کتاب دریچه ای به سوی کیهان

اثر استیون هاوکینگ از انتشارات سبزان - مترجم: امیرحسین فرجادنسب-پرفروش های نیویورک تایمز

استفن هاوکینگ، نویسنده چندین میلیون کپی پرفروش ترین تاریخچه مختصر زمان ، و دخترش لوسی، جهان را برای خوانندگان در تمام سنین توضیح می دهد. پدر و مادر جرج، که همیشه از تکنولوژی آگاه هستند، به او در مورد همسایگان جدید هشدار می دهند: اریک دانشمند است و دخترش، آنی، به نظر می رسد در مسیر او قرار دارد. اما هنگامی که جورج به آنها و کاسموس، کامپیوتر فوق العاده آنها را دوست دارد، او خود را در یک ماجراجویی بسیار سرگرم کننده، در حالی که یادگیری در مورد فیزیک، زمان و جهان، پیدا می کند. با کمک کاسموس، او می تواند به سیارات دیگر و یک سیاهچاله سفر کند. اما چه اتفاقی می افتد اگر افراد غلط دست خود را در کیهان قرار دهند؟ جورج، آنی، و اریک در مورد پیدا کردن، و آنچه رخ می دهد یک ماجراجویی خنده دار است که به وضوح رمز و راز علم را توضیح می دهد.

تصاویر پر انرژی گرری پارسونز، طنز و علاقه را اضافه می کنند، و نقاشی های علمی او وضوح می بخشد؛ همچنین شامل 8 عدد پرینت 4 صفحه ای از عکس های علمی است.


خرید کتاب دریچه ای به سوی کیهان
جستجوی کتاب دریچه ای به سوی کیهان در گودریدز

معرفی کتاب دریچه ای به سوی کیهان از نگاه کاربران
D \"ÐμниРدرجه D» Ñ Ð½Ð¸Ñ، ÑƒÑ ‡ Ð ¥ Ðμн СÑ، ивън окинг нÐμ Ñ Ðμ нужÐ'Ð درجه سانتی Ðμ оÑ، Ð¿Ñ € N، Ð ÐμÐ'Ñ Ð²Ñ Ð½Ðμ. Ð ¢ € ÐμÐ¾Ñ DDN، Ðμ му، N، N € уÐ'овÐμÑ، Ðμ му، Ð'Ð¾Ñ € D D ± Ð¸Ð¾Ð³Ñ € D ° N \"DN N، D ° Ñ Ð Ð¼Ñƒ Ð¿Ð¾Ñ N، Ð¾Ñ Ð½Ðμн оР± ÐμкÑ، нРدرجه سانتی инÑ، ÐμÑ ÐμÑ € د N، о Ð'Ð درجه D »ÐμÑ ‡ D ° Ñ Ð½Ðμ мо оÑ، N € N، N D ° нРدرجه нРدرجه سانتی нРدرجه سانتی ÑƒÑ ‡ ниÑ، Ðμ оР± ‰ Ñ Ð½Ð¾Ñ N، D. о D D · нРدرجه سانتی ÐμÑ N، Ðμ ... D »د، ñ ‡ Ðμ Ð¾Ñ Ð²Ðμн Ð²Ñ DN ‡ Ð ¥ ко СÑ، ивън окинг Ðμ D D درجه سانتی нРدرجه سانتی вÑ، Ð¾Ñ € Ð¿Ñ € икР»‡ ÑŽÑ ÐμÐ½Ñ ÐºÐ¾-оР± Ñ Ð € ° D · овР° N، Ðμл нРدرجه سانتی Ð'ÐμÑ، N кРدرجه D »D ° DN، ÐμÑ € € N، ÑƒÑ D °؟ Ð ¢ د ой Ð'ÑŠÑ ‰ Ñ € ÐμÑ Ð¼Ñƒ D\u003e ÑƒÑ D D ¥ Ñ € окинг D ° Ð ± Ñ Ð¾Ñ، N، D · D ° ÐμÐ'но по â € ¢ ZD D ° Ð¹Ð½Ð¸Ñ N، кР»ÑŽÑ ‡ нРدرجه D\" Ð¶Ð¾Ñ Ð'ж € D · D ° Ð'Ñ ÐμÐ »ÐμнРN، D ° â € (DD · د. â € žÐ¡ иÐμÐ »D â €) â €\" D ° Ð'Ñ ÐºÐ¸ D · D ° ð ± D ° вÐμн، N € D ° D · ð ± DN € D ° Ñ Ðμм D Ð'Ð¾Ñ ، ъпÐμн нР° N ‡ ð ин · D † D ° Ð'ÐμÑ درجه (د Ñ € оÐ'иÑ، ÐμÐ »dimethoxyphenyl) Ð'Ð درجه سانتی нРدرجه سانتی вл Ñ D · ð از N، в нÐμоР± N N N، Ð½Ð¸Ñ Ð²Ñ N، нРدرجه سانتی ÐºÐ¾Ñ Ð¼Ð¾Ð »Ð¾Ð³Ð¸Ñ N، D °! DYN € Ð¾Ñ ‡ ÐμÑ، ÐμÑ، Ðμ Ñ € нРدرجه سانتی ÐμвюÑ، о @ Книжни DSN € DD »Ðμ @ سایت //knijnikrile.wordpress.com/201 ...

مشاهده لینک اصلی
بدون شک، 5 ستاره! بنابراین، من تا دو ماه پیش در مورد این کتاب نمی دانستم. وقتی چهار ساله شدم، یکی از موضوعاتم فضا بود (ستارهدار). من نمی خواستم کتاب را در نقشه برنامه درسی بخوانم، که خیلی خسته کننده بود و هیچ ارتباطی با فضا نداشت. من از معلم کلاس خواسته بودم که یک کتاب متفاوت داشته باشم و اگر یک جایگزین فضایی بهتر پیدا کنم، فقط یک کتاب دیگر اجازه دادم. پس از ده دقیقه جستجو در وب سایتهای کتاب توصیه شده برای کودکان سالخورده، این را پیدا کردم. مطمئنا، من باید در مورد این کتاب شناخته شده بود. من: عاشق ادبیات کودک و خودم اعلام میکنم و یک دکتر بزرگ که طرفدار. به نوعی، رادار من را تکان داد. نقل قول از ساعت یکشنبه است: مانند دکتر که ماجراجویی و آنها اشتباه نیست. این کتاب فوق العاده است این بسیار آموزشی است: پر از پرونده های حقوقی و عکس های واقعی در سراسر، اما همچنین دانش کلیدی در سراسر طرح را در هم می آمیزد. من واقعا از این کتاب خوشم میاد که در مورد این جهان هستم که قبلا نمی دانستم و فکر می کنم این درخشان است. مهارتهای هاوکینگ به من یادآوری ریوردان و توانایی او در پیوند دادن واقعیت ها / دانش به طرح است. من فکر می کنم که قطعا یک مهارت دشوار است چرا که بسیاری از کتاب های خواندن را می خوانند که واقعا تلاش می کنند تا این کار را انجام دهند اما مانند دائره المعارف می شوند. هاوکینگ ها قطعا این را به دست آورده اند. من عاشق توصیف، تنظیم و (منظور من اشاره کرد) طرح! موضوعات حساس در مورد طلاق، متفاوت بودن، قلدری وجود داشت (و حتی اشاره ای به این داشتم که کسی جان باخت) اما همه آنها به خوبی کار می کنند؛ من فکر می کنم که واقعا کار می کند. واقعا سخت است که کتابهای کودکان را ترک کنم زیرا نوشتن باید درست باشد و من قطعا فکر می کنم این کار می کند. هرگز به خاطر فرزندان توجه نمی کنم، من این را دوست داشتم. به عنوان یک دکتر که طرفدار، که فضایی را دوست دارد، من در این کتاب غرق شدم و احساس غرور نمی کردم، همانطور که گاهی اوقات با داستان علمی تخیلی بودم. این کتاب واقعا قابل دسترسی است و شما نباید کودک باشید که این کتاب را بخواند زیرا واقعا خوب است. حتی در انتها گریه کردم. هیچ اسپویلر نیست، اما اهمیت خانواده ها و دوستان از طریق این کتاب فاش شد و من واقعا واقعا بخشی از این داستان بودم. من نیز در این تقدیرات گریه کردم چون فراموش کردم که این کتاب توسط استفان هاوکینگ و دخترش نوشته شده است. من فکر نمی کنم که شما باید همه را کنار بگذارید. (این یکی از دلایل من بود). من اهمیت همکاری پدر و فرزند را فراموش کردم و فکر می کنم که این داستان در داستان بسیار خوب است. من قطعا این یکی از این سری را می خوانم چون من فکر می کنم که هاوکینگ ها بر روی چیزی شگفت انگیز هستند. چنین کتابی کم ارزش.

مشاهده لینک اصلی
دوباره معضل ارزیابی یک کتاب برای بچه ها ... به عنوان یک دانشمند و خواننده کتاب و کتاب برای بچه ها و عاشق من نمی خواهم به آن را بیش از سه ستاره: اگر چه من از طرح، علم در آن و مقدمه ای بر جهان تحقیق ، شخصیت ها کمی کلیشه ای هستند و کتاب برای طعم و مزه من بیش از حد استادانه است. در کل من این را به عنوان یک کتاب برای تدریس یادآوری می کردم (شاید این هدف آن بود، اگر چه دقیقا چیزی که از نظر کتاب ها برای بچه ها ارزشمند بود) به ضرر جریان داستان بود. با این حال، این نیز یک کتاب 300 صفحه ای است که در آن خوانده می شود سه روز با 5yo من که او را به فکر می کنم، از بسیاری از سوالات، خنده، تعجب و شگفت زده از طریق راه شیری، همه در یک کتاب است که شور و شوق خود را برای نجوم را تغذیه. او احتمالا پنج ستاره را می دهد، اما اجازه می دهد آن را 4 (و 5 * برای Enders بازی :))). در ادامه: Georges Cosmic Treasure Hunt :).

مشاهده لینک اصلی
در یک کلمه، این کتاب i-n-t-and-r-and-s-s-a-n-t-e است. لوسی و استفان هاوکینگ ما را در داستان هایی قرار می دهند که در آن من خواننده و شخصیت اصلی بودم، چون من در سفر به منظور کشف جهان، آنکویو را حمل می کردم. در یک روش ساده و ساده، مفاهیم فیزیک توضیح داده شده و اطلاعات در مورد جهان (با تعداد زیادی تصاویر) داده می شود. همه چیز هرگز خسته کننده نیست این به این دلیل است که از طریق جورج و آنی و به لطف Cosmo امکان سفر واقعی در فضا را تجربه کرد. به نظر من، آیا همه این مفاهیم در حال حاضر شناخته شده یا نه، هنوز جالب است و ارزش خواندن این کتاب را دارد.

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم این کتاب علمی بسیار جالب بود زیرا همه چیز در مورد علم است !!!!! سن خواندن احتمالا درجه پنجم و بالاتر خواهد بود. یک پسر به نام جورج وجود دارد و وارد یک رقابت علمی برای کامپیوتر شد. کتاب های دیگر از همان نویسنده جورج و Big Bang و جورج شکار گنجینه کیهانی است. آیا جورج رایانه را برنده خواهد کرد؟ دفعات بازدید: پایان کتاب برای پیدا کردن !!!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دریچه ای به سوی کیهان


 کتاب زندگی خود را طراحی کنید
 کتاب شهر معمولی
 کتاب من رو یادت هست
 کتاب خالکوب آشویتس
 کتاب واقع نگری
 کتاب آیین دوست یابی