کتاب خاطرات دایه

اثر نیکلا کرواس از انتشارات البرز - مترجم: میترا معتضد-پرفروش های نیویورک تایمز

خاطرات پرستار کودکانه یک رمان سال 2002 توسط امی مک لافلین و نیکولا کراوس است که هر دو آنها پرستاران سابق هستند. این کتاب با نگاهی به مراقبان کودکان خود، جامعه ی منهتن بالا را ترسیم می کند. تلاش برای فارغ التحصیلی از NYU و از آپارتمان استودیویی میکروسکوپی خود را تامین می کند، پرستار بچه یک موقعیت را برای تنها پسر خانواده ثروتمند X دارد. او به سرعت در حال یادگیری مقدار دیوانه در حال پیگیری درگیر است تا اطمینان حاصل شود که همسر پارک خیابان که کار، آشپزی، تمیز کردن و یا افزایش کودک خود را یک روز صاف است. وقتی زوج Xs شروع به تجزیه و تحلیل می کنند، پرستار بچه به راه خود ادامه می دهد و فراتر از حد مجاز انسان یا طعم خوب است.


خرید کتاب خاطرات دایه
جستجوی کتاب خاطرات دایه در گودریدز

معرفی کتاب خاطرات دایه از نگاه کاربران
خاطرات پرستار نوزاد به دنبال یک زن به نام پرستار بچه می رود زیرا او برای یک خانواده به نام زایس کار می کند. پرستار بچه در حال کار در نیویورک است. در ابتدا همه چیز خیلی خوب پیش می رود، پس Xes تبدیل به خانواده از جهنم. Okay، Ive این کتاب را در قفسه من به عنوان خوانده شده در حالی که من در نهایت کردم به خواندن آن. خوب، خیلی ناامید کننده بود. اولین چیزی که من دوست نداشتم نام بود. نام او Nanny است، پدر و مادر آقای X و خانم X، فرزند Grayer است، و او H.H. crush او است که مخفف \"هاروارد Hottie\" است. برای من، این نشان دهنده ی فقدان وحشتناکی از تخیل بود و به نظر نویسنده خیلی تنبل بود که اسمش را بیاورد. دومین چیزی که من ننوشم این بود که پرستار بچه بود. او بیشتر رمان نینگی و گریه را صرف کرد. او به پدر و مادرش، مادربزرگ، دوستانش و هومن گریه می کرد و به جای انجام کارهایی در مورد مشکلاتش، فقط درباره ی زندگی شگفت انگیزش شکایت می کرد. تنها چیزی که من واقعا در مورد این کتاب دوست داشتم، گرین کوچک بود. او فقط صدای خیلی زیبا بود و احساس کردم واقعا برای او بد است. پدر و مادر او واقعا نیاز به تفریح ​​و گفتن به جهنم رشد. آن بسیار بد است، زمانی که چهار ساله بالغتر از والدینش است. در کل، در کتاب بسیار ناامید شدم. سخت بود که واردش بشوم و وقتی شروع کردم خواندن نمی توانستم منتظر بمانم تا پایان یابد. من احتمالا هرگز آن را به هیچ کس توصیه نمی کنم.

مشاهده لینک اصلی
Title: Diaries of the Nanny Author: Emma McLaughlin and Nicola Kraus Date of Authenticity: 2002 Publisher: St. Martins GriffinHow many pages: 306 pgsWhat long took me to read: 10 daysCategory: FictionI درباره این کتاب یاد گرفتم: دیدن آن را در اطراف مقالات و سپس منتشر شد یک فیلم این کتاب در McNeely و Robinson خریداری شده است: این کتاب برای افرادی است که فکر می کنند کتاب های پرستار بچه های دیگر این نویسندگان باشد: تقدیر و شخصیت شهروند. شخصیت های مورد علاقه: Grayer، Nanny، هارتار Hottie و JoshWhen و Where the story takes place: New YorkPlot به طور خلاصه: پرستار بچه یک کار را انجام می دهد که مراقب یک پسر کوچک است که والدین آنها والدینشان کاملا وحشتناک هستند و بیشتر به پولشان اهمیت می دهند. شخصیت های اصلی: Grayer، Nanny و خانم XWhat من بهترین را دوست داشتم: این خیلی خوب بود کتاب، من واقعا میخواهم آن را بخوانم. آنچه را که من دوست داشتم: این کتاب چقدر درست است. والدین می بایست بیدار بشوند. رتبه بندی کلی: من برای این کتاب بسیار خوشحالم. من آماده شدم که یک پرستار بچه شوی، اما این باعث شده من به تحقق این که من کار خواهم کرد، می آیم و می دانم این غلبه بر اینکه یک پرستار بچه شبیه است، اما درست است ... چرا این والدین مراقبت نمی کنند بچه های خود را لعنتی! همچنین، پایان دادن به من خسته، من نوع از می خواهم بدانم که چه اتفاقی می افتد.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برداشتم چون می خواستم فیلم را ببینم اگر کتاب خواندن را ندیده ام، از دیدن یک فیلم بر اساس یک کتاب متنفرم. من فکر می کنم، یکی از دلایلی که به نظر می رسد، پرستار پرستار بچه ها به یک مخاطب گسترده دعوت شده است: ما همه کارهای مرموزی را با یک رئیس خواستار داشتیم که از آن متنفر بودیم ناامید شدیم چون انتظار داشتیم زندگی آغاز شود. و این دقیقا همان چیزی است که با نان اتفاق افتاد. نویسندگان نشان می دهد یک نگاه اجمالی به یک خانواده غنی تر از هر کسی که باید - قابل تقدیر - نیویورک. برخورد از دنیای بسیار متفاوت نان، دانشجویان مبارزه با دانشجویان و دانشجویانMrs. X، @ دو نفر از ستارگان انحصارگرا در سطح جامعه، شرایطی را ایجاد می کنند که هر دو کمین و غم انگیز هستند - و پریشان. فصل اول، مورد علاقه من از رمان است، همانطور که نان به طرز شادمانی در کنوانسیون های کلاس های غم انگیز سرگرم کننده است. متاسفانه، من احساس کردم که کتاب از آنجا به پایین افتاده است. اگرچه من در داستان بسیار درگیر بودم و از این کتاب لذت بردم، من احساس می کردم داستان با هر فصل تضعیف شده است. پایان برای من خیلی غیرمنتظره بود، که شاید بخشی از این پیام است: جهان پرستار هیچ زندانی ندارد و هیچ رحمتی ندارد. حتی به کسانی که فقط چند پا بلند هستند. در کل، من از کتاب لذت بردم، اگرچه من مطمئن نیستم که واقعا آن را توصیه کنم. اما، من راضی هستم که فیلم را در حال حاضر، گناه آزاد کنم. =)

مشاهده لینک اصلی
پاک کننده سحر پس از خواندن درباره سربازان کودک، هرچند من فکر می کنم که ممکن است بیش از اندازه آنتی بیوتیک را مصرف کنم و سپس به انتقال خون مدفوع احتیاج دارم تا تعادل ایجاد شود. در حالی که من باید قادر به غرق شدن مغزم بودم، فقط نمی توانستم. شخصیت اصلی به نام @ Nanny @ نامگذاری شده است. من فکر کردم این یک نام مستعار است، اما پس از آن مردم در مورد نام او نامناسب هستند. و هنوز ... هیچ کس تا به حال نمی گوید @ ه هی، شما یک پرستار بچه و NAME شما پرستار بچه است! هه هه! من منظورم اینه که با هر نام مستعار چوب روبرو باشیم و مثل همه کتابهایش تظاهر بدیم یا فقط به این ایده که داستانی بودنش رو داریم و هر کسی رو برای کریسسکی میفرستیم، هرچند مثل شیطان پرادا هست، کتاب همه فقط یک قطعه ضربه با دانستن آن همه دانش آموز دختر (ها) به دنبال پایین در کارفرمای زن بزرگتر خود را. بر خلاف TDWP، رئیس در این مورد هیچ خرد یا تجربه واقعی برای تحمیل و یا واقعا هیچ ویژگی مثبت ندارد. همچنین ... چند اثر از داستان با دو نویسنده وجود دارد؟ من نمی توانم توضیح خوبی برای آن پیدا کنم.

مشاهده لینک اصلی
5 / 5.0 ستاره لطفا به عنوان خوانده شده و به من بگویید این کتاب در حال حاضر امیدوارانه خوشمزه خواندن نیست. امیدوارم خواندن خیلی زود با دختر نوجوان Grayer X به دنبال ناله برای رها کردن او (او در واقع گسستن)، من در فیلیپین زندگی می کنند که در آن nannies گسترده است، زیرا، من فرض کنید، همه نیاز دارند یک حرفه برای افزایش شیوه زندگی و حمایت از خواسته های روزانه در یک کشور در حال توسعه مانند ما. به عنوان نتیجه، نجیب زاده ها تمایل به والدین جایگزین دارند و من فکر می کنم شاید گاهی اوقات کم اهمیت باشد. شغل خود را مطمئن، اما کار خود را حتی پدر و مادر واقعی نمی تواند انجام دهد و یا هر زمان برای. خاطرات پرستار بچه با طنز و پیام او برنده است. این کتاب بهتر از فیلم است. خواندن این، enjoooyy.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خاطرات دایه


 کتاب برگزیدگان جوان
 کتاب زندگی داستانی ای. جی. فیکری
 کتاب دموکراسی ها چگونه می میرند
 کتاب مرا نگاه کن
 کتاب تفکر سریع و کند
 کتاب آنک نام گل