کتاب دریچه ای به سوی کیهان

اثر استیون هاوکینگ از انتشارات سبزان - مترجم: امیرحسین فرجادنسب-پرفروش های نیویورک تایمز

استفن هاوکینگ، نویسنده چندین میلیون کپی پرفروش ترین تاریخچه مختصر زمان ، و دخترش لوسی، جهان را برای خوانندگان در تمام سنین توضیح می دهد. پدر و مادر جرج، که همیشه از تکنولوژی آگاه هستند، به او در مورد همسایگان جدید هشدار می دهند: اریک دانشمند است و دخترش، آنی، به نظر می رسد در مسیر او قرار دارد. اما هنگامی که جورج به آنها و کاسموس، کامپیوتر فوق العاده آنها را دوست دارد، او خود را در یک ماجراجویی بسیار سرگرم کننده، در حالی که یادگیری در مورد فیزیک، زمان و جهان، پیدا می کند. با کمک کاسموس، او می تواند به سیارات دیگر و یک سیاهچاله سفر کند. اما چه اتفاقی می افتد اگر افراد غلط دست خود را در کیهان قرار دهند؟ جورج، آنی، و اریک در مورد پیدا کردن، و آنچه رخ می دهد یک ماجراجویی خنده دار است که به وضوح رمز و راز علم را توضیح می دهد.

تصاویر پر انرژی گرری پارسونز، طنز و علاقه را اضافه می کنند، و نقاشی های علمی او وضوح می بخشد؛ همچنین شامل 8 عدد پرینت 4 صفحه ای از عکس های علمی است.


خرید کتاب دریچه ای به سوی کیهان
جستجوی کتاب دریچه ای به سوی کیهان در گودریدز

معرفی کتاب دریچه ای به سوی کیهان از نگاه کاربران
ایده ارائه ایده های علمی از طریق یک داستان به نظر من عالی است. آنها تصمیم گرفتند آن را برای یک گروه از کودکان ارائه کنند؛ که اجازه می دهد واقعا مفاهیم ساده در مورد قوانین مرتبط از فیزیک. با این حال؛ من آن را برای مدت طولانی کمی خسته کننده. و تاریخی که دانش علمی را کمی در بر داشت.

مشاهده لینک اصلی
یک نسخه از جو را سفارش داد :) آن خانه جادویی خانه فضا و فیزیک است!

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که خوک حیوانات خانگی خود را به باغ همسایه خود ناپدید می شود، جورج به یک خانه تبدیل می شود که ظاهرا سال ها رها شده است. او به زودی متوجه می شود که در واقع افرادی زندگی می کنند که اریک و دخترش آنی را می شناسند، که هر دو با علم مضطرب می شوند. جورج متوجه نشده است که این دوستی جدید با این اشغالگران اسرارآمیز، به زودی زندگی خود را برای همیشه تغییر خواهد داد، همانطور که او یک سفر را آغاز می کند که او را در سراسر جهان می گیرد و دوباره به عقب می رود. Eric دارای رایانه ای به نام Cosmos می باشد. Cosmos قدرتمندترین رایانه در جهان است که به شما امکان می دهد در هر کجایی در جهان سفر کنید. هنگامی که اریک به یک سیاهچاله مکیده می شود و کیهان توسط یک دانشمند دیوانه که قصد کنترل جهان را دارد، دزدی می کند، جورج باید برای پیدا کردن راهی برای متوقف کردن طرح های شیطانی خود و نجات دوستش قبل از زمان، رقابت کند. داستان عمل بسته بندی شده است، سرگرم کننده و سریع گام است، اما آنچه که منحصر به فرد را ساخته است سهم استفن هاوکینز است. از طریق عکس ها، عکس ها و فایل های ضمیمه فایل حقایق که در کنار داستان جورج اجرا می شود، اطلاعات علمی به نحوی ارائه می شود که به آسانی قابل درک و پاسخ سوالات مربوط به جهان و مکان ما در آن است. با استفاده از این کتاب همراه با درس های علمی و مخصوصا موضوع موضوع فضا برای کودکان در KS2 بسیار مفید خواهد بود. هر کودکی که درباره جهان مرموزی که فراتر از فضای ماست کنجکاو است، لذت بردن از این کتاب است و می خواهد در مورد شگفتی های جهان بیشتر بیاموزد.

مشاهده لینک اصلی
ماجراهای جورج همانطور که او جهان را با یک کامپیوتر بعید به نام Cosmos میشناسد؛ درس های علمی شامل. در حصار در مورد این کتاب. بدیهی است، این معنی این است که معجزه فیزیک را به زبان که بچه ها می توانند درک کنند، داشته باشند، اما قوانین فیزیک خود را تقریبا در هر نقطه تکه تکه می کنند. سپس قسمت ای که یک فرد به یک سیاهچاله مکیده می شود، اما سوپر کامپیوتر زمان را تسری می دهد و دوباره او را عقب می کشد، او را به عقب برمی گرداند، ذره ذره، تنها عینک هایش را خراب می کند. من فیزیکدان نیستم، بنابراین نمی توانم با دقت علمی موجود در اینجا صحبت کنم. چندین خطا وجود داشت اما من یک نسخه اول را خواندم و تصور می کردم این اشتباهات در نسخه های بعدی اصلاح شده است. داستان جذاب است. قهرمان شجاع شرور شرور. عظمت فضای به خوبی توصیف شده (و بنابراین، مسخره بودن فقط در مورد همه چیز که هرگز در زندگی کمی من را تکرار کرد که باعث شد کتاب، به یک معنا، کمی بیش از حد ترسناک برای بزرگسال خواندن؛) من اضافه به این بررسی کنید که بچه من آن را خوانده است خب ببین چی فکر می کنه

مشاهده لینک اصلی
من احتمالا فقط این کتاب را 2 ستاره دوست داشتم، اما هیو دنیس خواندن آن را یک ستاره، زیرا حداقل، بسیار عالی بود. در ابتدا، من این را دوست داشتم. کیفیت آن به اندازه کافی پری دم بود، و واقعا به نظر بسیار هوشمندانه و خنده دار بود. فقط یک بار به خانه اریکسون رفتیم، همه چیز به سرعت رو به زوال بود. برای من، حداقل. من جنبه های سخنرانی گفت و گو واقعا تحریک کننده و کل ایده کیهان، این کامپیوتر جادویی که می تواند شما را به فضای بیرونی ارسال کند، کمی شاد و مضحک است. چیزهایی که در همان زمان به نظر می رسید بیش از حد به نظر می رسید (مخصوصا وقتی که آن را به Greaper و رینگو و باند و پدر و مادرش جورج آمد)، و من اکثریت این کتاب را بسیار خسته کننده یافتم. من می خواهم که هاوکینگ ها سعی در انجام این کار داشته باشند، و من می توانم آن را درک کنم، اما فکر می کنم این کار می تواند خیلی بهتر انجام شود. با این حال، من به اندازه کافی طولانی از سن که برای این کتاب واقعا نوشته شده است (مدرسه ابتدایی، من معتقدم)، و شاید به عنوان یک بچه آن عالی است. به عنوان یک بالغ هر چند؟ نه خیلی تحت تاثیر قرار گرفت

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دریچه ای به سوی کیهان


 کتاب لازم نیست بگویی دوستت دارم
 کتاب سوپ جوجه برای روح نوجوان
 کتاب دید اقتصادی
 کتاب من و داداش رباتم
 کتاب وزارت والاترین سعادت
 کتاب کانادا