کتاب جنگجوی عشق

اثر گلنن دویل ملتن از انتشارات میلکان - مترجم: سمانه پرهیزکاری-پرفروش های نیویورک تایمز

فقط زمانی که گولنون دایل ملتون احساس می کرد که همه چیز را درک کرده است - سه فرزند شاد، یک همسر زاده و یک کار نوشتن چنان موفقیت آمیز بود که اولین کتابش در بالای فهرست پرفروش ترین نیویورک تایمز قرار گرفت - شوهرش خیانت و او مجبور شد بفهمد که هیچ چیز به نظر نمی رسد. گلنون، یک بازیافت کننده الکلی و بیولوژیک، متوجه شد که پایین سنگ یک مکان آشنا است. در اواسط بحران، او می دانست که در آنچه که او در بهبودی کشف کرد، نگه داشته شود: عمیق ترین درد او همیشه در میان آن دعوت نامه ای برای زندگی غنی تر بود.


خرید کتاب جنگجوی عشق
جستجوی کتاب جنگجوی عشق در گودریدز

معرفی کتاب جنگجوی عشق از نگاه کاربران
همانطور که من در اینجا با توانایی های خود با انگشتان دست و پا زده تانکم نشسته ام، فقط یک لحظه جلوه های Glennons Love Warrior را به پایان می رسانم. قلب من تمام قفسه سینه من را پر می کند، اما صدمه نمی بیند. من اجازه دادم که او به من نگاه کند و دیوانه نیست. او و من همانند هستند. او مرا دوست دارد، من آن را می دانم. او منتظر من است. من جلوی او نشسته ام و او چیزی است که من نیاز دارم، او مخفیگاه Iv است که دنبال آن هستم. او دیوانه نیست گلنون مریم من است او فرش مخملی قرمز من است. او شمع من است نماز نه بطری من wisky..Amen! A-freakin-men. گلنون درد و درد های دیگران را با چنین GRIT و GRACE حمل می کند و پس از آن خرس را از بین می برد و هدایای ارزشمند ما را به ما هدیه می دهد. این کتاب همه چیزهایی است که ما به شدت از آن می ترسیم که بگوئیم همه حقایق زشت و عجیب ترین کلمات که برای ما سخن می گویند، او را از یک کلمه تنها پرهیز و زرق و برق نکشید، او شجاع و حساس و صادقانه و آسیب پذیر و ترس است و خوشحال است، او شجاع است، او قناری است و جنگجو و خواهر همه به یکی رانده شده است. او نمی خواهد کنار بیاید، او با ماست و ما با او هستیم، ما از این کار دور نیستیم. من هم همینطور. من هم همینطور. من هم همینطور. ما همه مثل هم هستیم. این کتاب درد وحشتناک قلب است، آن را برای ضعیف نیست، فقط شجاعت فقط برای خواندن و باقی می ماند و اجازه می دهد آن را به شما نگه داشتن و همه شما را در داخل، آن را قلب باز خود را شکستن اما شما نمی خواهم آن را با هم دوباره بچرخانم، می دانید که قلب شما بهتر از هم شکسته شده است و تعجب می کنید که چرا همیشه قلب قهرمانان را پیش از آن تلاش کرده اید. این یک کتاب در مورد درد براق براق نیست، این کتاب خام و زیبا از یک پوست ناخوشایند زیبا است که از درد پوستی شماست. این کتاب را بخوانید، با خود و با او مهربان باشید، با دقت تماشا کنید، از او یاد بگیرد، او چیزهایی را می داند که هنوز نمی دانیم و آنها را با ما به اشتراک می گذاریم. او زنانی است که آرامش را حفظ می کنند، ما به او تعلق داریم، هیچ قضاوت وجود ندارد، درست در کنار ما است و ما دست نگه داریم. با او و کتابش مراقب باشید و دست راست خود را نگه دارید. .

مشاهده لینک اصلی
قسمت های زیادی از این کتاب که من دوستش داشتم، بخش هایی بود که مرا به چالش کشیدند و باعث شد من فکر کنم. برخی از این احساس خود را جذب کرده و من را ناامید کرده است.

مشاهده لینک اصلی
با هر فصل که از این کتاب خواندم، از فردی که فکر میکردم میخواستم آن را توصیه کنم فکر کردم. در نهایت در همه جا حل می شود همه باید این کتاب را بخوانند. عشق جنگجو در مورد آسیب پذیری است، @ @ Representative (s) @ شما را از بین می برد و کافی است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فقط برای من این کار را نکرد. من بعضی از کتاب های او را خوانده ام و اولین کتابم را خوانده ام، اما این فقط به نظر می رسید نوشتن ناقص است و بسیار در مورد ناتوانی او در داشتن رابطه جنسی. من به طور کلی از صحت آن لذت می برم. من فکر کردم آن را در حال حرکت و در اما روشن است که من در اقلیت در Goodreads.

مشاهده لینک اصلی
خاطرات خود را محکوم و پایدار از @ mom @ blogger. من غمگینم که نمیتوانم زمان را برگردانم، خواندن این کتاب را صرف کردم. واقعی ناامید

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جنگجوی عشق


 کتاب کاپیتان زیرشلواری
 کتاب روزی که رهایم کردی
 کتاب سرمایه در سده بیست و یکم
 کتاب وقتی زنان بخواهند
 کتاب همسر خاموش
 کتاب یک زرافه و نیم