کتاب در اولین نگاه

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات درسا - مترجم: نفیسه معتکف-پرفروش های نیویورک تایمز

At First Sight (Jeremy Marsh & Lexie Darnell, #2), Nicholas Sparks
عنوان: در اولین نگاه؛ نویسنده: نیکلاس اسپارکس؛ مترجم: نفیسه معتکف؛ مشخصات نشر: تهران، درسا، 1386، در 370 ص، شابک: 9789648759358؛ موضوع: داستانهای نویسندگان امریکایی قرن 21 م؛ چاپ قبلی کتاب با ترجمه شهرزاد فتوحی در انتشارات پاینده منتشر شده است


خرید کتاب در اولین نگاه
جستجوی کتاب در اولین نگاه در گودریدز

معرفی کتاب در اولین نگاه از نگاه کاربران
اگر تمایل داشتید چشمانتان را خالص کنید، توصیه من ...

مشاهده لینک اصلی
آن را به آرامی شروع به کار کرد، اما به عنوان داستان ادامه داد آن را فوق العاده .. غم و اندوه هیجان، اما بیشتر از همه واقعیت است.

مشاهده لینک اصلی
من هیچ کس جز خودم را سرزنش نمی کنم. من می دانم که چه اسپارک قادر است، اما من کنجکاو بودم که تا چه حد می توانم بمانم. چه کسی این کار را می کند؟!؟! چه نویسنده چیزی شبیه آن است؟!؟

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** همانطور که می دانم و نیکلاس اسپارکس را دوست دارم، همیشه احساس کردم که این کتاب بسیار خوشحال نیست. اگرچه زمان آن فرا رسیده بود که از آن عبور کنم و گاهی اوقات از آن استفاده می کردم - من آن را در انتها دوست داشتم. اما باید بگویم همیشه فکر می کردم که دوریس می خورد و نه Lexie. منظورم Lexies مرگ بیشتر ویرانگر است :( اما من دوست داشتم جرمی و کلر برای هر یک از دیگر در پایان وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
در اولین نگاه من علاقه من را به جایی نگرفتم. این عاقبت به اعتقاد واقعی بود که من 2 یا 3 سال پیش خواندم، بنابراین احساس می کنم کاملا مطمئن هستم که Id بیشتر درگیر عاطفی بوده است، زیرا شکاف بین دو کتاب کوتاه تر شده است. در حالی که شخصیت های او معمولا به من این احساس گرم و فازی را می دهند و عاشقانه را دوست دارم، در این مورد دو شخصیت اصلی که لکسی و جرمی بیش از سهم عادلانه خود از عصبانیت و استدلال های کامل دارند. هنگامی که این داستان شروع می شود، آنها اخیرا در معرض عواقب گرد و غبار قرار گرفته اند و در حال حاضر در اطراف یک نوزاد دارند. در برخی از چالش های شغلی، تحولات زندگی عمیق از نیویورک به شهر کوچک کشور و یک فرد مرموز که به نظر می رسد مصمم است که آنها را از هم جدا کنند، آنها را مورد آزمایش قرار می دهد. دیر یا زود از آنها بدتر می شود از این درام ها و شروع به حل و فصل در زندگی ازدواج آنها از مشکل در بارداری یاد بگیرند. خوب من این دو نفر نمی توانند برنده شوند. من امیدوار بودم که در اولین نگاه من بعد از طلسم نیکلاس اسپارکس پس از دست زدن به آخرین نسخه خود را دو به دو. متاسفانه این نبود، اما پس از خواندن هر کتاب در مجموعه خود، آن را به سختی شکایت در داشتن دو که کمتر دیدنی از دیگران بود. اگر چه من وسوسه شدم که این رتبه را به نصف ستاره برسانم چون به نظر من با تعجب با انتهای پری و انتصاب، به نظر من 3 ستاره بود و من آن را دوست داشتم مجموعی عادلانه است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در اولین نگاه


 کتاب ما همه باید فمینیست باشیم
 کتاب رک و راست باشید
 کتاب خانه روان
 کتاب همه حقیقت
 کتاب صبحانه قهرمانان
 کتاب سکوت