کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: نفیسه معتکف-پرفروش های نیویورک تایمز

زنی جوان در پی كشف دو قتلی است كه با هم ارتباط دارند، درحالي‌كه فاصله زمانی آنها بيش از يكصد سال است. اميلی، وكيل جنايی، بعد از طلاق تصميم مي‌گيرد شغل خود را عوض كند و در مانهاتان به كار وكالت بپردازد، سپس خانه‌ی نياكانش را مي‌خرد. هنگام بازسازی خانه، زماني كه حياط را برای ساختن استخر خاكبرداری مي‌كردند، اسكلت دختری جوان پيدا میشود و اميلي از سر كنجكاوی شروع به تحقيق مي‌كند.
او كه وجودش تهديدي براي قاتل به شمار مي‌رود، جانش به خطر مي‌افتد و...


خرید کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی
جستجوی کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی در گودریدز

معرفی کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی از نگاه کاربران
من هر کتابی را که Mary Higgins Clarks نام دارد بر روی آن بنویسید. من داستان های او را دوست دارم، او یکی از نویسندگان من بوده است. من انتظارات زیادی از این کتاب داشتم، اما به من اجازه داد تا راه اصلی

مشاهده لینک اصلی
قهرمان آنقدر احمقانه بود که برای قاتل قصد داشتم او را بگیرم. هیچ ایده ای نیست که چرا این نویسنده خیلی محبوب است. من سعی می کنم در مورد آنچه که در مورد خوانندگان معمولی سلیقه و آنچه که امروزه به عنوان خوانده شده خوب خوانده می شود فکر نکنید. این خیلی ناراحت کننده است.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از کتاب های عالی مری هیگینز کلارک. من همیشه کتاب های این نویسنده را دوست دارم. کامل از پیچ و تاب و چرخش و همیشه یک تورنتر صفحه.

مشاهده لینک اصلی
مشاهده در اینجا: http: //ludutopia.blogspot.pt/2015/04/ ...

مشاهده لینک اصلی
وای!!! تا آخر عمر حدس بزنم این اولین کتاب مری هیگینس کلارک من بود، اما قطعا امید من آخرین. من از این کتاب بسیار لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی


 کتاب جان عزیزم
 کتاب اقیانوس انتهای جاده
 کتاب سقلمه
 کتاب وزارت والاترین سعادت
 کتاب بازگشت ساحره
 کتاب واقع نگری