کتاب دروغ های کوچک بزرگ

اثر لیان موریاتی از انتشارات میلکان - مترجم: پگاه ملکیان-پرفروش های نیویورک تایمز

مادلین دید که حرفی برای گفتن داشت. چاق و زشت بودن برای او هم آخر دنیا بود. جین گفت: «برای این‌که همه‌ی عزت نفس یه زن تو این جمع شده که چطور به نظر می‌رسه؛ به خاطر اینه. ما داریم تو یه جامعه‌ی وسواس به زیبایی زندگی می‌کنیم، جایی که مهم‌ترین کاری که یه زن می‌تونه بکنه، اینه که خودش رو یه جوری درست کنه که به نظر مردها جذاب بیاد.»


خرید کتاب دروغ های کوچک بزرگ
جستجوی کتاب دروغ های کوچک بزرگ در گودریدز

معرفی کتاب دروغ های کوچک بزرگ از نگاه کاربران
یکی از سرگرم کننده ترین کتابهایی که تا به حال خوانده ام - قسمت های مسطح تاریک و خنده دار است. من به شدت کتاب صوتی توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
بر روی سطح Big Little Lies یک داستان در مورد میدان معدن سیاسی است که دایره @ mom @ social است. یک سلسله مراتب روشن در این گروه های بدبخت وجود دارد، اما درست مثل هر گروه دیگری از افراد دارای مشترکات، بعضی از آنها حمایتی هستند و برخی سمی هستند. ما کمی از هر دو شخصیت اینجا را می بینیم. اما قلب Big Little Lies متضاد همه چیزهایی است که در پشت درهای بسته اتفاق می افتد، هم اکنون و هم گذشته ... همه چیزهایی که ما نمی بینیم در طول تعاملات روزمره ما با مودبانه یا غریب، اما تمایل به سوخت قضاوت، واکنش های احساسی و رفتار کلی، با این وجود. همانطور که در کارهای دیگر لیان موریاتیس، Big Little Lies به دنبال چند کاراکتر است که در پایان به طور شگفت انگیزی متصل می شوند. خانم موریاری با این نوع داستان داستان، قادر است تا بسیاری از مسائل مختلف را لمس کند و من فقط در مورد کتاب های او دوست دارم. اما این رمان کمی گلیان فلین کمی به من افتاد. یک عنصر رمز و راز آشکار وجود دارد به عنوان داستان با قطعات از تحقیقات جنایی شکسته است ... و یک رمز و راز ثانویه ظریف تر در مورد یک پدر و مادر خاص کودک وجود دارد. و هنگامی که نهایی از پازل در کنار این دو داستان آمدند؟ ... گازسوز صدا، وضعیت ذهنیت درونی، شوهرم از من میپرسد چه غلطی در اشتباه است، در حالی که نمیتوانم چشمهایم را از صفحه بگیرم. آره، من کمی در خواندن من دخالت کردم، اما من آن را دوست داشتم! به طور کلی، Big Little Lies باز می شود برای بحث های مهم در باشگاه های کتاب و ... و باشگاه های مادران. نقل قول مورد علاقه من: @ همه درگیری ها را می توان به احساسات دیگران آسیب رساند، آیا شما فکر می کنید؟ @

مشاهده لینک اصلی
من فقط نمی تونم کتاب های لیان موریاتیس را دوست داشته باشم، باعث می شود خواندن احساس راحتی شود. شیوه ای که او زن مدرن روزمره را جذب می کند بی پروا است. توانایی او در پیچیدگی و پیچیدگی مادران، بسیار پدیدار است. میدان معدن که زمین بازی است، به خوبی در اینجا حل شده و توانایی او برای تزریق یک تن از طنز در حالی که بحث در مورد موضوعات سنگین باعث می شود برای سرگرم کننده و انجام خواندن. من در سراسر ... به طرز وحشیانه مرتبط است او ناخن را به طور کامل از بین می برد! من به طور کامل در شخصیت ها، شهر، و داستان به طور کامل سرمایه گذاری کردم. من هرچه زودتر به این کتاب نگاه می کردم، هر شانس که می توانستم پیدا کنم. من می خواستم مردم ناپدید شوند، بنابراین می توانم زمان آرام برای خواندن بدون وقفه پیدا کنم. علامت یک کتاب واقعا خوب در کتاب من است! 5 ستاره funtastic !!!

مشاهده لینک اصلی
در مورد چند صفحهای اول، اینها نشان میدهند که همه جهنم در سالانه رییس دانشکده عمومی دانمارک Pirriwee شکسته شده است. چیزی بدی اتفاق افتاده است، اما جزئیات روشن نیست. بنابراین خواننده به 6 ماه قبل از رویداد فرستاده می شود. Big Little Lies از POV از 3 والدین مهد کودک مطلع شده است. â € œ همه درگیری را می توان به احساس کسی که صدمه می زند، فکر نمی کنم ؟، مادلین مبهم و شگفت انگیز است، او را برای آنچه که او به آن اعتقاد دارد. او شوهر سابق و همسر جدید خود هستند در حال حاضر در همان جامعه زندگی می کنند، و دخترشان در کلاس های مشابه Madelines است. مطمئنا یک وضعیت ایدهآل نیست، به ویژه هنگامی که او هنوز در حال نگه داشتن یک grunge در برابر مردی که او را رها کرده است. سلست زیبا و حسادت است Shes با یک مرد موفق و مادر دوقلوها ازدواج کرد. به نظر می رسد که او زندگی کامل و ازدواج دارد. جین در این منطقه جدید است، یک مادر آرام و تنها جوان که فرزندش در طی گرایش متهم به قلدری است. این آغاز درام است که نتیجه می گیرد. â € œOh، فاجعه! â € Little Lies کوچک یک رمز و راز جذاب است. این یک داستان شوخ، واقعی در مورد کودکان، دوستان، شوهران، exes، cliques و دروغ های کوچک است که ما هر روز می گویند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب شاهکار فمینیستی است. من این را خواندم ... پس از تماشای Hulu miniseries. (به من نگفتید.) اما این یکی از بهترین نمایشهای تلویزیونی بود که من تا به حال دیده بودم، و من را سی و سه دقیقه به طور مستقیم و کاملا، کاملا تکان داد. بنابراین، نسخه کتاب را در اسرع وقت به عنوان خوانده شده، و چه می توانم بگویم؟ من واقعا آن را دوست داشتم در حالی که من فکر می کنم که مینی سریال ها در زمان کمی تیره تر از کتاب است، آنها هر دو فقط، بسیار عالی است. این کتاب چیزی شگفت انگیزی می کند: در یک نما در هر حوضه ای-پایدار شروع می شود و سپس این نما را از بین می برد، با کمی دقت خراب می شود. همانطور که داستان های Big Little Lies در حال گسترش است، لایه های شخصیت ها پراکنده می شوند. هر کس تراژدی دارد همه اسرار دارند این یک کتاب بسیار عمیق است که در زیر یک روکش از درام جوجو و طبقه متوسط ​​قرار دارد. اما من نیز دوست داشتم که این داستان همه چیز را جدی بگیرد. اختلافات در مورد ازدواج تعارض در مورد بچه ها حتی درمورد مهد کودک حتی درمورد تضادهای کوچک. این بر زندگی مردم تاثیر می گذارد، حتا در زندگی \"شخصیت های\" کلیشه ای. و بسیاری از کلمات بی گناه را می توان برای شنیدن غیر ممکن است. من همچنین فکر کردم که کتاب کاملا تعطیل بود. یادآوری اینکه چقدر زمان باقی مانده تا زمانی که چیزهای بی اهمیت شب مفید بود، اما اظهارات کمی از والدین دیگر در مورد نظراتشان چیست؟ پیشنهادات و تعویق در حالی که همچنین ارائه خنده دار. بسیاری از شخصیت های این رمان تقریبا نفرت انگیز هستند و صادقانه، کمی متناقض هستند. اما آنها هنوز هم قانع کننده هستند زیرا تمام شخصیت های اخلاقی بسیار انگیزه هستند. حتی زمانی که شما ممکن است یک شخصیت را دوست نداشته باشید، باید اعتراف کنید که انگیزه های آنها حیرت انگیز است و اغلب حتی قابل مقایسه است. من همچنین واقعیت تلخ را که با آن رفتار والدین را تحت تأثیر قرار داده بود قدردانی کردم. بدبختی که مادران با آن مواجه هستند کاملا انسانی است. این تنها یکی از عجیب ترین کتاب هایی است که تا به حال خوانده ام. از نقاشی وحشیانه واقع گرایانه سوء استفاده به یک درام طنز آمیز می رود و سپس دوباره به عقب می رود. اما همیشه به کاراکترها پایبند است، و این بدان معنی است که قدرت آن واقعا دروغ است. وبلاگ | Goodreads | توییتر | یوتیوب

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دروغ های کوچک بزرگ


 کتاب سقلمه
 کتاب عاتش
 کتاب هرگز رها مکن
 کتاب پاچینکو
 کتاب حمله توالت های سخن گو
 کتاب در ژرفای آب