کتاب داستان های ماشین تحریر

اثر تام هنکس از انتشارات افق - مترجم: محمد جوادی-پرفروش های نیویورک تایمز

داستان های کتاب ماشین تحریر با عنوان اصلی
UNCOMMON TYPE
شامل ۱۷ داستان نوشته تام هنکس بازیگر معروف هالیوودی است که سال گذشته رونمایی شد. تام هنکس ابتدای کتاب و پیش از شروع داستان ها، این اثر را به «ریتا (همسرش) و تمام بچه ها» تقدیم کرده و نوشته است: به خاطر نورا.

۱۷ داستان کتاب پیش رو درباره زندگی، عشق، غم و خوشی با روایتی گاهی طنزآمیز هستند. هرکدام از این روایت ها به نوعی با ماشین تحریر ارتباط دارند. این ارتباط گاه بسیار پررنگ و گاه بسیار ظریف و نامحسوس است.

عناوین داستان های این کتاب عبارت اند از: سه هفته خسته کننده، شب کریسمس ۱۹۵۳، سفر رایگان به شهر نور، شهر ما امروز با هنک فیست؛ فیل در اتاق چاپ، به مریخ خوش آمدید، یک ماه در خیابان گرین، اَلِن بِین به اضافه چهار، شهر ما امروز با هنک فیست؛ رها در سیب بزرگ، کی کیه؟ یک آخر هفته خاص، این ها مکاشفه های قلب من اند، شهرما امروز با هنک فیست؛ بازگشت از سفر به گذشته، گذشته برای ما مهم است، پیش ما بمانید، برو کاستاس را ببین، شهر ما امروز با هنک فیست؛ اِوانجلیستای شما اِسپرانزا، استیو وانگ بی نظیر است.

در قسمتی از داستان «یک آخر هفته خاص» از این کتاب می خوانیم:

از آزادراه خارج شد، در ایستگاه فیلیپس ۶۶ به سمت راست پیچید و تا پایین خیابان سانست رفت تا به خیابان پالمِتو برسد. در خیابان پالمتو به سمت چپ، به خیابان دِربی پیچید، همان طور که به راست می پیچید، به دنده سنگین رفت، از خیابان های ویستا و بوش گذشت و بعد، خودرو را کنار کشید و جلوی شماره ۴۱۱۴ توقف کرد.

کِنی تا حالا فقط در دو خانه زندگی کرده بود و این اولی بود. به آن خیره شد. صندوق پست کنار راه ماشین رو همان بود، نرده های ضربدری ایوان همان طور بود که به یاد می آورد اما درخت جلوی حیاط به طرزی عجیب و غریب کوچک به نظر می رسید. چمن ها هرس شده بودند، او هرگز سبزه ای به این مرتبی و منظمی ندیده بود و گل ها با آراستگی جلوی خانه کاشته شده بودند. آن ها هیچ وقت جلوی خانه گل نکاشته بودند. پنجره بزرگ پرده هایی آبی داشت؛ نه پرده های سفید دوران کودکی او. در گاراژ بسته بود، به خلاف وقتی که آنجا زندگی می کرد و برای دسترسی آسان همه دوچرخه ها و اسباب بازی ها و اتاق های پشتی ساختمان باز می ماند. به جای استیشن واگن قدیمی پدرش یا کورولای مادرش، خود دوج دارت جدید در ماشین رو پارک شده بود.

آنهالترها همسایه دیواربه‌دیوارشان بودند. کِنی انتظار داشت وانت سفید آن ها را ببیند اما آن دور و بر نبود. در حیاط جلویی خانه آن طرف خیابان، علامت «برای فروش» گذاشته بودند. کنی گفت: «کالندرها خانه شان را می فروشند.»


خرید کتاب داستان های ماشین تحریر
جستجوی کتاب داستان های ماشین تحریر در گودریدز

معرفی کتاب داستان های ماشین تحریر از نگاه کاربران
من دوست ندارم تام هنکس بازیگر. بخشی از آن به خاطر شخصیت های سالمتی است که او بازی می کند. آیا او تا به حال یک پسر بد بازی کرده است؟ او باید از آنجایی که خیلی پرکار است، اما من نمی توانم به یاد داشته باشم. و آنقدر عجیب و غریب است که کتاب او پر از نسخه های داستان از شخصیت های خود را - مهربان، سالم، بدون هیچ زحمتی - و من به خصوص به خاطر آن را دوست داشتم. من فکر می کنم این داستان کریسمس 1953 داستان ساخته شده است که من آن را احساس کنید. هانک اطلاعاتی در مورد اینکه شخصیت اصلی به راحتی در یک روز کریسمس برفی رانندگی می کند، دقیقا به خانه اش می رود. او به دلیلی مراقب است، اما من منتظر او هستم تا با نوعی تصادف ملاقات کنم و غم و اندوه را به خانه برسانم. این اتفاق رخ نداد یادآوری خاطرات جنگ جهانی دوم، جایی که انتظار میرود به شخصیت اصلی و دوستانش رخ داده است، اما این دور است. بنابراین، وقتی که داستان با هیچ چیز وحشتناکی اتفاق نیفتاد، حتی در آخرین بند، من انتظار داشتم که این مرد برای آتش زدن خانه اش یا نادیده گرفتن مسمومیت CO - آن را به من تبدیل کرد a) احساس خود را با توجه به انتظار تراژدی وحشتناک، ب) کتابهایی را که خواندید مطرح کنید زیرا من در هر کتاب دیگری چیزی بدبختانه دارم، و در یک شیوه ای عجیب و غریب مانند این کتاب برای فریب دادن قحطی و رویاهایم. بسیاری از کتاب را فراموش کرده ام. از آنجایی که این * * * * بلندی است، حتی داستان های غم انگیز نیز غم انگیز است و داستان های خوشحال کننده فقط در آنجا دروغ می گویند. اما وقتی خواندن آن را دوست داشتم، آن را دوست داشتم. (هنوز یک فن تام هنکس نیست)

مشاهده لینک اصلی
Ive طرفدار برنده جایزه بازیگر تام هنکس برای مدت زمان طولانی است. او همیشه به نظر می رسد یک پسر واقعا عالی است. علاوه بر اینکه یک بازیگر باهوش بود، خوشحال شدم که متوجه شدم که او یک داستانپرداز شگفت انگیز است. این مجموعه داستان کوتاه یک موضوع مشترک از یک ماشین تحریر در هر یک ذکر شده است. من یک بار خواندم که تام یک مجموعه شخصی از ماشین های تایپی دارد. به هر حال، او واقعا به خوبی می نویسد و من از این کتاب بسیار لذت بردم. من منتظر کتاب بعدی خودم هستم اگر بخواهم یکی را بنویسم. این مرد می تواند هر کاری انجام دهد!

مشاهده لینک اصلی
با اینکه همیشه تام هنکس را به عنوان یک بازیگر و یک انسان تحسین کرده ام، خوشحالم که می توانم او را نقد 5 ستاره به عنوان نویسنده به او بدهم. وقتی که من از مجموعه های داستان کوتاه Hanks از Netgalley.com درخواست می شدم، فکر می کردم که خواندن این ها ممکن است مانند گذشته های قدیمی در مورد تماشای پیاده روی سگ در 2 پا باشد: نه اینکه چقدر خوب است، اما او این کار را انجام می دهد. سپس من به این مجموعه لذت بخش افتادم و کشف کردم آقای هنکس دارای طیف گسترده ای و عمیق به عنوان نمایش های دراماتیک خود است. عنوانUncommon Type @ و تم های داستانها اغلب شما را به ماشینهای قدیمی دستی دستی ارسال می کند. بعد از هر داستان، مینیاتوری های مفصلی از این دستگاه های قدیمی وجود دارد. در بعضی از داستانها، به ندرت ذکر شده است که یک کار بر روی یک ماشین تحریری انجام می شود، در حالی که یک داستان به کارگیری این ماشین ها بستگی دارد. این یک تم منحصر به فرد برای ادغام داستان است، که بعضی از آنها نسل های چندگانه را تنظیم می کنند، در حالی که دیگران در آینده دور هستند و یکی دیگر از قدیمی ترین و جدیدترین داستان های جذاب سفر زمان است. هانک چشم برای جزئیات باعث می شود هر داستان غنی با حس مکان. او به وضوح تحقیق خود را انجام داده است، چه در مورد گشت و گذار، سفر فضایی و یا تئاتر. بدون تردید بسیاری از اعتقادات از تجربیات خود به عنوان یک بازیگر به دست می آید، اما برای دیدن دانش خود، هیچ وقت احساس نمی شود. نوع غیر معمول این عنوان نیز بر روی شخصیت های درون هر داستان متمرکز است، و این جایی است که هانکس واقعا درخشان است. قدردانی او برای مرد عادی و همه اشخاصش باعث می شود خواننده احساس کند حتی زمانی که پایان دادن به چرخش غیرمنتظره، افزایش پیدا می کند. من از هر داستان تنها در این مجموعه لذت می بردم و منتظر می مانم که هانکس دستش را در یک رمان بچرخاند.

مشاهده لینک اصلی
عاشقشم! چه کسی می داند که تام هنکس در واقع یک داستانپرداز خوب است؟ (خب، من نمی دانم) داستان ها گرم، جذاب، با حس شوخ طبعی و لمس احساسات است. او با سبک های مختلف نوشتن آزمایش کرد و همه به خوبی نوشته شده اند! من فقط آرزو می کنم بعضی از داستان هایی که دلتنگ تر و تلخ تر هستند - هیچ دلیل آشکاری وجود ندارد، فقط به این دلیل که من عاشق داستان های کوتاه با پایان دادن به دلهره های قلب و یا bittersweet هستم و من فکر می کنم که هانکس می تواند چنین داستان هایی را به طور کامل بنویسد. اما او دوست داشت بیشتر با داستان شوخ و سحر و جادو با طنز خنده دار بازی کند. و اثر تایپ تایپی آنقدر cuteeee است. هانکس داستان های خود را با استفاده از ماشین های تایپی مختلف از مجموعه خود نوشت و ماشین های تایپا ساخته شده cameos اینجا و آنجا - LOVE IT.Cant صبر کنید داستان های بیشتر از تام هنکس !!!!!

مشاهده لینک اصلی
هر داستان متخصص است. من یک زیرنویس برای این کتاب اضافه میکنم: The Chariot of Tyrewriter. من فقط دوست دارم که چگونه تام در یک ماشین تحریر در جایی در داستان، حتی برای یک لحظه در برخی، بعضی ها به عنوان یک جسم مهم، دزدی می کند. همانطور که به هر داستان گوش دادم، با دقت و هیجان زده بودم که ماشین تحریریه! (من به سرعت کتابی در مورد ماشینهای قدیمی ماشین را از آمازون سفارش دادم که این کتاب را خوانده بود). ببینید تام چه کارهایی انجام دادی؟ به طور جدی، داستان های منحصر به فرد و عالی توسط یک مرد خلاق و با استعداد همه ما را دوست دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب داستان های ماشین تحریر


 کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
 کتاب جوهر وجود تو
 کتاب زنانی که کار می کنند
 کتاب فرشتگان و شیاطین
 کتاب مدرسه ... است: داداش خیلی خالی بندم
 کتاب آواز ملکه