کتاب ربات جنگلی

اثر پیتر براون از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-پرفروش های نیویورک تایمز

سلام! من رُزام سری ۷۱۳۴ هستم، ولی می‌توانید رُز صدایم کنید. تا زمانی که سیستم رباتی‌ام فعال می‌شود، می‌توانم درباره‌ی خودم صحبت کنم…

مدتی پیش در یک کشتی باری روی اقیانوس سفر می‌کردم. کشتی دچار طوفان شد و من در این جزیره به هوش آمدم. ولی من حتی زبان حیوانات اینجا را متوجه نمی‌شوم. حالا چطور باید از خودم محافظت کنم؟


خرید کتاب ربات جنگلی
جستجوی کتاب ربات جنگلی در گودریدز

معرفی کتاب ربات جنگلی از نگاه کاربران
یک کشتی که صدها روبات را حمل می کند غرق می شود، اما یک جعبه یک جزیره را ساحل می کند. در آن جعبه Roz، یک ربات است. او در یک جزیره پر از حیات وحش بیدار می شود. حیوانات دیگر فکر می کنند Roz هیولا است، اما او به آرامی محل خود را در میان ساکنان جزیره پیدا می کند. یک کتاب درجه متوسط ​​و عجیب و غریب. داستان عجیب و غریب است، اما سرگرم کننده است.

مشاهده لینک اصلی
داستان بسیار شیرین است همچنین دارای مقدار زیادی آموزشی است و فرصت های زیادی برای بحث در مورد موضوعات مختلف نیز فراهم می کند. قطعا خوب است برای خواندن با صدای بلند، و فصل کوتاه است. من این کتاب را چهار ستاره داده ام، اگر چه من آن را به اندازه کافی دوست ندارم که بتوان آن را با کتاب مقایسه کرد، به طور معمول چهار ستاره را می پردازیم. اما پس از آن، من به ندرت کتاب هایی را که برای بچه های جوان تر طراحی شده اند، می خوانم، و واقعا احساس می کنم، اگر واقعا بچه بودم، خیلی دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا این داستان را دوست داشتم Heartwarming و نوشته شده در راه است که نگه داشتن طرح در حال حرکت حتی زمانی که تغییرات آرام بود. صدای صحبت کردن با خواننده برای برخی لحظات عالی و احساس یک داستان خاص ساخته شده است.

مشاهده لینک اصلی
در ابتدا من در مورد این کتاب بسیار مشتاق بودم، اما به تدریج چند عبارتی را به وجود آوردم که باعث ناراحتی من شد. یک بار مثبت بودند کاملا متفاوت، تنظیم هیجان انگیز با تم که مطابقت با امور جاری جهان است که تصاویر دوست داشتنی نویسنده (بله، او خود را در محل کار بود) است و سبک نگارش بزرگ، einlädt به خواندن با صدای بلند. دردسر، من به توسعه سریع از شخصیت ها، درگیری، و نه در زیر فرش را فرا گرفت، و همچنین حل و فصل چند پیام دیگر این کتاب، که من به خصوص در کتاب کودکان به عنوان خارج از محل احساس هستند. اگر شما نمی خواهید از بین برود، من به شدت به مخالفت توصیه می کنم. برای این که من 3.5 ستاره بدهم، این پتانسیل بسیار بالاتری نسبت به این نام داشت.

مشاهده لینک اصلی
چه اتفاقی می افتد اگر یک ربات اتفاق افتاد به جزیره ای که با حیات وحش دامن زده می شود؟ ربات وحشی لذت بخش و غیر منتظره است. مفهوم این داستان خیلی متفاوت از دیگران است که تا به حال خوانده ام. راز می رود در سفر به روز خود را معنی دار با اطراف خود را با دوستان و با انجام کار برای دیگران. حیوانات جزیره او را با دوستی خود می برند. من نمی توانم صبر کنم تا این را با دانش آموزان کلاس چهارم به اشتراک بگذارم. ایده آل برای خواندن با صدای بلند، به عنوان، خواننده، شما نمی توانید آن را قرار دهید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ربات جنگلی


 کتاب لارز
 کتاب خانه اسلید
 کتاب شمشیر شیشه ای
 کتاب جنگجوی عشق
 کتاب شدن
 کتاب عطش