کتاب درخت آرزو

اثر کاترین اپلگیت از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-پرفروش های نیویورک تایمز

Trees cant tell jokes, but they can certainly tell stories. Red is an oak tree who is many rings old. Red is the neighborhood wishtree—people write their wishes on pieces of cloth and tie them to Reds branches. Along with a crow named Bongo and other animals who seek refuge in Reds hollows, this wishtree watches over the neighborhood. You might say Red has seen it all. Until a new family moves in. Not everyone is welcoming, and Reds experience as a wishtree is more important than ever. Funny, deep, warm, and nuanced, this is Katherine Applegate at her very best—writing from the heart, and from a completely unexpected point of view.


خرید کتاب درخت آرزو
جستجوی کتاب درخت آرزو در گودریدز

معرفی کتاب درخت آرزو از نگاه کاربران
برای تماشای یک بررسی ویدئویی از این کتاب در کانال من از ابتدا تا Bookend اینجا را کلیک کنید. داستان زیبا و استعاره ی تند و تیز. حیوانات برای منابع، مانند انسانها رقابت می کنند. آنها یکدیگر را می خورند. آنها برای تسلط مبارزه می کنند طبیعت همیشه زیبا یا منصفانه نیست یا نوعی نیست. اما گاهی اوقات شگفت آور اتفاق می افتد. و سامار، هر شب بهار، به من یادآوری کرد که زیبایی در سکوت و فضل در پذیرش وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانم انتظار داشته باشم که کپی این کتاب را به یک کودک نیاز داشته باشم که خواندن فوق العاده ای داشته باشد. این کاملا زیبا است شاعرانه ی آن بدون اینکه سخاوتمندانه و با یک درخت قدیمی تر از هر انسان موجود صحبت می کند. و در عین حال، این درخت نسبت به هر کس که می داند، انسان تر است. درخت یک ناظر است. آن را در مورد زندگی زندگی می کند و افکار خود را با مستاجرین حیوانات (نه همیشه) لذت بخش خود به اشتراک می گذارد. این کار عمل نمی کند، زیرا نمی تواند مانند یک انسان حرکت کند. اما درخت احساس می کند کاری انجام می دهد، یا چیزی بیشتر، وقتی که یک خانواده جدید به یکی از دو خانه در مقابل آن و برخی از مردم نارضایتی خود را نسبت به داشتن مسلمانان برای همسایگان ابراز دارند. این یک داستان عمیق در حال حرکت در مورد عشق، دوستی و پذیرش، و همچنین اهمیت حفظ طبیعت است که به هیچ وجه به ما آسیب نمی رساند. به عنوان یکی از حیوانات ذکر شده در داستان، چرا شما چیزهایی را که ادبیات را به شما می دهد، «زندگی اکسیژن» می کشاند؟ نه تنها این، بلکه این یک صفحه ترنر است. آن کوتاه است اما هنوز هم پر از ماده است. به علاوه، آن شامل تصاویر عالی است که به صحنه های تجسم و اضافه کردن به فضای لریزی کمک می کند. باید خرید، خواندن، بازبینی. وبلاگ | یوتیوب | توییتر | نمایش مشخصات عمومی | Google+ | Bloglovinâ € ™

مشاهده لینک اصلی
همه ستاره ها !!! این کتاب متوسطه پاییز سال 2017 است و باید در فهرست پیش از سفارش برای هر کتابخانه واحد و کلاس متوسط ​​در کشور باشد. در حالی که ممکن است برای 10 تا 14 سالگی فهرست شده باشد، این کتاب را با صدای بلند به عنوان درجه اول خوانده ام. WISHTREE در نگاه اول یک رمان متوسطه در مورد یک درخت و حیوانات است، اما WISHTREE نیز، و از همه مهمتر، یک کتاب پیام با استفاده از یک داستان عالی درجه متوسط ​​برای انتشار یک پیام در مورد خواسته ها، انعکاس و دوستی و اعتقادات مذهبی در زمان آشفتگی های بزرگ در ایالات متحده است. و بله، همچنین گفتگوی عالی بین قرمز بلوط بلوط و دوستان حیوانات قرمز - این چیزی است که برای اولین بار بچه ها قلاب! اما همانطور که معلمان و والدین این کتاب را با کودکان به اشتراک می گذارند، قرمز و حیوانات به پس زمینه می افتند به عنوان بحث در مورد موضوعات بزرگ ..... موضوعات بزرگ که ما باید در مورد صحبت کردن. آنچه اپلگیت با این کتاب انجام داده است عالی است، چرا که این پیام حیاتی را در کتابی که به طور قابل ملاحظه ای برای حتی خواننده درجه می خواهد به راحتی قابل دسترسی است - فصل های کوتاه، جملات ساده و واژگان کنترل شده، محل مناسب برای پیام است مثل این. من توصیه می کنم این را به عنوان یک کتابخانه کتاب کارکنان انتخاب کنید امسال و امیدوارم آن را با صدای بلند به کلاس های بسیاری که ممکن است در مدرسه من خواندن. آن خوب است. و این مهم است. لطفا به وب سایت کتاب http://wishtreebook.com/ برای منابع مراجعه کنید و برای رویداد روز احتیاط در 28/9/17 ثبت نام کنید. با تشکر از NerdCampMI و ناشر برای پیش نمایش کپی این عنوان - همه نظرات من هستند. این کانال در حال حاضر به شبکه بررسی #kidlitexchange منتقل می شود.

مشاهده لینک اصلی
پنج ستاره مشتاق برای این داستان شیرین، زیبا، دلربا. آن را جذاب، و خنده دار، و بزرگ، و دست زدن، و ارسال یک پیام دوست داشتنی (و به موقع) بدون آن را سحر و جادو و یا دستکاری است. من هر صفحه را دوست داشتم

مشاهده لینک اصلی
Wishtree مانند یک کوه یخی - کوچک در سطح است، اما بسیار قدرتمند در زیر آن. این یکی دیگر از کتاب قدرتمند بی نظیر توسط نویسنده معتبر کاترین اپلگیت است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درخت آرزو


 کتاب به پیوست دوستت دارم
 کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه
 کتاب زندگی 3.0
 کتاب بهشت زیبای خدا حقیقت دارد
 کتاب واقع نگری
 کتاب دختری در تعقیب ماه