کتاب جادوی خون

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-پرفروش های نیویورک تایمز

از شماره 1 نیویورک تایمز نویسنده پرفروشتر نورا رابرتز سه گانه درباره سرزمین ای که ما به آن علاقه داریم، خانواده ما یاد می گیریم که گرامی می شویم، و افرادی که ما دوست داریم طول می کشد ... می آید

کتاب سه نفر از دوازده طلوع O'Dwyer
خون جادو

شهرستان میو غنی است در سنت های ایرلند، افسانه ها که Branna O'Dwyer به طور کامل در زندگی او و در کار خود را به عنوان صاحب فروشگاه تاریک جادوگر که حمل صابون، لوسیون و شمع برای گردشگران ساخته شده با لنز ویژه Branna به طور کامل آغوش است.

قدرت Branna و خودخواهی با دایره نزدیک دوستان و خانواده همراه با اسب ها و قورباغه ها و شکارچی های مورد علاقه خود نگه می دارد. اما یک زنجیره ای از دست رفته در زنجیره زندگی او وجود دارد: عشق ...

او یک لحظه با فینبر بورک یک بار داشت اما یک تاریخ مشترک و مشترک با آینده ممنوع بود. به همین دلیل است که فین زندگی خود را در حال سفر به جهان برای پر کردن پرتگاه هایی که توسط Branna در سمت چپ او قرار دارد، پر کرده است، و تمرکز بر روی کار و نه اشتیاق است.

ارتباط Branna و Fin به آنها راحتی و عذاب را ارائه می دهد. و هرچند که آنها را به گرما بین آنها تحمیل می کنند، نمی توان برای فردا وعده داد. طوفان سایه همه چیزهایی را که دایره آنها را دوست دارد تهدید می کند. این قدرت، وفاداری و قلب فین خواهد بود که همه ی تفاوت ها در یک نبرد قدیمی بین اوراق قرضه که دوستان خود را با هم نگه می دارند و شر، خانواده های خود را برای قرن ها خالی از سکنه کرده است.

< b> از دست ندهید دو کتاب اول در سه گانه O'Dwyer Cousins ​​
Dark Witch
و
Shadow Spellخرید کتاب جادوی خون
جستجوی کتاب جادوی خون در گودریدز

معرفی کتاب جادوی خون از نگاه کاربران
همه چیز به پایان رسید کمی به سرعت، شسته و رفته و مرتب. اما هنوز خواندن لذت بخش راحت بود. هیچ شگفتی واقعی نبود، اما آسان بود که بتوانم از آن عبور کنم. فکر می کنم به چیزی نیاز دارم که دندان هایم را از بین ببرم.

مشاهده لینک اصلی
]

مشاهده لینک اصلی
پایان دادن به یک سری فوق العاده.

مشاهده لینک اصلی
کامل ترین سه کتاب. من آن را دوست داشتم، زیرا بیش از یک داستان عاشقانه بوده است، همانطور که قبلا هم اشاره شده است. در این کتاب، ما به شک و تردیدهایی اولیه پاسخ می دهیم و به شیوه بسیار خوبی پاسخ می دهیم. Branna و Fin در ابتدا شخصیت های مورد علاقه من نبودند، زیرا البته آنها ثانویه بودند و ما در مورد آنها خیلی نفهمیدیم، اما همه چیز با هر دو پایان یافت و بسته شدن این چرخه مرا محو کرد. بدون شک داستان او یکی از محبوب ترین هاست.

مشاهده لینک اصلی
به زودی بررسی کنید

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوی خون


 کتاب همه دختران گمشده
 کتاب من جوکم: یک داستان نوجوانانه
 کتاب قلمرو خلافکاران
 کتاب دختری در تعقیب ماه
 کتاب قهرمان
 کتاب ما تمامش می کنیم