کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند

اثر جوری جان از انتشارات پرتقال - مترجم: امیرحسین دانشورکیان-پرفروش های نیویورک تایمز

Everyone’s favorite pranksters are at it again! School’s out, and Miles and Niles are running wild in the woods outside town: climbing trees, exploring caves, and, yes, pranking. But these leafy, lazy days of mischief darken when bully Josh Barkin and his cadets from a nearby kids’ boot camp discover the merrymakers—and vow to destroy them. Are our heroes’ sharp minds any match for these hooligans’ hard fists? The latest installment of the witty, on-target illustrated series is another novel that proves once again that, in the hands of the powerless, pranks can be tools of justice—plus, they’re funny.


خرید کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند
جستجوی کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند در گودریدز

معرفی کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند از نگاه کاربران
بهترین تا به حال (اما خیلی دور نیست چون این سری کامل عالی است.) همه چیز در مورد این کتاب فوق العاده و خوب است. من خواندن آن را تمام کردم، و من می خواستم بلافاصله خواندن آن را شروع کنم. بدترین قسمت این کتاب آن است که بیشتر به آن نرسیده است. آنها باید قبل از آن که راضی شوند، درباره یازده کتاب بیشتر برای این سریال بنویسند و حتی در این صورت هیچ تضمینی وجود ندارد. از آنجایی که این کتاب در طول تعطیلات تابستانی اتفاق می افتد، می توان آن را بدون اشتباه خواننده بی نظیر خواند، هرچند که کمی کتاب دو را خراب می کند. همچنین لحظات بسیار جالبی با مدیر اصلی بارکین وجود دارد. من نمی تونم صبر کنم (لطفا بیشتر بپردازید!)

مشاهده لینک اصلی
پسر 10 ساله من و من واقعا از این مجموعه لذت می برم. ما عاشق شوخی های Miles و Niles در سرپرست Barkin و در حال حاضر Josh Barkin بازی! ما امیدواریم که بیشتر به این نتیجه برسیم.

مشاهده لینک اصلی
در جدیدترین کتاب، نیلز و مایلز ستاد تابستانی مخفی خود را در غار درون پارک منطقهای دره Yawnee و منطقه تفریحی در فضای باز راه اندازی کرده اند. در نزدیکی جاش بارکین، پسر اصلی بارکینز، مشاور اردو در اردوگاه یولنه یلینگ و پاش یوپس است. جاش کمپانی پاپا را اجرا می کند، جایی که او دانش آموزان خود را، دوقلوهای Splinters و Mudflap را شکل می دهد. شواهد موجود در این مجموعه به معنای بالا رفتن هستند، معمولا با عواقب بسیار کمی همراه هستند و همچنین سبک و سرگرم کننده هستند. به نظر می رسد Niles و مایلز به دنبال یک قانون سختگیرانه رفتار هستند و فقط شگفتی های خود را در افرادی که احساس می کنند شایسته آن هستند، هدایت می کنند. در این عاقبت، جاش ادعا می کند که شوخی می کند وقتی که او Splinter را تشویق می کند تا روی سر خود قرار دهد، بنابراین جاش می تواند ویلیام تیل را تقلید کند، با پرتاب چوب به آن دست کشیدن. هنگامی که او از دست می رود، جاش می خواهد اعتبار را برای از بین بردن بهترین شوخی تا کنون. آن آشکار است که جاش نمی داند که شگفتی ها به معنی معنی است. در این عادت، جاش به عنوان بیشتر از یک مشکل یا قلدر می افتد، من به خصوص دوست داشتم او را اذیت کردن یک حیوان که او را در قفس زندانی کرد و یا به طور مداوم با اشاره به دانشجویان خود را به عنوان @ numbus nibuses @ آن کمی بیش از حد نزدیک یکی دیگر از توهین به دل خوشی من حالا نیلز و مایلز، من فقط آنها را تحسین کردم، آنها خیلی خنده دار و شیرین بودند. مخالفت عظیم با جاش. آنها چنین تصوراتی دارند، لباسهای کامو با گل روی آنها و نحوه ی جاش و خدمه او در این زمینه بسیار خلاق است. من نیز از اینکه چگونه جاسوس شدم که جاش حتی خود را بعنوان شوخی در سطح خود می دانست، فریب خورده بود. با توجه به این که خودتان را نشان دهید که انگشتان دست یک وسیله برای انگشتان دست و پا زدن انگشت است، @ تاکید بر کتاب های کلاسیک، حتی با استفاده از تاکتیک های نظامی از هنر جنگ برای خواندن سرگرم کننده ای ساخته شده است. سرپرست بارکین نیز یک شگفتی دلپذیر بود و یک لحن نرمتر را نسبت به مایلز و نیلز تقدیم می کند، تقریبا تقاضا می کند تا توسط این دوتا اجرا شود. برخی از تعاملات دوست داشتنی بین میلس و سرپرست بارکین وجود دارد و ایده جالب این است که یک شوخی بین دوستان حتی می تواند علامت مهربانی باشد. چگونه سرپرست بارکین در داستان گنجانده شده است تا نشان دهد که مدرسان و معلمان از مدرسه بیرون می روند، آنها تعطیلات تابستانی را به همان اندازه که دوستان شما از مدرسه می روند، جشن می گیرند. اگر بارنت و جوری جان ادامه کتاب های بیشتری را در این مجموعه بنویسند، من سرپرست بارکین را به عنوان یک مدیر کاملا متفاوت معرفی می کنم، اما قطعا آن را \"The Hurter Three\" نمی نامید. @ تصاویر کوین کورنل کاملا با داستان همخوانی دارد مورد علاقه های شما مجموعه ای از کتاب های Niles و کسانی که با Principal Barkin پیاده روی از طریق جنگل. علاوه بر این، ماجراهای این پیشگامان همچنان ادامه دارد.

مشاهده لینک اصلی
مایلز \u0026 amp؛ نیلز، دو رقیب اصلی که خود را \"دو وحشی\" نامیده اند، تعطیلات تابستانی دارند. و آنها تعطیلات را در جنگل می گذرانند، جایی که مقر آنها را در یک غار تنظیم می کنند. اما آنها در جنگل خود تنها نیستند. اول از همه، جاش بارکین، فرزند سرپرست بارکین، نیز وقت آزاد خود را در آنجا سپری می کند. در حفاری و اردک ویلای Yawnee، او قصد دارد همه چیز در مورد حفاری و تخت خواب، که نه تنها به او لذت زیادی می دهد، اما حتی به او دو پیرو را داده است. و البته، پدر جاش نیز در حزب است ، اما بر خلاف معمول در این زمان. محتوا به طور معمول سرگرم کننده و فکر تحریک در همان زمان است. نویسندگان موفق به قرار دادن خواننده در یک یادگاری حیرت انگیز از ساعت های زیبا از دوران کودکی خود را. شگفتی های این دو تکرترس نیز با طنز آمیز، ضخیم و به همراه این مجموعه تصویر می شود. اما بهترین بخش کتاب ها در این سری، تصاویری عالی است که می تواند در هر صفحه پیدا شود. من برخی وقت ها را در یک صفحه صرف کردم، فقط اجازه می دهم عکس ها روی من تاثیر بگذارند. همه در یک کتاب دوست داشتنی ساخته شده است. یک کتاب برای کودکان، یک کتاب به ویژه برای پسران، اما نه فقط برای پسران، با دو شخصیت اصلی سرد، توصیف طنز آمیز، شوخی های خنده دار و بسیاری از سرگرم کننده خواندن توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
این سری کتاب بسیار سرگرم کننده است، به خصوص به عنوان یک گوش سریع در ماشین.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند


 کتاب فرزندان هورین
 کتاب شرمنده نباش دختر
 کتاب خانه روان
 کتاب واقع نگری
 کتاب اجاق سرد آنجلا
 کتاب زندگی شجاعانه