کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: حمیده رستمی-پرفروش های نیویورک تایمز

زمانی که مارگارت و استیو فراولی از شام سیاه در نیویورک به کانکتیکات می آیند، دوقلوهای سه ساله خود، کتی و کلی، از بین رفته اند. پلیس اطفال ناخودآگاه را پیدا کرد و یک یادداشت جبران ناپذیر از پیدای پیرر هشت میلیون دلار را میپردازد. شرکت سرمایه گذاری جهانی Steves پول می دهد، اما زمانی که آنها برای بازیابی دوقلوها، تنها کلی در ماشین هستند. یادداشت های خودکشی درگذشتگان می گوید او به طور تصادفی Kathy را کشته است. در یادبود، کلی مارگارت را باز می کند و می گوید: مامان، کتی از آن خانم بسیار ترسو است. او می خواهد به خانه برود. در ابتدا، تنها مارگارت معتقد است که دوقلوها ارتباط برقرار کرده و کتی هنوز زنده است. اما از آنجا که هشدار کلیس ها به طور فزاینده ای مشخص و هشدار دهنده می شود، عوامل اف بی آی روی جستجوی ناامید کننده قرار می گیرند.


خرید کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی
جستجوی کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی در گودریدز

معرفی کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی از نگاه کاربران
آخرین کتاب MHC من که دو یا سه کتاب پیش از آن خوانده بود، به یاد می آورم که آن را از بین می برم و فکر می کنم که آن را به همان اندازه که من به یاد داشته باشم کتاب های او نیستم. من نیمه فکر کردم، من نمی دانم اگر دیگر به کتاب هایم می روم. @ این کتاب، با این حال عالی بود. و من تعجب می کنم که آیا او سقوط می کند زمانی که او سعی می کند به نوشتن کتاب با زاویه عاشقانه؟ این یک رمان شتابزده در مورد آدم ربایی و استفاده از دختران دوقلو بود. در حالی که در آخرین کتاب، من تعجب کردم که آیا توسعه شخصیت ضعیف توسط MHC ایجاد شده است و شخصیتهای زیادی را تشکیل داده است که به طور کامل شکل نگرفته اند، این تعداد به تعداد زیادی، اگر نه بیشتر، و همه به داستان خوب تعریف شده و مهم است.

مشاهده لینک اصلی
1.5 ستاره و با این کار، آخرین و آخرین کتاب من مری هیگینز کلارک را خوانده ام. زبان شرم آور است، خیلی ساده، با توضیحات شتابزده و سطحی. شخصیت ها بدون عمق هستند و من نگرش های آنها را کاملا غیر واقعی پیدا کردم. آه، دو دختر غیر قابل تحمل هستند. داستان شتابزده (به ویژه در قسمت اول) تقریبا مثل اینکه نویسنده مجبور بود آن را بنویسد. تمام اینها، علاوه بر این واقعیت که من عاشق بزرگ جنایی / هیجان نیستم، من را مجبور به این رأی را خیلی خیلی کم بده و کمی متاسفم چون سالها بود از آنجایی که می خواستم آن را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
در یک کلمه؟ مجهز به من معمولا کتاب های خود را به عنوان خوانده شده سریع و صفحه turners واقعی پیدا کنید. من فکر می کنم این واقعیت که چند هفته طول کشید تا آن را بخوانم بسیار زیاد است. در ابتدا، من نمیتوانستم خودم را متقاعد کنم که به کاراکترهای کتاب نگاه میکردم. هنگامی که من به اندازه کافی به اندازه کافی علاقه مند شدم، او را در چند پیچ ​​و تاب و پیچ و تاب ساخته شده است که طرح درست ملودرامات و ما غیر ضروری به نگه داشتن خواننده مشغول است. قطعا بهترین کار او نیست.

مشاهده لینک اصلی
من از این کلارک لذت نمی برم همانطور که اولین بار بودم. من فکر می کنم که آن را به دلیل تغییر مکرر از نقطه نظر. ما صحنه ای از کودکان، از کسانی که می میرند، داشتیم. نه اینکه من از POV کودکان لذت نمی برم، اما تعویض دائمی من را غافلگیر می کند. اگر POV با یک یا دو بار گیر کرده باشد، کتاب را ترجیح می دهد. این احساس کافی نبود. ما می دانستیم که در پایان چه اتفاقی می افتد و هیچ ارتباطی با افراد بد وجود نداشت. من توجیه نکردم

مشاهده لینک اصلی
وقتی این موجودی را انجام دادم، این کتاب را در کتابخانه مدارس من پیدا کردم. متوجه شدم که این کتاب را خوانده ام و تصمیم گرفتم آن را بگیرم. بعد از ظهر کل کتاب را بخوانم در حالی که فرمول کتاب به بسیاری از کتاب های دیگر شبیه است، لذت بردم از خواندن آن، به ویژه قسمت هایی که در مورد چگونگی ارتباط دوقلو ها هنگام جدا شدن از یکدیگر بود. من می خواهم بیشتر درباره دوقلوها و نحوه ارتباط آنها را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی


 کتاب ادامه بده
 کتاب در باغ حیوانات
 کتاب دختری که ماه را نوشید
 کتاب هرگز سازش نکنید
 کتاب دوتا خفن
 کتاب بر امواج