کتاب خورشید هنوز یک ستاره است

اثر نیکولا یون از انتشارات نشر نون - مترجم: فاطمه خسروی-پرفروش های نیویورک تایمز

نیکولا یون، نویسنده جامائیکایی است که رمان اولش، «همه‌چیز همه‌چیز»، نُه ماه جزو پرفروش‌های نیویورک تایمز بوده است. رمان دوم این نویسنده، «خورشید هنوز یک ستاره است» همچنان جزو پرفروش‌های نیویورک تایمز و نامزد نهایی جایزه ملی کتاب آمریکا در سال ۲۰۱۶ است. او در جامائیکا به دنیا آمده و هم اکنون با خانواده‌اش در آمریکا سکونت دارد.
«خورشید هنوز یک ستاره است» رمانی‌ است که خواننده را به طرزی عجیب درگیر خود می‌کند. همیشه به نقش آدم‌ها در زندگی یکدیگر اعتقاد داشتم. اینکه چطور عملکرد یک نفر می‌تواند زندگی و آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد بدون آنکه حتی بداند دارد چه می‌کند.
و حالا با رمانی روبه‌روییم که در خط‌به‌خط آن می‌توانیم عمیقاً معنای زندگی، عشق، تقدیر، آینده و سرنوشت را احساس کنیم. درست است! «خورشید هنوز یک ستاره است» کتابی است که شاید مدت‌هاست دنبالش بودیم تا خودمان را در آن بیابیم.


خرید کتاب خورشید هنوز یک ستاره است
جستجوی کتاب خورشید هنوز یک ستاره است در گودریدز

معرفی کتاب خورشید هنوز یک ستاره است از نگاه کاربران
این کتاب خیلی زیباست گریه میکنم ؟؟؟؟؟؟؟ بسیاری از احساسات من واقعا ناتاشا و دانیل را دوست داشتم. زیاد. من دوست داشتم که این داستان در هر زمینه دیگری، عشق عشقی و اساسا باشد، اما به این دلیل که توسعه شخصیت بسیار زیاد بود و اینکه چه مدت طول کشید آن را احساس نکردم. من دوست داشتم که در نیویورک با آنها باشم. من تمام روزم را دوست داشتم آنقدر بزرگ بود. همچنین اپیلوگ همه چیز بود ؟؟؟ و من نیاز به یک رمان عاقبت مانند کن.

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره ارائه: سیاه (جامائیکا)، MC مستند نشده، عشق عشق کره ای. من این کار را با \"The Hate U Give\" انجام می دهم و همین حالا هم برای دختران سیاه و سفید در YA ام. من داستان ناتاشا و دانیلز را خوردم. من نمی تونم چیزهای خوب زیادی در مورد آن بگویم. واقعا، من فقط یک شکایت دارم، که به دست می آید. اما در درجه اول، این کتاب نابغه است. این می تواند در 3 دیدگاه: 2 کاراکتر، و سپس جهان، که به شما چشم انداز خارج از شخصیت های که شما در عبور از دیدار دیدار اما زندگی که با پیچیده با شخصیت های اصلی هماهنگ. این کتاب تحسین برانگیز است، و نه فقط به این دلیل که آن را با موضوع تبعید می کند و به معنای آن است که آمریکایی باشد. این بحث جهان های متناوب و پدیده تصادف و اینکه آیا سرنوشت و عشق واقعی واقعی هستند یا نه. POV سوم از جهان چنین ویژگی خوبی بود و تفکر خود را فراتر از داستان عشق بین دو شخصیت اصلی گسترش داد و بسیاری از چیزهایی که من می توانم فراتر از طرح واقعی تکمیل. بحث علم در مقابل شعر، چالش نژادپرستی، بحث در مورد انتخاب سرنوشت خود، مشکلات خانوادگی که توسط پسران و دختران والدین مهاجر به ارث رسیده است، و خیلی بیشتر. همه چیز با هم به زیبایی ارتباط دارد و من فکر می کنم که موضوعات روی جلد کتاب واقعا این واقعیت را مطابقت می دهند. موضوعات بسیار زیادی وجود دارد، چیزهای زیادی هم با هم کار می کنند تا این کتاب را قوی نگه دارد و همه آنها در انتها قرار دارند. من کاملا شخصیت های ما را دوست داشتیم. ناتاشا بی رحمانه و بی رحمانه بود و من برای او و مبارزه او کل کتاب را ریشه دوانده بودم. دانیل ارزشمند و خنده دار بود و شخصیتی عالی برای ناتاشا بود. گفتگوی آنها بسیار زیبا و بی نظیر بود، بدون اینکه شگفت انگیز، واقع بینانه و فکری به نظر برسد. من در بررسی خودم درباره Everything، Everything که واقعا احساس پویایی نوشتن جان گینس از نوشتن را داشتم جایی است که کاراکترها واقعی و حیرت آور هستند، اما آنها سطح واقع گرایی را دارند که سبزها همیشه فاقد آن هستند. راه آنها نزدیک تر شد، دلهره آور بود. راه از بین بردن آنها دلهره آور بود. من برای آنها ریشه داشتم. تنها سقوط به این کتاب این بود که از آنجاییکه در طول یک روز فقط یکبار اتفاق می افتاد، این سازنده واقعی بود. من درک می کنم این یک بحث در مورد عشق در نگاه اول و سرنوشت و افرادی است که به معنای با هم هستند، اما من فکر می کنم که می توانستند یک روش دقیق تر برای حرکت از احساسات خود به جای فقط @ من او را ببینید و او کامل است و ما باید همیشه برای همیشه با هم باشیم. یک رویکرد محتاطانه تر به این امر ممکن است باعث تحمل پذیری آن شود، اما قطعا دشوار است به دلیلی که مدت زمان کوتاهی است و موضوع به سختی اجتناب ناپذیر است. ناز آن، بلکه معنی دار است، و باعث می شود شما به طریقی فکر کنید که در YA معاصر بسیار نادر است. موضوع مهم است. شخصیت های درخشان آنقدر روشن هستند. کتاب صوتی عالی است. فقط آن را بخوان

مشاهده لینک اصلی
چه دوست داشتنی! من همه چیز را در مورد آن دوست داشتم ... به جز یک چیز. (فقط با همه چیز، همه چیز، به اندازه کافی جالب توجه است.) مرور برای آمدن.

مشاهده لینک اصلی
1.5 starsWarning: این بررسی ها عمدتا gifs.I احتمالا باید قبل از بررسی این کتاب انجام داده است. این بیشتر سبک من است هر چند .. بنابراین شما در حال حاضر هشدار داده شده است. خواندن را بخواهید اگر میخواهید. اگر شما یک ترول fangirl هستید، لطفا این را بدانید: از آنجا که این کتاب فقط احمقانه بود. برای من! نیمی از GR آن را دوست دارد بیش از نیمی در واقع برو و عاشق بررسی های خود را. این کتاب در فصل های مختصر کمی از نقاط مختلف نظر داده شده است. این واقعا می تواند کار کرده است، برای من قبل از آن کار می کرد. به اندازه کافی نبود که من را در مورد آن دو عالم بدانند. شما ناتاشا را دارید، او در همان روزی که کتاب می گیرد، اخراج می شود. خانواده اش به طور غیرقانونی در آمریکا هستند و پدر آنها مست شد و وضعیت خود را تضعیف کردند. اکنون او قصد ندارد برای استفاده از کارت های غیرقانونی اجتماعی خود برای دریافت کمک مالی برای کالج خریداری شده و پرداخت کند. شما نیکولا یون را از من گرفتید. من پیش از شروع هرگونه تسلیم نمیخواهم، همه را برای مهاجرت و روابط مخلوط، برای هر چیز دیگری این کتاب را تصویر می کنم. اما نمیتوانید چیزی شبیه آن را برای شخصیت اصلی انجام دهید و انتظار داشته باشید که آن را دوست داشته باشید. پس دانیال را داری دانیل روح شاعران شیرین دارد. او احساسات زیادی دارد. من تا حدودی دانیل را نسبت به بقیه این شخصیت ها دوست داشتم. او پنج دقیقه پس از دیدار با ناتاش، عاشقش می شود. از آنجا که به معنای آن بود. این به معنای آن بود که این کتاب من را از دست داد. کتابفروشی: از ناشر در عوض برای بررسی.

مشاهده لینک اصلی
ناتاشا در آخرین روز خود در نیویورک است و او به دنبال کشف راهی برای متوقف کردن خانواده اش از بازگشت به جامائیکا است. بنابراین زمانی که او با دانیل ملاقات می کند، زمان بندی کمی ناخوشایند است. دانیل پسر مهاجران کره جنوبی همیشه یک پسر مطیع بوده است و دومین بار به برادر بزرگترش چارلی کمک کرده است. هنگامی که برادر بزرگترش از تحصیل در دانشگاه هاروارد است، فشار بر دانیل فقط تشدید می شود. دانیل در آن روز برای رفتن به مصاحبهش با ییل، دنباله روی آینده خود را به عنوان یک دکتر، آینده ای که او حتی مطمئن نیست که او می خواهد. در راه رسیدن به مصاحبه اش، دانیال ناتاش را می بیند و جذب می شود. به طور معمول خجالتی دانیل نمیتواند خودش را از پیگیری او به یک فروشگاه رکورد و سپس با او صحبت کند. ناتاشا در ذهن او مشکلات بسیار مهمی دارد و در عین حال دخترانی است که بر بتن و واقعی تمرکز دارند. او نمیتواند خودش را در نگاه اول به عشق برساند و از دانیل شکاک است. همانطور که دو روز بیشتر و بیشتر با هم صرف می کنند، هرچند جذابیت متقابل آنها فقط رشد می کند و این دو تلاش می کنند آینده ی نامطمئن خود را دریابند. این کتاب صادقانه بسیار شایان ستایش بود و دانیل من را مانند پسرهای شیرین و هوشمند محکوم می کند ضعف من این است و من عاشق دانیل صادقانه هستم. چارلی از سوی دیگر خونم را جریمه کرد و صادقانه گفت که چگونه میتوان هر کسی را به هیچ وجه به هیچ ارزش قابل جبران نرساند. افرادی مانند چارلی معروف هستند، هرچند دوست ندارند اتفاق بیفتد. همچنین ناتاشا شگفت انگیز است و فقط این کل کتاب باعث شده من احساس سرمایه گذاری عاطفی داشته باشم و تمام وقت من واقعا هیجان زده شدم امیدوار بودم که ناتاشا معجزه کند و بیرون بیفتد. من واقعا از پویایی خانواده پیچیده بین تمام شخصیت ها لذت بردم، واقعا کار خوبی بود. پایان دادن به یک شامپاین کمی بود و احساس می کرد چیزی را از romcom اما من حدس می زنم کل کتاب اساسا romcom به هر حال بنابراین. من واقعا از این لذت بردم و آن فوق العاده شیرین بود و من باید برود و صبر کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خورشید هنوز یک ستاره است


 کتاب خاطرات دایه
 کتاب اختراع هوگو کابره
 کتاب بانوی پاریسی ما
 کتاب برو دیده بانی بگمار
 کتاب ایده عالی مستدام
 کتاب خلا موقت