کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند

اثر میچ آلبوم از انتشارات قطره - مترجم: پاملا یوخانیان-پرفروش های نیویورک تایمز

یک رمان که ارتباطات غیر منتظره از زندگی ما را بررسی می کند و ایده ای که بهشت بیش از یک مکان است. ادی یک جانباز جنگی زخمی است، یک پیرمردی که در ذهنش زنده ماند. کار او تعمیر سواری در یک پارک تفریحی ساحلی است. در سن 83 سالگی او، یک تصادف غم انگیز او را می کشد زیرا او تلاش می کند یک دختر کوچک را از یک درایو سقوط نجات دهد. او در زندگی پس از مرگ بیدار می شود، جایی که او می آموزد که بهشت مقصد نیست. جایی که زندگی شما برای شما توسط پنج نفر توضیح داده شده است، بعضی از آنها شما می دانید، دیگران ممکن است غریبه باشند. یک به یک، از دوران کودکی تا سرباز به سن، Eddies پنج نفر از ارتباطات خود را با او در زمین بازبینی می کنند، اسرار زندگی نامناسب را روشن می کنند و محرمانه حقه ای را در پشت پرسش ابدی آشکار می کنند: چرا من اینجا بودم؟


خرید کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند
جستجوی کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند در گودریدز

معرفی کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند از نگاه کاربران
Backsound: قبل از خروج - Cloudthe کامل خواننده: http://bit.ly/BibliMenitiBianglala مرگ ممکن است ترس از اکثر مردم در این جهان است. شما هرگز نمی دانید چه زمانی و چگونه آن را تجربه خواهید کرد. شما می خواهید یک شخص خوب زمانی که مرگ می آید. به این ترتیب شما همیشه کارهایی را انجام می دهید که خیلی زیاد نیستند، زیرا پیش بینی می کنید که مرگ رخ می دهد. شاید من باید به طور منظم آثار میچ آلبوم را بخوانم. پس از داستان او ساخت احساسات خود را می دهد. من به ذهنم رسیدم در مورد زندگی فکر کن معنویت من دوباره با آب سرد پوشیده شد. چگونه انسانها واقعا فانی هستند آنها طول نخواهند کشید. و زندگی آنها همیشه توسط داستان هایی که درک می شوند غفلت می کنند که در واقع آنها دارای قلاب های اتصال یک زندگی به دیگری هستند. نظریه های این کتاب در مورد پنج نفر که پس از مرگ شما را ملاقات می کنند پذیرفته می شوند. حداقل برای افرادی که هنوز زنده هستند. آنها با آنچه باید باور دارند مواجه اند و نظریه در این کتاب می تواند راهنمای باشد. داستان سورئالیستی همیشه همین طوری است. نظریه های مرگ، زندگی پس از مرگ، همچنین از ارواح، بهشت ​​و جهنم. نویسنده آن را آزاد کرده است. بدون شک، همیشه میچ آلبوم درس های ارزشمندی و گزیده های حماسی در هر یک از آثار او را فراهم می کند. باز هم شاید من باید به طور منظم آثار میچ آلبوم را بخوانم. هنگامی که روح و نژاد شما سرگرم شوند ضروری می شود. Backsound: قبل از خروج - ابرها

مشاهده لینک اصلی
بله بله بله چقدر عجیب این بود که این گونه داستانها را بخوانم! Las پنج نفر encontrarás در آسمان @ ± OL نسخه اسپیسی از رمان توسط میچ AlbomThe پنج مردم شما را ملاقات در بهشت ​​@ .A داستان جذاب، که توسط یک زبان بسیار ساده نویسنده ما را به وارد بار پی در پی به مرگ قهرمان ما، مردی که پاسخ توسط مردم به سوالات مهم زندگی خود را پیدا می کند که نقاط عطف در روز خود را و به ما درک مردم در حال ترک یک علامت پاک نشدنی همه در هر یک از ما، هر چند ما آنها را به همین ترتیب متوجه نمی شویم. رمان مایکل آلبوم بسیار شیرین، عمیق و حساس است. برخی می گویند غیر ممکن است @ به @ دوست دارم که تنها می توانید € manifestacionesâ خود را بگویید | نه بله ©، چرا که من پیدا شده است © که این کار اگر شما انجام دهید، و آن را بسیار خوب، که می گوید که در انتظار عشق ، بخشش عشق، عشق ابدی است، عشق verdadero.Siempre FUA © (و البته هنوز هم هست) یک راز بزرگ به من دانستند به کجا بروید به مردم ما عاشق است، و من به این معنی نیست که فقط مرگ فیزیکی، من نیز به معنی افرادی که یک روز گفتند عشق و سپس بی تفاوت است. کجا هستند؟ از طریقThe پنج نفر شما را در بهشت ​​پیدا کنید @ من یک اشعه کوچک از امید یافتم. من عمیقا impactó .Okayâ € | دانلود Creo زمان آخرین گریه © هر دو یک کتاب با یکی از FUA © اهرن (P: S: من عاشق شما)، و من مجبور به ترک نیم، siguià © ندلو má حداقل یک ماه بعد، هات! برای دیدن زمان و زمان برای خواندن xD وجود دارد.اما بله، این یک کتاب زیبای است. من آن را دوست داشتم

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم این رمان باهوش بود واقعیت این است که یک صحنه در فیلیپین وجود دارد و ادی در گفتگو با یک کودک فیلیپینی در انتهای داستان، به دلایل رضایتبخش اضافه شده است، بله، من یک فیلیپینی هستم. تقریبا دو سال بعد از خواندن آن من متوجه شدم که من نمی توانم این را به مسیحیان واقعی توصیه کنم، زیرا خوب است، بدیهی است که این مفهوم ما این نیست که چه بهشت ​​است و چه چیزی خواهد بود اگر ما به آنجا برسیم. من فکر می کنم پنج نفر از شما در دیدار به بهشت ​​خوانده شده بیش از حد کم عمق است. چند خط خوب وجود دارد و درس های طلایی کمی برای یادگیری وجود دارد، اما کل مفهوم بهشت ​​نوعی، عجیب و غریب و خزنده است. من حدس می زنم ناامید شدم چون انتظار نداشتم که این کار بدی باشد. هرچند که من در مورد این قطعه می خواهم، این است که آن را با یک داستان واقعی در زندگی الهام گرفته است. من واقعا تعجب می کنم که چگونه زندگی ادی واقعی بود. تصویر او در پشت کتاب نشان دهنده یک روح بسیار سبک است. به رغم موضوع ترسناک، من نمی توانم از رمز و راز این نوع زندگی که این ادی واقعی زندگی کرده بود را نادیده بگیرم. شاید آرام، شاید خسته کننده باشد، اما این لبخند واقعا مرا گرفتار کرد - به من تعدادی افکار پر زرق و برق در مورد او می فرستد.

مشاهده لینک اصلی
ادی یک مرد عادی است که زندگی عادی زندگی می کند و مرگ عادی تا حدودی مرگ است. مشکل او این است که او نمی تواند قبول کند که زندگی او یک موضوع فوق العاده در ساختار زندگی است. او همچنین تلاش می کند تا متوجه سرنوشت فردی که در زمان مرگش با وی بوده است. سبک ماتک آلبوم در رویکردی ساده به نظر می رسد. او نشان می دهد (و نه پس می گوید) با توصیف ساده هر خواننده می تواند تجسم. هر شخص جدید در بهشت، یک شخصیت غیر منتظره است، که خوانندگان را گمان می کند که ادی بعد چه کسی را دیدار کند. همچنین باعث می شود که خوانندگان به این نکته توجه کنند که چه کسی ممکن است خودشان را ببینند. در حالی که داستان Eddies باید از طریق فلسفه های متعدد بیان شود، رمان هنوز خواندن سریع است. بنابراين، انتخاب خواننده محيط زيست، انتخابي مناسب است. مهمتر از همه، ادی ممکن است یک قهرمان یهودی باشد، اما او نسل کشی روبرو نیست. این یک هوای تازه ای است که این دیدگاه را در مدرسه راهنمایی بخواند!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب متیف آلبوم را تبدیل به یکی از نویسندگان مورد علاقه من کرد. این ایده فوق العاده است، وقتی که شما می میرید با 5 نفر تماس می گیرید، شما ممکن است یا شاید نمی دانید که چه نوع تاثیری در زندگی شما داشته است. مثال ادی ، یک پیرمرد که در کل زندگی خود در کل زندگی خود زندگی می کرد، به عنوان یک دستیار در محل اسکله / نمایشگاه محلی کار می کرد، قبل از مرگش ناگهانی. اصل خود را در خود من، من عاشق دنبال افراد مختلف ادی صحبت کرد و پیدا کردن آنها اتصال به او. در زمان دلتنگ کننده و غم انگیز، این داستان من را لمس کرد و من به شدت آن را توصیه به اساسا هر کسی که چیزی کمی متفاوت را دوست دارد، اما به دنبال یک خواندن نسبتا سریع است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند


 کتاب کانادا
 کتاب دو دختر کوچولوی آبی پوش
 کتاب الهه انتقام
 کتاب مکبث
 کتاب به پیوست دوستت دارم
 کتاب صفر به یک