کتاب جسارت امید

اثر باراک اوباما از انتشارات نگاه - مترجم: ابوالحسن تهامی-پرفروش های نیویورک تایمز

Audacity of Hope فراخوان باراک اوباما برای یک نام تجاری متفاوت از سیاست است - سیاست برای کسانی که از طرفداران تند و تیز و متعلق به "برخورد بی پایان ارتش" است که ما در کنگره و پیگیری مبارزات انتخاباتی؛ یک سیاست ریشه در ایمان، مشارکت و نجیب بودن روح در قلب "آزمایش غیرمنتظره ما در دموکراسی" ریشه دارد. او به بررسی این نیروها - از ترس از دست دادن به نیاز دائمی برای جمع آوری پول به قدرت رسانه ها می پردازد می تواند حتی سیاستمدار بهترین نیت را خفه کند. او همچنین با تعمق شگفت انگیز و طنز افسرده خود، در مورد استقرار به عنوان یک سناتور، می نویسد که به دنبال تقسیم خواسته های خدمات عمومی و زندگی خانوادگی و تعهد دینی خود را تقویت می دهد. در قلب این کتاب، دیدگاه باراک اوباما درباره اینکه چگونه می توان فراتر از تقسیمات ما برای مقابله با مشکلات بتنی حرکت کرد، است.


خرید کتاب جسارت امید
جستجوی کتاب جسارت امید در گودریدز

معرفی کتاب جسارت امید از نگاه کاربران
باراک اوباما، امیدوارم برای من امیدوار باشد. امیدوارم ایالات متحده و امیدوار باشید که آمریکایی ها در صحنه جهانی ایستاده باشند. این کتاب نشان دهنده سمت انسان مردی است که برای رئیس جمهور کار می کند. او با مسائل مختلفی از قبیل ایمان، نژاد، زندگی خانوادگی، جنگ، روابط بین الملل و سیاست برخورد می کند. همه به شیوه ای متفکرانه انجام می شوند. من احساس می کنم زمانی که او تلاش می کند به مسئله ای که او واقعا می خواهد از همه علاقه مند احزاب و کار را برای اقامت در محل اقامت که هر کس می تواند با زندگی می کنند. حداقل که هدف خود را از ابتدا است. او به عنوان مثال از پیشرفت قانونی از روزهای او در مجلس سنای ایالات متحده ایلینوی. این لایحه ای بود که اجرای قانون برای بازجویی ها و اعترافات در پرونده های سرمایه ای مورد نیاز بود. در ابتدای روند، هیچ کس هیچ فرصتی برای عبور از آن نداشت. اتحادیه های پلیس مخالف بودند، زیرا فکر می کردند که آنها با مشاغل خود مواجه می شوند، مخالفان مجازات اظهاراتی مخالف هرچیزی که ممکن است هدفشان را در لغو اعدام ها تضعیف کنند، قانونگذاران محکم و نخواستن برای چیزی که ممکن است به نظر می رسد @ @ و فرماندار جدید در طول فصل مبارزات انتخاباتی به طور علنی اعلام آمادگی کرد. به نظر می رسید که تصویب این امر غیرممکن است. با این حال، اوباما احساس کرد که زمینه مشترک وجود دارد. این که هیچکس نمی خواست یک فرد بی گناه را به قتل برساند یا کسی که مجرم شناخته شده است، مجاز به آزاد شدن است. در آن روح بود که او با تمام احزاب مختلف متعهد مذاکره کرد. وی هنگامی که نقص ها نشان داده شد، بعضی از جنبه های لایحه را تغییر داد، اما هنگامی که تلاش شد تا تأثیر قانون را تغییر دهد، اصولا به اصول خود پایبند بود. در پایان این روند، همه طرفها این لایحه را تأیید کردند. دلایل اینکه این فرآیند کار می کرد این بود که آنها بهترین کار را کردند تا این را از رسانه ها حفظ کنند. این لایحه به اتفاق آرا به تصویب رسید و به قانون امضا شد. به همین ترتیب، من خیلی دوست دارم که قانون اساسی را تدریس کنم. او دارای زمینه و احترام در اسناد حاکم دموکراسی ما است. همچنین دارای چشم انداز است که از بیوگرافی منحصر به فرد او می آید. او به دل های ما سخن می گوید؛ زیرا او یکی از ماست. او رویای آمریکایی زندگی می کند. او وقتی مردم در اجتماع جمع می شوند قدرت مردم را می داند. او اکنون سعی در سازماندهی بیش از محله های شیکاگو دارد، او در تلاش است تا یک ملت را سازماندهی کند. او ستایش من، احترام و رأی من است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب عالی! بینش شگفت انگیز و خواندن فوق العاده ... (کاغذ دیواری!)

مشاهده لینک اصلی
من اولین بار دو فصل از این کتاب را به خاطر نادیده گرفتن زندگی سیاسی و روش های آمریكا یك مبهم دیدم اما بعد از آن من جذاب بودم. من دوست داشتم که اوباما بتواند در تمام سطوح ارتباط برقرار کند. این کتاب به راحتی می تواند تحلیل خش و گرد و خاکی از زندگی سیاسی و تجربیاتش باشد، اما در عوض، بحث های شدید انسانی و باز از موضوعاتی است که برای او اهمیت دارد. من قبل از خواندن این کتاب او را دوست داشتم، و بعد از آن او را دوست داشتم. به ویژه در آنچه که او در مورد وضعیت کارگران یقه آبی در ایالات متحده داشت، علاقه مند شد - که مشاغل خود را از همه زاویه ها فشرده و آنچه او باید در مورد استانداردهای زندگی برای همه صحبت کند. همانطور که در جاهای دیگر اشاره شد، به نظر نمی رسد که زندگی به آسانی آسان شود، به جز ثروتمند. یک فصل که من عجیب و غریب بودم این بود که در مورد ایمان بودم. برای یک سیاستمدار بریتانیایی برای نوشتن یک زندگینامه و مباحثه درباره اعتقادات مذهبی خود ممکن است غیر قابل درک باشد. این فصل به وضوح اهمیت مذهب را در سیاست آمریکا ابراز کرد و اوباما تمایل دارد که باورهای شخصی اش را به اشتراک بگذارد. فصل درباره خانواده اش نیز کاملا من را شگفت زده کرد، اما آن را به مسائل داخلی (مشکلات جدی، بزرگ و دشوار برای بسیاری از خانواده ها) پیشنهاد کرد، که به ندرت در میان سیاستمداران بیان می شود، و من به عنوان نتیجه آن را گرم کردم. یاد گرفتم اوباما از طریق خواندن این کتاب بسیار مورد توجه زیادی قرار گرفته است. البته که در سال 2006 نوشته شده است، بخش های بزرگی از حرفه او را از دست می دهد، اما من هنوز آن را خوانده ام بسیار خوب است. یک مرد گرم، متفکر و سخاوتمند.

مشاهده لینک اصلی
من تصور می کردم که یک لیبرال به سادگی کسی بود که زمینه و تحصیلاتش در مورد واقعیت های مورد نیاز برای درک کامل بودن خط مشی های چپش چپ نبود. به عنوان مثال، در یک بحث که من یک بار از او شنیدم، ماکسین واترز (D-CA) به طرز باور نکردنی از شما بپرسید، چرا که نه!! هنگامی که گفته می شود دولت نمی تواند مراقبت های بهداشتی رایگان، کالج آزاد، مراقبت روزانه رایگان و غیره را بپردازد. از آنجا که سرزمین جن و سگ توله سگ که در آن اکثریت کنگره، اگر رشد نکنند، حداقل بیشتر وقت خود را صرف تابستان ها می کنند، محدودیت هایی برای منابع اقتصادی کشور وجود دارد. اما به نظر می رسید که باراک اوباما این اصول را نادیده می گیرد. در عوض، کتابش به این مدل پایه پیوسته است: حتی هر چند [تاریخ / اقتصاد / عقل سلیم] نشان می دهد که [سیاست لیبرال] در گذشته منجر به [پیامد ویرانگرانه] شده است، هنوز احساس می کنم که ما ملزم به مردم آمریکا هستیم پیاده سازی [سیاست لیبرال]. به عنوان مثال، \"جهنم\" یک فراخوان برای حمایت بیشتر برای کار سازمان یافته با تایید اینکه چنین حمایت هایی واقعا در معرض آسیب رساندن به تجارت آمریکایی است و برای اقتصاد ایالات متحده رقابت در یک اقتصاد جهانی را دشوارتر می کند. اذعان می کند که او هیچ پاسخی به این معضلات ندارد و کتاب او یک نقشه راه سیاسی نیست. بنابراین در حالی که من مخالف با جایی که او ایدئولوژیک به پایان می رسد، باید آن را به او برای دانستن و قادر به بیان هر دو طرف یک موضوع، و نگه داشتن خود را بر آرمان لیبرال خود حتی زمانی که او حقایق را در چهره نگاه می کند. یا همانطور که او آن را صدا می زند @ Audacity of Hope @ با وجود این، این یکی از سخت ترین کتاب هایی بود که تا به حال خوانده ام، زیرا فقط صفحات و صفحات لفاظی سیاسی بود.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره این هفته ......... وقت خوبی برای خواندن این کتاب نیست. من فکر کردم که این خواهد بود که زمان مناسب برای خواندن در مورد نیاز به شفقت در سیاست و اینکه چگونه همیشه برای آینده امیدوار است. بجای؟ این فقط ... ناراحت بود باراک اوباما سال 2006 امید زیادی برای آینده داشت، بسیار متعهد بودیم که بتوانیم جهان را جایگاهی بهتر بدانیم. او با استناد به وضعیت سالمت نظام بیمه درمانی ایالات متحده، استدلال هایی علیه برابری ازدواج، وضعیت ناخوشایند بسیاری از مدارس دولتی آمریکا، آمریکا بارها و بارها در هر موضوع سیاسی در کشوری که نفت دارد، سخن می گوید. و در اینجا ما، فقط بیش از ده سال بعد با تمام کارهایی که او به عنوان رییس جمهور انجام داد، رها شد. در کوتاه مدت: FUCK. (تا آنجا که خود کتاب می رود، برخی بخش ها جالب بود، دیگران در حال حرکت بودند، بعضی ها ... خشک بودند. من می توانستم بدون بعضی از فصل ها به طور کامل، رک و پوست کنده ام)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جسارت امید


 کتاب بنیادگرای ناراضی
 کتاب مهارت های استادی
 کتاب در اولین نگاه
 کتاب نیازهای درون
 کتاب مرگ به پمبرلی می آید
 کتاب خشکسالی