کتاب جایی که عاشق بودیم

اثر جنیفر نیون از انتشارات میلکان - مترجم: فرانک معنوی-پرفروش های نیویورک تایمز

عوامل حواس‌پرتی زیاد است. سعی می‌کنم فرای سر‌و‌صدا با رایان صحبت کنم، ولی او بیش‌تر حواسش به من است. موفق شده‌ام هفده سال و هشت ماه و دو هفته و یک روز را بدون این‌که پسری بتواند زیادی به من نزدیک شود بگذرانم. به او می‌گویم که عاشق دیدن منظره‌ام و بعد در را با هل باز می‌کنم و بیرون می‌ایستم. ما با ماشین‌ها و فرای آن‌ها، مزارع ذرت احاطه شده‌ایم. هیچ منظره‌ای به‌جز این‌ها نیست. سرم را عقب می‌برم و ناگهان مجذوب ستاره‌ها می‌شوم. رایان دستپاچه پشت سرم می‌آید و من تظاهر می‌کنم که صور فلکی را می‌شناسم. به آن‌ها اشاره می‌کنم و درباره‌ی هر کدام داستانی می‌سازم.

فکر می‌کنم که فینچ حالا دارد چه‌کار می‌کند. شاید دارد در جایی گیتار می‌نوازد. شاید با یک دختر است. من یک گشت‌و‌گذار و اگر بخواهیم صادق باشیم، خیلی بیش‌تر از آن به او بدهکارم. نمی‌خواهم فکر کند امروز او را به‌خاطر مثلاً دوستانم دست‌به‌سر کرده‌ام. تصمیم می‌گیرم همین که به خانه رسیدم درباره‌ی محل بعدی‌مان تحقیق کنم. (اصول تحقیق: جذبه‌های غیرمعمول ایندیانا، هر چیزی‌که معمول نباشد در ایندیانا، ایندیانای خاص، ایندیانای عجیب.) باید یک کپی از نقشه هم داشته باشم تا مطمئن شوم چیزی را تکرار نمی‌کنم.

رایان دستش را دورم می‌اندازد. به گذشته می‌روم و به جای ایمپالا این جیپ برادر رایان است و به جای رومر و آماندا، الی کراس و النور هستند. ما در همین سینمای فضای باز هستیم و نسخه‌ای از جان سخت را می‌بینیم.»


خرید کتاب جایی که عاشق بودیم
جستجوی کتاب جایی که عاشق بودیم در گودریدز

معرفی کتاب جایی که عاشق بودیم از نگاه کاربران
تمام مکان های روشن داستان درباره چگونگی تئودور فینچ و اشعه ماوراء بنفش با مرگ است - که می شود غم انگیز، به جز دو شخصیت شکوفا، تبدیل شدن به یک زیبا، به عنوان ماجراهای شگفت انگیز آنها را با هم نزدیک تر است. جنیفر ناینو یک دختر را با داستان پسرانه ملاقات می کند، آن را در چشم انداز خسته کننده ایندیانا قرار می دهد و آن را با این شخصیت های فوق العاده متضاد تبدیل می کند. به این ترتیب این عجیب و غریب است که می گوید سفر آنها یک غواص است. پارک تفریحی آن است. هر صحنه سوار هیجان متفاوت است. با یک شخصیت به عنوان انفجاری به عنوان فینچ و یکی با پس زمینه مشکل مانند اولترافیله، عشق در حال سقوط و نبرد نبرد به دست و دست. همه مکانهای روشن، شما را به همه مکانهای خوب و همه مکانهای بد و همه جا در میان می برد و کلماتی که به شما می رسند، جادوگری هستند. جنیفر نینو آن را از هر منظوری از این پارک می کشد: گفتگو بنابراین واقعی خود را فراموش نشدنی، او نقاشی صحنه بسیار خوب شما فراموش می کنید که شما در حال تماشای یک فیلم نیست، و تئودور فینچ و اشعه ماوراء بنفش پایین با هولدن کولفیلد و هالی Golightly به عنوان شخصیت شما مطمئن هرگز فراموش نکنید.

مشاهده لینک اصلی
احساسات من: بازبینی برای آمدن !!!

مشاهده لینک اصلی
هر روز و پس از آن یک کتاب پیدا می کنید که نه تنها باعث می شود که شما فکر کنید، بلکه تغییر شیوه ای را که به جهان نگاه می کنید. همه مکانهای روشن، در همه زیبایی های هوشمندانه، شاعرانه و صادقانه خود یکی از آن کتاب ها است. این برای من باقی خواهد ماند.

مشاهده لینک اصلی
اگر می توانستم پنج ستاره را به عنوان نویسنده جنیفر نایون رای بدهم، 2.5 ستاره می شود. ما به کتابهای بیشتر درباره بیماریهای روانی نیاز داریم؛ نویسندگان باید تلاش کنند که با افراد غیر ناراحت مانند سوء استفاده، خودکشی و اختلال دوقطبی مواجه شوند. در حالی که نینوس نگرشهایش را معنی دار و خوب میبیند، تحویل او از طریق اولین رمان YA خود، تمام مکانهای روشن، کوتاه میماند. بعضی دلایل: 1: این شخصیت ها سندرم QftSoQ (Quirkiness for Quirkiness) دارند. آنها - به ویژه Finch - به عنوان کاریکاتورهایی که از منابع ادبی استفاده می کنند را می خوانند و به دنبال طرفداران جان جان جان ما هستند. من این نوجوانان شخصیت های هوشمند و یا شخصیت های عجیب و غریب دارند. اما یک شخصیت با یک حس غیرعادی از خود، عدالت را به عهده نمیگیرد: اشتیاق عمق برابر نیست. من می خواستم عمیق تر به فینچ و بنفش بپردازم تا بتوانم در مورد زمینه های آنها، روابط خانوادگی و دیگر جنبه های انسانی خودم یاد بگیرم. 2: رابطه فینچ و بنفش مانند شوک عشق عاشقانه به دنبال یک سری پیشرفت های شگفت انگیز . من آرزو می کنم ببینم چرا آنها با کلیک بر روی آنها، به جز اولین بار جادویی خود را با هم در پشت بام مدرسه خود. فینچ بنفش را دوست دارد لبخند می زند و یک حساب کاربری فیس بوک برای اضافه کردن او ایجاد می کند؛ او را فشار می دهد تا اسرار او را افشا کند و حتی پس از اینکه او می گوید نه، از او آویزان است. او تمام احساس خود ارزش خود را بر اساس وجود او، که به عنوان یک پرچم بزرگ قرمز در هر نوع رابطه ای عمل می کند، پایه گذاری می کند. Niven رفتار این عاشقانه نامتعادل را به عنوان اگر آن را باید قلب ما را افزایش می دهد. من آرزو می کنم که ما از فونچ و بنفش به عنوان فردی، به ویژه بنفش، پیچیدگی بیشتری داشته باشیم، که داستان افسوس آن تحت تأثیر چشم انداز Finchs قرار گرفته است 3: بخش هایی از کتاب که مربوط به بیماری های روحی است دقت نداشت. من فینچس را با رنجش قدردانی کردم، حتی گاهی اوقات صدای نیوانس خودش را تغییر داد. من همچنین از پایان این کتاب لذت بردم و نحوه نگارش داستان نجوم را مدیریت کرد. اما خیلی از همه مکانهای روشن احساس بیشتر شبیه یک داستان عاشقانه - بازیگر بنفش به عنوان مانیک پیکسی Dream Girl - از یک رمان واقعی با موضوعات جدی است. Niven می تواند جایگزین بیش از حد نمادین بیش از حد آشکار و hyperperson intellectualism نوجوانان با صحنه هایی که ممکن است Finch و بنفش به عنوان افراد لایه بندی شده است، چرا که مردم در زندگی واقعی از طریق مبارزات مشابه انجام می شود، و آنها سزاوار نمایندگی دقیق است.به عنوان کسی که دارای مقدار زیادی از تجربه شخصی و قرار گرفتن در معرض بیماری روحی، من بیشتر از این کتاب خواستم. نویسندگان دیگر آن را، مانند مایکل توماس فورد در یادداشت خودکشی و نانسی ورلین قوانین بقا، کشیده است. در حالی که Niven به خوبی می نویسد و دارای انگیزه های بزرگی است، امیدوارم خوانندگان بخش های مشکل ساز این کتاب را تشخیص دهند و هنوز هم به موضوع بهداشت روان قدردانی می کنند.

مشاهده لینک اصلی
اوه فقط، نه بیماری روانی یک عادت کمی نادر نیست این چیزی نیست که باعث ایجاد اشتباه، عاشقانه در دبیرستان شود. این چیزی نیست که به طور خودکار شما را باهوش تر و یا هوشمندتر کند یا واقعا همه چیز را از همتایان شما متفاوت کند. این چیزی نیست که در این کتاب به تصویر کشیده شده است. هدف نینس ممکن است شگفت انگیز باشد و او درست است که ما نیاز به کتاب های بیشتری در مورد سلامت روانی و بیماری داریم. اما این باعث خجالت می شود. لطفا، نویسندگان YA، این موضوع را لمس نکنید، مگر اینکه بدانید چه کاری انجام می دهید. بیماری روانی به این شکل تصور اشتباه نیازی نیست فقط به خاطر اینکه در داستان قرار می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جایی که عاشق بودیم


 کتاب سه شنبه ها با موری
 کتاب زندگی 3.0
 کتاب سرافینا و شنل سیاه
 کتاب واقع نگری
 کتاب حضور
 کتاب یک زن و هزار سودا