کتاب روباهی به نام پکس

اثر سارا پنی پکر از انتشارات پرتقال - مترجم: بهرنگ خسروی-پرفروش های نیویورک تایمز

هیچ چیز نمی‌تواند «پیتر» و «پَکس» را از هم جدا کند.
هیچ چیز. حتی جنگ!


یک داستان فوق‌العاده درباره‌ی دوستی. مفاهیم عمیقی مثل دوستی انسان و حیوان، پیوند انسان با طبیعت، جنگ و مشکلات ناشی از اون و آزادی همه‌ی موجودات در این کتاب به زیبایی مطرح شده‌اند.


خرید کتاب روباهی به نام پکس
جستجوی کتاب روباهی به نام پکس در گودریدز

معرفی کتاب روباهی به نام پکس از نگاه کاربران
ایده های تخریب انسان و اثرات آن بر روی حیوانات ممکن است موضوع اصلی این کتاب باشد، اما آنچه که بیشترین تاثیر را بر من گذاشت. Paxs سفر در وحشی بود دلهره آور برای خواندن؛ با این حال احساس امیدواری که توسط هر دو Pax و پیتر نشان داده شد دلگرم بود.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان دلخراش در مورد یک پسر و روباه. درست به ماهیت روباه های قرمز و درست به نیاز به پیدا کردن حقیق خود را عمیق در داخل. â € œ یک مفهوم بودایی است. غربالگری آن را در مورد یکپارچگی، در مورد چگونگی چیزهایی که به نظر می رسد جدا هستند واقعا به یکدیگر متصل است. جدایی وجود ندارد ... این فقط یک قطعه چوب نیست. این نیز ابرها است که باران آورد که درخت را آب آورد و پرندگان که در آن جا گذاشتند و سنجاب هایی که بر روی آن آجیل می چسبند. این نیز غذای پدربزرگ و مادربزرگ من است که به من تغذیه کرد و من را به اندازه کافی قوی کرد تا درخت را بچرخاند و فولاد آن در تبر که از آن استفاده کردم. و چطور روباه خود را می دانید، که به شما اجازه دیروز را دادند. و این داستان شما را به فرزندان خود می گوید وقتی این را به آنها می دهید. همه اینها جداگانه هستند، بلکه یک، جدایی ناپذیر است. میبینی؟ دو، اما نه دو. @

مشاهده لینک اصلی
وای، اما یک داستان! انعکاس زیبایی در مورد دوستی، در مورد آنچه که انسان و حیوان را به هم متصل می کند، اما همچنین در جنگ و اینکه چه کسی ما هستیم. آیا گذشته ما و ریشه های ما ما را به طور کامل تعریف می کند؟ یک کتاب شیرین و تسکین دهنده که من با ارزش و محکم نگه می دارم.

مشاهده لینک اصلی
در این کتاب جزئیاتی وجود داشت که یکی از آنهاست. به همین دلیل امتیاز. برخی ممکن است این جزئیات را خوب یا مناسب پیدا کنند، اما من آن را کاملا احمقانه یافتم و بسیار ناراحت هستم! در کل داستان به نظر می رسد کتاب اول کودکان، شاید حتی برای نوجوانان. اما در حال حاضر در هنگام خواندن صفحات اول متوجه شدید که این مورد نیست. در واقع، آن را بیشتر از یک کتاب را برای نوجوان سالمندان به بزرگسالی، چرا که در اینجا از جنگ مورد بحث، مرگ، جنگ، بیماری، و غیره در واقع، می توان در کتاب کودکان نشان دهنده به طور طبیعی نیز، اما بسیاری از صحنه های هنوز نسبتا وضوح به تصویر کشیده شد که انتظار آن را نداشتم، و همچنین بسیاری از تعاملات وجود دارد که احتمالا بچه ها در مورد آن فکر نمی کنند. سبک نوشتن قابل خواندن، روشن، ساده و متاسفانه برای من بسیار عاطفی نبود. همچنین، من می خواستم چند تصویر دیگر، اگر وجود دارد. این داستان مرا در بسیاری از نقاط غم انگیز، گاهی بسیار ناراضی. اما از آنجا که من می خواهد به از بین بردن، من می توانم شما نقطه به نام نیست که به من ناراضی، اما من تا به حال به فقط در پایان خواندن کتاب، تنها احساس کاملا رایگان است. البته ممکن است موضوعی از نظر و موضوع طعم باشد. حداقل طعم من نبود. من انتظار داشتم چیز دیگری و بالاتر از همه، خیلی بیشتر. اما خیلی بیشتر در جهت دیگر.

مشاهده لینک اصلی
E ARC از Edelweiss بالا از Treeline در یک مکان نامعلوم، در زمان نسبتا اخیر، پدر Peters در ارتش در حالی که او نمی کند. جنگ به جایی می رود که پیتر زندگی می کند، بنابراین پدرش او را آزاد رپ خروس خود را به وحشی، و پیتر را با پدربزرگش می فرستد. پیتر در مورد Pax نگران است و از خانه پدربزرگش می رود تا خانه خود را برای پیدا کردن حیوان خانگی مورد علاقه خود بیاورد. پس از پیاده روی یک فاصله فوق العاده، او می شود تلخه های وحشتناک، و خوشبختانه Vola، یک جانباز است که پا را از دست داده است. او او را می گیرد، او را به پدربزرگش می گوید که می گوید خوب است، و به او کمک می کند با آنچه که اتفاق می افتد، صحبت کند. هنگامی که او کمی بهبود می یابد، او برای یافتن Pax به سر می برد، تنها به این نتیجه می رسد که جنگ به جایی رسید که آخرین حیوان خانگی او را دید. برخی از فصل ها از دیدگاه Paxs گفته شده است، اما این هنوز هم احتمالا داستان واقعی است، زیرا Pax هرگز به انسان نمی گوید. چیزهای وحشتناک به Pax اتفاق می افتد، هرچند که او قادر به دریافت کمک از روباه ها و موجودات دیگر دوستانه است، اما جنگ همیشه وحشتناک است. امتيازات: احتمالا در Newbery برنده خواهد شد، اگر تعدادی از بررسی های 5 ستاره در Goodreads.com را بررسی کنید. خیلی غمگین خیلی غمگین اگر شما جان والتز را نزدیک به باد دوست داشتید، یا فقط باید چشم خود را ببوسید، مطمئن شوید این گزینه را انتخاب کنید. ضعفها: نمیتوانم دانشآموزانم را دوست داشته باشم، حتی با تصاویری از جان کلاسن. هیچ تنظیم خاصی وجود ندارد، که همیشه خسته کننده است. همچنین به سختی اعتقاد داشتم که ولدا نمیتواند پیتر را به خانه برد. من واقعا فکر می کنم: این نوع کتاب است که باعث می شود من تعجب می کنم که آیا هر کس دیگری درست است و من فقط همین، بنابراین اشتباه است. من این را برای مدرسه نمی خواهم زیرا فکر می کنم فقط گرد و غبار را جمع آوری می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب روباهی به نام پکس


 کتاب بنیادگرای ناراضی
 کتاب سرافینا و شنل سیاه
 کتاب پسرکی با پیژامه راه راه
 کتاب شمشیر شیشه ای
 کتاب خانم رئیس
 کتاب خودت را به فنا نده