کتاب جادوی خون

اثر نورا رابرتز از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: سارا زرگر-پرفروش های نیویورک تایمز

از شماره 1 نیویورک تایمز نویسنده پرفروشتر نورا رابرتز سه گانه درباره سرزمین ای که ما به آن علاقه داریم، خانواده ما یاد می گیریم که گرامی می شویم، و افرادی که ما دوست داریم طول می کشد ... می آید

کتاب سه نفر از دوازده طلوع O'Dwyer
خون جادو

شهرستان میو غنی است در سنت های ایرلند، افسانه ها که Branna O'Dwyer به طور کامل در زندگی او و در کار خود را به عنوان صاحب فروشگاه تاریک جادوگر که حمل صابون، لوسیون و شمع برای گردشگران ساخته شده با لنز ویژه Branna به طور کامل آغوش است.

قدرت Branna و خودخواهی با دایره نزدیک دوستان و خانواده همراه با اسب ها و قورباغه ها و شکارچی های مورد علاقه خود نگه می دارد. اما یک زنجیره ای از دست رفته در زنجیره زندگی او وجود دارد: عشق ...

او یک لحظه با فینبر بورک یک بار داشت اما یک تاریخ مشترک و مشترک با آینده ممنوع بود. به همین دلیل است که فین زندگی خود را در حال سفر به جهان برای پر کردن پرتگاه هایی که توسط Branna در سمت چپ او قرار دارد، پر کرده است، و تمرکز بر روی کار و نه اشتیاق است.

ارتباط Branna و Fin به آنها راحتی و عذاب را ارائه می دهد. و هرچند که آنها را به گرما بین آنها تحمیل می کنند، نمی توان برای فردا وعده داد. طوفان سایه همه چیزهایی را که دایره آنها را دوست دارد تهدید می کند. این قدرت، وفاداری و قلب فین خواهد بود که همه ی تفاوت ها در یک نبرد قدیمی بین اوراق قرضه که دوستان خود را با هم نگه می دارند و شر، خانواده های خود را برای قرن ها خالی از سکنه کرده است.

< b> از دست ندهید دو کتاب اول در سه گانه O'Dwyer Cousins ​​
Dark Witch
و
Shadow Spellخرید کتاب جادوی خون
جستجوی کتاب جادوی خون در گودریدز

معرفی کتاب جادوی خون از نگاه کاربران
خوب چیزی که من تصمیم گرفتم به چوب با سه گانه پس از © S چقدر من واقعا دوست اول، به دلیل آن را بهبود می بخشد به تدریج تا رسیدن به میراث جادویی، نتیجه داستان. فین و Branna شخصیت های مورد علاقه من بودند از آنجایی که آنها به عنوان ثانویه در جادوگر تاریکی ظاهر شد، و من نمی توانستم صبر کنید تا آنها را به عنوان قهرمانان ببینید. داستان او زیبا، غمگین و هیجان انگیز است، و © STA، همراه با نتیجه طرح از لعنت و جنگ Cabhan ساخته اند آن را می بلعد رمان با قلب یک مشت ± درجه. بدون شک، نورا رابرتز، ایرلند و سحر و جادو یکی از ترکیب های مورد علاقه من هستند. این به عنوان سه گانه سه خواهر نیست، اما لمس خاصی دارد که باعث می شود خواندن را با وجود اینکه اولین کتاب کتاب تنبل است، ادامه دهید.

مشاهده لینک اصلی
خدایا من خیلی خوشحالم که با این کار انجام می شود. یک پایان طولانی و خسته کننده از یک داستان بسیار سخت و خسته کننده بود. بسیاری از استدلال در مورد اینکه چرا فین couldnt می شود، isnt، و wont.So، من بر روی چیزی بهتر است.

مشاهده لینک اصلی
عاشق دوست داشتن نورا رابرتز آکن، منتظر نهایی شدن کتاب نهایی نیست

مشاهده لینک اصلی
* هشدار: اسپویلرهای کوچک در رابطه با داستان های قبلی کتاب های موجود در این بررسی * من هیجان زده شدم که من اولین سری نورا رابرتز را به پایان رسانده ام. سه گانه ی Cousins ​​ODwyer مجموعه ای بود که واقعا در مورد ژانر عاشقانه تغییر کرد. این همچنین به حذف همه این مفاهیم پیش بینی شده من در مورد نورا رابرتس کمک کرد. اگر چه برخی از آنچه که من انتظار داشتم در این کتاب ها دیدم، من خودم را با چند چیز غافلگیر کردم. بیشتر از همه، از این که من کمی این کتاب را دوست داشتم، متعجبم. این کمترین علاقه به کل سه گانه و یک ناامیدی عمده بود. احساس کردم خسته کننده بود، گفت و گو خیلی زیاد بود و شخصیت ها علاقهای به عاشقانه و عشق نداشتن علاقه یا علاقه به کتابهای دیگر داشتند. اگر شما تعجب کنید، بسیاری از صحنه های جنسی و یا هر چیزی از آن طبیعت وجود دارد. من می دانم که من فکر می کنم کتاب های رابرتز همواره از آن بسیار است و به همین دلیل من همیشه در مورد خواندن کتاب های او مطمئن نیستم. من از اینکه چقدر آرام بود همه چیز و غیر وابسته به عشق شهوانی بود شوکه شدم. کمی ناامید، حداقل لول. قطعا نوع @ کتاب سالم @ اگر من رانش من گرفتن. عاشقانه است که در این کتاب برجسته بین Branna و فین است. اگر هر روز از این سری بخوانید، می دانید که این کاملا واضح است، زیرا همه گروه های دیگر در این گروه قرار دارند. Fin یا Finbar Burke، فرزند Calahan است. کالاهان کماندار شیطانی است که برای صدها سال در حال شکار ODwyers بوده است تا قدرت های جادویی خود را به دست آورند، از آنجایی که نیاکانش او را لعنت کردند. این لعنت به فیین منتقل شده است و او را برای همیشه مشخص کرده است، بنابراین یک دلیل کامل برای اینکه چرا Branna و Fin نمیتوانند احساسات خود را از عشق دنبال کنند و با هم متحد شوند، ارائه دهند. * le sigh * کتابهای Angsty همیشه به من کمی مزاحم هستند، مگر اینکه زن و شوهر دلیل منطقی و ثابت داشته باشند چرا آنها نمیتوانند با هم بجنگند \"من تمایل دارم واقعا ناراحت باشم. من فکر می کنم مشکل بزرگ من با این کتاب بود. من کاملا @ خرید @ دلایلی که Branna و Fin نمی تواند با هم. من احساس مانند این کتاب فقط churned به دلیل او مجبور به پایان دادن به این سری است. نوع ناامید کننده، صادقانه است ما همه آن دسته از کسانی را که میخواهیم بیشتر از شخصیتها بخوانیم را بخوانیم. این چیزی است که به من اتفاق افتاد وقتی که من این سریال را به سری Cousins ​​ODwyer می خوانم. نمی خواهم دوباره نوار رابرت را بخوانم، چون می خواهم. من دو کتاب دیگر را دوست داشتم و دیگر کتابهای عاشقانه فوقالعادهاش را شنیده ام، بنابراین بعضی اوقات آنها را میخوانم و امیدوارم آنها در نهایت ناامید نشوند.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** از کجا آغاز شود؟ من نور رابرت را دوست دارم زیاد. من بسیاری از کتابهای او را خوانده ام - و من تمایل به عاشق شدن بیشتر آنها را دارم، حتی اگر آنها کمی شیک باشند و داستان عشق اغلب از کتاب به کتاب مشابه است. در مورد Blood Magick (و واقعا کل سه گانه)، آیا من فقط @ The Witness @ را خوانده ام و از آن لذت بردم، من فکر می کنم که نورا دست خود را از دست می دهد. این کتاب ها کاملا وحشتناک بود. در این کتاب 3 (که من مجبور شدم بخوانم چون کسی که سه گانه را نمی گذراند ؟!) تقریبا می توانست چرخ های چرخش خود را با آنچه که خواننده می خواست یا چطور به شخصیت ما تحمیل کند چرخاند. آیا یک فشار اصلی وجود دارد که در دو کتاب اول به شدت دوست نداشتید؟ خوب، او یک سگ پایدار ناز را انتخاب کند و آن را به طور تصادفی به خانه بیاورد - چرا که قلبش به سمت یک پسر با یک سگ که او را دوست دارد و گریه می کند، زمانی که گلو او توسط گرگ بد گره خورده است گرم می شود؟ یک جفت سرباز داشته باشید که از بودن در کنار هم بودن اجتناب کرده است زیرا یک نفر @ The Mark @ را حمل می کند خوب NYE یک شب جادویی برای شکستن آن 15 سال طلسم خشک است! و چه عادت خوبی که WOULDNT به دوستان و خانواده اش می گوید شب را در دوست پسر سابق خود نگه می دارد و بعد از یک بوسه خون خون دشمن شما را می کشد؟ یک چرخش شبانه به انتهای جایی که فین واقعا @ از @ Diahti بود، وجود داشت اما بعد از آنthe three @ well four تصمیم گرفت فقط به برخی از سحر و جادو به Meara و Boyle. چرا؟ چرا؟ و پس از آن - پس از همه که منجر شود، آن را تمام 4 یا 5 صفحه از آتش می گیرد! سبک! پرورش POISON! رونق! انجام شده! پایان. من نمی توانستم سبک نوشتن را کنترل کنم - چون هیچکس چنین گفت. حتی اگر آنها ایرلندی باشند. مورد علاقه من؟ @ شما الان من را بستری کرده اید، و شما دیگر دوست ندارید دیگران را لمس کنید. @ اوه و هر وقت آنها در مورد چیزی که @ theirs @ - سگ، هویک، یکی ازfirst three. @ واقعا افتضاح بود حرف زدند. فقط دو ستاره به دست می آورند؛ زیرا نورا و من هنوز هم او را دوست دارند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوی خون


 کتاب جوهر وجود تو
 کتاب بالزاک و خیاط کوچولوی چینی
 کتاب آنجا که پیاده رو پایان می یابد
 کتاب سیرسه
 کتاب جزیره کامینو
 کتاب اولین تماس تلفنی از بهشت