کتاب باورم کن

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات شادان - مترجم: نفیسه معتکف-پرفروش های نیویورک تایمز

جرمی مارش، به عنوان یک روزنامه نگار علمی با ستون به طور منظم در علمی آمریکایی، متخصص در تخریب فراطبیعی است و دارای عینک و عجیب و غریب است. یک شک و تردید متولد شده، او به شهر کوچکی از بوئن کریک، کارولینای شمالی سفر می کند، مصمم است تا علت واقعی را در کنار ظاهری شبح که در گورستان شهر ظاهر می شود پیدا کند. با این حال، آنچه که او در پی آن قرار می دهد، ملاقات و ناپدید شدن است و به عشق لس ای دانلل، نوه روان شهر می افتد. در حال حاضر، اگر دوستداران جوان هر نوع آینده ای را داشته باشند، جرمی باید یک انتخاب دشوار را انتخاب کند: به زندگی که می داند، بازگردد یا چیزی را که قبلا نمی توانست قبول کند، از جهش جهش بزرگی برمی دارد. یک داستان در مورد شانس گرفتن و قلب شما، اعتقاد بر این است که شما نیز به معجزه عشق اعتقاد دارید.


خرید کتاب باورم کن
جستجوی کتاب باورم کن در گودریدز

معرفی کتاب باورم کن از نگاه کاربران
4،5

مشاهده لینک اصلی
امتیاز: 3.5 از 5 starsOptimize وبلاگ: https: //thelittleangieblog.wordpress .... من یک چیز را می گویند، تقریبا هیچ چیزی من را در این کتاب شگفت زده کرد. اگر فکر کردم که من نهایتا موفق به غلبه بر بحران من با نیکلاس اسپارکس شدم، این کتاب به من نشان داد که من کاملا اشتباه کردم. به نظر می رسد که من فقط کتاب های قدیمی تر از نویسنده را دوست دارم، نمی دانم چه اتفاقی می افتد، اما این کتاب همان چیزی نیست که من انتظار داشتم. این طرح واقعا جالب است، من باید آن را بپذیرم و اگر وجود داشته باشد چیزی که من دوست داشتم، موضوعی بود که در این کتاب صحبت شده بود. فقط با این وجود، این کتاب به زودی 2 ستاره است. اما متاسفانه کمی یا هیچ چیز دیگری من را تحت تاثیر قرار نمیدهد. من لوسی را دوست داشتم، من توانستم با او آشنا شوم. و سپس این کتاب یک ستاره دیگر دریافت کرد. ما در حال حاضر در 3 ستاره هستیم، اما این کتاب نمی تواند در مورد من بیشتر افزایش یابد. اگر Lexie یک شخصیت جالب بود، دیگران خیلی خسته کننده بودند. از جمله جرمی، گاهی اوقات فکر کردم او را دوست دارد، حتی سعی کردم. اما او همیشه به نحوی قابل پیش بینی عمل کرد که سعی کردم او را دوست داشته باشم. عاشقانه بین Lexie و Jeremy قابل پیش بینی بود نه فقط به خاطر آن بود که یک کتاب نیکولاس Sparks بود، اما به دلیل آنها همیشه با هم بودند. خیلی هم با هم عاشقانه من @ من تو را دوست دارم، اما من قصد دارم آن را دشوار، زیرا بله. و این باعث می شود که من در کتاب ها به شدت آزار دهد. اگر کسی دوست داشت ما باید بگوئیم و همین است. و بیش از نیمی از کتاب به این ترتیب بود، در حالی که با هم کار می کنند، نوعی \"عاشقانه\" دارند. اما چه چیزی بیشتر و بیشتر، و اصالت بیشتر؟ آیا نه؟ خوب، بله، من به شدت از این کتاب تحریک شده بودم، واقعا می خواستم همراه با نیکلاس اسپارکس بمانم، اما بعد از این کتاب، به نظر می رسید که آن را به لیستی از نویسندگان مورد علاقه اضافه کنم. من تصمیم گرفتم به خاطر طرح به 3.5 ستاره بدهم، می توانست خیلی بیشتر به خوبی توسعه پیدا کند، اما این به من بستگی ندارد. با تشکر از Lexie، گاهی اوقات خسته کننده است، اما می توانم با آن برخورد کنم. و البته نیز نوشتن نیکلاس اسپارکس که گاهی اوقات می تواند از دنیای دیگری باشد. و این همه، تا نیکلاس آینده، اگر آن را در آینده است.

مشاهده لینک اصلی
جرمی مارش، معتقد واقعی، توسط نیکلاس اسپارک می خواهد ثابت کند که معجزاتی مانند معجزه نیست، اما یک شهر کوچک جنوبی شهرت، لکسی دانلل، دلیل دیگری دارد که به دیگران اعتقاد داشته باشد، بنابراین او فرصتی می گیرد و می تواند خودش را ببیند معجزه هایی که جهان باید ارائه دهد معتقد واقعی در روزهای اخیر در بوئن کریک، کارولینای شمالی اتفاق می افتد. بون کریک یک شهر آرام به عنوان یک زمزمه است، جایی که چند چیز هیجان انگیز رخ می دهد. جمعیت بون کریک بسیار کم است و اکثر مردم در طول زندگی خود یکدیگر را شناخته اند. با این حال، این شهر یک چیز برای آن دارد؛ ارواح به نظر می رسد که چراغ های سبز در هر سقفی که در آن می چرخند، بر روی سنگ های قیمتی رقابت می کنند (24). افسانه می گوید که چراغ های آبی، ارواح هستند، و جرمی مارش، یک غیر مؤمن بسیار افراطی، به شهر می آید تا همه را نشان دهد که چراغ ها یک واکنش علمی به نور، نه ارواح هستند. جرمی در ذهنش شک ندارد که چراغها به عنوان یک قاشق فوقالعاده است و او قصد دارد چنین اثبات کند. او معتقد است که علم پاسخ واقعی را حفظ می کند (49)، و آن را تا زمانی که او با Lexie Darnell ملاقات کند که اعتقادات او شروع به حرکت می کند. نیکلاس اسپارکس یک نویسنده با استعداد است. راه کارهایی که او می نویسد باعث می شود نوشتن به عنوان یک کار بی اهمیت ظاهر شود. Sparks باعث می شود ما احساس کنیم که ما در داستان خود هستیم. او شهر را به تفصیل شرح می دهد و نحوه شخصیت واکنش به یکدیگر باعث می شود که ما احساس کنیم که اگر آنها را می شناسیم. به عنوان مثال، زمانی که Lexie Jeremy را می بیند و \"تقریبا بلافاصله\" شهر را با خیال راحت می شناسد (59)، من فکر می کنم این اجازه می دهد تا ما چیزی را درباره Lexie و Jeremy بفهمیم؛ Lexie تجربه بدی با کسی از شهر داشته است، و جرمی دارای اطمینان زیادی در خود دارد. نویسنده با استفاده از این نکات زمینه برای کمک به ما پیش بینی می کند که چه چیزی در کتاب بعدی آمده است. اگر شما به دنبال یک کتاب هیجان انگیز و چالش برانگیز هستید، اعتماد واقعی را توصیه نمی کنم؛ این می تواند در زمان های گوناگون آهسته باشد و اگر چه نوشتن خوب است، بسیار خواندن آسان است.

مشاهده لینک اصلی
آه، نیکلاس اسپارکس مطمئنا می داند چگونه یک داستان عشق را طبخ کند! اگرچه من فکر نمی کنم این خیلی خوب است زیرا کتاب های دیگر Sparks که تا کنون خوانده ام (عزیز جان، پیاده روی به خاطر بسپار و در نگاه اول)، هنوز هم فکر می کنم این بسیار شایسته است. جرمی مارش یک شک و تردید بزرگی است که می نویسد برای یک مجله علمی، کشف حقیقت در حوزه روانشناسی، ارواح، و افسانه ها. او از شهر نیویورک به شهر کوچک جدا شده شناخته شده به نام بونه کریک فرستاده شده است تا رمز و رازهای نور شبح عجیب و غریب را که در شبهای مهمی در گورستان محلی ظاهر می شود شناسایی کند. در آنجا او به کتابدار مسکن، لکسی عشق می ورزد. لکسی باهوش و قدرتمند است و در مورد شهرش بیش از تقریبا هر چیزی را مورد توجه قرار می دهد. هنگامی که او در عشق با جرمی می شود بسته می شود، زیرا او می داند که پس از نوشتن داستان خود، او را به نیویورک ترک خواهد کرد. این داستان عجیب و غریب باد بسیار واقع گرایانه است و من دوستدار داریس، که مادربزرگ مهربان مهربان است . هر طرفدار آقای اسکارکس از این کتاب لذت خواهد برد. با این حال، از صحنه (در نگاه اول) کمی لذت می برم.

مشاهده لینک اصلی
من سالها طرفدار کتابهای نیکلاس اسپارکس بوده ام. به این ترتیب، مجبور شدم این کتاب 3 ستاره را فقط برای یک دلیل به او بدهم. من واقعا این کتاب را دوست داشتم، من فکر کردم این یک داستان عالی بود، آن را به خوبی به عنوان همیشه نوشته شده بود، و آن را نگه داشت من مایل به دیدن چه چیزی در آینده اتفاق می افتد. کمی در زمان های پیش بینی شده، اما شما باید انتظار داشته باشید که از یک نویسنده که سبک شما را حفظ کرده است. او واقعا تنظیمات را نشان می دهد و شما را به عاشقانه کردن آن می کشد. اشک در صفحات ریخته شد! با این حال، من متوجه شدم که این داستان خطوط فیلمDoc Hollywood @ تمام شده است. در طول کتاب، این بیشتر و بیشتر آشکار شد. اگر شما هرگز این فیلم را دیده اید، پس مهم نیست که شما باشید اما اگر شما داشته باشید، اطمینان خواهم داد که مقایسه های مشابهی را انجام خواهم داد. من بعدا برای پیدا کردن بررسی های دیگر این کتاب رفتم و از خوانندگان دیگر هم همین کار را کردم. اگر شما بخواهید یک شهر خوب، عاشقانه شهر کوچک بخواند، شما با این کتاب نمی توانید از بین برید. در مجموع، من آن را خیلی دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باورم کن


 کتاب ردیف درختان افرا
 کتاب معشوقه
 کتاب لاک پشت رو لاک پشت
 کتاب شفای زندگی
 کتاب راهنما
 کتاب درخت آرزو