کتاب باراک اوباما در رویای پدر

اثر باراک اوباما از انتشارات آزاد مهر - مترجم: علی مراد کاکائی-پرفروش های نیویورک تایمز

باراک اوباما نه سال پیش از مبارزات انتخاباتی مجلس سنا که او را یکی از تاثیر گذارترین و تاثیر گذار ترین سخنرانی ها در سیاست آمریکا می دانست، این لرزان، بی نظیر و تاثیر گذارانه بر خاطرات منتشر کرد که در سال 2004 دوباره به عنوان پرفروش ترین شماره ی نیویورک تایمز تبدیل شد. رویاهای پدر من داستان مبارزه اوباما را برای درک نیروهایی که او را به عنوان پسر یک پدر سیاه پوست آفریقایی و مادر سفید آمریکایی شکل می دهد، می گوید - مبارزه ای که او را از سرزمین اصلی آمریکا به خانه ماندگار خویش بزرگ خود در روستای کوچک آهو آفریقایی.

اوباما داستان خود را در نیویورک باز می کند، جایی که او می شنود که پدرش - یک شخصیت که او بیشتر به عنوان یک افسانه می داند نه به عنوان یک مرد - در یک تصادف درگذشت. این خبر باعث ایجاد زنجیره ای از خاطراتی می شود که باراک از تاریخ غیر معمول خانواده اش می گوید: مهاجرت مادرش از شهر کوچک کانزاس به جزایر هاوایی؛ عشق که بین مادرش و دانش آموز جوان جوان کنیا توسعه می یابد، عشق هایی است که توسط بی گناهی جوان و روح یکپارچگی اوایل دهه شصت به وجود آمده است؛ ازدواج پدرش از هاوایی زمانی که باراک دو بار به عنوان واقعیت های نژاد و قدرت دوباره خود را تأیید کرد؛ و باراک خود را بیدار به ترس و شک و تردید است که نه تنها بین دنیاهای سیاه و سفید بزرگتر بلکه درون خود وجود دارد.

با تمایل به درک هر دو نیروهایی که او و میراث پدرش را شکل دادند، باراک به شیکاگو می رود تا به عنوان یک سازمان برگزار شود. در آنجا، در برابر فوران های سیاسی و نژادی پر سر و صدا، او در تلاش برای بازگرداندن ناامیدی ناشی از شهر درونی است.

داستان او یکی از آن افرادی است که او با آن کار می کند، زیرا او در مورد ارزش جامعه، ضرورت بهبود زخم های قدیمی و امکان ایمان در میان ناراحتی می آموزد.

سفر باراک دایره کامل در کنیا، جایی که او در نهایت با طرف آفریقا خانواده اش ملاقات می کند و با حقیقت تلخی زندگی پدرش مواجه می شود. باراک از طریق یک کشور که با فقر وحشیانه و درگیری های قبیله ای مواجه شده است، اما افرادی که با روحیۀ استقامت و امید روبرو می شوند، متوجه می شود که او به طور ناگزیر به برادران و خواهران زندگی می کند که در آن اقیانوس زندگی می کنند، و با درک مبارزات مشترک آنها می تواند در نهایت میراث تقسیم شده خود را با هم ادغام کنید.

تفکر جستجو در معنای هویت در آمریکا، رویاهای پدر من ممکن است پرتره آشکار ما از یک رهبر بزرگ آمریکایی - مردی که در حال بازی است و نقش مهمی در بهبود بخشیدن به یک کشور فاسد و تقسیم شده بازی خواهد کرد.


خرید کتاب باراک اوباما در رویای پدر
جستجوی کتاب باراک اوباما در رویای پدر در گودریدز

معرفی کتاب باراک اوباما در رویای پدر از نگاه کاربران
3.5 ستاره این برای من بسیار ارزشمند است که این خاطرات را ارزیابی کنم زیرا عمیقا به باراک اوباما به عنوان یک فرد احترام می گذارم. این در زمان تقسیمات عمیق در کشور اتفاق می افتد و او همچنان به طور گسترده ای از سوی بسیاری از طرفداران بسیاری که هنوز از نظر سیاسی آنها را مورد انتقاد قرار داده است، قدردانی می کند. میراث او تا حد زیادی زندگی میلیونها نفر را بهبود داده است، اما سیاست هایش بسیار دلخواه است. او بی تردید ديدگاه های دنیاي من را شکل داده و من او را به عنوان یکی از هوشمندترین مردانی که این اداره را تشکیل می دهند، می بینم. رویاهای پدر من احساس خیلی شخصی می کنند، تقریبا مثل اینکه در یک گوشه ای از قلب او نفوذ کرده ام که برای مدت طولانی پنهان شده است. اما او در پروسه توصیفی و فصیحی که هر دو بازتابنده و آرام است، می نویسد. درد که احساس کردم درد پدرم بود. پرسش های من پرسش های برادرانه من بود. مبارزه آنها، حق نوشتن من است\nرویاهایی از پدر من تجربیات اوباما را که بر روی مسیر او در عرصه سیاسی تأثیر می گذارند توصیف می کنند. او به عنوان یک مرد سیاه مخلوط که توسط مادر سفید و پدربزرگ و مادربزرگش بزرگ شده و اساسا توسط پدر کنیا خود را رها کرده است، تلاش می کند هویت خود را پیدا کند. این \"مرد سیاه\" با یک نام خنده دار به نظر می رسد طاقچه خود را در میان جهان فرو می ریزد. او به اندازه کافی سفید نیست برای آمریکای سفید اما او به اندازه کافی سیاه و سفید به اندازه کافی برای آمریکایی سیاه و سفید نیست. این تمایل برای پیدا کردن خود در یک جامعه گیج کننده ای که تحت سلطه روابط نژادی قرار دارد، بر تصمیم وی برای تبدیل شدن به یک سازمان اجتماعی در یک محله تحت فشار قرار می گیرد و در نهایت به کنیا سفر می کند تا میراث آفریقایی اش را درک کند. اگر چه او هرگز واقعا فرصتی برای درک پدرش به طریقی که من فکر می کنم اکثر مردان جوان می خواهم، واقعا درک می کند، او بزرگترین اشتباه پدر خود را - از دست دادن ایمان می داند. با قدرت بزرگ مسئولیت بزرگی به بار میآید و خطرناک ترین نتیجه همه از دست دادن ایمان به مردم است. â € œand برای عدم ایمان شما به سر و صدا بیش از حد و بیش از حد کم از گذشته خود را. بیش از حد سفتی آن، سوء ظن ها، بی عدالتی های مردانه. بیش از حد از خنده در صدای Grannyâ € ™ ثانیه، لذت شرکت در حالی که پرورش بز، سر و صدا بازار، داستان در اطراف آتش.\nدر پایان شما این مرد را برای آنچه که به نظر می رسد قسمت اصلی زندگی او را تعریف کرده اید - محبت به مردم است. او فکری بازتابنده است که در سطوح مردمی سازماندهی می کند. او رویایی است که به قدرت مردم اعتقاد دارد که تغییرات بی سابقه ای به بار آورند. ایده آلیسم و ​​خیر او از نظر فساد ظاهرا شایع است که ما از چشمانش می بینیم، اما آرمانی هستند که در نهایت او را هدایت می کند تا یک مدرک قانونی را دنبال کند و به سفر خود به سیاست برسد.

مشاهده لینک اصلی
این کاملا کتاب قابل توجه با توجه به اینکه این فرد در حال حاضر رئیس جمهور از ایالات متحده آن نوشته شده بود که دور از radar.It ریاست جمهوری حذف شد است که به خوبی نوشته شده و روایت بسیار واضح است. این کتاب به سه بخش با بسیار کمی بین ارتباط بین تقسیم them.The اول در مورد ریشه های خود را و رو به رشد تا با مادر و پدر و مادر بزرگ â € \"در مناطق و دور جهان â €\" هاوایی و اندونزی. دومین مورد در شیکاگو و کارهای جامعه است که او تلاش می کند انجام دهد. آخرین در مورد سفر او به کنیا است که همراه پدرش از خانواده است. من اولین بخش را آشکارترین و شخصی یافتم - این تن را برای کتاب کلی تنظیم می کند. اعترافات ناخوشایند او، خشم و شورشی، عدم پذیرش در جامعه وجود دارد. اینها شکایات مشترک بسیاری از جوانان است، اما آقای اوباما در مورد آنها بسیار سخاوتمند است. ما یک فرد هوشمند را با حس عمیقی از مشاهدات دنیوی ملاحظه می کنیم - فردی که می تواند به سختی به مردم از دیدگاه های مختلف نگاه کند. در دوران آفریقا، تا حدودی گیج شدم. آن را خوب بوده است به یک نمودار خویشاوندی برای پیگیری همه این افراد â € \"نیمه برادران، بسیاری از عمه ها و عموها و grandparents.One نیز احساس می شود که آقای اوباما با وسواس پیدا کردن معنای طولانی خود است پدرش که در طول سالهای توسعهش غایب بود (پدرش دوازده سال با او درگذشت 10 ساله بود). مانند این است که او به دنبال یک شبح از دست رفته â € \"تلاش برای پیدا کردن یک لینک از دست رفته â €\" یک replenishment.This یک نمونه نادر در دوران مدرن که در آن یک رئیس جمهور یک کتاب (زندگی نامه که در آن) سال پیش به تبدیل شدن به نوشته است یک رئیس جمهور تنها مقایسه ای که می توانم از (کانادا) در نظر بگیرم، پیر الیوت ترودو است که چند مقاله روزنامه نگاری را قبل از اینکه نخست وزیر شود، نوشت. کتاب اوباما متمایز و لذت بخش است.

مشاهده لینک اصلی
حتی اگر اوباما در مورد تبدیل شدن به رئیس جمهور شود، این یک کتاب ارزشمند است. من در مورد سبک او دیوانه نیستم، اما او چیزهای بسیار جالبی برای گفتن دارد، و به عنوان یک شخص بسیار دلسوز به نظر می رسد.

مشاهده لینک اصلی
زندگی باراک اوباما نه تنها به یک داستان بزرگ تبدیل می کند، بلکه نشان می دهد که بسیاری از شخصیت های مرد به آن می گویند - هر دو در راه او به آن می گویند، بلکه در حوادث اتفاق افتاده و نحوه رفتار آنها. من تحت تأثیر سطح صداقت خودم قرار می گیرم - او خود را رنگ آمیزی نمی کند، اما خودش را بسیار انسان می کند. این در معرض آسیب پذیری های او، ترس او، ناامنی اوست که او مانند ما می شود - به سادگی انسان است. در آن سطح، ما می توانیم به داستان زندگی خود متصل شویم و اجازه دهیم تجربه ی خود را غنی تر کنیم. در یک یادداشت شخصی، یکی از بیت های جالب برای من فصل درباره تلاش های سازماندهی جامعه در شیکاگو بود زیرا او با یک وابسته کار می کرد از بنیاد Gamaliel که برنامه رهبری را به تابستان گذشته هدایت می کرد، به همین دلیل زبان و روش هایی که او استفاده می کرد بسیار برای من بسیار آشنا بود. چند ماه پیش گفتم که اگر باراک اوباما کلاه خود را در حلقه مسابقه انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 پرتاب کند من اولین بار در زندگی رای دهی من ثبت نام خود را برای دموکرات تغییر می دهم تا بتوانم در ابتدا او را رأی دهم. پس از خواندن این کتاب، من تنها در این تصمیم محکوم شده ام. سناتور اوباما نوع مردی است که می خواهم کشورم را اجرا کنم. او مردی با صداقت است، که در مورد فقرا کارگر ملت ما اهمیت می دهد. وی دارای دیدگاه جهانی است - او به دلیل تصادف ساده زندگی خود به ارث رسیده است، اما او می توانست پشت خود را بر آشفتگی پیچیده ی وجود خود متمرکز کند و سعی کرد تمام آن را پاک کند. او یک مرد بسیار هوشمند است، و او فقط می توانست از تحصیلات پناهو خود استفاده کند تا به کالج برود و برای همیشه در جهان شرکت کند. او می توانست زندگی خوبی داشته باشد و از خودش مراقبت کند. در عوض، او تصمیم گرفت تا مکان و جایی را پیدا کند که بتواند روح خود را به خود جلب کند، که در آن او بتواند خود را به طور صحیح بیان کند. اوباما تمام پاسخ ها را به بیماری های جهان نمی دهد، اما من مطمئن هستم که او به پرسش های سخت این ملت و جامعه جهانی ما با شفقت، هوش و ارزش های اخلاقی نگاه خواهد کرد. من نمی خواهم @ Decider @ حداقل حداقل به هزینه مراقبت های دقیق که باعث حفظ صلح، آزادی و عدالت برای همه به عنوان نشانه های موفقیت است. زمان آن است که این ملت را مجددا دعوت به بازگشت به خود. برای یافتن جامعه مورد علاقه، برای تبدیل شدن به یک چراغ قوه بر روی تپه - فراخوانی جهان برای شنیدن تماس پدران بنیانگذاران برای دموکراسی، عدالت و برابری. زمان دوباره ما برای رنج و عذاب امید است. زمان دوباره برای ما رویا است ...

مشاهده لینک اصلی
آیا تا به حال کتابی را خوانده اید که فقط شما را از خواب بیدار کرد؟ خوب، کتاب \"رویاهای پدر من\" توسط باراک اوباما یکی از آن کتاب است. این کتاب فاقد فهم عقلانی است که کتاب هرگز نباید داشته باشد. توجه زیادی به شخصیت هایی که شایستگی زمان روز را ندارند، توجه زیادی می کند. باراک زندگی خود را غیر قابل تحمل می سازد، در واقع زندگی او واقعا آسان است. اول، احساس می کنم که اوباما بیش از حد سعی می کند که او سفید یا سیاه باشد. به عنوان یک فرزند نژادپرست که من هستم، احساس می کنم همه شما باید با نگاه کردن به کسی که در کنار میز شام می نشینید، چه چیزی را می بینید. به جای این کار، اوباما سفر خود را در سراسر جهان انجام داد تا بتواند متوجه شود که او چه کسی است، و همه چیز را ساخته است پیچیده است. او همواره این پروژه زندگی را زمانی که آن را بسیار آسان برای کشف کردن است. ثانیا، باراک پدر خود را به راه زیادی اعتبار در کتاب بود. پدرش او را ترک کرد تا مادرش او را به آفریقا بیاورد اما به نظر می رسید که پدرش این کار را تمام کرده بود. او فقط پدرش را دو بار در کل کتاب دید و سپس عصبی به عمل آورد مانند پدرش او را برانگیخت. او هرگز در این کتاب متوجه نشد که پدرش چپ و این بود که در عوض او در سفر زندگی خود به آفریقا به آفریقا رفت. در نهایت، او زندگی خود را چنان سخت کرد که در واقع واقعیت نه زندگی سخت سخت که او آن را ساخته است. باراک به یک مدرسه خصوصی رفت تا بهترین آموزش را بدست آورد، زمانی که بچه های دیگر به عموم مردم می رفتند. باراک برای رفتن به کالج برای تبدیل شدن به آنچه که می خواست تبدیل شود، زمانی که دانشجویان دیگر هرگز این شانس را نداشتند. او خانواده ای دوست داشتنی داشت که او را بیش از هر چیز دیگری در جهان پرستش کرد. همه این کتاب ها فقط یک آشفتگی بزرگ بود. در نهایت، به دلیل سه چیز، اتلاف وقت من بود. اوباما زمان زیادی را صرف چیزهایی کرد که مهم نبود، این کتاب را یکی از بدترین کتابهایی که خوانده ام، ساخته است. لطفا قبل از خواندن این کتاب احتیاط کنید، بنابراین شما وقت خود را صرف خواندن آن نکنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باراک اوباما در رویای پدر


 کتاب ریشه کن
 کتاب جان عزیزم
 کتاب کتاب بازها
 کتاب مبانی موفقیت
 کتاب غذا دعا عشق
 کتاب وقتی عاشق شدیم