کتاب به پیوست دوستت دارم

اثر سسیلیا آهرن از انتشارات موسسه فرهنگی هنری نوروز هنر - مترجم: هدیه منصور کیایی-پرفروش های نیویورک تایمز

یک رمان درباره برگزاری، رفتن و یادگیری دوباره به عشق. هالی نمی توانست بدون شوهرش جری زندگی کند، تا روزی که او مجبور بود. آنها نوعی از زن و شوهر جوان بودند که می توانند جملات یکدیگر را تمام کنند. هنگامی که جری به یک بیماری پایدار مبتلا می شود و می میرد، هالیوود 30 ساله است که در حال نابودی است. اما با کمک یک سری از نامه ها، شوهرش قبل از مرگ او را ترک کرد و کمی از یک مجموعه بی نظیر از خانواده ها و دوستانش سوار شد، او می دانست که خنده، غلبه بر ترس و کشف دنیایی که هرگز نمی دانست وجود داشته باشد. PS، من عاشق شما یک نامه عشق فریبنده به جهان است!


خرید کتاب به پیوست دوستت دارم
جستجوی کتاب به پیوست دوستت دارم در گودریدز

معرفی کتاب به پیوست دوستت دارم از نگاه کاربران
من سعی کردم این بار یک بار قبل، چند سال پیش در حال خواندن است. من آن را در حدود یک چهارم از راه قرار دادم، زیرا، رک و پوست کنده، من خسته شدم. چند ماه پیش فیلم را دیدم و در واقع آن را یک ترکیب دوست داشتنی از شیرین و غمگین دانستم. من فکر کردم شاید اسم چیزی را در کتاب نادیده گرفت و نه تنها آن را داشت، اما ایو با این نوع از دست دادن در زمانی که گذشت، آشنا شد. فکر می کنم که دیدگاه جدید من ممکن است ذهن من را تغییر دهد، تصمیم گرفتم که در بعضی از نقاط، ایده ی دیگری را بردارم. خوب این هفته من آن را به دیگری برگرداندم و می توانم به شما بگویم که فقط حدود 20 صفحه بیشتر از گذشته بودم. اکنون کتاب را پیدا میکنم نه فقط خسته کننده بلکه نابالغ. این کتاب فرضیه ای ارنس است که باید آن را در سن نوجوانی از دست بدهد. او به وضوح تجربه ای در از دست دادن ندارد حتی از دوست یا نزدیکانش. در این کتاب غم و اندوه واقعی و یا قلب وجود ندارد و عملکردهای شخصیت بسیار واقعی هستند. بله، غم و اندوه برای هر دو حالت و شخص احساس آن منحصر به فرد است - اما لحظات بسیار زیادی در اینجا وجود دارد که به سادگی باور نکردنی است. بعضی از نویسندگان استعداد نوشتن آنچه که آنها نمی دانند. Ahern یکی از آنها نیست توصیه من: وقت خود را تلف نکنید. اگر می خواهید در مورد غم و اندوه و خواندن از دست رفته خواندن، به جای آن، به عنوان خوانده شده سال تفکر جادویی.

مشاهده لینک اصلی
• Î ± ινΠι من \"من € کنم من ο ‰ من\" ο βιβΠ\"ιο من\" من · من، من ± Î³Î³Ï ÏƒÏ ... من ‰ Ï † II، I € Î¿Ï ... Î'ιΠ± βΠ¬Î¶Ï ± ‰ κΠι ξÎμκίνΠ· σΠμÎμ ± من \"ο νÏ\" ÎμÎ¼Ï Î¿Ï € من \"من ο\" من · من ،. ΧΠομΠ± دوم ± Ï € ι Î¿Ï ... من \"ο ÎκΠ± ± νÎ، γιΠ± من\" من ± γιΠμÎνΠÎμινΠ± ± ± ι ÎνΠÎμÎºÏ € Î »من · κÏ\" ικό Î½Ï \"ÎμÎ¼Ï Î¿Ï € من\" ο. این است که من ± Ï ÏŒÏ \"ι من من € Î ± Î ± γμÎ\" ÎμÏ ÎμÏ \"Î ± ± ι ÎνΠI'i σκοÎ\" ο θÎμΠ±، من \"من € ο ÎνθοÏ، κΠι ± من \"من · من ‡ ± Î'ιΠÎμÎ¯Ï Î¹ÏƒÎ® من\" Î¿Ï ... Î'Îμν ÎμινΠ± ± ι κΠθόΠ\"ο κΠ± من\" من دوم ± \"Î¹Ï € من \"ικό. Î ¥ Ï Ï € ‡ Î¬Ï Î¿Ï Î ± Ï ... ν κÎμÏ \"ï¬ Ï ‡ Î¹Î¿Ï ... Î¼Î¿Ï Î¹ÏƒÏ\" ικά ÏƒÏ \"Î¿Î¹Ï ‡ ± ÎμίÎ، I'i ‰ σμÎνΠ± Î ± Ï € μÎμ Î »IOE من\" من € ÏŒÏ Î¿، من € Î¿Ï ... ÎμÎ \"Î ± Ï Ï † من من ν Î½Î¿Ï ...\" ο κΠ\"ίμΠ± ± .ÎνΠβιβΠ\"من € ίο Î¿Ï ... μιÎ\" ï¬ Î³Î¹Î ± من \"من · Î ± ν Î³Î¬Ï € Î ·، μÎμ γÎ\" من ... κό κΠ± ι ÏƒÏ ... γκινΠ· من \"من ικό\" من Î¿Ï € ο.

مشاهده لینک اصلی
رمان ابتدایی Cecelia Aherns، PS، من تو را دوست دارم، به دنبال باز گشایی جذاب، شوخ طبعی و گاه گاه پوسیدگی هالی، یک بیوه جوان ایرلندی است که باید بعد از اینکه شوهرش جری را به تومور مغزی از دست می دهد، دوباره زندگی خود را به هم بزند. آرون، دختر دوازدهمی نخست وزیر ایرلند، یک پیچ و تاب هوشمندانه و اصلی را برای مفهوم حرکت در پس مرگ که توسط رماننویسان و فیلمنامهنویسان مشهور مشهور شده است، کشف کرده است: جری، هالی را ترک کرده است و مجموعه ای از نامه های طراحی شده برای کمک به او در سال آینده را در اختیار دارد. زندگی خود را ادامه دهید همانطور که رمان خوانندگان را از طریق فصول (و از طریق دستورالعمل های ماهانه Gerrys) می گیرد، ما تماشا می کنیم که هالی یک شغل جدید پیدا می کند، با دوستانش به اسپانیا تعطیل می شود و از طریق دارایی های شوهرانش محبوبیت پیدا می کند. همراه با هالی در طول فرایند بهبود، بازیگران از دوستان و اعضای خانواده است که به موفقیت های رمان ها به عنوان داستان هالیس درباره بقا اضافه می کنند. در حقیقت، این کاراکترهای مجهز به پشتیبانی است که PS را ایجاد می کنند، من بیشتر از یک تاریرر سطحی دیگر با قسمت اجباری در یک نوار کارائوکه دوست دارم. Ahern نشان می دهد که استعداد واقعی برای گرفتن جوهر تعامل بین دوستان و دشمنان به طور یکسان؛ حتی اگر حلقه های هالیس از دوستان شبیه به گروهی از بریجیت جونز است که کمی به نظرم نادیده گرفته می شوند (بهترین دوستش شارون است). در حالی که سبک او می تواند در چند بار تکراری و تحویل او گاهی اوقات آماتور، Ahern سزاوار اعتماد به نفس تلاش اول اگر PS، من عاشق شما هستم، هیچ نشانه ای از استعدادهای نویسندگان آن نیست، خوانندگان به دنبال آن هستند که به عنوان رمان نویس و قصه گوزنده به آهنین بنگرند. --Gisele Toueg - این متن اشاره به نسخه هاردکور است.

مشاهده لینک اصلی
جهان و مادرش این کتاب را دوست داشتند. من ندیدم من نمی توانستم من فکر نمیکنم که کتاب به تنهایی اشتباه باشد، مگر آنکه خیلی طولانی بود، اما به هیچ وجه، هیچ چیزی در مورد این کتاب با من درگیر نبود. اوه، و به مدت طولانی من به معنای آن بود که برای داستان طولانی بود، نه به عنوان یک کتاب به طور کلی. همه چیز خیلی اجباری بود، خیلی قابل پیش بینی بود. منظورم این است، فریاد می زندIm different @، با این حال داستان باقی می ماند. پس دوباره، این احتمالا فقط یک مورد دیگر ازits شما نیست، من آن نیستم @ من مطمئن هستم همه می دانند که داستان چیست، بنابراین من نمی خواهم به آن غلبه کنم، آنچه که من می خواهم به ذکر است، با این حال، این است که خانم Ahern کاملا یک نویسنده با استعداد است و او واقعا داستان نادرست است. این تنها چیزی است که در این یکی وجود ندارد. من این را با نظر منفور در اینجا دریافت می کنم، اما همانطور که قبلا اشاره کردم، رمان های بسیار کمی از داستان عاشقانه من را تحت تأثیر قرار می دهند، و این یکی فقط آن را نمی برد. من می دانم که وقتی می توانم بگویم، ممکن است وقتی به عنوان یک گربه بی رحم با آن روبرو می شویم، بروم، اما آن چیزی است که هست. در واقع، من فکر می کنم یکی از دلایلی که من نمی توانستم خودم را مانند کتاب بپذیرم این بود که من نمی توانستم با هالی همدردی کنم. ترس او، من، اما نمیتوانست احساس کند که احساسش را دارد. و بنابراین یکی دیگر از گاز گرفتن گرد و غبار.

مشاهده لینک اصلی
داستان بسیار زیبا که باعث غم و اندوه می شود و باعث می شود که شما لبخند بزنید، هرچند که در زمان های کمی سفت و سخت بود. دوستی هلیلی با دانیل و اعضای خانواده اش بسیار شیرین بود. می توان با جری خیلی بیشتر کار کرد. به ویژه در حال حاضر او را به عنوان جرارد باتلر می بینم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب به پیوست دوستت دارم


 کتاب پلی به سوی جاودانگی
 کتاب درون آب
 کتاب روزی که رهایم کردی
 کتاب به پیوست دوستت دارم
 کتاب شیمی دان
 کتاب خفاش