کتاب دختری که ماه را نوشید

اثر کلی بارن هیل از انتشارات پرتقال - مترجم: فروغ منصور قناعی-پرفروش های نیویورک تایمز

زانِ پیر، جادوگر دل‌رحمی است که به نوزادان قربانی و رهاشده در جنگل کمک می‌کند و آن‌ها را در طرف دیگر جنگل، به خانواده‌هایی می‌سپارد که توانایی نگه‌داری ازشان را داشته باشند.

ماجرا از روزی شروع می‌شود که زان به جای نور ستاره، نور ماه را به یکی از نوزادان می‌خوراند. زان به‌خوبی می‌داند که نباید قدرت جادویی ماه را دست‌کم بگیرد و نوزاد را به حال خود رها کند؛ پس چاره‌ای می‌اندیشد تا نوزاد با قدرتی که دارد، به خودش و دیگران آسیب نرساند. اما چگونه می‌توان مانع قدرت ماه شد؟


خرید کتاب دختری که ماه را نوشید
جستجوی کتاب دختری که ماه را نوشید در گودریدز

معرفی کتاب دختری که ماه را نوشید از نگاه کاربران
این یک کتاب شگفت انگیز است که خیلی دوست دارد در آن شرکت کند. داستان چند لایه و زیبایی، غم انگیز و نشاط آور است. شخصیت ها همه، بسیار شگفت انگیز و منحصر به فرد هستند. من هر یک از آنها را دوست داشتم. نوشتن یک لذت است. راوی صوتی کتاب چنین کار عالی ای را با این کتاب انجام داد، و هر شخصیت را به یک شگفت انگیز منحصر به فرد تبدیل کرد. من با بچه هایم این را گوش دادم، اما از آن لذت می بردم همانطور که به خودم گوش می دادم. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
اوه، من این کتاب را تحسین میکنم کلی یک قصه گو استادانه است، و من احساس می کنم این یکی برای مدت مدید در او دم کرده بود. دوستداران درجه میانی \"بدون توجه به سنشان\" با نوع خاصی از ستاره های شیرین و شیرین خود می آیند: لذت بیشتر، الهام بخشیدن و خوشی برای امید، و عشق، افزایش یافته است. این یک داستان در مورد جادو است، چگونه دروغ و غم و اندوه و ترس می تواند حکومت و ویرانی، اما چگونه حتی شکسته از دیوانه می تواند با قدرت و امید را تعمیر. پریشانی های غم انگیز، شکوفه های عاشقانه، خنده های داستان ها، پرچین های کاغذی، سحر و جادو رشد می کنند و همه چیزهایی که ما فراموش کرده یا فکر می کنیم می توانیم به پایین می رویم یا به سادگی روی مکان قرار می گیریم. اگر تا به حال احساس غم و اندوه شما را می بلعید، این کتاب به آرامی به شما یادآوری می کند که امید در اینجا وجود دارد. اینجاست. اینجاست.

مشاهده لینک اصلی
من در وسط یکی دیگر از کتاب های جدی تر و پس از یک بررسی بزرگ از دوست Goodreads من، رناتا، من تصمیم گرفتم به مکث چیزی کمی سبک تر و سرگرم کننده بخوانم. من می توانم بفهمم چرا کلی باری هیل جایزه های زیادی را برای این کتاب عالی دریافت کرد. نوشتن او واضح و روشن است، افسانه افسانه کامل است. تم ها همه وجود دارد، جادو، عشق، غم و اندوه، رهبران محافظه کار، که نمی دانند آنها تحت قدرت سحر و جادو بسیار قدیمی است. سحر و جادو از ماه و ستارگان می آید و آن را به زیبایی شرح داده شده است، باعث شد من می خواهم به صرف زمان بیشتری را در ماه برای دیدن اینکه آیا من می توانم برخی از آن سحر و جادو را جذب کنم. آن را بهبود می بخشد و قدرت و تغذیه را می دهد. این باعث می شود فرد زنده و بیدار شود، مثبت و خوشحال است. کودک نجات @ The Witch @ توسط سه شخصیت لذت بخش، نگهبان باستانی، جادوگر و اژدها کوچک مطرح شده است. در حال تماشای دختر، لونا، از آن زمان به این والدین جایگزین رشد می کند تا زمانی که نوزاد 13 ساله باشد بسیار سرگرم کننده است. نویسنده دارای راهی است با کلمات و حتی اگر موضوع گاهی اوقات تاریک است، بسیاری از طنز بزرگ و لحظات لمس در طول راه وجود دارد. البته، من همیشه از داستانهای سنی لذت می بردم و چطور می توانستم آن را بهتر از همه چیزهایی که شامل سحر و جادو جدی است، یک دختر جوان که بتواند با این قدرت کارهای شگفت انگیزی انجام دهد؟ این یکی از چند کتاب است که به تازگی خوانده ام که عاشق پدربزرگهایم برای خواندن است. این یک سرگرم کننده بود و من می خواهم از رناتا تشکر کنم.

مشاهده لینک اصلی
@ Girl Who Moon Drunk @ داستان داستان متوسط ​​است، و من این فانتزی را بخوانم زیرا پوشش بسیار جالب است و این تصویر وعده داده شده چیزهای بزرگ است. اما این داستان واقعا در مورد دختر جوان در جلد کتاب و یا دوست کوچک اژدها او نیست. در حالی که این دختر جوان و اژدهای کوچک قطعا شخصیت های این رمان است، این داستان به دنبال دست کم ده ها تن از افراد مختلف و موجودات در صدای روایت شناخته شده، سر و صدا سر و صدا است که تلاش می کند کانال Laini Taylors را درDown of Smoke and Bone @ اما هرگز نیروی نفس گیر داستان طلور را به دست نمی آورد. با توجه به صدای روایت همهجانبه، جزئیات صحنه در @ دختر که به نوشیدن ماه @ بارها و بارها از طریق شخصیت های مختلف نظر تکرار می شود، بدون تغییر و یا پیشرفت طرح. این انحرافات احساس می کردند موانعی است که بزرگتر و بزرگتر می شوند و دیگر من کتاب را می خوانم. با فصل های نهایی، مواد مکرر احساس خواندن بسیار دردناك بود، من شگفت زده شدم و توانستم این رمان را به پایان برسانم. @ The Girl Who Moon Drank @ دارای بسیاری از واژگان سطح بالا است، اما حضور بسیاری از افعال مرتبط was،، بود، بود @) در روایت واقعا داستان را dulled، و هنگامی که نویسنده مبادله لینک افعال برای جالب تر، افعال به پایان رسید منحرف کردن (شمارش چند بار کلمه @ skittered @ یا @ skittering @ برای نمونه ای از این کتاب استفاده می شود). این رمان 388 صفحه طول می کشد و داستان آن طول را توجیه نمی کند. طرح این کتاب بیشتر شبیه به 150 صفحه بود که این کار را انجام داد. با توجه به گزینه های دید پرش به بالا، من هرگز در هیچ یک از این شخصیت ها سرمایه گذاری نکرده ام؛ داستان هرگز احساس آن را واقعا @ متعلق به @ به هر کسی. بجز یکی از کاراکترهایی که @ bad @ چون دچار غم و اندوه شده اند، و یک مرد مسن تر است که به سادگی خودخواه است، هر شخص دیگری در این کتاب یک انسان یا موجودی فوق العاده است. این شخصیت ها اهداف یا خواسته ها را ندارند، بلکه فقط به یک ساختار اجتماعی واکنش نشان می دهند که باعث می شود تمام مشکلات در داستان اتفاق بیفتد. فقدان آژانس در این کتاب این داستان را خواندنی خواند. من قدردانی کردم که نویسنده در پایان کتاب بسیاری از اخلاق های خوب را در خانه متمرکز کرده و بر عشق و بخشش متمرکز شده و بدون هیچ دلیلی تنبیه دشمنان برنده شده است. پیام در پایان این رمان واقعا قوی است، اگر دست و پاگیر باشد، اما بچه های جوان از آن نوع قصه گویی سود می برند، بنابراین فکر می کردم که خوب بود. نویسندگان موضوعات عشق و بخشش در انتهای این کتاب به همین دلیل است که من @ دختر «دختر که ماه را می خورد» @ سه ستاره با این حال، تکرار، سر و رویا و روایت شناختی، همراه با بیش از حد از صحنه های زیبا که بر روی نوزادان و پرورش فرزندان قرار داشتند و تنها هدف آنها از صمیمیت، به عنوان یک قطعه داستان غم انگیز بود، باعث شد که من به عنوان پوشش این احساس را احساس کنم. رمان چیز دیگری را شگفت انگیز می داند که داستان واقعی هرگز تحویل نمی شود.

مشاهده لینک اصلی
من برای چند هفته با این کتاب کار کرده ام و مطمئن نیستم چگونه این مقاله را بنویسم. من فکر کردم که فقط یک رتبه بندی 3 یا 4 ستاره را پرتاب می کنم و با آن انجام می شود، اما احساس می کنم که من به دوستانم که سلیقه های مشابهی دارند صادقانه می گویم. من می خواستم این کتاب را دوست داشته باشم. این پوشش زرق و برق دار بود. نگارش زرق و برق دار بود. انتهای آن کاملا به هم متصل بود. من این کتاب را دوست نداشتم. من از طریق آن فشار می دادم، امیدوار بودم که یک لحظه @ AH-HA @ لحظه ای داشته باشم و عاشقش باشه. من آن را به پایان رساندم، اما آرزوی من، من تا به حال زمان من را هدر ندهید. من این را به عنوان داستان متوسط ​​می بینم. برای من، به نظر می رسد بیشتر شبیه یک کتاب بزرگسال با شخصیت متوسط ​​است. آنچه که بزرگسالان آرزو می کردند کلاس های متوسط ​​خواسته بودند بخوانند. اولین 3/4 کتاب آهسته، غمگین و تکراری است. من خسته شدم این عناصر زیادی وجود دارد که فکر می کردم دوست دارم: یک هیولای خزه، یک اژدها کوچک و جادویی از ماه. همه در حالی که در یک جنگل زندگی می کنند. من می خواهم آن را برای من کار کرده است. توجه داشته باشید کوچک برای شنوندگان قابل شنیدن. راوی این کتاب فوق العاده است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دختری که ماه را نوشید


 کتاب وزارت والاترین سعادت
 کتاب بنیادگرای ناراضی
 کتاب نبرد پادشاهان (جلد اول)
 کتاب نجیب زاده ای در مسکو
 کتاب خاطرات خاندان کین - هرم سرخ
 کتاب انجمن رز