کتاب زخم های پولادین

اثر ویکتوریا اویارد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد صالح نورانی زاده-پرفروش های نیویورک تایمز

From #1 New York Times bestselling author Victoria Aveyard, this 100-page digital original prequel novella is set in the world of Red Queen and follows Scarlet Guard leader Captain Farley as she exchanges coded transmissions with the resistance, and travels the land recruiting black market traders, smugglers, and extremists for her first attempt at an attack on the capital. She was raised to be strong, but planting the seeds of rebellion in Norta is a tougher job than expected—until she stumbles upon a connection that may prove to be the key to the entire operation: Mare Barrow.


خرید کتاب زخم های پولادین
جستجوی کتاب زخم های پولادین در گودریدز

معرفی کتاب زخم های پولادین از نگاه کاربران
** 2 ستاره ** چالش خواندن پاپ قند 2016 کتابی که می توانید روز را پایان دهید. این کتاب بسیار خسته کننده و خسته کننده است، که من در مورد این که آیا قصد ادامه دادن به این سری را دارم، داستان های خوب، نوشته های بد (بدبینانه) است.

مشاهده لینک اصلی
من خواندن Queen Song en Steel Scars این هفته و در حال حاضر IÂ'm واقعا کنجکاو در مورد ملکه سرخ!

مشاهده لینک اصلی
این به همان اندازه که من فکر می کردم آن را نمی باشد. تنها چیزی که من دوستش داشتم ظاهر Shade بود.

مشاهده لینک اصلی
CALS POV PLS !!!!!

مشاهده لینک اصلی
خوانده شده در خنجر زور زدن به بالا. داستان دوم از نظر کاپیتان Farley گفته شده است و شروع می شود فقط قبل از ملکه سرخ با برخی از همپوشانی در جدول زمانی که به همین دلیل من فکر می کنم شما باید کتاب طول کامل کتاب را بخوانید. من واقعا در مورد این داستان هیجان زده شدم و بیشتر از یک مسیر درون گارد اسکارلت داشتم اما مجبور شدم ادعا کنم کمی نا امید شدم. ما می بینیم که چهره های آشنا را ببینیم اما هیچ اتفاقی رخ نمی دهد بنابراین من متوجه شدم که من در طول این حادثه خسته ام. همچنین طرفدار فرمت پیام های کد گذاری شده بین Farley و نقطه تماس او نبودم، در زمان های متوجه می شوید، اما متن مورد استفاده برای این پیام ها بسیار تکراری بود که خیلی سریع تحریک می کرد. در یک نقطه شما عبارت @ خوانده شده پیام زیر رمزگشایی شده است. محرمانه بودن، ارزیابی ارشد مورد نیاز @ مرتب هشت بار در فضای سه صفحه! شرم آور است زیرا این داستان می تواند بزرگ باشد اما در واقع به نظر می رسد که در پایان به نظر می رسد بسیار کمی برای آن است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زخم های پولادین


 کتاب تختخوابت را مرتب کن
 کتاب کتابفروشی کوچک بروکن ویل
 کتاب جادوی خون
 کتاب دستور کشتار (دونده ی هزارتو)
 کتاب خودت را جمع و جور کن
 کتاب انتخاب سوفی