاب ایده عالی مستدام
جستجوی کتاب ایده عالی مستدام در گودریدز

معرفی کتاب ایده عالی مستدام از نگاه کاربران
8 ستاره !!!!!!!!!!!! این کتاب فوق العاده است آیا شما تدریس می کنید؟ آیا شما می نویسید؟ آیا شما مدیریت می کنید؟ آیا شما صحبت می کنید؟ سپس شما باید این را بخوانید. داستانهای جذاب، اصول مختصر و خاطره انگیز، درسهای قدرتمند برای تمام زندگی.

مشاهده لینک اصلی
Salas یک کتاب است و من نگران این هستم که آیا می توانم در توضیح آن را اجرا کنم. بنابراین بی قراری و حرص و طمع، خیلی جاه طلب و ناراضی من هستم. من نگران هستم که نمیتوانم حتی توصیه کنم. این یک معامله بزرگ است تا اجازه هیجان هیجان را بیابد و متوجه شود که کتاب واقعا فریبنده و اغلب در حال حاضر قابل استفاده است. و با نامگذاری کلمه، آگاهی، دانش و توانایی آنهاست. این یک راهنمای کوپید تیراندازانه است - به عنوان یک حقیقت، الهام بخشیدن به توانایی های آرمانگرا و امکان تحقق آن است.

مشاهده لینک اصلی
توصیه می شود برای معلمان، مدیران، ارائه دهندگان، واقعا هر کسی که نیاز به برقراری ارتباط با دیگران را داشته باشد، یکی از شکایات من در مورد این کتاب این است که تاکتیک های ارتباطی مفید و خوبی ارائه شده است که بسیاری از محتویات آن را خطر می کنند تحت تاثیر قرار گرفته توسط ستاره ها، به یاد ماندنی کتاب. هیت و هیث از طریق داستانهای قدرتمندی (به طور عمدی) و توضیحات فنی بسیار نزدیک، هیت و هیت کار شگفت انگیزی را ارائه می دهند که مثال های خاصی از نحوه ارائه ایده های خود را به شیوه ای که به راحتی قابل یادآوری است، تأیید کرده و باعث حفظ و نگهداری آن خواهد شد. این بدان معنی است که من فیلم های خود را به گونه ای طراحی کرده ام که نه تنها در ده ثانیه اول (اهمیت) توجه می کند، بلکه به طور صحیح یک چهره موثر را نیز در ارتباط با آن قرار می دهد. یادگیری زبان انگلیسی که به قلب برمیگردد، شاید به خاطر تجدید نظر عاطفی خود به خاطر داشته باشد، اما بعدها به خاطر آن برای بیننده کار می کند - به این معنی که قابل ترجمه بود. من به @ SUCCES @ و راهنمای مرجع آسان به اغلب بازگشت. به عنوان یک یادداشت جانبی، من بازی Tapper-Listener را با همسر و دوستان خود بازی کردم و همه ما را مجذوب کردند. یک نمونه ی ترانسفیکشن و قدرتمند از نفرین دانش. این تقریبا قطعا بزرگترین مزیت برای من بود.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتابی بود که من تا به حال در آن گوش کرده بودم، و من در ماشین خود گوش دادن به آن را در حالی که رفت و آمد به / از کار برای دو هفته گذشته. اولا، مجبور شدم اعتراف کنم، من خیلی سخت بودم که به * گوش دادن * به یک کتاب مراجعه کنم. من همچنین خودم را به سمت عقب کشیدن و گوش دادن به قطعات دوباره، نه به این دلیل که من علاقه مند به آنچه که گفته شد، اما بیشتر به این دلیل که من مشغول رانندگی و از دست رفته آنچه که گفته شد. من پیش از آن که سعی کنم کتاب های دیگری را امتحان کنم، اما مطمئن نیستم که داستان های غیر داستانی برای گوش دادن به ترافیک ساعت عجله به گوش برسند. این کتاب بسیار جالب بود. ایده هایی که توسط نویسندگان منتقل می شود جالب و جذاب هستند، اگرچه در انتهای کتاب احساس می کردم که آنها خودشان را تکرار می کنند. آنها بسیاری از نمونه های خوب را ارائه می دهند که برخی از مفاهیم انتزاعی که آنها در مورد آنها بحث می کنند را کمک می کند و آنها را واقع بینانه تر و پایین تر از زمین می سازد. واقعیت این است که من بیشتر داستان واقعی را از محتوای واقعی کتاب یاد می گیرم، در واقع یکی از نقاط کتاب است، بنابراین حدس می زنم که آنها در آن راست بودند. اگر بخواهم نسخه غیر صوتی این کتاب را خریداری کرده و بخوانم، می توانم خودم را با توجه به ارتقاء به 4 ستاره، 3.5 ستاره به طور مطمئن ببینم.

مشاهده لینک اصلی
براساس موفقیت موفقیت آمیز (سادگی، غیر منتظره، خاص بودن، اعتبار، احساسات، داستان ها، سس) این عشق دوی، ساخارین به عنوان سالی، تور د (هر چه که مخالف نیروی است)، درجه A vapidness.Un خواندن، حتی شما به عنوان یک نتیجه، برای تستوسترون پایین تر آماده می شود. هیچ چیز واقعا از بین نمی رود و شما را توسط gonads برداشت می کند، این کتاب شبیه به چای بعد از ظهر با پرستار بچه Betsy - شیرین و شیرین است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ایده عالی مستدام


 کتاب مردی به نام اوه
 کتاب وقتی عاشق شدیم
 کتاب واقع نگری
 کتاب بهشت
 کتاب سقلمه
 کتاب آیین دوست یابی