کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند

اثر میچ آلبوم از انتشارات قطره - مترجم: پاملا یوخانیان-پرفروش های نیویورک تایمز

یک رمان که ارتباطات غیر منتظره از زندگی ما را بررسی می کند و ایده ای که بهشت بیش از یک مکان است. ادی یک جانباز جنگی زخمی است، یک پیرمردی که در ذهنش زنده ماند. کار او تعمیر سواری در یک پارک تفریحی ساحلی است. در سن 83 سالگی او، یک تصادف غم انگیز او را می کشد زیرا او تلاش می کند یک دختر کوچک را از یک درایو سقوط نجات دهد. او در زندگی پس از مرگ بیدار می شود، جایی که او می آموزد که بهشت مقصد نیست. جایی که زندگی شما برای شما توسط پنج نفر توضیح داده شده است، بعضی از آنها شما می دانید، دیگران ممکن است غریبه باشند. یک به یک، از دوران کودکی تا سرباز به سن، Eddies پنج نفر از ارتباطات خود را با او در زمین بازبینی می کنند، اسرار زندگی نامناسب را روشن می کنند و محرمانه حقه ای را در پشت پرسش ابدی آشکار می کنند: چرا من اینجا بودم؟


خرید کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند
جستجوی کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند در گودریدز

معرفی کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند از نگاه کاربران
مردم میگویند عشق را پیدا میکنند , گویی عشق شیئی است که پشت سنگی پنهان شده , اما عشق , شکلهای گوناگونی بخود می گیرد و برای هیچ مرد و زنی هرگز یکسان نیست . چیزی که آن وقت مردم پیدا میکنند عشق مسلم است ........................................( از متن کتاب )

مشاهده لینک اصلی
همان طور بود که از میچ البوم انتظار می رفت. خوش بینانه، پر از جملات زیبا و نگاه مثبت به زندگی و حتی مرگ.
جدای از اینکه اینطور داستان های مثبت اندیشی چندان با ذائقه ام جور نیست، داستان هم برایم کشش نداشت و صرفا خواندم که تمام شود.
.مطمئنا میچ البوم جز نویسنده های مورد علاقه ام نیست
البته ایده اصلی و تصویری که از بهشت ارائه داد فوق العاده زیبا بود و از خواندنش پشیمان نیستم. اما کتابی هم نیست که دوباره سراغش بروم.


مشاهده لینک اصلی
من در ابتدا این کتاب را 4/5 ستاره گذاشتم، اما بعد از آن 3/5 ستاره را به سمت خود حرکت دادم. فکر کردم خواندن خوب است، اما اکنون احساس می کنم که نمی خواهم دوباره آن را بخوانم. این داستان در اطراف یک مرد سالخورده است که در آغاز کتاب می میرد. مرد به بهشت ​​می رود و آنجا با پنج نفر متفاوت می ماند. این افراد ارتباطات مختلفی با زندگی او دارند، برخی از آنها می دانند و بعضی از آنها قبلا هرگز به طور آگاهانه ملاقات نکرده اند. میچ آلبوم چشم انداز جالبی را در مورد آنچه ممکن است به ما اتفاق می افتد، زمانی که ما می میریم و داستان به طور کلی من را به چیزهای کمی عمیق تر فکر می کنم. بازتاب دادن به کتاب، می دانم که احساس نمی کنم واقعا به شخصیت ها متصل هستم، اما هنوز هم به افرادی که ممکن است علاقمند باشند، توصیه می کنم - این خیلی سریع خواندنی بود! â~ ... â~ ... â~ ...

مشاهده لینک اصلی
برای اولین بار این دو ستاره را دادم، هنوز هم نمی دانم چرا، پس من آنها را سه ستاره ساختم. و اکنون سه ماه بوده است و من هنوز هم در مورد این کتاب و معنای زیبای آن و تنها عادلانه آن فکر می کنم اگر من آن را چهار. مطمئنا دوباره این زود خوانده می شود.

مشاهده لینک اصلی
مانند میچ Albom buku2 دیگران، در کتاب طرح توسعه داده شد نی نی mundur..mungkin khasnya..oiya ویژگی بین فصل باید tulisan2 ویژه در گذشته داشته باشد .. * GW مانند سبک lo..hihihi .. * با توجه به عنوان کتاب خود، ادی، شخصیت های اصلی دیدار 5 نفر در بهشت ​​پس از مرگ itu..dan هر کسی که او در دیدار یک درس برای آموزش زندگی KLO اول Eddie..Orang از همه مردم نمی دانند که هر berkaitan..kita ممکن است زمانی که ما خوشحال. .در گوشه ای دیگر افرادی هستند که هر دو آموزش KLO bersedih..Orang قربانی بخشی از چیزی kehidupan..bukan به غم اما برای تدریس didambakan..Orang سوم به maaf..marah که من را نجات دهد سم است که می خورد به دور از به Performance خود است وجود دارد ..marah تنها را به ما besar..Orang بیشتر زخم چهارم می آموزد که عشق است نه padam..meskipun عزیزان حق اند pergi..cinta bersinar..orang ادامه خواهد پنجم آموخت که هرگز احساس Bergun .. زندگی کسی برای دیگران مفید خواهد بود اگر ما می خواهیم از دیدگاه دیگران ببینیم ... وحمانتب کتاب اوست ...

مشاهده لینک اصلی
به سختی 2 ستاره (1 اضافی برای اصالت) آیا این معنی دار بود؟ خیر، آیا می توانست معنی دار باشد؟ بیشترین قطعا چیه این کتاب واقعا توانایی چیزی به یاد ماندنی و زیبایی داشت، اما متاسفانه در تقریبا در هر منطقه (شخصیت ها، طرح ها، نوشتن) تقریبا مسطح شد. در حال حاضر، به عنوان یک کاتولیک، از این موضوع بسیار هیجان زده شدم چون از بسیاری از چیزهایی که مردم درباره چگونگی یک کتاب بزرگ مذهبی @ و چه چیزی آن را شنیده اند، بسیار شنیده ام. با این حال، واقعا هیچ کدام از آن را نداشت. اگر چیزی بود، این فقط یک کتاب ضعیف است که سعی داشت تا معنادار و عمیق باشد. به طور کامل، من هیچ چیزی برای گفتن در این زمینه ندارم، از اینکه از فصل اول خوشم آمد. معمولا متوجه می شوم که با کتاب ها، اگر از ابتدا نمی توانم قلقلک دهم (که نویسنده باید سعی کند مخاطبان را توجه کند) می دانم که من آن را دوست ندارم. گاهی اوقات، با این حال، کتاب منحصر به فرد من را شگفت زده می کند و از آن به رغم شروع زودگذر آن لذت می برد، اما این مسئله با این یکی نیست. به طور کلی، من متاسفانه می گویم من این مقدار زیادی را به انتها رسانده ام، اما من نمی توانم این کار را انجام دهم. جواب منفی.

مشاهده لینک اصلی
میچ آلبوم به عنوان آن مرد در یک مهمانی شام می آید که به شما راز خود را به شما می گوید؛ به طوری که خرد و انعکاس آن شگفت انگیز های عرفانی را باز کرده است. شما گوش می دهید و مودبانه می گویید، اما این مرد یک سوراخ است، یکی از شما مشتاق فرار از. هس، به نظر می رسد که دیدگاه های مذهبی خود را از دست داده است. من نمیتوانم خلاصه طرح را برای خوانندگان در اینجا قرار دهم. به جای آن، شخصیت آلبوم را جذب می کند. برای من، آلبوم ها احساس می کنند که خنده دار است. تمام سناریوها مسخرهانه خنده دار هستند، اما آلبوم به شدت معتقد است که به نوعی حکمت استادانه تبدیل شده است. و نه نه فلسفه نوجوانانش در بهترین حالت و حتی اگر من در سالهای بعد از سالگی بودم، شک دارم که فرد از آن متقاعد شود. فرزندپروری، نوجوانان، رانندگی بیش از اندازه آموزنده. زندگی در مورد خود کشف است. آلبوم سرگرم کردن این کشف خود را با تلاش بسیار سخت برای تحمیل اکتشافات خود را به دیگران است. در اینجا، شبه فیلسوفی تلخ را تبلیغ می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند


 کتاب طرح باشکوه
 کتاب واقع نگری
 کتاب آرتمیس
 کتاب دموکراسی ها چگونه می میرند
 کتاب چهار میثاق
 کتاب عنصر اصلی