کتاب تک و تنها در پاریس

اثر جوجو مویز از انتشارات نسل نواندیش - مترجم: نفیسه معتکف-پرفروش های نیویورک تایمز

نل، دختری بیست و شش ساله است که تا به حال به پاریس سفر نکرده، و هیچ‌وقت تعطیلات آخر هفته شاعرانه‌ای را کنار کسی سپری نکرده است. همه می‌دانند که او هل سفر خارج از کشور و کارهای ماجراجویانه نیست. اما وقتی پیت، روز سفر او را قال گذاشت و همراهش به سفر نرفت، نل فرصتی پیدا می‌کند تا به همه نشان بدهد که در مورد او اشتباه می‌کنند
نل، تنها در پاریس، چهره‌ای از خود به نمایش می‌گذارد که پیش از آن در او نبوده است؛ دختری مستقل و شجاع
آیا این تعطیلات آخر هفته، می‌تواند ماجراجویانه‌ترین سفر عمرش باشد؟
تعطیلاتی جالب، جذاب و هیجان‌انگیز؟


خرید کتاب تک و تنها در پاریس
جستجوی کتاب تک و تنها در پاریس در گودریدز

معرفی کتاب تک و تنها در پاریس از نگاه کاربران
نه داستان کوتاه که نقطه مشترک آن عشق است. هر یک از داستان است که در مورد یکی از آنها: دل شکستگی، خیانت، مشکلات © N ازدواج تازه ... اما صادقانه به نظر می رسد که کفر در این کتاب ثابت است. دو داستان وجود دارد کمی طولانی تر، یکی از آنها که عنوان به این رمان و مورد علاقه من است. شیرین، مناقصه و با یک لمس از طنز، آن بود بدون شک بیشتر لذت می برد. برای کسانی که مایل به خواندن چیزی سبک، با داستان کوتاه برای گذراندن زمان، بسیار توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
این علامت موفقیت نویسنده است: اجازه دادن به انتشار بسیاری از داستان های شما در طول بلوغ نوشتید و داشتن آن را به خوبی به فروش می رساند. تحت ویرایش و تحت ضرب و شتم، پاریس برای یک \u0026 amp؛ داستانهای دیگر قطعا به من اعتقاد دارند، زیرا نوشتارهایی که کارهای تلخ و شیرین انجام میدهند اغلب بعد از موفقیت به چاپ میرسند. نوع داستان هایی که باعث می شود شما تعجب کنید که آیا نوشته شده اند B.S. (قبل از موفقیت) یا A.T.W.D (بعد از Wells Ran Dry). در هر صورت، قطعا احساس می کنید که مجموعه ای است که صرفا از نیاز به چیزی جدید در قفسه ها منتشر شده است. A @ بین @ @ کتاب برای پر کردن فاصله بین بازدید بزرگ. در حالی که در بسیاری از خلاقیت در هر یک از این داستان ها و هیچ یک از شخصیت های برجسته Jojo Moyes شخصیت برجسته، اگر شما در حال حاضر دوست Jojo Moyes، این کتاب ذهن خود را در مورد او تغییر دهید . اگر پیش از این Jojo Moyes را خوانده اید، این کتاب را برای اولین بار بخوانید. داستان اصلی، پاریس برای یک، به من یادآوری یک تلنگر جوجه B را یادآوری می کند. این همه متوقف های معمولی را می کشد: یک زن از هیجان می ترسد که خودش را تنها در یک شهر عجیب و غریب پیدا می کند، یک نویسنده گاو نر / مشتاق که رویای خود را می فهمد، پسری دوست قدیمی و خودخواه، پاریس در شب ... هیچ چیز در آن نیست شما چیزها را به روش جدیدی می بینید و یا به شما تعجب می بخشد، اما اگر بخواهید خواندن بسیار سریع و قابل اطمینان رمانتیک را دنبال کنید، این فریب را انجام می دهد. از @ Other Stories @ تنها کسی که هر پیچ و تاب می خورد و باعث خنده من شد بین توییت ها بقیه نسخه های بسیار کوتاه تر از همان کالیبر نوشتن به عنوان پاریس برای یکی هستند. توصیه من: آن را بخوانید برای خواندن چیزی (به عنوان مثال برای گذراندن ساعت)، اما آن را بخوانید به دنبال هر چیزی خاص است. من قطعا خواندن آن را دوباره. در حال حاضر من قبل از شما، از سوی دیگر ... این یکی برای بازگشت به.

مشاهده لینک اصلی
بررسی کامل: http: //anitavelabooks.blogspot.com.es...ParÃs برای یک داستان و دیگر به من کمی با تمایل به خواندن بیشتر، اما من آن را دوست داشت، من از آن لذت می برد و همیشه لذت خواندن Jojo Moyes، واقعا، من عاشق بیش از حد به عنوان این زن می نویسد. در وبلاگ من بیشتر به شما میگویم :)

مشاهده لینک اصلی
چندین بررسی منفی را خواندم و کاملا ترسیدم اما حقیقت این است که من شگفتی بزرگی گرفته ام، زیرا ن خوشحال است! داستان های بسیاری (دو طولانی و بسیار کوتاه) که علاوه بر اینکه ما را به مکان های مختلف سفر می کند، ما انواع مختلفی از شخصیت ها را به نمایش می گذاریم و انواع مختلفی از عشق های عجیب و غریب را به وجود می آوریم (از سمی ترین تا بیشترین سالم است) و در حقیقت، می توان گفت که من مطلقا همه داستان ها را دوست داشتم، چیزی که هرگز برای من اتفاق افتاده بود)

مشاهده لینک اصلی
با تشکر ویژه از پنگوئن / وایکینگ و NetGalley برای ARC در مقابل یک بررسی صادقانه. JoJo Moyes پس از شما (من قبل از شما، # 2) بازگشت با رمانتیک و سرگرم کننده پریس PARIS برای یک داستان و دیگر. لذت تعطیلات پاریس! نل هیجان زده است در حالی که انتظار برای قطار را به پاریس بسیار منتظر است زمانی که ارسال پیامک دوست پسر خود را. او نمی خواهد آن را بسازد! او بعدا (احتمالا) با او ملاقات خواهد کرد. شوکه شده و عصبانی، این قرار بود که یک شکار عاشقانه و اولین سفر او به مزه پاریس باشد. در سن 26 سالگی، نیل سیمونز هرگز برای یک تعطیلات آخر هفته با دوست پسرش سفر نکرده بود، و کمتر سفر خودش بود. انفرادی هنگام ورود به هتل، اتاقها را بیش از حد رزرو کرده اند. او تصمیم می گیرد که هیچ کاری را با سفر او تداخل نداشته باشد. تا زمانی که او متوجه شود دوست پسرش نمی آید، و او با یک زن دیگری که او نمی داند، در حال سکونت است. یک زن آمریکایی بیرحمانه در آن. زن فرانسوی در محل پذیرش كمك كمكی دارد. یک اتاق، تخت دوقلو یا بازپرداخت. اینها شروع خوبی نیستند. خیلی برای لباس زیر و نقاشی روی ناخن. او ایستاده است! اگر او تا به حال صادق بود، او دوست پسر غیر قابل اعتماد بود. او می تواند به انگلستان برود؛ با این حال، او بعید است که قطار را در اواخر به دست بیاورد. او روز بعد را برگرداند. با این حال، او تصمیم می گیرد برای خوردن نیش بخورد. او در حال تلاش است که در لحظه زندگی کند. او معمولا آن را امن می کند. بدون ریسک گرفتن. پس از بازگشت به هتل، دو زن پیدا می کنند که انتخاب ایده آل خودشان نیست، خوابیدن همدمان است؛ مبارزه در یک فضای کوچک. با این حال، چیزهای روز بعد تغییر می کنند. بلیط جدید برای بازگشت به خانه هزینه زیادی خواهد داشت. او باید تمام زوج های خوشحال را نگاه کند. حالا از پاریس متنفرم تا زمانی که او دو بلیط را به یک نمایشگاه هنری توسط یک هنرمند شناسایی کند، او به راحتی از آن خبر می دهد. آنها باید متعلق به زن آمریکایی باشند، او متوجه شده است که ترک کرده است. (شانس او ​​ممکن است در حال تغییر باشد) میز جلو می گوید باید برود شاید او خواهد شد پس از خرید کمی برای بیشتر â € œTres chicâ € پاریس، و او آماده است تا با یک فرانسوی که در گالری هنرمند برداشت. با برخی از شانس ها و لیست شوخ طبعانه از «دلایل ماندن در امشب»، «پاریس» بیشتر جذاب است! برای اولین بار، او، نل دختر دقیق از انگلستان است هر کس او را انتخاب می کند. از اشتباهات، تحمل پذیری، برخورد شانس. یک رویا کریسمس جادویی از یک دختر که خود را تنها در پاریس پیدا می کند، اما نه برای مدت طولانی! همراه با دیگر زنان در داستان های زیر با روابط نامطمئن - پیدا کردن خود را در تلاش برای شناسایی هویت های جدید، و موقعیت های مختلف با پیچ و تاب. برخی از سرگرم کننده های خنده دار و ماجراجویی از â € œqueenâ € از درام، در یک رمان کوتاه در بسته تعطیلات شایان ستایش: â € ¢ پاریس برای یکی و فروشگاه های دیگر: â € ¢ بین توییت ها â € ¢ عشق در بعد از ظهر ¢ یک پرنده در دست â € ¢ کفش کروکودیل â € ¢ Holdupsâ € ¢ سال گذشته Coatâ € ¢ سیزده روز با جان Câ € ¢ فهرست کریسمس با Moyesâ € ™ خود سبک امروزی - همیشه بسیاری از عقل، بدبختی، جذابیت، و تشویق تعطیلات JDCMustReadBooks

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تک و تنها در پاریس


 کتاب دستور کشتار (دونده ی هزارتو)
 کتاب سایه لبخند تو
 کتاب آب های شمال
 کتاب گند زدن بس است
 کتاب قطار یتیمان
 کتاب گذرگاه