کتاب باورم کن

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات شادان - مترجم: نفیسه معتکف-پرفروش های نیویورک تایمز

جرمی مارش، به عنوان یک روزنامه نگار علمی با ستون به طور منظم در علمی آمریکایی، متخصص در تخریب فراطبیعی است و دارای عینک و عجیب و غریب است. یک شک و تردید متولد شده، او به شهر کوچکی از بوئن کریک، کارولینای شمالی سفر می کند، مصمم است تا علت واقعی را در کنار ظاهری شبح که در گورستان شهر ظاهر می شود پیدا کند. با این حال، آنچه که او در پی آن قرار می دهد، ملاقات و ناپدید شدن است و به عشق لس ای دانلل، نوه روان شهر می افتد. در حال حاضر، اگر دوستداران جوان هر نوع آینده ای را داشته باشند، جرمی باید یک انتخاب دشوار را انتخاب کند: به زندگی که می داند، بازگردد یا چیزی را که قبلا نمی توانست قبول کند، از جهش جهش بزرگی برمی دارد. یک داستان در مورد شانس گرفتن و قلب شما، اعتقاد بر این است که شما نیز به معجزه عشق اعتقاد دارید.


خرید کتاب باورم کن
جستجوی کتاب باورم کن در گودریدز

معرفی کتاب باورم کن از نگاه کاربران
آه، این کتاب! مادر بزرگ من این را برای خواندن به من داد، اما حتی او نیز مانند اوه، آه، نوعی لنگ بود، بنابراین به خاطر خطری که داشت، خواندن. بنابراین، او به من هشدار داد، بنابراین این همه من تقصیر است. من فکر می کنم مشکل من این است که من نمی فهمیم داستان های عشق که در آن زن می شود به عنوان یک B * Tch مهاجم عمل می کند چرا که در گذشته آسیب دیده است، اما انسان قرار است پس از او، حتی پس از چندین بار او را هل می دهد. Lexie، سرب زن ما، من را تحریک کرد؛ زیرا این همه او بود. ریچ در گذشته آسیب دیده است، بنابراین او مانند یک الاغ تمام وقت عمل کرد، سیگنال های مخلوطی را فرستاد و وقتی که جرمی، سرمربی من، نمی توانست چیزی را که او می خواست، بیان کند. من دیگر مسئله فقدان توسعه جزئی بود، اما هنوز هم مهم است، کاراکترهایی مانند راشل و رادنی. آنها به وضوح نقش کلیدی داشتند، اما ارواح باقی مانده که ما به سختی می دانیم. من می خواهم بیشتر در مورد آنها بیشتر بدانند از جمله Lexie و Jerome که تحت فشار قرار دادن بد است. موضوع نهایی این است که همه چیز با نمایش چشمگیر چشمگیر از محبت پیچیده شده است. من در برابر جلوه های بصری مؤثر نیستم، اما وقتی عواقب و اختلالاتی را که زن و شوهر به طور ناگهانی ناخوشایند می کنند، دلیل آن است که کسی تصمیم می گیرد یک روز عاشقانه باشد.

مشاهده لینک اصلی
من می خواستم این کتاب را بخوانم تا زمانی که متوجه شدم که نیکلاس قهرمان اصلی اش، لکسی را می کشد، و در نهایت آن را کافر، بد، دروغگو و دیگر مروارید های کوچک می نامد. من آن را وحشتناک می دانم که من آن را به یک شخصیت مانند Lexie، که همه مهربانی است. در بالا، کسی همیشه باید بمیرد و معمولا زنان کیک را می گیرند. اما جرمی خوش شانس است، همسرش میمیرد و او یک خانواده شاد با یک زن دیگر را تشکیل می دهد. بله، چون مردان باید خوش شانس باشند و زنان باید بمیرند بله، نیکلاس همچنین شخصیت های مردانه را می کشد، اما در حال جمع آوری، آنها عملا کسانی هستند که همیشه می میرند و سرطان روی تمام رمان هایش پرواز می کند. آیا بعد از فاجعه های فاجعه ای پس از رمان های عاشقانه خسته نمی شوید؟ با استفاده از این کتاب، نیکلاس به من خشمگین شد و من تمام کتابهایش را که به صورت ناهنجاری پایان می داد خواندند. من تا بینی ام هستم که کاراکترهایش را گذاشتم.

مشاهده لینک اصلی
** 2.5 ستاره ** من فکر می کنم این کتاب حداقل مورد علاقه من در مورد Nicholas Sparks بوده است. خلاصه وعده، پدیده های اسرارآمیز و عجیب و غریب با یک خط از فراموشکاری (quiçÃ؟!؟) اما تا آنجا که من به صورت غیرمستقیم مورد بررسی قرار گرفت. تخریب زمانی بیشتر است که در نهایت علت فانتوم های احتمالی دانش همه است، اما کسی که تحقیق می کند. پیش بینی زمانی که تایید شد به وضوح خسته کننده می شود. در مقایسه با دیگران که من از همان نویسنده خواندم، این یکی قطعا اینجا خواهد ماند.

مشاهده لینک اصلی
جرمی مارش، روزنامه نگار معتقد به این باور است که وقت خود را صرف نادیده گرفتن فوقالعاده می کند. او تا به حال در معرض یک روانشناسی تلویزیونی جعلی قرار گرفته است و ثابت کرده است که این مرد قادر به خواندن ذهن مردم نیست و به پست های خود نگاه نمی کند. هنگامی که او در مورد یک پدیده اتفاق می افتد در شهر کوچکی از بوئن کریک در کارولینای شمالی، جایی که ارواح در یک گورستان محلی زندگی می کنند، می شنود، می داند که او می تواند حقیقت را در پشت چراغ هایی که در برخی شبهای بالای گورستان دیده می شوند، پیدا کند زمینه. او می داند که ارواح واقعا وجود ندارد. زمانی که جرمی در بوئن کریک می رسد، او در مورد زندگی شهر کوچک شهرت می آموزد. هس از شهر بزرگ و احساس می کند هس به یک پیچ و تاب زمان راه می رفت. هر کس همه را می شناسد، و شایعات مانند آتش سوزی گسترش می یابد. روزی که او در شهر می رسد، جرمی یک سفر سریع به گورستان سدر کریک، جایی که ارواح گزارش شده است دیده می شود، زمانی که او یک زن جوان وجود دارد که چشم خود را جلب می کند. او بعدا متوجه می شود نام او Lexie Darnell است. هیچکدام از آنها آن را نمی دانند، اما به زودی زندگی آنها برای همیشه تغییر خواهد کرد. لکسی نوه زن است که او را برای بازدید از شهر دعوت کرده است. Doris Marsh شهر روانشناسی است. همانطور که جرمی به آرامی تحقیقات خود را در کتابخانه ای که Lexie اتفاق می افتد کار می کند، او می داند او را. با وجود آنچه که در مورد این شهر احساس می کند، او خود را در این زن متمرکز می کند که به نظر نمی رسد کاری با او داشته باشد. اگرچه Sparks تمایل دارد تا مخالفت با عاشقانه های واقعی را به عنوان تراژدی بنویسد، اما این رمان دور از تراژدی است که برخی دیگر کتاب های تخیلی شده اند. این به این معنی نیست که ایمان باور نکردنی لذت بخش نیست. اما طرفدارانی که به دنبال کتاب معمولی Nicholas Sparks هستند، آن را پیدا نخواهند کرد. به جای تمرکز بر روی عاشقانه، این بازنگری متوجه شد که تمرکز رمان بر روی رمز و راز پشت قبرستان قرار دارد و نقطه قوت این طرح، پاسخ جرمی به داستان پشت ارواح است. واقعیت این است که جرمی دوست دختر دارد که معتقد است که والدین ارواح او را در گورستان به سر می برند، خواننده را متقاعد می کند که بداند چه چیزی پیدا می کند و متوجه می شود که این پاسخ تا حد زیادی بر روابطی است که در داستان عشق نقش دارد. داستان داستان که در آن Sparks برتر است، توانایی او برای ایجاد شخصیت هایی است که کتاب های خود را پر می کنند. توانایی او برای ایجاد قابل قبول بودن، افراد روزمره کمک می کند تا این رمان را قابل خواندن. قدرت داستان، لزوما طرح نیست، و عاشقانه که در اینجا یافت نشد یکی نیست که یک خواننده عاشقانه معمولی ممکن است انتظار داشته باشد. برای این خواننده، شخصیت ها برجسته بودن رمان بود، و روند شناخت بعضی از برجسته ترین آنها لذت بود. یکی از آن ها خود را بر روی برخی از جنایات شهروندان متمرکز می کند. بروشاهایی که مردم در مورد جرمیس مشهور می بینند بسیار زیبا هستند، اگر نه طنز آمیز. در کل، خطوط طرح ها بین رمز و راز گورستان، رابطه جرمی و لکسیوس، جنبه زندگی شهر کوچک و داستان های زندگی فردی دو شخصیت اصلی تمرکز بر شخصیت های فردی فقط یک راه واقعا لذت بردن از این کتاب است. نوعی تسکین دهنده خواندن است و خوانندگان با این شخصیت ها راحت می شوند. در این یادداشت اعتقاد واقعی، توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
من برای اولین بار این سالها را بخوانم و تصمیم گرفتم دوباره آن را بخوانم چون قصد دارم کتاب دوم را در نگاه اول بخوانم. من آن را پنج نمی دهم، زیرا بعضی از قسمت های کتاب را کمی به ویژه آغاز می کنم. من همانطور که من معمولا از کتابهایم بود، کشیده نشدم. من احساس ارتباط قوی با شخصیت ها و بخش هایی از آن را slow.But من هنوز کاملا از آن لذت می برند و منتظر است برای خواندن کتاب دوم. من لذت بردم از دیدن جرمی و لکسی در عشق و در نهایت داشتن یک پایان خوش پس از عوارض طولانی مدت. من هیجان زده شدم ببینم چگونه در کتاب دوم مقابله می کنند. پایان دادن به من خنک شد، فقط پایان کامل. در مجموع یک کتاب عاشقانه، مرموز و آسان برای خواندن است. من این کتاب را توصیه می کنم اگر طرفدار شما از کتاب های دیگر Sparks یا کتاب های عاشقانه ای هستید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باورم کن


 کتاب من ملاله هستم
 کتاب نابغه
 کتاب کانادا
 کتاب ۵ نقطه قوت برتر خود را بشناسید
 کتاب پرونده هری کبر
 کتاب همه دختران گمشده