کتاب تو نخ بابام

اثر جاستین هالپرن از انتشارات قطره - مترجم: سیمین آزمون-پرفروش های نیویورک تایمز

جاستین هالپرن، بیست و هشت ساله پس از اینکه توسط دوست دختر دیرینش ریخته شد، خود را با پدر 70 ساله خود در خانه زندگی می کرد. سام هالپرن، که "مانند سقراط، اما خشمگین و موهای بدتر"، هرگز کلمه ها را نچشیده و زمانی که جاستین به خانه برگردد، او شروع به ضبط همه چیزهای مسخره ای کرد که پدرش به او گفته بود: "این زن سکسی بود .... از لیگ شما پسر، اجازه دهید زنان فهمیدند که چرا آنها شما را مجذوب نمیکنند، این کار را برای آنها انجام ندهید.

"آیا افراد سن شما چطور موهایشان را شانه می کنند؟ به نظر می رسد دو سنجاب روی سرشان فرو می ریزد و شروع به لعنتی می کنند.

"بدترین چیز ممکن است یک دروغ باشد ... خوب، خوب، بله، بدترین چیز شما ممکن است نازی ها، اما بعد از آن دو نفر دروغگو هستند. یکی از نازی ها، دروغگو دو نفر است. " بیش از یک میلیون نفر اکنون به دنبال بازنگری فلسفی آقای هالپرن در توییتر هستند و در این کتاب، پسرش باشکوهی خنده دار، خاطره ای از سنین پیرامون بهترین نقل قول های اوست. داستان آمریکایی آمریکایی که در جناح کوچک لیگ در Dennys در دوران سفر جادویی خانوادگی و اغلب در آشپزخانه Halperns بیش از کاسه انگور گردو به نمایش در می آید، Sh * t My Dad says پرطرفدار، خنده دار، پرتره واقعی یک رابطه پدر و پسر از یک صدای عالی کمیک است.


خرید کتاب تو نخ بابام
جستجوی کتاب تو نخ بابام در گودریدز

معرفی کتاب تو نخ بابام از نگاه کاربران
چگونه می توان یک کتاب نوشت؟ مخاطب شما مخاطبان من سفید، سیاه و سفید، اسپانیایی، مانند پاپ کورن، پیتزا، آبی، نارنجی هستند، آنها این خنده دار را پیدا می کنند، آنها این خنده دار و غیره را پیدا نمی کنند و غیره. هرگز مخاطبان خود را نمی پذیرند. این اشتباه اول این کتاب یک شوخی بود که من در طعم بسیار بد آن را یافتم. من نمی خواهم به شوخی گفتم، چون مهم نیست. تنها چیزی که من می گویم این است که من آن را خنده دار ندیدم و آن را دور کرد. هرگز درباره مخاطبان خود چیزی نگفتم. اگر میخواهید طعم بد را شوخی کنید، هرگز آن را در مورد یک فرد ایجاد نکنید. بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به طور غیرمستقیم بر روی کسی انتخاب کنید و سپس انتظار داشته باشید که مردم خندند. مخصوصا از زمانی که من احترام خاصی را برای فردی که گفته می شود، نگه می دارم. در حال حرکت، پنجاه تومانی را به شما می دهم و امیدوارم شما مانند OneMany TV ها تصمیم بگیرید هم اینک. اجازه می دهد که دسته ای از جوک ها را در مخاطب پرتاب کنید و امیدوار باشید که همه آنها را بخنداند. سه یا چهار بار در طول این کتاب خندیدم. بقیه راه، من در انزجار سرگردانم. این چیزی نیست که خوب باشد. بسیاری از این جوکها بسیار بدبین بودند، که من از عنوان آن انتظار داشتم، اما انتظار نداشتم که تقریبا 1000 نفر از آنها به یک رمان متصل شوند. نه یک فرد فریبکار (\u0026 lt؛ - LIES) اما من فکر می کنم که یک سطح مشخص وجود دارد که شما می توانید فاکتور شوک را بدون داشتن طعم بد بدانید. این شوک پس از چند صفحه خالی شد و سپس آن را به عنوان جهنم هدر داد. رابطه تنفر / نفرت چیزی است که رابطه بین نفرت و عشق را نامیده است. من این کار را با هیچ شخصیتی در این کتاب نداشتم. پدر آزار دهنده است، سست و موروثی است، بیش از حد بالا و بسیار مناسب است که یک پدر و مادر باشد. هر کودکی که او را بالا می برد، مجبور است که یک احمق باشد، که به نقطه دوم من می رسد: راوی یک احمق است. آن را آسان می فهمم که چگونه او به همین ترتیب (با پدر مانند آن، چه کسی نمی خواهد؟) اما آن را متوقف نمی شود آن را به عنوان آزار دهنده به عنوان جهنم است. من واقعا نمیتوانم با همه او را تشخیص دهم یا با او همدردی کنم. و در نهایت، شاید نباید این کتاب را از ابتدا برداشت. پس از همه، من کتاب های ناپسند را دوست ندارم. کتاب های من را پاک می کنم این چیزی بود جز. بمب F تقریبا مانند آن بود که @ و @ و @ @ at @ بود. با این حال، من حتی از آن شروع به این کار نکردم. به هر حال، از این کتاب لذت بردم. و من دیگر نمی خواهم آن را به دیگران توصیه کنم. یا آن را بخوانید یا چیز دیگری توسط نویسنده بخوانید. این باید یک وبلاگ داشته باشد. من از این کتاب لذت نبردم. سعی کردم.

مشاهده لینک اصلی
من مطمئن نیستم که چگونه در مورد این کتاب احساس می کنم. از یک طرف، من خیلی ناراحت می شوم زمانی که آلارمیست ها افزایش فروش کتاب را به عنوان «پایان ادبیات» تلقی می کنند. نه همه تکنولوژی ها و روند های جدید باید پایان جهان باشد. از سوی دیگر، من در مورد تمام این وبلاگ های خنده دار که اساسا به عنوان â € œbooksâ € و فروش * وجود دارد، بسیار افسرده است. و این یکی حتی از یک وبلاگ نیست! این از طریق خوراک توییتر است. واقعا؟ شاید این چیز بزرگ بعدی است، اما قسمت بزرگی از من وجود دارد که احساس می کند که یک دسته کوچکترین جوک های معمول مشترک وجود دارد که به طور خلاصه با یکدیگر همخوانی ندارد. اگر کتابی را نزده باشید، اگر روش تهاجمی منفعلانه من این است که من از این کتاب و همه چیزهایی که برای آن وجود دارد متنفر هستم. از این که واقعا از این کتاب متنفرم. این فقط حس شوخ طبعی من نیست. در آن صورت عمیق یا بی دست و پا و غیر قابل انعطاف پذیری و یا حیله گر بودن دمدمی مزاجی وجود ندارد. در عوض مسئولیت بسیار زیادی بر روی کلمه \"Fuck\" قرار گرفته است تا این \"جدید\" را حمل کند. و من در واقع لذت بردن از خواندن وبلاگ های طنز آمیز است. (این مورد من مورد علاقه من است؟ یک روند در اینجا وجود دارد؟) اما من واقعا نمی خواهم یک کتاب کامل بر اساس آنها را بخوانم. * خوب، خوب، شما باید 2 ستاره امتیاز بالا را ذکر کنید. این کتاب چندین بار از من خنده ای به من داد. ایا انسان فقط انسان است؟ کلمه â € œfuckâ € من را به من لبخند به مناسبت. * به استثنای زمانی که این کتاب ها توسط تینا Fey و یا دیوید Sedaris نویسنده، چرا که پس از آن خوب است (من نه تنها منفعل منفعل، من یک ریاکارم نیز) Perfect Musical PairingLou Bega â € \"مامبو شماره 5 اوه خدای من! این چیز بزرگ بعدی است! این خیلی جذاب و بی رحمانه! نه. آن تکراری و آزار دهنده به عنوان جهنم است.

مشاهده لینک اصلی
4 ستاره! این را شناور در اطراف GRS و نیاز به یک خنده بود، بنابراین من آن را برداشت. اگر بخواهید یک خنده باشید، این یک خواندن سریع است که هیچ وقت در حال جوشیدن نیست! جاستین پدر یک قاتل است! اگر دوست ندارید در کتابها حرف بزنید، Id را از این کار دور کنید زیرا پدر جاستین دوست دارد فریاد بزند! همه می دانند که یکی از کلمات مورد علاقه من است، بنابراین من نمی ترسم من در همه. lol من این را دوست داشتم! من احتمالا خواندن یکی از آنها را بیشتر بخوانید. من بیشتر گول می خورم. پدرم می گوید زمانی که من نیاز به خندیدن بیشتر دارم. لول

مشاهده لینک اصلی
من نیاز به یک نور، خنده دار خواندن برای کمک به من برای مقابله با برخی از غم و اندوه، و این کمک کرد. من معمولا کتاب خنده دار خنده دار را پیدا نمی کنم (من به طور جدی به شما نگاه می کنم ... بچه کودکی)، اما این یک استثنا بود. نویسندگان پدر کاملا شخصیت هستند. او فقط آن را می گوید مانند آن را می بیند بدون فکر و یا پشیمانی دوم، هرگز سانسور خود را، که برای اطمینان. زبانش - یک سوراخ **، bullsh * t، و بمب F به طور مداوم استفاده می شود - ممکن است برخی از گوش های ظریف را مجذوب، اما پس از آن. اگر کلمه f شما را سرکوب کند، ممکن است بخواهید این را یکی کنید اما واقعا، بیا عمیق تر، بچه ها یک قلب از طلا داشتند و این بخش هایی از زندگی خانوادگی به خوبی شگفت زده می شود.

مشاهده لینک اصلی
این باید جالبترین کتابی باشد که تا به حال خوانده ام. من آن را در یک نشست خواندن (سخت نیست زیرا آن را نسبتا کوتاه)، هر چند من قبل از رسیدن به هیولای رمز و راز من فقط نگاه کردن به آن (خیلی سخت تر از آن که اخیرا به اندازه کافی جذاب بود). با وجود اینکه من تنها بودم، با صدای بلند خندیدم، حتی وقتی که من تنها بودم، و در آن زمان خیلی سخت خندیدم و توانستم نفس بکشم. اگر چه در چند مورد من فکر کردم،Wow، این احتمالا نوعی از پدر و مادر تقریبا سوء استفاده بود @ من بیش از حد به این موضوع حساس است و بسیاری از مردم احتمالا حتی نمی دانند. بسیار واضح است که او بسیار پسر را دوست دارد. من شوخ طبعی ندارم اما هر دو من و دختر 17 سالهام که فکر میکنم خنده داره. هشدار، این درجه G نیست و همیشه به طور کامل PC نیست (گرچه بیشتر اوقات در واقع، همانطور که پدر می گوید خوب است که به همجنس گرا و گریه). بخش بسیار جالب این است که این مرد چیزی در پزشکی @ nuclear medicine انجام می دهد @ و به دانشمندان انکولوژیک سخنرانی می کند، بنابراین بسیار باهوش و باهوش است. در اینجا برخی از خطوط مورد علاقه من از کتاب آمده است: @ برداشتن توسط یک نجات دهنده در ساحل نجات یافتندچیزی که شما آن را انجام دادید؟ شما نمیتوانید شنا کنید ... پسر، شما یک ورزشکار خوب هستید، اما من دیدم که شما شنا میکنید. به نظر می رسد یک بچه آهسته روی زانوهای خود را سعی در خراب کردن مورچه ها کرده است. @ Being TezedSo او به شما یک همو را صدا کرد. معامله بزرگ هیچ چیز غلطی با داشتن همجنس گرایان وجود ندارد .... نه، من نمی گویم شما یک همجنس گرا هستید. عیسی مسیح در حال حاضر من شروع به دیدن اینکه چرا این بچه به شما جادو دادن بود @ در پیدا کردن من تلاش می کنم MarijuanaPretty عالی، درست است؟ واقعا؟ خوب، ما در نظر، پس از آن متفاوت است. به مادرت نمی گویم، هرچند. بگو او به شما فریاد زد و به شما یک غرور به نام شما. در واقع، به او هر چیزی نگو. در حال حاضر من امیدواری دارم و حتی حتی سیگار نکشید @ در اولین دبیرستان شما عطر را می پوشید؟ ... پسر، هیچ دارو در این خانه وجود ندارد، فقط عطر مادران شما. من این عطر را می شناسم، و اجازه دهید به شما بگویم، ناراحت کننده است که زن شما را در پسر سیزده ساله بوی خود ببارد. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تو نخ بابام


 کتاب شادترین کودک محله
 کتاب پیدایش
 کتاب شش سال
 کتاب جوهر وجود تو
 کتاب شام در رستوران دلتنگی
 کتاب کتاب بازها