کتاب بچه های خاص خانم پریگرین

اثر رنسام ریگز از انتشارات پیدایش - مترجم: پیمان اسماعیلیان-پرفروش های نیویورک تایمز

یک جزیره مرموز. یتیم خانه رها شده مجموعه عجیب و غریب از عکس های بسیار کنجکاو. این همه منتظر است تا در خانم Peregrines خانه برای کودکان عجیب و غریب کشف شود، یک رمان فراموش نشدنی که داستان و عکاسی را در یک تجربه خواندن هیجان آمیز ترکیب می کند. همانطور که داستان ما باز می شود، یک فاجعه خانوادگی وحشتناکی، یعقوب 16 ساله را که در جزیره دور افتاده در ساحل ولز زندگی می کند، پیدا می کند و در آن خرابه هایی از خانم Peregrines Home برای کودکان عجیب و غریب را می بیند. همانطور که یعقوب کاوش اتاق خواب و راهرو های رها شده خود را می بیند، معلوم می شود که کودکان بیش از حد عجیب و غریب بودند. ممکن است خطرناک باشند. یک فانتزی ستون فقراتی که با تصاویر عجیب و غریب غریب نشان داده می شود، خانم Peregrines Home برای کودکان عجیب و غریب، بزرگسالان، نوجوانان و هر کسی که در سایه ها یک ماجراجویی را دوست دارد لذت خواهد برد.


خرید کتاب بچه های خاص خانم پریگرین
جستجوی کتاب بچه های خاص خانم پریگرین در گودریدز

معرفی کتاب بچه های خاص خانم پریگرین از نگاه کاربران
ΜΠ± Ï € Î ± άξÎμνΠ± ... γκινΠ· من \"من βιβΠفرم I € Ï € Î ± γμΠ± من\" من ± من \"من μιΠ± من\" من ¿من دوم ± Ï † Î ± من \"± است که من، ¹ من\" όσο ÏŒÎ¼Î¿Ï Ï ‡ من \"من Ï Ï € € من ... من Ï ÎμσΠ± Ï Î ± ÎμινΠ± Î ± Î · θινή. £ branch_mapping_dlg_condtion_items_update_defaultConditions_zero دوم من \"من βιβΠفرم من ... من من من Î ± Î ± ίσθΠ· Î ± Î ± Î³Î¬Ï € Î · من € تو »... κινÎμί νήμΠ± من\" من ± Ï ÎºÎ¬Î½Îμι \"من Î ± Ï € † άσÎμιÏ، κά ë²ì Î¹Î Î¯ÏƒÎ Î½Î¬Ï \"من ... من ± Î¼Î¿Î¹Î¬Î¶Î¿Ï من ... من € οÎ'οσÏ\" من ... من \"Î ± λ من ¿پایان ± Î ± Î ± Ï € Î ± من \"من. Î ± Ï † Î¿ÏƒÎ¯Ï ÎšÎ¿Ï ‰ Î ± من \"من · من € οÎ'Î¿ÏƒÏ · σÎ- ± ξίÎμÏ، Î¿ÏŠÏŒÎ½Ï چهارشنبه νάÎμι κάθÎμ Ï † Î ± Î½Ï \"من ± Î ± ï Î ± νίÎ'Î Î £ Î ± ± γμÎ\" νο، ¹ من \"من € Î ± ï € λ من · Î ± من \"من γικά Î »من · θινό. Î ± Î ‰ νίÎ'ιΠ± Î ± من \"من · ÎœÎ ÎšÎ¿Ï ± من ... من Î ± Ï Ï Ï Ï Ï Ï Î ± € ιβάλ من من ... من \"Î¿ÏƒÎ¿Ï · من\" من ... من، من \"من €\" من ή γÎμÎ³Î¿Î½ÏŒÏ \"Î ± Ï € ... ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï ÎμινΠ± کنم من ÎμÎ'όν Ï € \"Î ± Î ± μÎμνόμÎμνÎ. Î Î'Ï ÏƒÎμÎ¹Ï Î ± Ï € Î¿ÎºÎ Î¿Ï Î¹Îºî® خدمات شهری ÏŒÎ¼Î¿Ï \"من ... من € ΠσιάζÎμι من\" من Î ± Î ± Î³Î½ÏŽÏƒÏ \"Î ± Ï ‰ من، من \"من · من\" من ... من \"من ± ΡÎ'Î | Π˹éÒ من ... من € ¬ìŠ¤ì- من من Î ± Ï Î¿ÏƒÎ¼Î¿Î½Î® این است که من € ï »Ë¹éÒ ± من\" من · من £ ± من \"من κόσμο ‰ من\" من Î ± Ï ... Î½Î®Î¸Î¹ÏƒÏ \"‰ Ï € μική ... ¬ \"من ‰ من - من\" من ‰ Ï Î¿ÏŠÏŒÎ½Ï من من من من \"νοικιΠιÎ'ιών Î ± من\" من ·، μιÏ، من دوم ογικÎÏ Î¾Î¯ÏƒÎ¿Ï € Ï ... من \"όσο ÎÎ¾Î¿Ï ± Î¹Î³Ï Î'Î¯Î¶Î¿Ï ... من\" من Î ± Ï Î'ιÎÏ، ‰ من \"من ± ΠθισμÎÎ½Ï ‰ است که من ± Î من Î¤ÏŒÏ € Ï ‰ Ï! Î ± Î »Î® ± νάγ Î½Ï ‰ سانتورینی من »من» من Î ± Ï € Î ÏƒÎ¼Î¿Ï ±!

مشاهده لینک اصلی
بله، حتی از صفحات اول، این کتاب من را جذب کرده است! من سبک نوشتن، شخصیت ها، ایده را دوست دارم - خیلی عالی بود!

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم این کار به عنوان یک فیلم خوب انجام می شود! تریلر به نظر می رسد که آنها بچه ها را کمی جوان تر ساخته است، که واقعا باید کمک کند. داستان شروع می شود با پدربزرگ جکوبز که توسط هیولا کشته شده است، به طوری که او به دنبال برخی از توصیه های مرموز به جزیره ویلز می یابد و خانه قدیمی با @ عجیب و غریب @ بچه ها (اساسا بچه ها با توانایی های freaky) است که در یک حلقه زندگی می کنند. او همیشه 3 سپتامبر 1940 بود. یعقوب می داند که توانایی پدربزرگش قادر است که هیولا را شکار این بچه ها ببیند ... و همینطور او می تواند باشد. این کتاب به نوعی WAY متفاوت از انتظار من بود. من فکر کردم این نوع خزنده و یا چیزی بر اساس تمام تصاویر در آن است، اما داستان به راستی به من برخی از نسخه های آرام X مردان را به من یادآوری کرد. یک تن از اقدامات وجود نداشت و داستان به سمت وسط حرکت کرد، اما من از زمان سه گانه خودم بیشتر قضاوت می کردم. نویسنده قطعا یک سناریوی خلاقانه را در اینجا راه اندازی کرده است! قوی ترین قسمت داستان قطعا نوشته بود. یعقوب ممکن است یک راوی نسبتا کسل کننده باشد، اما او هنوز صدای مجزا داشت! من نیمه اول داستان را بهتر دوست داشتم، زیرا بخش مورد علاقه من در واقع توصیف ولز بود. من علاقه ای را به نیمه دوم از دست دادم، اما هنوز علاقمندم ببینم چگونه این را به یک فیلم اقتباس می کنم.

مشاهده لینک اصلی
2.5 starsSo، این کتاب بسیار هیجان انگیز است که هر کس به نظر می رسد دوست دارد؟ من عصبانی نیستم برای من فقط یک داستان کارآگاه خسته کننده در ابتدا بود و پس از آن بعضی از (مشاهده اسپویلر) [هیولای معمولی-پس-ما-عجیب-مردم-ما-باید برای مبارزه برای زندگی ما (مخفی کردن اسپویلر)]. آغاز شد وحشتناک و خسته کننده بود و تنها چیز سرگرم کننده در مورد این کتاب تصاویر بود. و به سمت پایان آن کمی لذت بخش بود.این چیزی چیزی خاص برای من نبود، اما من منتظر فیلم و دو کتاب بعدی هستم *** sooooo، این سنین از زمانی که فیلم بیرون آمد aaaaaaaa و Sunny هنوز خواندن این سری نیست . #iliveunderarock همچنین این ما را به من بطری پناهندگی داد و من از آن سری متنفر بودم. من امیدوارم این یکی عالی باشد پلاگین من کتاب من را ناامید نکنید، با تشکر از BR با Fav Patrick bc من آن زمان ما هر دو بیرون از آن سنگ می آیند.

مشاهده لینک اصلی
خانم Peregrines خانه برای کودکان عجیب و غریب یک رمان سرگرم کننده، متفاوت و بسیار خوب قرار داده شده و یک مقدمه بزرگ در مورد یک نویسنده جدید است. این داستان نوعی داستان علمی تخیلی / ترسناک / فانتزی است که همه آن را به یکی تبدیل می کند و با استفاده از عکس های قدیمی قدیمی معتبر برای تکمیل داستان با ارائه تصاویر شگفت انگیز از @ people @ people و حوادث داستان به کار می رود. این باعث می شود که من تعجب کنم که آیا نویسنده داستان خود را برای مطابقت با عکس هایی که او و سایر گردآورنده ها پیدا کرده اند یا اگر او داستان خود را بنویسد و تصاویر مناسب را به جا آورد (یا ترکیبی از این دو)، ایجاد کرد. در هر صورت آن را برای یک جذاب و رمان سریع گرا که بسیار پیچیده شده است و من مشتاقانه منتظر یک عاقبت هستیم تا بتوانم بیشتر از ماجراهای این کودکانClear را پیگیری کنیم. @ از لحاظ سبک، شخصیت اصلی و احساس کتاب کمی بود یادآور مجله جدید جو هیلز شاخ و سبک کتاب به ذهن بران Selznicks اختراع Hugo Cabret. با این حال، کتاب خود به هیچ وجه یک نسخه از این دو آثار یا هر نوع دیگری نیست. این یک داستان و نمایش زیبا و منحصر به فرد است که شخصیت ها را به زندگی به ارمغان می آورد به طوری که بسیاری از رمان های دیگر انجام نشده است. من به شدت توصیه خانم Peregrines خانه برای کودکان عجیب و غریب.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بچه های خاص خانم پریگرین


 کتاب اعتراف
 کتاب اسرار کار
 کتاب کودک خاموش
 کتاب چرا ملت ها شکست می خورند
 کتاب شهر دزدها
 کتاب هولوگرامی برای شاه