کتاب تام کت در هزارتوی عشق

اثر تیم اوبراین از انتشارات همان - مترجم: افشین رضاپور-پرفروش های نیویورک تایمز

«تام‌كت در هزارتوی عشق» داستان طنز‌آميزی است كه به يكی از مهم‌ترين چالش‌های بشری يعنی كشمكش ميان زن و مرد پاسخ‌های حيرت‌انگيزی می‌دهد و عشق در اين رمان به سبك آمريكايی است، جهانی كه در آن آسمان به زمين آمده و حتی تكرار معجزه هم چيزی جز بحران در پی ندارد.


خرید کتاب تام کت در هزارتوی عشق
جستجوی کتاب تام کت در هزارتوی عشق در گودریدز

معرفی کتاب تام کت در هزارتوی عشق از نگاه کاربران
@ هرچند من احساس می کردم، هر چند، یک نسخه توخالی از عشق قدیمی بود. در نهایت، من فکر کردم، این چیزی است که خیانت انجام می دهد. این اشتیاق را از بین می برد. لذت و همچنین امید و اعتقاد به آینده خود.(تعهد - مطمئنا در میان کلمات مضمونی ما در زبان ما است. پس از عمل خیانت، می توان به درستی در گذشته می گویند، Well، من * متعهد بود @ و اگر چنین است، چه تابع فازی این کلمه را خدمت در ما پیچیده، وب مستمر از وعده ها و انتظارات است؟ اگر تعهد به پایان برسد، تعهد چنین تعهد * همیشه * بود؟ با چه استاندارد لغزنده؟ به نظر می رسد که خیانت به عشق، به یک خیانت اساسی از زبان و منطق و دلیلی انسانی، انحراف معنا، یک شوخی عملی علیه معنای معنی است.) @

مشاهده لینک اصلی
در جلوی این کتاب، حدود صد نظرات / نظر در مورد آن وجود دارد؛ تقریبا همه آنها از واژه â € œcomicâ € یا â € œlaughâ € استفاده می کنند. من تا حدود یک چهارم راه را از طریق این کتاب خنده نمیدهم (24٪ - Kindle هیچ شماره صفحه ای ندارد). و بیشتر شبیه خنده دار بود: یک صحنه شامل یک گربه، یک موش و یک حیوان خانگی پایتون \"، من آن را برای شما نمی خرابم. و چند خنده دیگر وجود دارد، اما به طور کلی من این کتاب سرگرم کننده را پیدا نکرده ام. مثل ریچارد روسو با اختلال استرس پس از سانحه بود. تم کلیدی انتقام است، و آن را به پایان رسید و آن را خزنده است. من خواندن چیزهایی که آنها حمل شده و تحت تاثیر قرار Tim O'Brienâ € ™ ثانیه در گفتن از این داستان ها. من به عقب برمیگردم و برخی از داستانهای دیگرش را امتحان میکنم که \"خندهدار\" نیست. اما این یکی کوتاه بود.

مشاهده لینک اصلی
این یک کمدی غواصی با بسیاری از فراز و نشیب های دیگر بود. آن را به یک نتیجه حساس ساخت، اما به نظر می رسید به پایان رسیده از بخار. و پس از آن همه کار را ترک کردند، راه های جداگانه ای به راه انداختند و همه چیز به سرعت فراموش شد. آن را دشوار برای گرفتن یک schmuck غیر قابل مقایسه از یک شخصیت، قرار داده است با تمام اعمال او و لبخند در بسیاری از تحقیر خود را هنگامی که آنها به طور عمده برای آنها غیر قابل تحمل و در obsessions خود باقی مانده است. به عبارت دیگر شما او را دوست دارید و آن را ببندید و ما را تنها بگذارید. در حقیقت، احتمالا تنها یک فصل واقعا خوب بود، برخی از بالاتر از حد متوسط ​​که در خدمت حرکت به همراه و مقدار بسیار زیادی از لجن به حفاری از طریق وجود دارد. یک کتاب دوست داشتنی اما من مطمئن نیستید ID آن را توصیه به هر کسی که دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
Tim OBRIEN شاید متخصص ترین نوازنده با استعداد است که در 34 سال گذشته در این جهان سبز و آبی بزرگ آمده ام. ساخت زبان او گیج کننده است و استفاده او از زمان (هرگز خطی نیست و همیشه به عقب و جلو) شگفت انگیز است. Tomcat در عشق @ بهترین کار او نیست - که باید @ در دریاچه وودز @ - هر چند ممکن است او بیشتر قابل دسترس است. من مطمئن نیستم که من با منتقدان موافق هستم که خنده دار است، اما جنجالی تر از آن است. یک نفر نمیتواند بیش از چند صفحه بدون خواندن پرش به رمان و تام چیپیرینگ (شخصیت اصلی) در طول صورت چندین بار خواند. در سمت منفی، کتاب 200 صفحه اول بسیار قوی است، اما پایان آن کمی شسته و رفته است و احساس کمی مجبور است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب احتمالا در شخص ثالث بینش و جالب بوده است. در عوض، این 342 صفحه از یک ادم سفیه و بی رحمانه پر زرق و برق است. (تاسف، توماس فهم فلسفی از قدرت کلمات است، اما این همه او است که با عقلانیت در نظر گرفته می شود.) پس از خواندن کتاب، من احساس می کنم که واژگان و نحو من با زبان فاعل فکری بومی است. اگر چه، من باید اعتبار OBrien را برای خاموش کردن آن را به خوبی به ارمغان بیاورد. بخشی از ناامیدی من با این کتاب به علت کتاب های دیگر OBriens است. Tomcat In Love راه پایین تر از استاندارد قرار گرفت. این تنها بخش کوچکی از تنهایی، درد، فانتزی-مثل-تقاطع-با-واقعیت و فاعلی جهان است که OBrien آنرا به وضوح می بیند و بیان می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تام کت در هزارتوی عشق


 کتاب پرونده هری کبر
 کتاب قصر شیشه ای
 کتاب سفید برفی
 کتاب هومر و لنگلی
 کتاب تغییر مسیر
 کتاب بازاریابی دهان به دهان