کتاب جنگی که نجاتم داد

اثر کیمبرلی بروبیکر بردلی از انتشارات پرتقال - مترجم: مرضیه ورشوساز-پرفروش های نیویورک تایمز

وقتی سالها در اسارت یه پنجره باشی دیگه چه اهمیتی داره که دنیا درگیر یه جنگه. اونم جنگ جهانی دوم.آدا دختر بچه‌ای که به خاطر ناتوانیش توی زندگی فقط تحقیر شده، یه روز یه تصمیم بزرگ می‌گیره. اون به همراه برادر کوچیکش سفری رو شروع می کنه تا بفهمه به دنبال رویا بودن چه شکلیه. اما جنگ، آواره ‌گی و فقر تازه شروع شده و زندگی بوی خون و خاک میده...


خرید کتاب جنگی که نجاتم داد
جستجوی کتاب جنگی که نجاتم داد در گودریدز

معرفی کتاب جنگی که نجاتم داد از نگاه کاربران
خوب، این پیش از این انجام شده است و شخصیت های زیادی دارد - کودک معلول / سوء استفاده شده که از وضعیت بد و شکوفایی دور می شود، خواهر بزرگتر شایان ستایش که باید محافظت شود، سرپرست بعید است که نمی خواهد آنها را بپوشد، اما یاد می گیرد آنها را دوست دارم. تازه و تازه هستم و تا زمانی که از خواب بیدار شدم، آن را خواندم، و من نمی خواستم آن را فراموش کنم. به عبارت دیگر، واقعا، واقعا خوب است و از Edelweiss برای ARC دیجیتالم تشکر می کنم.

مشاهده لینک اصلی
آدا می بیند که چیزهای بدتر از بمب ها پس از فرار از ظلم و ستم مادرش در طی دوران کودکی از جنگ جهانی دوم در لندن است. او آدم ربایی شده توسط یک کلاهفت فاقد درمان شده و در خانه مام زندانی است، اما او هنوز زنده است. ™ ترویج می شود تنها مراقبت از برادرش جیمی زندگی را تحمل می کند. همانطور که او رشد می کند، می رود و آیدا راجع به جهان می گوید، عزم او برای وارد شدن به آن موجب می شود. او مخفیانه شروع به یادگیری به راه رفتن و به جیمی زمانی که مام او را به کشور می فرستد. آدا روایت می کند، به یاد آوردن رویدادها و گفتگو در جزئیات واضح. خواهر و برادر با سوزان، یک نگهبان اذیت کننده، که از مرگ دوستش بکی انتقاد می کند، نگهداری می شود. با این حال مراقبت از سوی سوزان تغییر زندگی است. صدای Ada سرحال و صادقانه است؛ تحقق سحر و جادو خود را برای سادگی خود را بسیار تند و تیز ساخته شده است. با کمک سوزان و آزادی درمانی که او روی اسب میبیند، آدا شروع به کار از طریق یک میدان معدن خاطرات می کند، اما هنوز هم امیدوار است که مام او را قبول کند. در یک کنفرانس جالب توجه، سوزان همچنین می داند که والدین او چه چیزی را رد می کنند. با ظهور مام، همه چیز به حالت انفجاری، به صورت استعاری و معنادار به سر می برد. نادیده گرفتن و سوء استفاده، همانطور که توانایی های شفا مراقبت، احترام و عشق است، به ارمغان می آید. مبارزه شخصی فردا برای آزادی و پیروزی نهایی موجب جشن گرفتن می شود.

مشاهده لینک اصلی
یکی از بهترین رمانهای دبیرستان، بسیار طولانی است. ما با شدت و درگیر شدن در تجربه خواندن با یک رؤیا / قهرمان قوی در فرد آدم اسمیت آشنا می شویم. برادلی یک کار فوق العاده عالی از ادغام جزئیات روشن و تاریخی و موقعیت های هیجان انگیز قابل باور است. توصیفات (جیمی، سوزان، مارگارت، آقای گریمز، مام و غیره) پیچیده و به خوبی شکل گرفته است. خیلی زیاد، برای شروع یک رمان دوم درباره این افراد و زندگی آنها شروع شد، زیرا مشخص شد که این رمان به یک بستر عالی رضایت بخش تبدیل شده است. این یک رمان خوب است و یادآور یکی دیگر از داستان عجیب و غم انگیز دیگری از evacuee جنگ جهانی دوم - Goodnight آقای تام. این دارای شدت تندرستی بریتانیا در خانم مینور و بعضی از نمایشنامه های جنگ فویل است. قرار دادن این شماره # 1 در لیست 2015 شما باید خوانده شود.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم بیش از این که شخصیت هایم را در این داستان جنگ جهانی دوم جنگ جهانی دوم دوست داشته باشم. برای من بسیار جذاب بود که کتابی در مورد یکی از خواهرانی که مادرش به طرز وحشتناکی مورد سوء استفاده قرار می گرفت، بخواند، در حالی که جوان تر از خواهر و برادرش مرتبا رفتار می کرد. آدا به نظر من بسیار واقعی بود، پر از احساسات و گاهی اوقات فرار. سوزان، سرپرستی پایدار آنها، هم پیچیده بود، هنوز هم قصاص از دست دادن دوست @ Good Friend @، یک زن به نام بکی است که با او زندگی می کردند. خانم بیکر نشان می دهد که چگونه این شخصیت ها در طول زمان با هم رشد و تغییر می کنند، در حال توسعه یک رابطه است که به نظر می رسد یک نجات دهنده زندگی است، با وجود این در وسط یک جنگ اتفاق می افتد. به شدت برای خوانندگان توصیه می شود که شخصیت هایی را دوست دارند که می توانند ریشه یابی کنند و یا خوانندگان به دنبال داستان های تاریخی جامع، به ویژه داستان های جنگ جهانی دوم.

مشاهده لینک اصلی
خوب این خوب بود من فقط فکر می کنم واقعا برای من واقعا نیست؟ من واقعا از آن لذت بردم و شاید کتاب دوم را بخوانم، زیرا این نوشته خوبی بود و شخصیت های فوق العاده ای از شخصیت ها داشت، و صادقانه و صادقانه بود (حتی اگر آن را سکولار بود و من با ALL از آن موافق نیستم )، و من واقعا باید آن را بیشتر لذت ببرید. اما ... طرح. به نظر من، طرح کمی کمرنگ شده است. در اینجا هیچ چیز زیادی وجود نداشت. این کتاب به زبان عربی بود و من آن را فوق العاده آسان برای قرار دادن. من دوست داشتم که چگونه نویسنده یک کتاب در دوران WW2 نوشت، اما داستان در مورد جنگ نبود. این گفته می شود که این به وضوح به درستی نوشته شده بود و تقریبا کاملا تمیز بود. (چند مورد از سوء قصد کوچک، که اکثر آن آدم ها مادرم هستند و من چند دقیقه وقت داشتم تا حتی آنچه را که می دانستم بفهمم. xP) بنابراین احتمالا این احتمال را برای سنین 12 تا 13 + توصیه می کند. : D

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جنگی که نجاتم داد


 کتاب واقع نگری
 کتاب شیاد
 کتاب هولوگرامی برای شاه
 کتاب انتخاب
 کتاب دختر قبلی
 کتاب چیزهای تیز