کتاب رهبران آخر غذا می خورند

اثر سایمون سینک از انتشارات آریانا قلم - مترجم: الهام نورانی پور-پرفروش های نیویورک تایمز

سیمون سینک در کار خود با سازمان های سراسر جهان متوجه شد که برخی از تیم ها به گونه ای عمیق به یکدیگر اعتماد دارند که به معنای واقعی کلمه زندگی خود را در خط یکدیگر قرار می دهند. تیم های دیگر، صرف نظر از اینکه چه انگیزه ها ارائه می شوند، به انزجار، تکه تکه شدن و شکست خورده اند. چرا؟ این پاسخ در طی گفتگو با سپاه پاسداران دریایی روشن شد. او گفت که افسران غذا می خورند. سینک تماشا می کند، به طوری که دریانوردان دریایی بیشترین زمان غذا خوردن را در حالی که ارشد ترین دریانوردان در پشت خط خود جای خود را گرفتند. آنچه که نمادین در سالن چو است، در میدان جنگ کشنده است: رهبران بزرگ فداکاری راحت خود را - حتی بقای خود - برای به نفع کسانی که در مراقبت از خود قربانی می کنند.


خرید کتاب رهبران آخر غذا می خورند
جستجوی کتاب رهبران آخر غذا می خورند در گودریدز

معرفی کتاب رهبران آخر غذا می خورند از نگاه کاربران
به عنوان یک افسر و خلبان نیروی هوایی ایالات متحده، من به طور مرتب آموزش رهبری ارتش را به طور منظم دریافت می کنم، به طوری که تقریبا یک مزاحم است. از تجربه شخصی، می توانم بگویم که رهبران بزرگ متولد نمی شوند، آنها توسط تجارب و دانش خود توسعه می یابد. دانش از این کتاب قطعا من را رهبر بهتر ساخته است. هدف اصلی Sineks در نوشتن این کتاب، کمک به دیگران برای تبدیل شدن به رهبران بهتر نیست، به طوری که آنها می توانند از نردبان شرکت پرشور، انگیزه های زیردستان، و یا افزایش بهره وری. پیام این کتاب این است که ما نیاز به رهبران بهتر داریم تا بتوانیم دنیایی بهتر داشته باشیم؛ همدلی در قلب استدلال اوست. من به شدت این کتاب را برای همه توصیه می کنم، اگر شما یک مدیرعامل یا یک قفسهدار هستید، نگران نباشید. رهبری موقعیتی نیست که شما دارید، بلکه فردی است که هستید. هنگام برگزاری یک سازمان، شما نمی خواهید یک تیم از پیروان اختصاص داده شده آماده هر نوع هذیان خود را انجام دهد، شما می خواهید افرادی که می توانند خود و اطرافیان خود را برای انجام این کار هدایت کنند. این کتاب به شما می گوید که همیشه برای شرکت خود سودمند است، شماره یک، و یا با موفقیت انجام ماموریت شما را به یک رهبر خوب نیست. این بستگی به چگونگی دستیابی به نتایج شما دارد. همچنین از شما میپرسد: سازمانتان را برای موفقیت کوتاهمدت یا موفقیت درازمدت تنظیم کردید؟ آیا تیم خود را قدرت بخشیدید و آنها را به رهبران توسعه دهید یا فقط به آنها بگوئید چه کاری باید انجام دهید؟ آیا شما توانایی شخصی خود را برای موفقیت به دست آوردید یا تصمیم گرفتید به جای آن یکپارچگی خود را به خطر بیندازید؟ آیا شما یک فرهنگ ایجاد کردید که یک حلقه اعتماد را تبلیغ می کرد یا یک فرهنگی را ایجاد کردید که تنها نتایج را به دست می آورد؟ من معتقد هستم که خواندن این کتاب، اکثریت قریب به اتفاق مردم را رهبران بهتر خواهد ساخت. من می خواهم همه این کتاب را بخوانم نه تنها به این دلیل که من می خواهم همه ی رهبران بهتر باشند، بلکه رهبری بهتر همیشه یک فرد بهتر است.

مشاهده لینک اصلی
درست است که شما بهتر است تماشای این بحث TED مختصر ارائه شده توسط سیمون سینک خود را. در اینجا: http://www.ted.com/talks/simon_sinek_...؟\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026\u0026 بدون نیاز به در مورد مواد شیمیایی بقای انسان یا مطالعاتی با آمار که از نظر کمترین نماینده نیست ...

مشاهده لینک اصلی
در حالیکه این کار را مانند Start With Why انجام نداد، بسیاری از چیزهایی را که من همیشه امیدوار بود درست انجام دادم. معتقدم اولا رهبران خوب توانستند تیم خود را به کار خود برسانند و این بدان معنی است که هنگامی که رهبران حرکت می کنند، ادامه می دهند یا موفقیت های زیادی انجام نمی شود لزوما به دلیل آن است که شما به جای آن که آنجا بودید را ترک کردید. من می توانم از چند گروهی که در این مورد شرکت کرده ام فکر کنم. این باعث می شود که من احساس خوبی داشته باشم. ثانیا، ایجاد این تیم مهمترین مسئله رهبری است. استخدام و کار با افراد فوق العاده با استعداد به این معنی است که می توانید زمان بیشتری را صرف چیزهایی کنید که مهم است. سوم اینکه رهبران ما ممکن است تصور می کردند رهبران واقعا نبودند و بزرگترین نسل و کودکان بومرها، در حالی که کارگران سخت و افراد عالی ممکن است باعث ایجاد آسیب بیشتر به فرهنگ ما شده باشد که ما در ابتدا فکر کردیم. این به من شگفت زده شد، اما نگاه به عقب، آن را به معنای کامل (توجه داشته باشید، آنها با بهترین نیت با اطلاعاتی که در آن زمان داشتند عمل می کردند، بنابراین من فکر نمی کنم آنها باید برای این دلسرد). چهارم، یک رهبر خوب نمی دهد دستورات، محیطی ایجاد می کنند که دستورات همیشه مورد نیاز است. پنجم، نقش رهبری، و نه محدود به الف است. همه ما می توانیم رهبران باشند، بستگی به زمینه و موقعیت و موقعیت رهبری مهم تر از بسیاری از دیگران است. آن نقش کسی است که باید پر شود. شما باید آن را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
من با داوطلبان خوب نت خواننده ناامید می شوم آنها با این یکی گمراه می شوند. من احساس می کنم فقط یک رشته طولانی از کلیشه های کسب و کار را با تعاریف علمی شنیده ام. آیا نویسنده سیمون سینک عمیقا به ما می گوید که یک شرکت با یک محیط مطمئن و راحت با رهبران هوشمند، واقعی و دلسوز موفق تر از یک بدون آن است؟ این به نظر آشکار است سینک این ایده را به عنوان \"دایره ایمنی\"، محیطی ضروری برای رفاه انسانها، گونه ای است که او می گوید از طریق ارتباطات و اعتماد بهتری، جان خود را از دست داده است. او از نظریه های جالبی عصبی در مورد مواد شیمیایی استفاده می کند که احساس و احساس را کنترل می کند تا بهترین نوع رهبری و محیط را توضیح دهد. سینک توضیح می دهد که این مواد شیمیایی، ما را در میلیون ها سال پیش در اختیار ما گذاشتند تا اجازه دهیم اجداد اولیه ما بیشتر آگاه باشند. او همچنین مطالعات موردی جالب دارد که چگونه این مواد شیمیایی منجر به تصمیمات خوب و بد برای رهبران می شود. اما هیچ چیز جدیدی نبود. هیچ چیز مرا متوقف نکرد و از ایده ای مثل اینکه من با سایر کتاب ها همکاری می کنم قدردانی می کنم. نقاط او از طریق توضیحات نورولوژیکی خود، پرشور و آزادانه برگزار شد. به نظر می رسد سینک در اغلب مبهم، اصطلاح تجاری ایدئولوژیک ادعا می کند که کارگران امروز بطور اساسا و عاطفی ناقص و ناپایدار هستند. من احساس کردم که چشم انداز منفی برای جامعه ما دارد و شناخته شده است. من می خواهم بیشتر به تفصیل سخنرانی های خود بپردازم تا درک نظرات و ارتباطات او را به دلیل اینکه یک راه اشتباه بود و یک راه درست بود. در حالی که قطعا برخی از حقیقت را به احساسات خود در مورد جامعه فعلی ما، بسیاری از قطعات او به نظر می رسد محدود و موروثی. به عنوان مثال، او بویمرهای کودک را برای بازی کردن در علاقه شخصی خود بمباران می کند. او ادعا می کند که اقدامات خودخواهانه آنها منجر به تعداد بیشتری از رکود اقتصادی شدید شده است. سینک، کودک را می بیند که خودخواهی را به عنوان کاتالیزور به این سقوط در اخلاق اجتماعی می بیند. اما چه اتفاقی در آن زمان ایجاد شد؟ چیزهایی مانند اینترنت و کامپیوتر روزانه. او آن را ترک می کند علاوه بر این، Sinek تنها توضیح می دهد که چرا ما این راه را به جای راه هایی برای حل آن داریم. بله، ما نیاز به شرکت های معتبر، مراقب داریم که نگران اهداف کوتاه مدت نیستیم. اما چطور می توانیم آنها را چگونه انجام دهیم؟ و چه چیز بهتر خواهد بود؟ سینک واقعا پاسخی به ما نمی دهد، فقط توضیح می دهد که چه چیزی را می بیند و به این مشاهدات می پردازد.

مشاهده لینک اصلی
من شروع کردم و به خوبی به پایان رسید، اما از متوسط ​​تا حد زیادی لذت بردم. با این گفتن، هنوز خواندن ارزشمند است، و در اینجا چند مورد از سرگرمی های مورد علاقه من ... @ همدلی تنها بزرگترین دارایی است که برای انجام کار شمااگر اعمال شما الهام بخش دیگران برای رویای بیشتر، یادگیری بیشتر، انجام بیشتر و تبدیل شدن به بیشتر، شما رهبراین نبوغ در جهت دادن به بالا است که مردم را بزرگ است نیست. این افراد بزرگ هستند که این مرد را در ظاهر بالا مانند یک نابغه قرار می دهدهیچ کس صبح از خواب بیدار می شود تا با امیدوار باشد که کسی ما را مدیریت کند. ما از صبح بیدار می شویم و به کار با امیدواریم که کسی ما را رهبری کند. مشکل این است که برای ما رهبری می شود باید رهبران ما می خواهیم پیروی کنیممحیط کار حمایت کننده و به خوبی مدیریت شده برای سلامت یک فرد خوب است. کسانی که احساس می کنند کنترل بیشتری دارند و احساس می کنند که به جای تصدیق تصمیمی تصمیم گیری می کنند، دچار استرس کمتر می شوند. کسانی که فقط به آنها گفته می شود، همیشه مجبور به پیروی از قوانین هستند، افرادی هستند که بیشترین رنج را تجربه می کنند.رهبران کسانی هستند که مایل به نگاه کردن به کسانی که در سمت چپ آنها هستند و کسانی که به سمت راست آنها هستند، نگاه می کنند. آنها اغلب حاضر به فدا کردن راحتی خود برای ما هستند حتی اگر با ما مخالف باشند

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رهبران آخر غذا می خورند


 کتاب شمشیر شیشه ای
 کتاب لطفا به من نخندید
 کتاب نیمه تاریک وجود
 کتاب آینده ذهن
 کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه
 کتاب آنجا که پیاده رو پایان می یابد