کتاب جزیره دکتر لیبریس

اثر کریس گرابنستاین از انتشارات پرتقال - مترجم: نگار عباسپور-پرفروش های نیویورک تایمز

اگر شخصیت های داستانی مورد علاقه تان زنده می شدند و جلوی چشم های شما رژه می رفتند، چه می کردید؟
این اتفاق برای بیلی افتاده!
او امسال تابستان را در خانه ی دکتر لیبریس می گذراند و در عین ناباوری، درگیر اتفاق های عجیبی می شود،
هر وقت بیلی یکی از کتاب های کتابخانه ی شخصی دکتر لیبریس را باز می کند، صداهایی را از توی جزیره ی وسط دریاچه می شنود!
انگار داستان هایی که می خواند، یکهو جان می گیرند و واقعی می شوند!


خرید کتاب جزیره دکتر لیبریس
جستجوی کتاب جزیره دکتر لیبریس در گودریدز

معرفی کتاب جزیره دکتر لیبریس از نگاه کاربران
این کتاب مانند ....................... خیره شد، خوب این بخش خسته کننده بود، بنابراین من به شما در مورد آن بگویید. بنابراین بخش دوم با بیلی شروع به پیدا کردن کلید برای یک قفسه کتاب بود که در خانه اش بود که مادرش از دکتر Libris اجاره کرد. در جعبه کتاب او مجموعه ای از کتاب ها را بدست آورد (البته). وقتی کتاب ها را خواند، شخصیت هایش را در جزیره پشت خانه اش شنید. او به جزیره رفت تا مطمئن شود که او واقعا حق خود را شنید و هرکول را دید. بنابراین او به همسایه والتر رفت و از او پرسید که آیا می تواند هرکول را ببیند. او می توانست! بنابراین بیلی می دانست هرکول واقعی بود. بنابراین، بقیه کتاب همچون خواندن، نوشتن، خواندن، کاراکترهای جدید، خواندن، نوشتن، خواندن، کاراکترهای جدید و همچنان ادامه مطلب را دنبال می کند. من بخاطر این که بخشی از اجدادم را خراب نکردم. Ÿ~~ * بخش اول خسته کننده: (اگر بخواهید آن را بخوانید) بیلیس مادر خانه ای از دکتر Libris برای تعطیلات تابستانی اجاره کرد، خانه یک دریاچه پشت آن و در دریا بود جزیره این خیلی خسته کننده بود؟ ðŸ~، ðŸ~ €، ðŸ~ †، ðŸ '©، ðŸ'، ðŸ~، @ encore @، * بله!

مشاهده لینک اصلی
فراموش نکنید که این نکته را بخاطر داشته باشید، بنابراین آن را از قفسه کتابداری پدر و مادرم گرفتم. من دوست داشتم که این کتاب @ به شما تعلیم می دهد @: تخیلات کم و زیاد شده اند و ما می توانیم همه داستان های خودمان را بنویسیم و باید. لیستی از کتابهایی که نویسنده با آن الهام گرفته بود مرا خوشحال کرد. شش سال پیش پروژه ای را برای خواندن کلاسیک های بسیاری از کودکان انجام دادم که هیچ کس تا به حال به من گفته بود که من باید سالها به عنوان خوانده ام. اعتبار سنجی که تعداد زیادی از این کتاب ها فهرست آقای گابنستین را به دست آوردند.

مشاهده لینک اصلی
چنین یک کتاب سرگرم کننده با بسیاری از مشکلات جالب است

مشاهده لینک اصلی
بیلی تابستان را در خانه تابستانی دکتر Libris با مادرش سپری می کند در حالیکه پدرش در این شهر است. دکتر Libris مالک این جزیره را از کابین خود دارد. هیچ تلویزیون، هیچ بازی ویدئویی، چیزی جز کتاب ها، تعداد زیادی کتاب وجود ندارد. با بی اعتنایی، بیلی شروع به خواندن می کند؛ و هنگامی که او می کند، شروع به شنیدن صداهای از جزیره می کند که با آنچه در حال خواندن است مطابقت دارد. وقتی به جزیره می رود، شخصیت هایی را از کتاب هایی که خواندن دارند، ملاقات می کند. این یک کتاب بسیار خوب برای تشویق بچه ها برای خواندن کتاب های دیگر است.

مشاهده لینک اصلی
بخش های خوب شگفت انگیز بودند و قطعات بد خیلی خسته کننده بودند. خوب، بد را از بین می برد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره دکتر لیبریس


 کتاب شام با آدری هپبورن
 کتاب نظریه ای فلسفی درباره عوضی ها
 کتاب لازم نیست بگویی دوستت دارم
 کتاب غریبه ای در خانه
 کتاب اعتراف
 کتاب زنانی که با گرگ ها می دوند