کتاب جادوی چپکی

اثر سارا ملانسکی از انتشارات پرتقال - مترجم: مهناز بهرامی-پرفروش های نیویورک تایمز

Nory Horace is nine years old. Shes resourceful, shes brave, she likes peanut butter cookies. Also, shes able to transform into many different animals. Unfortunately, Norys shape-shifting talent is a bit wonky. And when she flunks out of her own fathers magic academy, Norys forced to enter public school, where she meets a group of kids whose magic is, well, different. This new, offbeat series from hit authors Sarah Mlynowski, Lauren Myracle, and Emily Jenkins chronicles the misadventures of Nory and her oddball friends, who prove that upside-down magic definitely beats right side up.


خرید کتاب جادوی چپکی
جستجوی کتاب جادوی چپکی در گودریدز

معرفی کتاب جادوی چپکی از نگاه کاربران
196 صفحه؛ من فقط دو فصل خوانده ام و این به اندازه کافی است که می گویم من این را دوست نداشتم. یک دختر به نام نوری سعی می کند خود را به یک بچه گربه تبدیل کند، زیرا او در مدرسه یک آزمون بزرگی برای رسیدن به کلاس پنجم در یک آکادمی است. پدرش سرپرست است. او به 1/2 گربه و 1/2 بیش از حد تغییر می کند. مادرش فوت کرده است این مدرسه دارای کلاس هایی برای یادگیری سحر است. در اینجا یک نقل قول است، @ قدرت های شخصي حباب تا زمانی که او یا او تبدیل 10. @ این نوع عجیب و غریب است. این یکی را امتحان کنید توصیه نمیشود.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست داشتم آن نوشته شده در سطح است که 7yo خواننده من بسیار محتاطانه می تواند مدیریت، در عین حال سرگرم کننده و پیچیده (یک میلیون مایل دور از این کتاب Rainbow افسانه ها). این یک پیام زیبا در مورد پذیرش کسانی است که نمیخواهند @ normal @ بشنوند و سرگرم کننده خوبی برای خواندن و انجام آن هستند. من در پایان وقتی گریه کردم ... خوب، اسپویلرها، دو کتاب بعدی را سفارش دادند و نمی توانستم صبر کنم تا آن ها را هم بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
داستان ناز و عاشق راه شخصیت های جوان در دانش خود را از خود و یکدیگر افزایش یافته است. جالب خواهد بود که آنها را از طریق جلسات بعدی دنبال کنید. هیچ چیزی به خواننده بالغ نرسید، اما من خودم را آرزو می کنم که نوه های جوان داشته باشم تا این کتاب را به اشتراک بگذارم؛ زیرا می توانم بحث های بسیاری در مورد قلدری و پذیرش تفاوت ها را ببینم بخشی از تجربه خواندن مشترک ما.

مشاهده لینک اصلی
نوری جادویی بزرگ را که پدر و برادر و خواهرش انجام می دهد ندارد. سحر و جادو او را مخلوط کرده و @ upside down. @ او به پدرانش معتبر مدرسه سحر آمیز نمی رسد، اما با عمه اش زندگی می کند و به یک کلاس UDM (Magic Uppside-Down) می رود. در حالی که در حال مبارزه و تلاش برای بازگشت به خانه و یک فرد @ regular @ magic پر، Nory دوست دیگر بچه UMD و خوب در استعداد خاص خود را پیدا کند. خوانندگان کتاب در فصل اول این را دوست دارند ساده و زیبا خواندن.

مشاهده لینک اصلی
* 4.5 ستاره * من این رمان را در مورد Nory، گرید پنجم که @ magic @ magic دارم دوست داشتم. این به خصوص بد است زیرا پدر نوری پدر مدرسه مدرسه ای بسیار معتبر است و خانواده اش اصرار دارند که سحر و جادو خود را به طور طبیعی انجام دهد. دنیای جادویی در اینجا به طور چشمگیری برای یک کتاب فصل مقدماتی طراحی شده است و من واقعا برای نوری من همچنین پیام پذیرش و بودن خود را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوی چپکی


 کتاب زبان گل ها
 کتاب ایده عالی مستدام
 کتاب سه گانه همسان
 کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم)
 کتاب بازگشت ساحره
 کتاب شور ذهن