کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول)

اثر جرج آر. آر. مارتین از انتشارات نشر ویدا - مترجم: رویا خادم الرضا-پرفروش های نیویورک تایمز

Long ago, in a time forgotten, a preternatural event threw the seasons out of balance. In a land where summers can last decades and winters a lifetime, trouble is brewing. The cold is returning, and in the frozen wastes to the north of Winterfell, sinister and supernatural forces are massing beyond the kingdom’s protective Wall. At the center of the conflict lie the Starks of Winterfell, a family as harsh and unyielding as the land they were born to. Sweeping from a land of brutal cold to a distant summertime kingdom of epicurean plenty, here is a tale of lords and ladies, soldiers and sorcerers, assassins and bastards, who come together in a time of grim omens. Amid plots and counterplots, tragedy and betrayal, victory and terror, the fate of the Starks, their allies, and their enemies hangs perilously in the balance, as each endeavors to win that deadliest of conflicts: the game of thrones.


خرید کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول)
جستجوی کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول) در گودریدز

معرفی کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول) از نگاه کاربران
8/19/17 - بازخوانی برای دومین بار، با شروع با جلد 1، بازی Thrones_. نظرات من از اولین بار من در سال 2012 بود. * * * * * من سری مینی را دوست داشتم و کتاب ها دقیقا همانند آن هستند. بیشتر بخشی از سخن گفتن است. خیلی هیجان انگیز! وای، خیلی خوب جلد اول 12/7/12 به پایان رسید. حالا از جلسه بعد شروع میکنم اولین بار بیش از 800 صفحه طول داشت، و دوم بیش از 900 صفحه بود. امیدوارم به اندازه کافی بلند باشم تا بتوانم تمام اینها را بخوانم .8 / 28/12 - جلد دوم، @ Clash of Kings، @ تمام 900+ صفحه از آن را به پایان رسانده است. هنوز هم خیلی شگفت انگیز است، و من از تمام داستان خسته ام. امروز من سومین جلد، \"طوفان شمشیرها\" را آغاز کردم. @ 9/22/12 - من در نهایت از طریق شماره سوم 1128 + طوفان شمشیرها @ این سری فقط بهتر می شود فصل های پایان خیلی هیجان انگیز بودند که نمی توانستم آن را کنار بگذارم. حالا من در جلسه چهارم کار می کنم @ جشن کریسمس @ جورج RR مارتین نابغه است و این مجموعه لذت بخش ترین کتاب هایی است که تا به حال خوانده ام. / 21/12 - جلد چهارم،A جشن کریسمس @ جلد سوم بهترین بود، اما این هم خوب بود. این پر از شخصیت های جدید بود، که بیشتر من نمی توانستم وابستگی نزدیک به آن را داشته باشم، و بروز رسانی های کمی از برخی از شخصیت های قدیمی - که در جلد بعدی وعده داده شده بود. من خیلی ناراحتم که بعدا،A Dance With Dragons، @ تا ماه مارس 2013 منتشر نخواهد شد !!

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** شخصیت ها کم عمق و توخالی هستند. آنها تنها با یک یا دو کیفیت ارائه می شوند و در هر فرصتی تحت فشار قرار می گیرند. سم بوق، سیری عوضی دیوانه، نجیب زاده و غیره، و یا شما دیگران را زیاد صحبت کرده اید، اما هیچ کدام از ویژگی هایی که ادعا می کنید، مانند توویین وجود ندارد. نمایشگر اصلی فیلم، مرگ شخصیت ها و معرفی موارد جدید است که واقعا قدیمی می شود. و برخی از مرگ و میرها واقعا لزوما انجام می شود. به دلیل اینکه خانم ها سعی می کنند سایه ها را از بین ببرند. مارتین ظاهرا خسته شده است و مایل نیست که دیگران در مورد دیگران بنویسند ... در حال حاضر من کشتن یا نداشتن شخصیت های اصلی را انجام نمی دهم، می تواند یک چیز خوب باشد. اما این فقط اتفاق می افتد به طوری که اغلب و گاهی اوقات برای هیچ دلیلی جز کشتن کسی که آن پیر می شود. بیشتر شگفت انگیز است که کسی نمی میرد ... به جز اینکه از آنجایی که هنوز زنده هستند احتمالا بعدا می میرند.

مشاهده لینک اصلی
جورج R. R. مارتین (در صورتی که نام واقعی شماست)، شناخته شده است: شما یک بیمار، مفیو بیمار هستید. باA Song of Ice and Fire @ شما اصلاح شده و صریح همه چیز را که احتمالا در پشت صحنه درLord of Rings اتفاق می افتد، @ تاریکی شب و پر از ترور و همه. چیزهایی که tweedy، Norse epic poem-lovin J.R.R. شاید تولکین حتی فکرش را هم نکرد. چیزهایی که احتمالا در روزهای اولیه BBS Slash منتشر شده است. با این حال، شما به ما این اجازه را می دهید که شخصیت های زن بد را بدست آورید، ناحیهیی که Tolkien با شکست مواجه می شود. شما یک جهان از ابهامات اخلاقی و سایه خاکستری (و بله، من باید از املا انگلیسی استفاده کنید) به جای Tolkiens سیاه و سفید، زمین خوب و بد خاورمیانه ارائه شده است. شما در مورد کشتن شخصیت های مورد علاقه تردید ندارید، هرچند عادت بدی به آنها برای زامبی های هوشمند و بی رحم دارید. از شما سپاسگزارم برای نوشتن فصل ها از دیدگاه های شخصیت های برجسته، زیرا آنها فورا به جای از دست دادن دلسوزانه و جالب توجه هستند در گروه ترکان و مغولان من منتظر قسط بعدی هستم آیا شما به ما بگویید که چه اتفاقی برای ریکن افتاد؟ او در حال حاضر در حال حاضر برای چندین حجم است. و Nymeria باید وجود داشته باشد وجود دارد جایی، همچنین. مدت طولانی و تشکر برای تمام phrases، readerP.S. توسط Rhllor / Stranger / هفت / خدایان قدیم، لطفا کسی را فقط به نسخه های Lady Stoneheart از @ Clash of Kings، @ @ Storm of Swords، @ @ Feast for Crows، @ و @ Dance with Dragons @ ؟ او می تواند انتقام خود را در احزاب راست متمرکز کند اگر او فقط به عقب برگرداندن و انجام برخی از خواندن به جای تکیه بر طوطی ها و جاسوسان برای به دست آوردن اخبار از دست رفته خود را.

مشاهده لینک اصلی
@ Song of Ice and Fire @ به خوبی نوشته شده است. مشکل این است: @ @ @ @ مردم قهرمانان هستند و @ @ @ @ @ ها خوب شکست خورده و می میرند. من به اندازه کافی از آن در دنیای واقعی می بینم، من نمی خواهم در همان حالت افسردگی در دنیای فانتزی من هم مواجه شوم. همچنین، آن را یک مثال بد اخلاقی تشویق خوانندگان به اخلاق فاسد و رفتار به گونه ای است که در نهایت جوامع را از بین می برد. (من حدس می زنم که چرا هالیوود روی شانس گرفتن یک سری فیلم از آن پافشاری کرد). یکی دیگر از مسائل: در حالی که داستان جذب شده و نوشتن در دو جلد اول، واضح است، جلد بعدی بسیار خسته کننده است: شخصیت های بی علاقه و نه خیلی یک طرح به طوری که GRRM فقط می خواست صفحات را برای پرداخت پرداخت کند.

مشاهده لینک اصلی
اگر FEAST OF CROWS اولین عنوان سری Song of Ice and Fire بود، Id هرگز چهارچوبی را خوانده است. سکانس های قبلی در لبه صندلی شما هیجان انگیز و سخت برای قرار دادن بود. FEAST OF CROWS بزرگترین کاراکتر است. شخصیت های وارداتی که شما انتظار دیدن دارید مانند Tyrion، Lady Catelyn، Bran و Daenerys Targaryen MIA بود، که توسط شخصیت های طولانی مدت، جزئی تعویض شده است، که در بحث و بحث کوتاه مدت هستند. برای اولین بار در سری، چشم هایم را خیس کردم و یا با خستگی مبهم شدم و تمایل بیشمار من برای از بین بردن گذرهای کشیدگی بود. هر شخصیتی که به عنوان خوب یا بی گناه به تصویر کشیده شده، جسور است. این ناخوشایند و ناراحت کننده بود. صادقانه بگویم، من این نقطه را ندیدم و گاهی اوقات خشونت بی نظیر من مثل Myrecella، Rob، و غیره را تهدید کرد. آیا بانوی برینن همیشه مأموریت خود را انجام داده است؟ و اگر او می کند، آیا او تا به حال تا به حال به عنوان یک ناخن نگذارید؟ آیا جان برون همیشه می داند که خواهر و برادرش زنده هستند؟ این عادت من را با بسته شدن کمی و بسیاری از سرخوردگی به من انداخت، چرا که بسیاری از طرح هرگز به یک نقطه نرسیده است. گذرگاه های طولانی و وقفه های طولانی بین هر داستان شخصیت من علاقه خاصی به داستان های خاص من داشتند. درگیری بی پایان بین خیر و شر، ناامید کننده است، چرا که بد دائما بالا می رود. هیچ شخصیتی به عنوان شخصیت اصلی ظاهر نمی شود. هیچ پیروزی وجود ندارد که قطعه قطعه را حفظ کند، فصلهای بی پایان خزنده را به یک بستر ناراضی تبدیل می کند. هیچ پیروزی کوچک برای روشن کردن راه. خانواده استارک ممکن است به خوبی برای لیست بی پایان خود را از مصیبت لعنتی، در حالی که Cercei موفق به عنوان آنتاگونیست آشکار است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول)


 کتاب گیسو کمند
 کتاب عادت های اتمی
 کتاب رئیس جمهور گم شده
 کتاب بیگانه
 کتاب در قلمرو پادشاهان
 کتاب اسطوره