کتاب جنگجوی عشق

اثر گلنن دویل ملتن از انتشارات میلکان - مترجم: سمانه پرهیزکاری-پرفروش های نیویورک تایمز

فقط زمانی که گولنون دایل ملتون احساس می کرد که همه چیز را درک کرده است - سه فرزند شاد، یک همسر زاده و یک کار نوشتن چنان موفقیت آمیز بود که اولین کتابش در بالای فهرست پرفروش ترین نیویورک تایمز قرار گرفت - شوهرش خیانت و او مجبور شد بفهمد که هیچ چیز به نظر نمی رسد. گلنون، یک بازیافت کننده الکلی و بیولوژیک، متوجه شد که پایین سنگ یک مکان آشنا است. در اواسط بحران، او می دانست که در آنچه که او در بهبودی کشف کرد، نگه داشته شود: عمیق ترین درد او همیشه در میان آن دعوت نامه ای برای زندگی غنی تر بود.


خرید کتاب جنگجوی عشق
جستجوی کتاب جنگجوی عشق در گودریدز

معرفی کتاب جنگجوی عشق از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** خوب، در حال حاضر من احساس می کنم بهتر است. این کتاب من را خسته کرد احساس می کنم خیلی وحشتناک است. یکی از چیزهایی که من احساس می کردم این نویسنده خوب کار کرد، شناسایی مبارزات معمولی است که بسیاری از زنان ممکن است احساس کنند، اما در مورد آنها صحبت نمی کنند. و بخش های کوچکی از این کتاب به زیبایی نوشته شده است که من در اشک بود. اما، این زن کاملا OOZES امتیاز سفید. او فرزندان دارد و میتواند کار خود را ترک کند !؟ او بیمار می شود و شوهرش با خوشحالی می رود همه آنها را به فلوریدا جایی که او می تواند زمان گوش دادن به اقیانوس و تماشای غروب آفتاب! او ظاهرا می تواند از اقامت در هتل و کلاس یوگا هر زمان که نیاز دارد لذت ببرد ... او می تواند درمان برای خودش، شوهرش، و بچه های خود را در اختیار داشته باشد! و بدتر از همه ... پس از رشته خوانندگان خود را در طول سال و نیم در حالی که او را تشکیل می دهد ذهن خود را و باعث می شود شوهرش پرداخت و پرداخت (نه که او مستحق برخی از آن) او هرگز بخشی خود را در امور او او بر این واقعیت استوار است که او در تصمیم گیری نیز تصمیم گیری می کند. SHE تصمیم می گیرد که کودک را نگه دارد. او اعتراف می کند که دوست ندارد رابطه جنسی داشته باشد او همچنین شوهرش را از هم جدا می کند. او هرگز به نظر نمی رسد که مسئولیت هر گونه اقدام و تاثیرات منفی آن را بر شوهرش بر عهده بگیرد. به هر حال او چگونه با الکل سوری روان شناختی زندگی می کرد؟ سپس، او این کتاب را می نویسد، آن را منتشر می کند و هرچند او را طلاق می دهد. ما چه درس هایی را یاد گرفتیم؟ این که اگر شما به اندازه کافی سفید هستید، به اندازه کافی ثروتمند و به اندازه کافی خوش شانس در شرایط زندگی خود هستید، می توانید آنچه را که به مردم می خواهید انجام دهید و با خودتان راحت باشید. کتاب مورد علاقه من توسط یک مسیر طولانی نیست.

مشاهده لینک اصلی
من باید اعتراف کنم ... قبلا بعضی از پست های وبلاگ Meltons را خواندید و سبک او را در نظر گرفتید @ نه برای من. @ خیلی مذهبی؟ @ @ جالبی @ (هر چه به این معنی)؟ مطمئن نیستم. من اولین کتابم را خواندم ولی این را در مورد توصیه های دوستانم مطرح کردم و به صراحت می گویم چون نمی توانم باور کنم که جنیفر وینر، جادوگر، زمانی که این کتاب توسط اپرا انتخاب شده بود، نه خودش بود. خوب، من تحت تأثیر کارهای ملتون قرار گرفتم ... خوب، اوپرا، به خوبی کار می کند! با وجود اینکه من با نویسندگانی که در کنار همسر، مادر، نوازنده و بعضی اوقات اضطراب های مزمن وجود دارد، با نویسندگانی که دارند، خیلی دوست دارم . قسمت های مورد علاقه من توجه ساده ای بود که پدرش در زمان بحران شدید (که همه چیز خوب خواهد بود @) را ترک کرد و تصادفا اتفاقی افتاد به یک کلاس یوگا داغ. او (به معنای واقعی کلمه) روی مات نشسته؟ و فقط تلاش کرد تا @ را از طریق @ در حالی که اجرای یک تک قرار نیست؟ همه با معلمان دانستن، اما هنوز ناآشنا؟ کمال این خاطرات عمدتا درباره مسائل مربوط به اعتماد ملتون است - با خود و همسرش پس از افشای آنها - اما خیلی بیشتر از آن خارج شده است. کتاب با آشتی آنها پایان می یابد. چند هفته قبل از انتشار، نویسنده اعتراف کرد که آنها دوباره جدایی می یابند. به عنوان یک نویسنده، من با چرخه تولید (دیوانه وار) آشنا هستم و احتمال دارد که او بتواند کتاب را قبل از انتشار منتشر کند. دانستن در مورد جدایی رفتن به خواندن این، یک چیز نیست، و نه یک قطعه تک، که غلط نامرئی است. من متقاعد شده ام كه ​​او هر كاری را كه كنندهtruth می نامد، ادعا می كند كه ... و من از سخاوت او از روح او را تحسین می كنم. همه اینها و این به صراحت به خوبی نوشته شده است، هر چند که انتظار می رود، مقدار عادلانه دینی (اما نه خیلی زیاد) وجود دارد. انتظار نداشتم که این کتاب را تا آنجا که دوست داشتم دوست داشته باشم.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را مصرف کردم، مثل زمانی که من نیز سعی داشتم خیلی احساس نکنم که Stoli O را با آب کرفس مصرف کنم. من نیمی از کتاب را به تصویر کشیدم، و این به اندازه کافی متاکن است.

مشاهده لینک اصلی
به شدت ناامید کننده بود، شاید انتظاراتم خیلی بالا بود و من بازار هدف نیستم. خاطرات به نظر نمی رسیدند، خود جذب و بسیار خودخواه بودند.

مشاهده لینک اصلی
من باید بیشتر از دقیقه معمولی خودم در این مورد قدم بردارم. افکار اولیه من پس از اتمام، که با اندیشه های دیگر به بررسی یک بررسی ساده اما یکپارچه تشکیل می شود: یک مهد کودک نه توجه و نه علاقه به گوش دادن به آن دایره ای دقیق در مورد آنچه مورد علاقه است، آنچه که ما را به فریب به فکر کردن آن این است که چگونه آن را به ما فروخته است، آنچه واقعا دارد. شاید من نباید بر روی پاشنه های هالیلی Elegy گوش فرا داد. شخصیت های دیگر، افراد دیگری هستند که بی گناه هستند. من تعجب می کنم که آیا همسر سابق پشیمون شده است که با قبول داشتن اسرار نشان می دهد، فرض می کند او دریافت نمی همان سود مالی است که او داشته اند که آنها با هم باقی مانده است. تعادل مهم است. خوش آمدید، لطفا ... من تلاش می کنم تا در بررسی ها برسد. من این را دوست نداشتم، بنابراین سعی کردم به این که چطور بهتر توضیح دهم فکر می کردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جنگجوی عشق


 کتاب لازم نیست بگویی دوستت دارم
 کتاب هیچ وقت خانواده ای داشته ای؟
 کتاب جادوی بزرگ
 کتاب مامور 6
 کتاب نوری که نمی توانیم ببینیم
 کتاب ایده عالی مستدام