کتاب درخت آرزو

اثر کاترین اپلگیت از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-پرفروش های نیویورک تایمز

Trees cant tell jokes, but they can certainly tell stories. Red is an oak tree who is many rings old. Red is the neighborhood wishtree—people write their wishes on pieces of cloth and tie them to Reds branches. Along with a crow named Bongo and other animals who seek refuge in Reds hollows, this wishtree watches over the neighborhood. You might say Red has seen it all. Until a new family moves in. Not everyone is welcoming, and Reds experience as a wishtree is more important than ever. Funny, deep, warm, and nuanced, this is Katherine Applegate at her very best—writing from the heart, and from a completely unexpected point of view.


خرید کتاب درخت آرزو
جستجوی کتاب درخت آرزو در گودریدز

معرفی کتاب درخت آرزو از نگاه کاربران
کتاب قدرتمند و قدرتمند. این کتاب باید توسط هر کودک، هر جایی که خوانده می شود، خوانده شود.

مشاهده لینک اصلی
Wishtree نوعی کتاب است که دوست داشتنی آسان خواندن، با شخصیت های به یاد ماندنی و طرح بزرگ، که شما فکر می کنم در مورد یک بار شما آن را به پایان رسید. من خودم را متوجه می شوم که آن را به طور مداوم به اشتراک می گذارم، سپاسگزارم که آن را بخوانم. با خطوط شگفت انگیز پر می شود (\"هدیه عالی است که واقعا دوست دارد که شما هستی\") و عقلانی فوق العاده دنیوی که توسط قرمز درختی با بیش از 200 حلقه ها، یک درخت که برای بسیاری از مخلوقات خانه است، یک درخت که مراقبت می کند. من این کتاب را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک کتابدار مدرسه سابق من باید بگویم که این کتاب باید در هر کلاس درس در سراسر این کشور از ما به اشتراک گذاشته شود. Applegate یک جواهر واقعی را با یک پیام ویژه که باید شنیده شود ایجاد کرده است.

مشاهده لینک اصلی
این یک قطعه الهام بخش سریع از دیدگاه های مختلف است. راهکار کاترین اپلگیت طبیعت جذاب است باور نکردنی است.

مشاهده لینک اصلی
- SmrdÃÅ¡ به عنوان یک مرداب - من Já skunk.VážnÄ\u003e ™ ما نیاز به یک مخفیانه ارسال بیشتر داود و چرا از آن پا AST ™ EA؟ فوق العاده است DozvÃte TA ™ است که لازم نیست، با توجه به ما vybÃrajà © JMA در mývalà و راسوی © و درختان (به جز\u003e یک © درختان شورشیان در کالیفرنیا - و možnà © vÅ¡echno وجود دارد) و همچنین آن را درختان že در skuteÄ شرکت صحبت کردن . و بنابراین شما می توانید به دلیل آنها شکست. Krösnà ¤ ¸¸

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درخت آرزو


 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب بازگشت ساحره
 کتاب علاءالدین
 کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟
 کتاب دختر قبلی
 کتاب طلسم آرزو