کتاب رهبران آخر غذا می خورند

اثر سایمون سینک از انتشارات آریانا قلم - مترجم: الهام نورانی پور-پرفروش های نیویورک تایمز

سیمون سینک در کار خود با سازمان های سراسر جهان متوجه شد که برخی از تیم ها به گونه ای عمیق به یکدیگر اعتماد دارند که به معنای واقعی کلمه زندگی خود را در خط یکدیگر قرار می دهند. تیم های دیگر، صرف نظر از اینکه چه انگیزه ها ارائه می شوند، به انزجار، تکه تکه شدن و شکست خورده اند. چرا؟ این پاسخ در طی گفتگو با سپاه پاسداران دریایی روشن شد. او گفت که افسران غذا می خورند. سینک تماشا می کند، به طوری که دریانوردان دریایی بیشترین زمان غذا خوردن را در حالی که ارشد ترین دریانوردان در پشت خط خود جای خود را گرفتند. آنچه که نمادین در سالن چو است، در میدان جنگ کشنده است: رهبران بزرگ فداکاری راحت خود را - حتی بقای خود - برای به نفع کسانی که در مراقبت از خود قربانی می کنند.


خرید کتاب رهبران آخر غذا می خورند
جستجوی کتاب رهبران آخر غذا می خورند در گودریدز

معرفی کتاب رهبران آخر غذا می خورند از نگاه کاربران
من این کتاب را دوست دارم از تجربه من در دنیای واقعی، متوجه شده ام که بسیاری از شرکت ها کارکنان خود را به عنوان صرفه جویی و نه مهم به نظر می رسانند. من واقعا کتاب خود را دوست دارم و معتقدم که همه باید آن را بخوانند - مخصوصا افرادی که کارکنان دیگر را اداره می کنند. این توضیح می دهد که چگونه کارکنان خود را با نگاه به آنها به عنوان دارایی و نه فقط هر چیز دیگری، انگیزه می دهند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب کتاب مقدس من است. این نوع رهبری است که من (و تیم آینده من) شایسته آن هستم. اگر شما به دنبال یک کتاب برای کمک به شما در کشف نحوه گرفتن بازی مدیریت خود را در نقطه، این را امتحان کنید. همچنین، در گفتگوهای TED خود، عجله کنید. آنها ارزش زمان دارند.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** من این کتاب را دوست داشتم من آن را به من یک رهبر بهتر، اما آن را به من در مورد ارزش انجام آنچه که برای خود و تیم اصلی شما مناسب است، حتی اگر آن را به شما کمی ناراحت کننده است. در کارهایی که از شما نفرت دارید بی تفاوت باشید! این به معنای واقعی کلمه شما را می کشاند

مشاهده لینک اصلی
من مطمئنم که همه می گویند که این کتاب الهام بخش است، اما این دلیل آن است. من از زمانی که شنیدم در یکی از اولین کنفرانس سالانه انجمن های انجمن کتابخانه های عمومیBig Ideas @، متاسفانه، من متاسفانه از طرفداران Sinek بوده ام، اما متاسفانه، من به تدریج به کتاب هایم دچار شدم. نیازی به گفتن نیست، من خوشحالم که من بالاخره انجام دادم! استانداردهای مطرح شده در این کار بالاست، اما کاملا ضروری است. رهبری (هر نوع) چالش برانگیز است، اما اگر کار بیشتری انجام شود، کار، کسب و کار، خرید، دولت (و غیره) و جهان، چنین موقعیتی بهتر خواهد بود. سعی نکنید غرق شوید برای هضم این مقدار زیادی وجود دارد. من امیدوارم که این شما را الهام بخشد و رقیق های خود را هدایت کند.

مشاهده لینک اصلی
سیمون سینک بحث می کند که چگونه مواد شیمیایی ما در مغز ما می تواند بر روی شیمی در محل کار ما اثر می گذارد. دوپامین بالا (رفتار خودخواهانه) و کورتیزول (استرس یا ترس) در مکان های کاری که کارگران احساس امنیت نمی کنند می توانند منجر به شکست کار گروهی شوند. از سوی دیگر، محل های کار با سطوح بالای اکسیتوسین (مواد شیمیایی مغزی تولید شده هنگامی که ما به دیگران کمک می کنند) و سطح بالایی از همدلی می تواند تیم ها را به هم متصل کند و به کارگران کمک کند تا در بالاترین سطوح کار کنند. بسیار جالب و لذت بخش در مورد محل کار و رهبری خواندن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رهبران آخر غذا می خورند


 کتاب خاطرات خاندان کین - هرم سرخ
 کتاب برای یک روز بیشتر
 کتاب نوپای ناب
 کتاب اندوه به خصوص کیک لیمویی
 کتاب طوفان جنگ
 کتاب تابستان مرگ و معجزه