کتاب حضور

اثر امی کادی از انتشارات ابوعطا - مترجم: مهسار مشتاق-پرفروش های نیویورک تایمز

آیا تا کنون یک چالش عصبی را پشت سر گذاشته اید و بلافاصله آرزوی انجام آن را دارید؟ با دسترسی به قدرت شخصی ما، ما می توانیم حضور خود را به دست آوریم، دولت که در آن ما نگران نگرانی در مورد تصور بر روی دیگران هستیم و در عوض تنظیم تصور ما را در خودمان ایجاد می کنیم. همانطور که کتاب انقلابی پروفسور آمی کاددی، استاد هاروارد نشان می دهد، ما نیازی به راه اندازی یک تلاش معنوی بزرگ و یا تحول درونی نداریم تا قدرت حضور را مهیا سازیم. در عوض، ما باید لحظه ای با لحن تندرستی زبان بدن، رفتار و ذهنمان در زندگی روزمرهمان، خودمان را مجبور کنیم.


خرید کتاب حضور
جستجوی کتاب حضور در گودریدز

معرفی کتاب حضور از نگاه کاربران
خوانده شده به عنوان DSD درجه سانتی Ð'Ð'и Ðми â € \"DYN € DN уÑ، N N، виÐμ (Ð'ÑƒÑ ... D °)

مشاهده لینک اصلی
Truth خود را به وضوح از طریق اقدامات ما نشان می دهد از آن است که از طریق کلمات ما. @ @ قدرتمند است که او خود را در قدرت خود است. @ - Lucius Annaeus Seneca @ در هر یک از شما چیزی است که منتظر و گوش برای صدای واقعی در خودتان. این تنها راهنمای درست شما همیشه وجود دارد. و اگر شما نمیتوانید آن را بشنوید، تمام عمرتان روزهای خود را در انتهای رشتههایی که دیگران میگیرد، صرف میکند. @ - هوارد تورمن @ حضور در مورد پیروزی نیست. با میل به یک نتیجه خاص نمی توانید انگیزه دهید - اگر چه نتیجه آن احتمالا بهتر خواهد بود که شما حضور داشته باشید. آن را در مورد نزدیک شدن به بزرگترین چالش های خود را بدون ترساندن، اجرای آنها را بدون اضطراب و ترک آنها را بدون تاسف. @ @ بیشتر ترشح اضطراب خود را به عنوان هیجان، شادتر و موفق تر شما ممکن است تبدیل شود. @ - آلیسون وود بروکس

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست داشتم و شنیدم که چگونه حضور / اقدامات ما می تواند یک لحظه مثبت و سازنده برای زندگی روزمره ما باشد.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برداشتم و برای یک کتاب که آرام و فنی بود، برایم مهم بود که قبل از خواب (قبل از خواب) بخوانم. اما من متوجه شدم که کتاب بسیار جذاب و عمیق است که نمی توانم حرف بزنم. امی کودی گفتگوهای معروف TED در مورد قدرت ها را به نمایش گذاشت و این کتاب از آن رشد کرد، اما در مورد خیلی بیشتر است. ما باید برای چیزهایی که در زندگی ما وجود دارد حضور داشته باشیم، و اغلب با بدن شروع می شود. اگر در موقعیت بی ثبات نشسته باشیم (پاها در اطراف یکدیگر قرار دارند، شانه ها به هم چسبیده اند، بازوها برداشته می شوند)، ما مانند یک قربانی احساس قدرت می کنیم و بر پاسخ های ما به زندگی تأثیر می گذاریم: ما بیشتر از دیگران آگاه هستیم، ما نمی شنویم از آنجا که ما از خطرات بالقوه پریشان می شویم، اعتماد به نفس ما در میان چیزهای دیگر شلیک می شود. اما چیزی ساده به نظر می رسد که وضعیت نشستمان را تغییر دهیم - برای عبور از زانوی خود در مچ پا، شانه های خود را باز کنید و حتی اگر سلاح های خود را روی صندلی مجاور قرار دهید، می توانید نگرش خود را تغییر دهید، توانایی خود را برای شنیدن و جذب کردن تغییر دهید شما در حال شنیدن و تغییر نظرات دیگران از شما (عمدتا از سطح اعتماد به نفس شما) است. در این نظریه، تفاوت های زیادی وجود دارد و او در مورد همه ی چیزهایی که تنفس یوگا را به نمایش دادن قدرت می اندازند صحبت می کند. این کتاب از مطالعات بالینی پشتیبانی می کند، این کتاب 100٪ علم است، نه فقط برخی از مفهوم وو وو که کسی ساخته شده است. در عوض، پس از مطالعه در مورد مطالعه پس از مطالعه که در آن پس از دو دقیقه در کوبا نشسته اید، مردم از لیستی از کلمات برداشت کرده و برعکس، چیزهایی مانند آن است. دکتر كادي استاد مدرسه بازرگانی هاروارد است و به طرز فوق العاده واجد شرایط است كه این را بنویسد و او هر دو نمونه شخصی را به او می دهد (آسیب مغزی آسیب دیده در نوجوانی كه او را دچار آسیب دیدگی می كند و او را برای همیشه در معرض خطر سندرم مضر قرار داده است، پاسخ به آسیب زودهنگام) و نمونه هایی از صدها نفر که با او تماس گرفته اند می گویند که چگونه گفتگوها او را تحت تاثیر قرار داده است. من به خصوص فصل گذشته را دوست داشتم که تقریبا به طور انحصاری داستان هایی از افرادی است که قدرت را به کار گرفته اند و چگونه کار می کردند (جالب ترین که یک مربی اسبی بود که اسب خود را به دست آورد تا قدرت را به نوعی مرتب کند.) من نمی توانم توقف کنم بخشی از این کتاب را بخوانید به شوهرم. من به درمانگر و فیزیوتراپیست / مربی خودم در مورد آن گفتم. من بعضی از پیشنهاداتم را شروع کردم. امروز صبح من در دفترم رقصیدم چون مطالعات نشان می دهند که رقصیدن و آواز خواندن چیزهایی نیستند که شما از آن لذت برده اید، اما برای اینکه خودتان را خوشحال کنید. این کتاب تاثیر زندگی من است. من یک پیامبر هستم شما باید این کتاب را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب تغییر زندگی است! من خیلی خوشحال شدم وقتی که این کار را انجام دادم. من آرزو می کردم قبل از دانشکده قبل از کالج آن را بخوانم و قبل از همه این زمان ها، اجازه دادم خود ارزیابی منفی بین خودم و واقعا حضور در زمانی که مهم بود. اما گرسنگی، امی کودی هنوز آن را نوشته بود. او حتی به گفتۀ TED محبوب خود که خلاصه @ علت حضور را داده بود. @ خبر خوب این است که این نیروهای قدرتمند خود کار می کنند! و تمام تجربیات مثبت که من تا به حال داشته ام و خواهم ساخت، همانطور که می گوید، یک چرخه فضیلت برای قدرت شخصی ایجاد می کند. به عنوان کسی که در طول زندگی خود با اضطراب روبرو شده است، نمی توانم این کتاب را به کسانی که به همان اندازه رنج می برند توصیه کنم! امیدوارم، و آن را بسیار ساده و قابل دسترس برای هر کسی با هر نوع بدن است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب حضور


 کتاب تابستان آن سال
 کتاب بازی های خطرناک
 کتاب سفید برفی
 کتاب همه چیز همه چیز
 کتاب لاک پشت رو لاک پشت
 کتاب مرد بی وطن