کتاب جزیره دکتر لیبریس

اثر کریس گرابنستاین از انتشارات پرتقال - مترجم: نگار عباسپور-پرفروش های نیویورک تایمز

اگر شخصیت های داستانی مورد علاقه تان زنده می شدند و جلوی چشم های شما رژه می رفتند، چه می کردید؟
این اتفاق برای بیلی افتاده!
او امسال تابستان را در خانه ی دکتر لیبریس می گذراند و در عین ناباوری، درگیر اتفاق های عجیبی می شود،
هر وقت بیلی یکی از کتاب های کتابخانه ی شخصی دکتر لیبریس را باز می کند، صداهایی را از توی جزیره ی وسط دریاچه می شنود!
انگار داستان هایی که می خواند، یکهو جان می گیرند و واقعی می شوند!


خرید کتاب جزیره دکتر لیبریس
جستجوی کتاب جزیره دکتر لیبریس در گودریدز

معرفی کتاب جزیره دکتر لیبریس از نگاه کاربران
خیلی خوب - فرار از آقای لیون سلس کتابخانه خوب نیست، اما هنوز سرگرم کننده خواندن. ماجراجویی، فانتزی، طنز - همه چیزهایی که کتاب خوب و پاک کودکان ایجاد می کنند. هرکول خنده دار است - مخصوصا هنگامي که سعي کرد با رابين هود و مرد عروسي اش سازگار شود. بعضی از شخصیت های غیر ادبی کمی یک بعدی و قابل پیش بینی هستند، اما از صحنه های ادبی خارق العاده لذت بردم که آنقدر زیاد نبود که من آن را تحمل کنم.

مشاهده لینک اصلی
من احساس می کنم این بررسی را آغاز کنم که می گویم پسر 10 ساله من این کتاب را دوست داشت. حتی در نیمه راه از گوش دادن به آن او به من گفت که او را به 5 ستاره بدهد. پس از پایان کار، او 5 ستاره از 5 ستاره را اعلام کرد، مگر اینکه او بتواند بیشتر کار کند. ؛-) پسر 16 ساله من حتی آن را 4 ستاره --- و 4 ستاره خود را مانند 5 ستاره من است. تا آنجا که بچه ها می روند، Id می گویند این کتاب یک ضربه است. من، از سوی دیگر، دلم برات تنگ شده. این بد نبود، اما در کل من را در برگرفت. و درجه میانی بعضی از موارد مورد علاقه من است. وقتی فکر میکنم در مورد آن فکر میکنم، باید بگویم بیش از حد ساده لوحانه برای دلخواهشم.

مشاهده لینک اصلی
چنین کتاب زیبا و زیبا ناز! آن را تحویل گرفت. اگر شما یک عاشق کتاب هستید و همیشه در مورد شخصیت های کتاب های مورد علاقه خود زندگی می کنید، این کتاب برای شما نوشته شده است. شما باید آن را بخوانید، در حال حاضر، فوق العاده است! بنابراین شایان ستایش، بسیار زیبا، بسیار سرگرم کننده است. برای دوستداران کتاب، درست مثل Grabensteins کتاب دیگر ~ فرار از آقای Lemoncellos کتابخانه. این یکی را بخوانید و آن را بخوانید، متاسفم

مشاهده لینک اصلی
به اشتراک گذاشتن این با طرفداران Cornelia Funkes سه گانه Inkheart

مشاهده لینک اصلی
این کتاب واقعا خوب است. عزیزم این کتاب را دوست دارم من به شدت توصیه این سری که آقای کتابخانه سری Lemoncellos نامیده می شود. من عزیزم تمام سه کتاب در این سریال را دوست دارم. من این کتاب را 5/5 ستاره در اینجا در Goodreads ارائه می دهم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره دکتر لیبریس


 کتاب در ژرفای آب
 کتاب خاطرات دایه
 کتاب خاطرات خاندان کین - هرم سرخ
 کتاب سیرک میراندا
 کتاب بی نهایت بلند و به غایت نزدیک
 کتاب سوکورو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش