کتاب حضور

اثر امی کادی از انتشارات ابوعطا - مترجم: مهسار مشتاق-پرفروش های نیویورک تایمز

آیا تا کنون یک چالش عصبی را پشت سر گذاشته اید و بلافاصله آرزوی انجام آن را دارید؟ با دسترسی به قدرت شخصی ما، ما می توانیم حضور خود را به دست آوریم، دولت که در آن ما نگران نگرانی در مورد تصور بر روی دیگران هستیم و در عوض تنظیم تصور ما را در خودمان ایجاد می کنیم. همانطور که کتاب انقلابی پروفسور آمی کاددی، استاد هاروارد نشان می دهد، ما نیازی به راه اندازی یک تلاش معنوی بزرگ و یا تحول درونی نداریم تا قدرت حضور را مهیا سازیم. در عوض، ما باید لحظه ای با لحن تندرستی زبان بدن، رفتار و ذهنمان در زندگی روزمرهمان، خودمان را مجبور کنیم.


خرید کتاب حضور
جستجوی کتاب حضور در گودریدز

معرفی کتاب حضور از نگاه کاربران
من کتاب های کمک های خود را خواندم. من به طور متقاطع یک جلسه 17 ساله دارم که بهتر است برای تکمیل تکالیفم در روز شنبه به جای یکشنبه یکشنبه در هشتم. صدای درون صدای من، @ من KNOOOOOOOOW @ اما کسی این کتاب را به شوهرم فرستاد تا بررسی کند، یا شاید فقط به عنوان مشاوره، زیرا او نیز کتابهای خودپرداخت را بخواند. شما باید خیلی خوش بین باشید که معتقدیم که شما احتمالا چیزی را از یک کتاب یاد می گیرید که می تواند به شما بگوید چطور خودتان را به خود جلب کنید تا به بزرگترین چالش های خود برسید. به طور معمول در این وضعیت ما فقط یک فلاسک می آوریم.اما من در آن نوع فان بود که فکر می کنید، من می خواهم 12 Ding Dongs بخورم و روی فرش اتاق نشیمن قرار می گیرم و سپس در 40 سال یا بیشتر سالم می روم مرگ بنابراین من فکر کردم شاید یک جایگزین من این کتاب را باز کنم و ببینم آیا میتوانم با بزرگترین چالشهایم که ماندگار و ترسناک است کمک کنم و حتی نمی توانم به شما بگویم که این چه چیزی است، چرا که شاید شما من را می شناسید. در ابتدا واقعا من را خاموش کن تا بفهمی که چگونه افسانه همه فکر نظریه @ حضور @ بود، چند زندگی آن تغییر کرده بود، و چند نفر از مردم که زندگی خود را تغییر داد، به نویسنده در کافی شاپ آمد و به او گفت. من در معرض خطر جدی بودم که از ابتکار عمل پررنگ خود به حالت پیش فرض من، که هولدن کولفیلد در انتهای آخر هفته دیوانه اش در نیویورک بود، تعویض شده بود. با این حال، من خواندن را ادامه دادم و به نقطه ای رسیدم که در آن من خم شدم مبل با یک برجسته در دست من و من 17 ساله از مدرسه به خانه برگشتم و گفتم: چرا شما این کار را می کنید. چرا شما این کتاب را برجسته می کنید @ و سپس او شروع به خندیدن کرد زیرا او می دانست که این به این دلیل است که من هیچکدام از نامزدها را ندیده ام و من گفتم درست است که من مشغول انجام تکالیف و برجسته کردن چیزها هستم (من این بخش را نمی گویم ) اعتقاد بر این که من می توانم خودم را بهبود ببخشید @ شروع به در حال حاضر آنچه شما در آینده خواهید بود @ - William James. (در کپی من برجسته شده است.) @ رقصیدن باید از خودت باشد بزرگتر، زیبا تر، قوی تر. این قدرت است، آن را بر روی زمین شکوه است، و آن است که شما برای گرفتن. @ - آگنس د Mille (Ditto.) @ Starfish. @ (نه، نه، من در کپی من برجسته نیست. من ذکر آن را به شما هشدار این کتاب یک منطقه آزاد ساکارا نیست.) مشاوره امی کادیس ممکن است علمی نباشد و مطالعات بسیاری که در اینجا ارائه شده ممکن است باعث شود که شما فکر نکنید که شما می توانید چیزی دیگری در آخرت، چیزی بزرگتر، زیبا، بیشتر قدرتمند اما برای مدتی در آنجا، من هیچ دینگ دوگز خوردم، نه بر روی فرش دروغ می گویم و می میرم، و من کلاه را به برجسته ام از دست دادم، و من فکر کردم، خیلی ممنون، بسیاری از این احمق ها نیست، و شاید بعضی از آن می تواند کار کند، حتی برای من.

مشاهده لینک اصلی
بیشتر کتابهای کمک شخصی شما، زمانی که من تمام کسانی را که بدون اینکه فکر می کنم در مورد آنها به فروش برسد، تمام کنم؟ نویسنده این یکی نیز دارای یک بحث TED است و به نظر می رسد که کتاب هایی که توسط نویسندگان با موفقیت گفتگوهای TED موفق شده است، بسیار ارزشمند است که کتاب را از بین ببرد و فقط تماشا کنند. بله، آنها در این زمینه تحقیقات بیشتری انجام میدهند، اما اغلب اوقات آنها فقط با همان صحبتهایی که در گفتگو با آنها انجام دادند، شما را حدس زده است، سخنان. همچنین ایده تقلبی آن تا زمانی که شما آن را ایجاد نمی کنید واقعا یکی از جدید است بنابراین وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
تماشای بحث TED کتاب را ترک کنید بجز فصل 8 و آمپر؛ 9 (که جزئی از بحث TED او در جزئیات کمی بیشتر را پوشش می دهد)، باقی مانده، بازنگری از مطالعات قدیمی است که نویسنده به تناسب موضوعش با حضور @ و چاپ مجدد ایمیل هایی که از طرف طرفداران دریافت کرده است.

مشاهده لینک اصلی
دلیل این که من این کتاب را خریدم این بود که Amy Cuddys TED در موردpower posing @ به من کمک کرد از طریق یک چالش دشوار. من در کلاس تئوری احتمالی خودم را دوست داشتم. این نخستین کلاس تئوری ریاضی من بود و، رک و پوست کنده، برای بسیاری از دوره های تربیت بدنی خیلی ناراحت شدم. من یکی از جوانترین افراد کلاس بودم و به طور کلی در مورد آماده سازی ریاضیاتم (حتی اگر من نباید داشته باشم) ناکافی بودم. بعد از تماشای بحث TED خود و متعهد شدن به تغییر وضعیت و حضور من، شروع کردم به احساس و فکر کردن به این که دیگر منکر نیستم. در پایان ترم، واقعا شروع به لذت بردن از آمدن به کلاس کردم. نتایج ملموس نیز نشان داد. در هفته گذشته ما مجبور شدیم یک موضوع خاص را ارائه دهیم و من در نهایت ارائه یک A را به پایان رساندم. تماشای بحث TED به من اطمینان داد که من نیاز دارم تا در بسیاری از حوزه های خود، قوی ترین و قوی ترین خود را نشان دهم. از آنجا که من به شدت توسط این ایده نقل مکان کرد، کتاب را به زودی به عنوان من می توانم برای کسب اطلاعات بیشتر خریداری. بحث TED به concrete @ takeaways میرسد، اما کتاب در واقع می بیند که چگونه این جزئیات دقیق ساخته شده است. این توضیحات روشن و قابل اطمینان هستند. این کتاب با معرفی و تعریف ایده های حضور، قدرت (شخصی و اجتماعی)، ارتباط بین ذهن / بدن / رفتار و سپس فرضیه قدرت ارائه می شود که قدرتمند و ساده است. این همه می آید به عنوان @ takeaway @ پیام در فصل گذشته یا دو. این کتاب در لیست علاقه مندی های من (و 5/5) است، زیرا یافته های تحقیق Cuddys تغییراتی را در نحوه مشاهده تعاملات و موقعیت های استرسزا (اما مهم) تغییر داده است. این آسان نیست که یک کتاب را پیدا کنید که تغییراتی را در مورد جهان مشاهده کند. من در مورد امی کوجی از طریق بحث و مقالات TED خودم که در یک آزمایشگاه روانشناسی برای موقعیت دستیار تحقیق خواسته بودم، پیدا کردم. همه چیز عالی است این است که این ایده ها را در یک کتاب در دسترس برای همه به اشتراک می گذارد، با این حال اگر به کسی احتیاج داشته باشید که آن را دقیق بررسی کنید، می توانید از آدرس TED صحبت کنید: https://www.youtube.com/watch؟v = Ks-_M ...

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یک مقاله بی ضرر در مورد اقدام اعتماد به نفس است که شما آن را احساس نمی کنید. من تنها کسی هستم که مجله Cosmo را در دهه 90 می خوانم؟ من به طور واضح خواندن خواندن مجله Cosmo در 20 سالگی خود را با این مشاوره دقیق یاد می گیرم. @ هنگامی که به یک مهمانی می روید، دختران Cosmo با چانه خود راه می اندازند، لبخند می زنند، چشم ها را دوست دارند و اتاق را اسکن می کنند .. بنابراین بله، آیا شما باید این کتاب را بخوانید وقتی که همه چیز شما باید انجام شود، بازگرداندن مسائل Cosmo؟ چه چیزی باعث شد که خواندن آن سخت تر باشد، نویسنده کتاب 3/4 کتاب درباره ی خود را منتشر می کند. من زندگی را نجات می دهم! عقل عمومی از رساله خود را تبریک می گوید. او تقریبا با هر گونه برخوردی که با غریبه ها داشته است، به طرز شگفت انگیزی به او می گوید که چگونه زندگی خود را تغییر داد! (!)، آنها را با تماشای صحبت TED خود (!) در یوتیوب. و من مطمئن نیستم که بدتر، داستان های بی پایان و یا ثابت آن @ من نمی توانم باور کنم این (!) کمی من من (!) تغییر جهان (!) عمل. من حدس می زنم شما باید یک کتاب را با چیزی پر کنید زمانی که تمام اطلاعات مفید شما را می توان در طول مقاله مجله خلاصه شده است. و یا به عنوان دوست شانون می گوید: @ آن را تا زمانی که آن را انجام می دهید. @ همه این گفته اند، اعتبار عظیمی را برای غلبه بر یک حادثه وحشتناک که می تواند به راحتی او را از نظر ناتوانی ذهنی از دست بدهد، بدهد. او به سختی کار می کرد تا خودش را اداره کند و برای آن 5 ستاره به دست می آورد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب حضور


 کتاب دید اقتصادی
 کتاب بالا افتادن
 کتاب من جوکم: یک داستان نوجوانانه
 کتاب شاهزاده نخودفرنگی
 کتاب دکتر اسلیپ
 کتاب بازی دروغ