کتاب زندگی نامه خودنوشت جرج دبلیو بوش

اثر جرج دبلیو بوش از انتشارات قطره - مترجم: علی رضا جباری (آذرنگ)-پرفروش های نیویورک تایمز

پذیرش: من میانه رو از نظر سیاسی به سمت چپ حرکت می کنم، به GW Bush رای ندادم و در ریاست جمهوری او را دوست نداشتم. پس از خواندن این کتاب، متوجه شدم که این مرد (اگرچه تمام تصمیمات او نیست) را دوست داشت و بیشتر او را مورد احترام قرار داد (اگر چه تمام تصمیمات او نیست) و متوجه شد که او هوشمندتر از تصور گذشته من بوده است. این کتاب بازتاب جالب و آشکار پرزیدنت بوش (43) درباره ادراک او از زندگی او، تصمیمات او و اعمال او است. این یک کار بزرگ ادبی نیست - او می نویسد مانند صحبت می کند، و این باعث می شود که کتاب بسیار قابل دسترسی باشد. این کتاب یک دوره زمانی بحرانی در تاریخ ما را پوشش می دهد و در پشت صحنه هایی که قبلا نمی دانستم جالب توجه بودم. بوش به طور دقیق توضیح می دهد که چرا تصمیم های خاصی گرفته است و به طرز شگفت آوری، متعلق به برخی تصمیمات بد و غلط و برخی چیزهایی است که می توانست بهتر انجام شود. او ضربه ای به ضربه، گزارش روزانه به ریاست جمهوری خود را نمی دهد. برخی از موضوعاتی که او دربرگیرد، شامل موارد پیشگیری از نوشیدن او و تصمیم به ترک آن، انتخابات 2000، 11 سپتامبر، تصمیم گیری برای رفتن به افغانستان و عراق، افزایش در سال 2007-2008، جنگ صلیبی او برای ارائه کمک (مراقبت های بهداشتی) برای آفریقا، طوفان کاترینا و تلاش برای اجتناب از افسردگی دیگر در سال 2008. او به تمام تصمیمات در ریاست جمهوری او و حتی همه مهمترین آنها اشاره نمی کند. (من می خواهم یاد بگیرم که چه اتفاقی در تصمیمات انرژی و محیط زیست منجر شود، اما آنها مورد توجه قرار نگرفتند.) روشن بود که از پروسه تصمیم گیری خود در هر مورد خواسته شود. آنها بیشتر هوشمندانه و عملی تر از انتظار من بودند - هرچند من هنوز بر این باورم که از موضع و مفروضات کاذب آغاز شده است و تحقیقات کافی در مورد برخی از آنها مانند حمله به عراق انجام نداده و اعتقاد دارم که او به اندازه کافی برنامه ریزی نکرده است. جنگ در آن کشور (... و من فکر می کنم این کتاب از نظرات من در این زمینه حمایت می کند. من واقعا دوست ندارم که او از تفکر سودمندانه برای حمایت از توجیه تصمیم خود برای حمله استفاده کند.) من همچنین علاقه ای به اندازه او نداشتم مسئولیت قضایی LA برای مشکلات در پاسخ به کاترینا را محکوم کرد. اما من بهتر می فهمم چرا تصمیمات اتخاذ شده ای را انجام دادم و آن را طراوت می دانم که او اشتباهات و تصمیم های بد را پذیرفت. من از تصمیم خود برای کمک بیشتر به آفریقا، و دلیل این تصمیمات، قدردانی میکنم. من در آن زمان می دانستم اما در یک فصل آن را با هم در یک جلسه افزایش تاثیر و احترام من. ایمان بوش نیز این کتاب را در بر میگیرد. من دوست دارم که او از آن سخن می گوید و تصدیق می کند که در زندگی او متمرکز است، بدون اینکه تبدیل به مودلن شود و یا بیش از حد بی فایده باشد. من از کمبود ترس و وحشت نسبت به کسانی که از او سوگند خوردند، شگفت زده شدم. آیا شما رئیس جمهور گاو بوش را دوست داشتید یا نه، اگر دوست دارید تاریخ، قطعا خوب است


خرید کتاب زندگی نامه خودنوشت جرج دبلیو بوش
جستجوی کتاب زندگی نامه خودنوشت جرج دبلیو بوش در گودریدز

معرفی کتاب زندگی نامه خودنوشت جرج دبلیو بوش از نگاه کاربران
من این کتاب را خوانده ام زیرا می خواستم بدانم که چگونه بوش از خودش و دولتش دفاع می کند. پاسخ من در مورد نیمه راه و از بین بردن بقیه این است: @ خوب به نظر نمی رسد @ (من حالا آن را به طور کامل بخوانم و بخش های خاصی را بازخوانی کرده ام و نظر من هنوز باقی است). او به نظر نمی رسد حوادث ریاست جمهوری او را درک کند پیامدهای اعمال او، و کتابهای تاریخی (و مقالات) تاریخی درباره ریاست جمهوری او. من با خوردن @ معده در حال خواندن می خوانم، این واقعا نمی توانست توسط یک رئیس جمهور @ واکنش نوشته شده است. من نمی توانم این را به عنوان تاریخ و به اندازه کافی عجیب و غریب، حتی آن را نمی طلبم. او فقط می نویسد که اگر رئیس جمهور این کلاس باشد و هر چیزی را که جوانهایش می خواست او انجام دهد، انجام می دهد. از همه نویسندگان که سعی کرده اند دموکراسی خود را در طول این 8 سال حفظ کنند. چیزهایی که من در مورد این کتاب قدردانی می کنم، برخی از فصل های کوچکتر، مانند تلاش های بوش برای HIV / AIDS است. اما او این بسیار خوب را ارزیابی نمی کند و من فکر می کنم احتمالا تلاش های صادقانه همراه با حملات او به زنان حق انتخاب و عدم اجازه دادن به کمک های پزشکی ما برای زنان در خارج از کشور کمک های ما به سقط جنین توصیه می شود. خواندن این کتاب من را به خواندن مانند کتاب های ریچارد کلارکس و دیگر روزنامه نگاری تحقیقی در طول سال های اولیه ریاست جمهوری بوش منجر شد. من با توصیف کلارک از تلاش برای بدست آوردن دولت بوش برای حضور در تهدیدهای فوری بن لادن (که کلینتون به او هشدار داده بود)، وقایع کاخ سفید و پناهگاه در طول 9-11 خود و حمله به عراق که پیش از 9-11 و به سرعت تلاش های خود را در افغانستان انجام داد. کتاب جدیدی که من در حال خواندن و توصیه به دیگران علاقه مند در این زمان است، Hubris توسط Isikoff و ذرت است. من آگاه بودم که والری فلام ویلسون یک NOC بود و اینکه ایمنی شخصی این عوامل (و منابع آنها) غیرقانونی از بین رفته است. من نمی دانستم که او رئیس اداره تحقیقات زمین کشتار جمعی بود، اما در طول ساخت و ساز به عراق مشورت نکرده بود. بسیاری از منابع گزارش دادند که شواهدی را به نفع حمله به عراق گزارش کرده اند، اما هوبریس اذعان عمدی برنامه CIA را در مورد مواد مخدر و مواد مخدر و جایگزینی تحلیلگران را بررسی می کند که نوع شواهدی از بوش و اس. چنی می خواست به جنگ برود. بوش درباره مراقبت و نگرانی اش برای سربازان و خانواده هایشان می نویسد و معتقد است که او از دغدغه اش صادقانه می گوید (و آگاه است که او آگاهانه یا نه، گناه اوست) درباره نیروها و غیر نظامیان افغان / عراق که زندگی خود را از دست دادند. او به نظر می رسد این نگرانی را در یک جعبه قرار داده و از نقطه نظر @ decisions آن را جدا کرده است. @ در سطح شخصی، هنگامی که در ابتدای تور کتاب خود را دیدم و شنیدم در تلویزیون، او را بسیار متاسف شدم. او به نظر می رسد خیلی سالم و ضرب و شتم. من فکر می کنم آمریکایی ها، من خودم هم، تمایل دارند که رئیس جمهور سابق را به خاطر اقدامات خوبشان اعتبار بدهند و آنها را به خطر بیندازند. در مورد بوش، من فکر می کنم ما نمی توانیم حساب خود را از ریاست جمهوری خود جدا کنیم.

مشاهده لینک اصلی
به روز رسانی: هر دقیقه مورد علاقه است حتی زمانی که من در مخالفت شدید بودم جذاب بودم تا تصمیمات را ببینم. و چه هدیه ای برای خواندن در مورد وقایع مهم زندگی من از چنین زاویه داخلی. من واقعا با TARP مخالفم. من نمی دانستم که چطور کسی که ظاهرا به اصول بازار آزاد متعهد است، می تواند به شدت تحت فشار قرار گرفتن این دولت بزرگ قرار گیرد. برای خواندن توضیح او به من قضاوت شدید خود را از تصمیم او تجدید نظر کرد. احتمالا به این دلیل است که یکی از معدود مواردی که بیش از سرمایه داری ارزش می گذارد انتقال صلح آمیز قدرت است که به طور مرتب در این کشور اتفاق می افتد. هرگز نتواند من را بترساند که مهم نیست که چگونه تمام طرفین درگیری را در نهایت به پایان رسانند. این به لحاظ تاریخی مشخص نیست که این قانون باشد. اگر TARP لازم بود تا اطمینان حاصل شود که سنت پیوسته انتقال صلح آمیز قدرت و حکومت می تواند خود را از صنایع که در حال حاضر آن را پیچیده کرده است جدا کند، ممکن است تصمیم درستی باشد. اگر از سندرم بارداری رنج می برید، کتاب. اکثر شما به نظر می رسد نسبتا ناتوان از گفتمان منطقی در مورد موضوع است. اگر شما یک محافظه کار / آزادی خواه هستید با مسائل جدی با دولت این را برای چرخش. شما وقت خود را هدر ندهید. **** فوق العاده. زندگینامه ریاست جمهوری ممکن است وسوسه جدید من باشد. خواندن در مورد انتخاب کابینه مانند تماشای فصل @ Dallas @ - خوب و خوب برای شما. فرمت جالب است هر فصل نشان دهنده یک تصمیم یا گروهی از تصمیمات مرتبط و نحوه ورود به آن تصمیم و تأثیر آن است. این دوره زمانی نیست که در واقع بهتر است، زیرا شما را مجبور به تمرکز بیشتر بر تاریخها می کند تا زمانی که همه چیز اتفاق می افتد، پیگیری شود. سبک نوشتن او ساده و مستقیم است، همانطور که انتظار می رود، اما فاقد آن است. من هنوز منتظر خواندن کسی هستم که چنین نظریات محافظه کارانه ای را پشت سر می گذارد، دولت را به همان اندازه که با آن بود، بزرگ می کند، اما من از این کتاب لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
من در حال حاضر به این سی دی با پسر 11 ساله خود گوش می دهم در حالی که ما به مدرسه می رویم و از مدرسه می رویم. ابتدا باید افشاء کنم که من یک طرفدار اصلی این رئیس جمهور و همه اخلاقیات هستم که او در آن حضور دارد. من بسیار ناراحت هستم که کشور ما از اینکه چگونه او را به ما حفظ کرد ستایش نمی کند. مطمئنا به عنوان یک محافظه کارانه، من همیشه از سیاست های هزینه های خودم حمایت نمی کردم، اما در غیر اینصورت من همیشگی، رهبری و ایمانم را تحسین می کنم. این کتاب بسیار خوب است و من خیلی خوشحالم که در سخنان خود به انتقادهای منتقدان و پسرم پاسخ می دهد و من در مورد تاریخ ریاست جمهوری و سفر ایمان او بسیار بحث می کنم. این قطعه قدرت تاریخ و داستان است که پسر و من را لمس می کند. سفر عالی برای یادگیری برای ما هر دو. ما از طریق دیسک دو هستیم. ما دیسک سه را در 2/14 به پایان رسانده ایم (به زودی در مورد آن توضیح خواهیم داد). ما DISC 5 2/18 را به پایان رسانده ایم و به زودی به روز رسانی خواهیم کرد. به پایان رسید و بهترین چیز در مورد خواندن این کتاب این است که او به منتقدانش پاسخ می دهد آن را با هوش و فضل. از تحریم توفان کاترینا لذت بردم. در گوش دادن به این کتاب روی CD من واقعا باید این مرد و تمام شایستگی و شجاعت او را به دفتر آورد. من افتخار می کنم او رئیس جمهور من است.

مشاهده لینک اصلی
صرف نظر از اینکه شما او را دوست دارید یا نه، او رئیس یکی از سخت ترین دوره های تاریخ آمریکا بود. این کتاب شما را خنده خواهد داد، احتمالا شما را ناراحت خواهد کرد، و حتی ممکن است چشم شما را به خوبی با اشک بچرخاند. رئیس جمهور بوش یک چشم انداز منحصر به فرد دارد که تنها یک نفر دیگر داشته است، یعنی پسر رئيس جمهور پیشین، او بوده است در طول مدت زمان کار این کشور را درگیر کرده و به همین دلیل این کتاب بینش های عالی، داستان های خنده دار را ارائه می دهد و شاهدان شاهد رویدادهای گسترده جهان را با درب به یک رئیس جمهور می گیرند که می تواند تنها با همه او مواجه باشد. فصل ها به نکات مهم ریاست جمهوری خود تقسیم می شوند. او به اندازه ای منصفانه از تفکراتش در طی مراحل سختگیری 11 سپتامبر و جنگ می پردازد، او از یک سو به اشتباه می پذیرد و سپس نشان می دهد که استعداد او از سوی دیگر. کاترینا یک شگفتی بزرگ برای من بود، توسط بسیاری از جزئیات که من از آن آگاه نبودم، شگفت زده شدم، و چرا او کاری را انجام داد. من همیشه او را در سطح شخصی تحسین کردم، اما احساس کردم او واقعا در بسیاری از زمینه ها با قانون اساسی از دست رفته است، احساس می کنم در حالی که این را خواندید، او در مورد دلار مالیات خود به عنوان رول بانک خود نگاه کرد. در نهایت این یک کتاب نیست که از دست رفته باشد. اگر از او متنفرید، ممکن است دلیلی برای تغییر ذهن خود پیدا کنید، اگر دوستش دارید یا دوستش دارید، این احساسات را برای همیشه در بر میگیرد. سرپرست ها عبارتند از: نوشیدن، در حال اجرا برای دفتر، تصمیم گیری های شخصی، سلول های بنیادی، 11/11، هر دو جنگ، رهبری ، کاترینا، ایدز، انفجار در عراق، تمرکز بر آزادی، بحران مالی.

مشاهده لینک اصلی
هدف من در خواندن بیوگرافی و خاطرات این نیست که از مسائل سیاسی دست برداریم، بلکه برای درک کمی که مردم فکر می کنند، بهتر است. از این منظر، کتاب من را دوست داشتم. چندین تصادف تصادفی داشتم: من تصور کلی را داشتم که بوش معتقد است که ریاست جمهوری او به نظر می رسد بهتر است در طول دوران ریاست جمهوری وی سیاست های زیادی را به او تحمیل کند. ترس از تصور او بود. * 9 سپتامبر بوش (و بیشتر ملت) را با تعجب گرفت و واقعا تغییرات چشمگیر در ریاست جمهوری او را مجبور کرد. هنگامی که او در روزهای بعد از نیویورک دیدار کرد، واقعا فکر می کردم این موضوع به او عظیم تبدیل شده بود، به ویژه هنگامی که او وعده داده شد که انتقام اقدامات وحشتناک را بپذیرد. بوش تصور می کرد که او می خواهد بلافاصله برای کمک به قربانیان کاترینا اقدام کند، برای انجام این کار (به عنوان مثال اجازه می دهد نیروهای فدرال برای گشت زنی در منطقه ایالت) به دلیل فرماندار خودداری کرد از دادن این قدرت است. او در نهایت قادر به ارسال نیروهای بدون قدرت به گشت زنی / درگیری / آتش شات در صورت ضرورت، و این کمک کرد. اگر او متوجه شود که بدون اینکه نیاز به تصویب فرمانداران داشته باشد، می تواند این کار را به زودی انجام دهد. * بوش معتقد است که سیاست بدون چپ به راستی به عنوان مسئله عدالت اجتماعی / قومی بسیار مهم است. * فکر می کنم رئیس جمهور بوش، مذهب مسیحی صادقانه بگویم * من صادقانه فکر می کنم بوش سعی کرد آنچه را که او فکر می کرد بهترین بود برای کشور بدون برنامه های شوم. * بوش می نامد مادرش (باربارا) @ مادر. من فکر کردم این بود ... منحصر به فرد. با توجه به سبک تر، من گوش به نسخه صوتی این کتاب که توسط بوش خوانده شده است. این احساس فوق العاده را به تجربه اضافه شده است. بوش دارای صدای قابل خواندن متفاوت / کندتر از صدای عمومی / غیر سخنرانی است. این صدای خواندن باعث می شود که او بیشتر به حرف های الکترونیکی گوش فرا دهد (به عنوان مثال @ juuu-liiiie @ for @ July @). این بارها باعث شد که گوش دادن به آن، جالب باشد، حتی در موارد بسیار جدی در کتاب. به عنوان مثال، زمانی که بوش در مورد اینکه چگونه عملیات ویژه صدام را دستگیر کرد و سپس اف بی آی او را مورد بازجویی قرار داد، گفت: این (بوش تصور می کند آن را به آرامی خواند، اما باWHAT شما فکر می کنید SADDAM؟! @ صدای صوتی): @ [صدام] گفت عوامل که او بیشتر نگران به دنبال ایران ضعیف بود تا اینکه توسط ائتلاف حذف شود. او هرگز تصور نمی کرد که ایالات متحده از وعده های خود برای خلع سلاح او با زور پیروی کند. من مطمئن نیستم که بیشتر من می توانستم برای نشان دادن صدام من به معنای آنچه که گفتم. من او را بخشی از یک محور شر در من آدرس دولت اتحادیه نامیدم. من با یک مجلس بسته بندی شده از سازمان ملل متحد صحبت کردم و قول دادم که اگر دیپلماسی شکست خورده باشد، او را به زور خلع سلاح کند. ما او را با یک قطعنامه شورای هماهنگی ارائه کردیم. ما از کنگره ایالات متحده خواستار حمایت قوی دو طرفه شدیم. ما 150،000 نیرو را به مرز خود اعزام کردیم. من به اطلاع کلیسای هفت ساعته رسیدم که ما در حال حمله به کشور خود هستیم. چقدر واضح تر بود؟ @ همه گفتند، یک کتاب کوتاه و جالب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی نامه خودنوشت جرج دبلیو بوش


 کتاب بهشت
 کتاب من جوکترینم 3
 کتاب کین و ایبل
 کتاب باغبان شب
 کتاب من حتی جوکترم 2
 کتاب ملکه برفی