کتاب زندگی خود را طراحی کنید

اثر دیوید ایوانس از انتشارات البرز فرادانش - مترجم: رضا جمشیدی صفا-پرفروش های نیویورک تایمز

این که آیا ما 20، 40، 60 ساله یا بیشتر هستیم، بسیاری از ما هنوز به دنبال پاسخی به این سوال چند ساله هستیم: «وقتی میخواهی رشد کنی چه میخواهی؟» در طراحی زندگی شما، بیل بورکت نوآوران سیلیکون ولی و دیو ایوانز از تخصص خود برای کمک به کار کردن آنچه شما می خواهید استفاده کنید - و نحوه دریافت آن. دوره حیاتی طراحی پدیدارشناختانه آنها هزاران نفر از دانش آموزان تا کارفرمایان نیمه حرفه ای تا بازنشستگان در نظر گرفته شده است که آینده ای کاملا جدید دارند. در حال حاضر در قالب کتاب برای اولین بار، روش ساده آنها به شما می آموزد که چگونه از ابزارهای طراحی اولیه برای ایجاد یک زندگی که برای شما کار خواهد کرد.


خرید کتاب زندگی خود را طراحی کنید
جستجوی کتاب زندگی خود را طراحی کنید در گودریدز

معرفی کتاب زندگی خود را طراحی کنید از نگاه کاربران
فقط دو تن از دانشگاهیان دانشگاه استنفورد می توانستند این ایده را به فروش برسانند که زندگی یک ماشین را طراحی می کند. شگفتی های زندگی، دلتنگی ها، به طرز خوشحالی می پذیرد و تسلیم می شود - اغلب کسانی که چیزهایی را که مردم در تلاشند. گاهی اوقات، به طور مرتب به صورت جداگانه، به طور مرتب در کنار یکدیگر قرار می گیرند، تونل ها و خسته کننده ها را با هم می خوانند. نیچه گفت که بیشتر ما، سرنوشت ماست. من حدس می زنم که سرنوشت استنفورد برای استخدام طراحان زندگی و کلاس هایشان محبوب شده است. بقیه ی ما باید به نحوی از بین بروند.

مشاهده لینک اصلی
طراحی زندگی شما ارائه می دهد راهنمایی های مفید در رابطه با ایجاد تغییرات. در حالی که می توان آن را در مناطق دیگر اعمال کرد، اکثریت این کتاب بر برنامه های حرفه ای تمرکز کرده است که عملی است، زیرا اکثریت ما بیشتر وقت خود را صرف کار می کنند. در طول کتاب، اطلاعات مفیدی وجود داشت که من فکر می کردم برای اکثر مردم به دنبال نوعی تغییر است - کوچک یا شدید، اما من شخصا فکر نمی کنم راهنمایی ها مبحث های پیشگامانه یا دیوانه بازی بودند. فقط راه برای رفع برخی از سوالات عمیق دلهره آور بودن یک بزرگسال و تلاش برای رسیدن به زندگی حرفه ای انجام. من حدود 1/3 کتاب را خواندم و ماهها به طور مستقل رفتم. من فقط نمیتوانستم برای مدت زمان طولانی به آن برگردم. من علاقه مند شدم. من تصمیم گرفتم در نهایت مجددا آن را در هفته گذشته بازبینی کنم. من خوشحالم که من آن را خواندم و فکر می کنم اطلاعات می تواند به طور استراتژیک به کار گرفته شود، بسته به آنچه شما امیدوار هستید از آن دست بیافتید و با در نظر داشته باشید که شرایط @ fulfill @ و @ well-designed @ به عنوان همیشه ذهنی هستند.

مشاهده لینک اصلی
شنیدن یک داستان در مورد این کتاب در NPR به من انگیزه خرید طراحی زندگی شما: چگونه فکر می کنم مانند یک طراح و ساخت یک زندگی پر از خوشبختی، زندگی شاد. در همه، من خوشحالم که این کتاب را خریداری کرده و خواندنی کرده ام. اول، من یک لنز متفاوت برای دیدن زندگی من به من داد. دوم، به من اجازه داد تا جوانترین فرزندم را ببینم و ببینم که او یک طراح طبیعت متولد شده است و میل من به پرورش رویکرد او به زندگی را افزایش داده است. کتاب به نقطه و آسان برای خواندن، combing ایده ها با داستان های زندگی واقعی با تمرینات. همانطور که من این کتاب را خوانده ام متوجه شدم وضعیت زندگی کاری من نزدیک به ایده آل است. با این حال، این کتاب به شدت برای تجزیه و تحلیل و تنظیم وضعیت کار / شغلی شما اهمیت دارد. شخصا می توانم از کمک های بیشتری برای بهبود بخش @ play @ زندگی ام استفاده کنم. من یک یادداشت ذهنی برای اشاره به این کتاب می توانم تصمیم بگیرم که یک زندگی حرفه ای داشته باشم یا زندگی حرفه ای را تغییر دهم. در کل، رویکرد طراحی به چالش های زندگی، یک عنصر بسیار مورد نیاز توانمند سازی مثبت در یک دنیای چالش انگیز را ارائه می دهد.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که می توانم چند گروهی را معرفی کنم که ممکن است از این کتاب سود ببرند، من به طور کلی فکر می کنم که بیشتر به چیزی برای کمک به آنها در رویکرد خود به زندگی کمک می کند. نویسندگان داستانها، تمرینات و بینش های مفید را برای راهنمایی خواننده در مسیر زندگی عمدا هدایت می کنند. به عنوان یک مسیحی، من به وضوح متوجه فقدان معنویت و وابستگی به خود شدم به طور کامل با جهان بینی من منطبق نیست. با این حال، این کتاب یک چارچوب است، و من فکر می کنم با تفکر می تواند توسط افراد با باورهای معنوی و یا متقاعد کننده استفاده می شود و catered به شامل این چارچوب. در کل، یک کتاب مفید برای داشتن خود کمک و یا برنامه ریزی برنامه ریزی قفسه.

مشاهده لینک اصلی
آرزو می کنم که به اندازه کافی تلاش کرده ام تا مدل های ذهنی من در جهان را بنویسم و ​​آنها را در قالب کتاب منتشر کنم. خوشبختانه، درDesigning Your Life @، Burnett و Evans قبلا کار سختی را برای من انجام داده اند! نسبت ناخالص به پاشیدن بسیار زیاد است و بیشترین امتیازات را تجربه می کنند. این خواندن برای همه دانش آموزان کالج ضروری است. ایده کلیدی این کتاب این است که شما تعداد زیادی مدل روانی ناکارآمد دارید که شما را عقب نگه می دارد. در اینجا کلید های کلیدی: * @ passion @ را فراموش کرده اید. شما هیچ نظری ندارید که اشتیاق شما چیست. کاوش! هیچ انتخاب درستی وجود ندارد - تنها انتخاب خوب است. بدترین انتخاب فلج تصمیم است. درخواست برای مشاغل مسخره است. برو ملاقات با مردم، علاقه مند و جالب، و حل مشکلات واقعی. * بازی بازی شما می دانید. بلایای موفقیت واقعی هستند. شکست تنها مواد اولیه موفقیت است. شما نمی خواهید در زیر پل بمانید. در مورد چیزهایی که می توانید کنترل کنید نگران نباشید. * خوشبختی این است که به چیزی که نیازی ندارید بروید. بررسی کامل و برجسته در http://books.max-nova.com/designing- زندگی تو

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی خود را طراحی کنید


 کتاب میزبان
 کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم
 کتاب گفتگو با خدا (جلد دوم)
 کتاب پدیده رزی
 کتاب دختری با هفت اسم
 کتاب این خانه مال من است