کتاب در یک جنگل تاریک تاریک

اثر روث ور از انتشارات نشر نون - مترجم: شادی حامدی آزاد-پرفروش های نیویورک تایمز

آخر هفته های سرگرم کننده و سرگرم کننده که در حومه انگلستان قرار دارد باید یک چرخش بدبختانه در هیجان انگیز روان شناختی، اجباری و تیره ای پیچیده روت کار داشته باشید. گاهی اوقات تنها چیزی که می ترسد ... خودت است. وقتی لئونورا نویسنده مجذوب به تعطیلات آخر هفته به زمین های انگلیسی دعوت می شود، او با تمسخر موافقت می کند سفر را انجام دهد. اما همانطور که شب اول می افتد، آگهی ها در بین دوستان قدیمی و جدید ظاهر می شود، حافظه ناخوشایند سبب می شود که لئونورا ذخیره شود، و یک تحقیر وحشتناک از بین می رود: حزب تنها در جنگل نیست.


خرید کتاب در یک جنگل تاریک تاریک
جستجوی کتاب در یک جنگل تاریک تاریک در گودریدز

معرفی کتاب در یک جنگل تاریک تاریک از نگاه کاربران
در تاریکی، چوب تیره یک رمان رمز و راز / هیجان انگیز نوشته شده توسط نویسنده Ruth Ware است. این تجربه خواندن بسیار لذت بردم! از فصل اول، ذهن من در حال حاضر سعی دارد به طور استراتژیک، چه کسی، چه چیزی، چه زمانی، و چه از این رمز و راز آشکار، آشکار شود. دو فریم موازی موقت تنها چند روز جدا از یکدیگر وجود دارد، و به نظر من آنها هر دو مقدار زیادی از تعلیق را تشکیل می دهند. چیزی اتفاق افتاده است، و قطعه ها به تدریج آشکار می شوند. همانطور که می خوانید، متوجه می شوید نویسنده با این تاکتیک بی رحم نیست، اما خواننده همراه با شخصیت اصلی، آنچه را که گذشت، یاد می گیرد و من در لبه صندلی من بودم! بر اساس یک مصاحبه با نویسنده که در اینجا قرار دارد، خانم شرکا در یک درام، Dark Wood تحت تاثیر آگاتا کریستی و فیلم Scream قرار گرفته است. من قطعا می توانم این تاثیرات را در هنگام خواندن احساس کنم. سبک نوشتن خود را به حالت تعصب وحشت زده می اندازد، این تنظیم چیزی کم از یک فیلم ترسناک در انتظار نیست و شخصیت ها یک پویایی گروه جالبی ایجاد می کنند که خواننده را در هر یک از اهدافش حدس میزند. این یک کتاب عالی بود و من بسیار توصیه می کنم آن را به طرفداران رمان های رمز و راز. شخصا، من از جنبه های نتیجه اسرار آمیز (منحصر به فرد آن را دوست ندارم زمانی که این اتفاق می افتد) شگفت زده شد، اما من باید اعتراف کنم که من اغلب شرم آور وقتی که آن را به اسرار است. من آنها را اغلب خواندید. با این حال، من فکر می کنم هر خواننده ای که پیش از این هرکدام را حدس بزند، هنوز هم می تواند از تماشای نحوه پخش آن لذت ببرد. این رمان ابتدایی خانم هاست و او استعدادی است برای حفظ چشم. نقل قول مورد علاقه من: @ مردم تغییر نمی کنند، آنها فقط در مورد پنهان کردن خود واقعی خود را جالب تر است. @ توجه: در تاریکی، چوب تیره به فیلم اقتباس شده است! از نوشتن این بررسی، اعلامیه هنوز بسیار جدید است. در اینجا بیشتر بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
فکر کردم این کتاب هیجان انگیز و تاریک است. در عوض معلوم شد که خسته کننده است و شخصیت ها با هم صحبت می کنند و در اعصاب من هستند. به جای آن که @ @ Hen @ party نامیده شود، صدای آن @ Bitch @ party نامیده می شود. همه خانم ها زنانه و معصوم بودند. فصل ها کوتاه هستند اما کتاب هنوز احساس می کند که خواندن طولانی بود. هیچ چیز تا حدودی در مورد راه میافتد. کدامیک از کارهایی که من انجام دادم بیش از کاراکترهایی نبودم که به آنها اهمیتی نمی دادم. من چند فصل آخر کتاب را پریدم چون علاقه مند بودم ببینم این داستان چگونه پایان خواهد یافت. ناامیدی با آنچه متوجه شدم انگیزه ای برای کل داستان بود. من نمی دانم اگر کتاب دیگری از این نویسنده را بررسی کنم.

مشاهده لینک اصلی
من احساس می کنم که رمز و راز به هیچ وجه تکان دهنده نیست، اما Ware کار بسیار خوبی در ایجاد انگیزه برای هر شخصیت بود، بنابراین من همیشه تعجب آنچه حقیقت چیز واقعا بود. بعضی از عناصر احساس خستگی می کردند، اما بر اساس بازتاب من می توانم آنها را ببینم تا توجیه عملکردهای شخصیت ها را نادیده بگیرند و خواننده را از بین ببرند. من فکر می کنم این یک رمز و راز ساخته شده بود، فقط این نبود که ذهن آزار دهنده. طرح کاملا متفاوت از چیزی بود که من انتظار داشتم، اما چیزی که من در مورد این کتاب عاشق بودم این بود که چگونه می توانم چیزی را بسیار ملایم و هنوز خسته کنم هک کردن او به خوبی تعطیلات را ایجاد می کند من قبلا \"Woman in Cabin 10\" را خوانده ام و در بررسی خودم آن را مطرح کردم که من بعضی از زبان هایی که در مورد انواع و بیماری های بدن استفاده می شود را دوست ندارم. من متوجه شدم که هیچ چیز به شدت توهین آمیز (به من، که من متوجه شدم) در مورد در تاریکی، چوب تیره و من واقعا دوست داشتم که بحث کوتاهی درباره مثبت بودن بدن وجود داشته باشد و شخصیت های شخصیتی متنوع تر باشند. من در یک تیره، Dark Wood بیش از زن در کابین 10 توصیه می کنم، هرچند آن کمی کمتر از یک هیجان است. تاکید زیادی بر دوستی سمی میان شخصیت ها دارد. شما ممکن است از این موضوع لذت نبرید اگر شما دوست ندارید زنان را در برابر زنان بسوزانید، با این حال، من به شدت با دوستی های زنانه تضاد دارم. من اونجا بودم. Ruth Ware من را در لبه صندلی من با هر دو رمان او قرار داده است، بنابراین من فکر می کنم امن آن می گویند این نویسنده است که من واقعا مشغول به خوبی و من قطعا خواندن کتاب بعدی خود را!

مشاهده لینک اصلی
وقتی این چنینی را انتخاب کردید انتظار داشتم که چیزی کمی بیشتر باشد. اما متأسفانه در همان زمان، ساختار فرمولی از رمز و راز قاتل راوی غیرقابل اعتماد سقوط کرد. نوشتن خوب بود، اما قطعا هیچ چیز جذاب نبود، و نمیتوانست کتاب را از چیزی که غیر عادی است، بخشیده باشد. این کتاب به هیچ وجه یک کتاب بد نیست، اما اگر شما به عنوان خوانده شده دختر یا دختر در قطار شما پیدا کردن چیزی خاص به ویژه در اینجا. مطمئنا، این به اندازه کافی لذت بخش بود، اما با آخرین سوم کتاب، یا فقط من می خواستم بدانم که چه اتفاقی افتاده و چه اتفاقی افتاده است. من قبول نمی کردم که پایان نزدیک شدن را کامل ببینم، اما راهی که در آن ارائه شد، من را ترک نکرد. در نهایت، این فقط یک داستان رمز و راز متمایز بود که می توانست بدون خواندن انجام دهد، مگر اینکه شما به این ژانر جدید باشید. با این حال، بیشتر آن را قابل پیش بینی بودم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب با یک انفجار سریع سریع شروع شد و سپس در وسط من احساس کردم که آن را به آرامش رفت و سپس در پایان آن را فقط رفت BANG در اینجا ما می رویم من باید بگویم من از شخصیت های متنفر بود، اما من نمی توانم متوقف خواندن من با آنچه اتفاق می افتد \u0026 amp؛ به چه کسی MURDER وجود دارد، اسرار حسادت شما آن را می نامید این آن را داشت اگرچه من انتخاب پروپ را انتخاب کرد اما آن را به من زحمت نیست من فکر نمی کنم شخصیت jelled بسیار خوب بود بسیاری از اختلال در سراسر وجود دارد، اما محرمانه خوانده بود راف دادگاه باید برای نوشتن یک کتاب با ناکارآمد بودن خیلی زیاد و \u0026 amp؛ شخصیت های غیرقابل استفاده که در نظر من کار کردند. پایان خیلی شدید بود و نمی توانست 5 ستاره را متوقف کند

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در یک جنگل تاریک تاریک


 کتاب المپیک در کتابخانه ی آقای لمونچلو
 کتاب تام کت در هزارتوی عشق
 کتاب عروس فریبکار
 کتاب ترس مرد فرزانه کتاب دوم جلد اول
 کتاب قطعه ای از دنیا
 کتاب این است بازاریابی