معرفی کتاب به پیوست دوستت دارم

اثر سسیلیا آهرن از انتشارات موسسه فرهنگی هنری نوروز هنر - مترجم: هدیه منصور کیایی-پرفروش های نیویورک تایمز

A novel about holding on, letting go, and learning to love again. Holly couldnt live without her husband Gerry, until the day she had to. They were the kind of young couple who could finish each others sentences. When Gerry succumbs to a terminal illness and dies, 30-year-old Holly is set adrift, unable to pick up the pieces. But with the help of a series of letters her husband left her before he died and a little nudging from an eccentric assortment of family and friends, she learns to laugh, overcome her fears, and discover a world she never knew existed. PS, I Love You is a captivating love letter to the world!


خرید کتاب به پیوست دوستت دارم
جستجوی کتاب به پیوست دوستت دارم در گودریدز

معرفی کتاب به پیوست دوستت دارم از نگاه کاربران
من سعی کردم این بار یک بار قبل، چند سال پیش در حال خواندن است. من آن را در حدود یک چهارم از راه قرار دادم، زیرا، رک و پوست کنده، من خسته شدم. چند ماه پیش فیلم را دیدم و در واقع آن را یک ترکیب دوست داشتنی از شیرین و غمگین دانستم. من فکر کردم شاید اسم چیزی را در کتاب نادیده گرفت و نه تنها آن را داشت، اما ایو با این نوع از دست دادن در زمانی که گذشت، آشنا شد. فکر می کنم که دیدگاه جدید من ممکن است ذهن من را تغییر دهد، تصمیم گرفتم که در بعضی از نقاط، ایده ی دیگری را بردارم. خوب این هفته من آن را به دیگری برگرداندم و می توانم به شما بگویم که فقط حدود 20 صفحه بیشتر از گذشته بودم. اکنون کتاب را پیدا میکنم نه فقط خسته کننده بلکه نابالغ. این کتاب فرضیه ای ارنس است که باید آن را در سن نوجوانی از دست بدهد. او به وضوح تجربه ای در از دست دادن ندارد حتی از دوست یا نزدیکانش. در این کتاب غم و اندوه واقعی و یا قلب وجود ندارد و عملکردهای شخصیت بسیار واقعی هستند. بله، غم و اندوه برای هر دو حالت و شخص احساس آن منحصر به فرد است - اما لحظات بسیار زیادی در اینجا وجود دارد که به سادگی باور نکردنی است. بعضی از نویسندگان استعداد نوشتن آنچه که آنها نمی دانند. Ahern یکی از آنها نیست توصیه من: وقت خود را تلف نکنید. اگر می خواهید در مورد غم و اندوه و خواندن از دست رفته خواندن، به جای آن، به عنوان خوانده شده سال تفکر جادویی.

مشاهده لینک اصلی
• Î ± ινΠι من \"من € کنم من ο ‰ من\" ο βιβΠ\"ιο من\" من · من، من ± Î³Î³Ï ÏƒÏ ... من ‰ Ï † II، I € Î¿Ï ... Î'ιΠ± βΠ¬Î¶Ï ± ‰ κΠι ξÎμκίνΠ· σΠμÎμ ± من \"ο νÏ\" ÎμÎ¼Ï Î¿Ï € من \"من ο\" من · من ،. ΧΠομΠ± دوم ± Ï € ι Î¿Ï ... من \"ο ÎκΠ± ± νÎ، γιΠ± من\" من ± γιΠμÎνΠÎμινΠ± ± ± ι ÎνΠÎμÎºÏ € Î »من · κÏ\" ικό Î½Ï \"ÎμÎ¼Ï Î¿Ï € من\" ο. این است که من ± Ï ÏŒÏ \"ι من من € Î ± Î ± γμÎ\" ÎμÏ ÎμÏ \"Î ± ± ι ÎνΠI'i σκοÎ\" ο θÎμΠ±، من \"من € ο ÎνθοÏ، κΠι ± من \"من · من ‡ ± Î'ιΠÎμÎ¯Ï Î¹ÏƒÎ® من\" Î¿Ï ... Î'Îμν ÎμινΠ± ± ι κΠθόΠ\"ο κΠ± من\" من دوم ± \"Î¹Ï € من \"ικό. Î ¥ Ï Ï € ‡ Î¬Ï Î¿Ï Î ± Ï ... ν κÎμÏ \"ï¬ Ï ‡ Î¹Î¿Ï ... Î¼Î¿Ï Î¹ÏƒÏ\" ικά ÏƒÏ \"Î¿Î¹Ï ‡ ± ÎμίÎ، I'i ‰ σμÎνΠ± Î ± Ï € μÎμ Î »IOE من\" من € ÏŒÏ Î¿، من € Î¿Ï ... ÎμÎ \"Î ± Ï Ï † من من ν Î½Î¿Ï ...\" ο κΠ\"ίμΠ± ± .ÎνΠβιβΠ\"من € ίο Î¿Ï ... μιÎ\" ï¬ Î³Î¹Î ± من \"من · Î ± ν Î³Î¬Ï € Î ·، μÎμ γÎ\" من ... κό κΠ± ι ÏƒÏ ... γκινΠ· من \"من ικό\" من Î¿Ï € ο.

مشاهده لینک اصلی
رمان ابتدایی Cecelia Aherns، PS، من تو را دوست دارم، به دنبال باز گشایی جذاب، شوخ طبعی و گاه گاه پوسیدگی هالی، یک بیوه جوان ایرلندی است که باید بعد از اینکه شوهرش جری را به تومور مغزی از دست می دهد، دوباره زندگی خود را به هم بزند. آرون، دختر دوازدهمی نخست وزیر ایرلند، یک پیچ و تاب هوشمندانه و اصلی را برای مفهوم حرکت در پس مرگ که توسط رماننویسان و فیلمنامهنویسان مشهور مشهور شده است، کشف کرده است: جری، هالی را ترک کرده است و مجموعه ای از نامه های طراحی شده برای کمک به او در سال آینده را در اختیار دارد. زندگی خود را ادامه دهید همانطور که رمان خوانندگان را از طریق فصول (و از طریق دستورالعمل های ماهانه Gerrys) می گیرد، ما تماشا می کنیم که هالی یک شغل جدید پیدا می کند، با دوستانش به اسپانیا تعطیل می شود و از طریق دارایی های شوهرانش محبوبیت پیدا می کند. همراه با هالی در طول فرایند بهبود، بازیگران از دوستان و اعضای خانواده است که به موفقیت های رمان ها به عنوان داستان هالیس درباره بقا اضافه می کنند. در حقیقت، این کاراکترهای مجهز به پشتیبانی است که PS را ایجاد می کنند، من بیشتر از یک تاریرر سطحی دیگر با قسمت اجباری در یک نوار کارائوکه دوست دارم. Ahern نشان می دهد که استعداد واقعی برای گرفتن جوهر تعامل بین دوستان و دشمنان به طور یکسان؛ حتی اگر حلقه های هالیس از دوستان شبیه به گروهی از بریجیت جونز است که کمی به نظرم نادیده گرفته می شوند (بهترین دوستش شارون است). در حالی که سبک او می تواند در چند بار تکراری و تحویل او گاهی اوقات آماتور، Ahern سزاوار اعتماد به نفس تلاش اول اگر PS، من عاشق شما هستم، هیچ نشانه ای از استعدادهای نویسندگان آن نیست، خوانندگان به دنبال آن هستند که به عنوان رمان نویس و قصه گوزنده به آهنین بنگرند. --Gisele Toueg - این متن اشاره به نسخه هاردکور است.

مشاهده لینک اصلی
جهان و مادرش این کتاب را دوست داشتند. من ندیدم من نمی توانستم من فکر نمیکنم که کتاب به تنهایی اشتباه باشد، مگر آنکه خیلی طولانی بود، اما به هیچ وجه، هیچ چیزی در مورد این کتاب با من درگیر نبود. اوه، و به مدت طولانی من به معنای آن بود که برای داستان طولانی بود، نه به عنوان یک کتاب به طور کلی. همه چیز خیلی اجباری بود، خیلی قابل پیش بینی بود. منظورم این است، فریاد می زندIm different @، با این حال داستان باقی می ماند. پس دوباره، این احتمالا فقط یک مورد دیگر ازits شما نیست، من آن نیستم @ من مطمئن هستم همه می دانند که داستان چیست، بنابراین من نمی خواهم به آن غلبه کنم، آنچه که من می خواهم به ذکر است، با این حال، این است که خانم Ahern کاملا یک نویسنده با استعداد است و او واقعا داستان نادرست است. این تنها چیزی است که در این یکی وجود ندارد. من این را با نظر منفور در اینجا دریافت می کنم، اما همانطور که قبلا اشاره کردم، رمان های بسیار کمی از داستان عاشقانه من را تحت تأثیر قرار می دهند، و این یکی فقط آن را نمی برد. من می دانم که وقتی می توانم بگویم، ممکن است وقتی به عنوان یک گربه بی رحم با آن روبرو می شویم، بروم، اما آن چیزی است که هست. در واقع، من فکر می کنم یکی از دلایلی که من نمی توانستم خودم را مانند کتاب بپذیرم این بود که من نمی توانستم با هالی همدردی کنم. ترس او، من، اما نمیتوانست احساس کند که احساسش را دارد. و بنابراین یکی دیگر از گاز گرفتن گرد و غبار.

مشاهده لینک اصلی
داستان بسیار زیبا که باعث غم و اندوه می شود و باعث می شود که شما لبخند بزنید، هرچند که در زمان های کمی سفت و سخت بود. دوستی هلیلی با دانیل و اعضای خانواده اش بسیار شیرین بود. می توان با جری خیلی بیشتر کار کرد. به ویژه در حال حاضر او را به عنوان جرارد باتلر می بینم.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب به پیوست دوستت دارم


#ادبیات اقتباسی - #ادبیات ایرلند - #داستان عاشقانه - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان درام - #دهه 2000 میلادی - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز -
#انتشارات موسسه فرهنگی هنری نوروز هنر - #سسیلیا آهرن - #هدیه منصور کیایی
کتاب های مرتبط با - کتاب به پیوست دوستت دارم


 کتاب من و داداش رباتم
 کتاب یک بار فریبم بدهی
 کتاب پلی به سوی جاودانگی
 کتاب ردیف درختان افرا
 کتاب افشاگر
 کتاب همه حقیقت