کتاب جادوگر تاریکی

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-پرفروش های نیویورک تایمز

ایونا در ایرلند با هیچ چیز جز مسیر نان خود، یک نگرش بی وقفه خوش بینانه و استعداد ذاتی با اسب ها می آید. دور از قلعه لوکس که در آن یک هفته صرف می شود، پسرعموهای او، Branna و Connor O'Dwyer را پیدا می کند. و از آنجا که خانواده خانواده است، آنها را به خانه و زندگی خود دعوت می کند. هنگامی که ایونا کار خود را در اصطبل های محلی انجام می دهد، وی بویل مک گراث را با مالک می گیرد. ایونا متوجه می شود که در اینجا او می تواند برای خودش خانه بسازد و زندگی اش را به همان اندازه که می خواهد، زندگی کند، حتی اگر این بدان معناست که بیل برای سرنشین شدن به پاشنه بلند باشد. اما هیچ چیز به نظر نمی رسد. شیطان باستانی در اطراف درخت خانواده یونان زخمی شده و باید شکست خورد. خانواده و دوستان با یکدیگر و برای یکدیگر مبارزه می کنند تا وعده امید و عشق را زنده نگه دارند.


خرید کتاب جادوگر تاریکی
جستجوی کتاب جادوگر تاریکی در گودریدز

معرفی کتاب جادوگر تاریکی از نگاه کاربران
@ DARK Witch @ اولین کتاب در سری جدید Cousins ​​ODwyer Trilogy توسط نورا رابرتز است. @ Dark Witch @ در مورد Iona Shehhan است که میخواست اطلاعات بیشتری درباره تاریخچه خانوادگی او کسب کند و کار و خانواده خود را در بالتیمور برای سفر به ایرلند ترک کرد. همچنین، بویل مک گراث که مدرسه سواری محلی را دارد. خوانندگانDark Witch @ ادامه خواهد داد به دنبال Iona Shehan rollercoaster سوار برای کشف حقیقت در مورد خانواده راز و در راه دوست داشتنی با بویل McGrath است. خوانندگان @ دیو جادوگر @ لذت بردن از راه نورا رابرتز جادوگران درگیر با غیر جادوگران شخصیت های سراسر کتاب. با خواندنDark Witch، @ شما یاد خواهید گرفت که شمع ها، صابون ها و داروهای طبیعی بسازید. مانند نوورا رابرتز سه گانه جادویی خود را می نویسد و همیشه عاشقانه را درگیر می کند. همچنین نورا رابرتز شخصیت های او را دوست دارد. خوانندگان راه را دوست دارند، نورا رابرتز، نحوه یونای یاد می گیرد که از قدرتش استفاده کند. این کتاب را توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
اولا می خواهم بگویم من یک طرفدار نوا رابرتس هستم. من کتاب های او را دوست دارم بنابراین بسیار خوشحال شدم که میشنوم که او سه گانه جدید را به ویژه یک تارنمای جدید شروع کرده است، چون یکی از ژانرهای خواندن مورد علاقه من است ... The Witch Dark Wizard منجر به ناامیدی من شد. بر خلاف تمام رمانهای دیگر من یک وقت دشوار بود از طریق این یکی. من فقط احساس نمی کردم آن را در همه. پیش از آن بسیاری از رمان هایش را خواندم و احساس کردم که او فقط از طریق این کتاب عجله کرد و زمان را برای عمیق شدن با داستان نگذاشت. من همچنان به خواندن بقیه سه گانه ادامه خواهم داد و امیدوارم که دو کتاب دیگر بهتر باشند.

مشاهده لینک اصلی
من یک طرفدار عاشقانه نیستم، اما من دوست دارم نور رابرتز، زمانی که او داستان فوق العاده ای را در داستان های عشقش به کار می برد. این یکی از جادوگران و سحر و جادو بود و کاملا لذت بخش بود. نویسنده او ایرلند را به خوبی می داند و زمانی که قلعه های قدیمی و حومه زیبایی را توصیف می کرد، می توانستم خودم را احساس کنم. و باران. تمام کاراکترهایش به سادگی کشیده شد و Iona به طور خاص بسیار جذاب بود. من خوشحالم که این اولین باری از سه گانه است و مطمئنا بقیه آن را میخوانم.

مشاهده لینک اصلی
از کجا شروع کنم؟ خوب، ابتدا، البته. این رمان رسالت خود را انجام داده است به من در سفرهای سرگرم جلو و عقب با قطار به کار، اما او © STA است من نورا رابرتز است. و او در موارد متعدد در چند سال گذشته ± ظاهرا رابرتز است که دیگر آنچه در آن بود و حتی بازیافت ایده های مورد استفاده در رمان قبلی را خوانده بود. و من بسیار متاسفم، اما آنها درست هستند. در حالی که من خواندن بودم، نمی توانستم فکر کنم که کجا هستی، نورا؛ به نظر می رسد، نورا، لطفا @. گاهی اوقات، به خصوص در توصیف از مکان (ایرلند قلب من)، به نظر می رسید به دیده می شود که قبل از نورا رابرتز (طولانی نیست قبل از این دلیل که آخرین چیزی که شما آن را خوانده ام و من عاشق سه گانه سه خواهر، آن است سال 2001، و در مقایسه با زمانی که این زن شده است به نوشتن ...)، اما حقیقت این است که بقیه به رسمیت نمی شناسد. شخصیت های اصلی، Iona و Boyle، نمی توانند بیشتر تار شود. از آنجا که نمی دانم، نمی دانم چقدر قدیمی هستند. بدون عمق در شخصیت خود و یا رابطه آنها وجود دارد، و این همه بسیار سطحی که من گاهی اوقات perdÃa حتی دیالوگ چرا که نه حتی به چگونه انجام شد صحبت می کردند مرجع؛ آنها می توانند فریاد یا گریه کنند، مهم نیست. شناخته شده نیست. کاراکترهای ثانویه، از سوی دیگر، بیشتر کار می کنند. به همین دلیل، شاید، من یک فرصت برای آینده، به عنوان آنها در کانر، Meara، Branna و جدید تمرکز، که من می دانم من شخصیت های مشابه یک کمی بیشتر از آنچه demás interesantes.En ... شاید به این دلیل من فقط سه خواهر، که او نیز © N است در مورد جادوگران و لعنت به پایان رسید سه گانه، اما نورا، بسیار قابل توجه: 3، دایره، عناصر، لعنت، گرگ، مه ... حتی جادوها که کاراکتر استفاده می کنند همانند سه خواهر است. شاید من تعجب می کنم و معلوم است که هر دو لعنت و داستان آنها متصل است، اما من فکر می کنم، چرا که در رمان اول به نظر نمی رسد هیچ relación.No رفتن به می گویندme نا امید @ چون من هرگز با انتظارات و من کتاب رفتن آنها من را ناراحت نمیکنند یا من را ناراحت نمیکنند. من فقط آن را دوست دارم یا نه، و این است. و این دوست © ترین بسیار کمی، اما من ارائه می دهد عناصر ضروری برای © فرصتی به بعدی از trilogÃa.PD داده شده است: ذکر ویژه به ترجمه زلزله \"اصلاح NY\" از کتاب ها از DEBOLSILLO NORA ROBERTS جدی: همه. به اندازه کافی

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب نورا رابرتز من بود، بنابراین من نمی دانستم که چگونه آن را به دیگران متصل می کند. من نمی تونم بگم که من اینقدر تحت تأثیر قرار گرفتم. خط داستان نسبتا پایه بود و کاراکترها به نظر می رسید سهام. این کتاب در 1200 سالگی در ایرلند شروع به کار میکند (اگر ایرلند مدتها پیش ایرلند بود) با داستان سورچا، یک جادوگر تیره و چگونگی شکستش، اما نجیب زاده، دیوانه کالگان را نابود نمی کرد. سپس داستان به ایرلند کنونی تبدیل می شود، جایی که تازه واردین آمریکایی ایونا با پسرعموهای ایرلندی او یعنی Branna و Connor متصل است. از آنجا که همه آنها جادویی هستند و به طور مستقیم از Sorcha فرود می آیند، بلافاصله می دانند که آمدن آنها با هم یک سه گانه را کامل می کند و به این معناست که کباب دوباره بالا می رود و باید یکبار و برای همه او را شکست بدهد. هرگز روشن نمی سازد که چرا Sorchas از نسل ها مجبور بود 800 سال صبر کند تا مجددا با کبکان مواجه شود. داستان درباره یونا به زندگی جدیدش در ایرلند متمرکز است. او با پسرعمویشان حرکت میکند و البته از رئیس جدیدش (البته) میآید. او یاد می گیرد که چگونه از قدرت جادویی خود استفاده کند، و عموزاده ها وقت زیادی را صرف غذا، خوردن غذا و خوردن می کنند. خدای من، این افراد چقدر می توانند بخورند؟ پینت آبجو، ویسکی، شراب ... این همه آزادانه و غالبا جریان دارد. من فکر می کنم غذا در کتاب ها گنجانده شده است تا آنها احساس راحتی کنند، اما صحنه های غذا و نوشیدنی در اینجا مورد استفاده قرار گرفتند. همچنین متوجه شدم که فعل های مورد علاقه نویسندگان در این کتاب @ تغییر یافته اند. @ همه جا تغییر کرده است. تغییر داده شده تغییر یافته است. لطفا از اصطلاحنامه و پیدا کردن یک فعل جدید لطفا. این داستان خود را به یک نقطه اوج ناامید کننده تبدیل می کند. من آن را اول از سه گانه می دانم، اما خیلی کم حل نشده است، و کمی احساس گناه کردم. من به نسخه های صوتی کاترین کلگرن گوش دادم. او گاهی کمی گرسنگی و خجالت زده بود و صدای او برای دو شخصیت زن ایرلندی آنها را صدا زدند. زمانی که معلوم شد آنها هر دو در 20 سالگی بودند من شوکه شدم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوگر تاریکی


 کتاب خانه اسلید
 کتاب پول 7 قدم تا رسیدن به آزادی مالی
 کتاب هولوگرامی برای شاه
 کتاب واقع نگری
 کتاب شفای زندگی
 کتاب سیزدهمین قصه