کتاب سهره ی طلایی

اثر دانا تارت از انتشارات قطره - مترجم: مریم مفتاحی-پرفروش های نیویورک تایمز

تئو دکر سیزده ساله، فرزند مادری فداکار و پدری که خانواده را ترک کرده است، مادرش را در یک حادثه‌ی تروریستی از دست می‌دهد و خود به طرز معجزه‌آسایی نجات پیدا می‌کند. تئو با کشته شدن مادرش بی‌سر و سامان می‌شود و در نیویورک تنها می‌ماند. خانواده‌ی ثروتمندی از دوستان او را در خانه‌ی خود می‌پذیرد. تئو که به شدت دلتنگ مادرش است سال‌ها به چیزی که او را به یاد مادرش می‌اندازد می‌چسبد: یک تابلوی نقاشی کوچک و مسحور کننده که در نهایت پای او را به دنیای تبهکاری باز می‌کند... ؛


خرید کتاب سهره ی طلایی
جستجوی کتاب سهره ی طلایی در گودریدز

معرفی کتاب سهره ی طلایی از نگاه کاربران
2.5 ستاره Goldfinch توسط Donna Tartt یکی از آن کتاب است که نه تنها شما سرمایه گذاری پول سخت خود را در شما سرمایه گذاری مقدار زیادی از زمان خواندن به عنوان این رمان تا زیر 790 صفحه است. به ندرت رمان هایی که بیش از 600 صفحه و اگر من آنها را واقعا نیاز به حفظ علاقه من و من باید صادقانه Goldfinch رمان بسیار طولانی شده بود و طرح موفق به تحت تاثیر قرار دادن من، اگر چه من کتاب را تمام کردم، اما این بیشتر از توانایی من با آن چوب از هر علاقه ای بزرگ به چگونگی پایان دادن به آن. چیز زیادی برای تحسین در مورد رمان وجود دارد زیرا نوشتن عالی است و شخصیت ها خیلی خوب است و حس زمان و مکان بسیار عالی است. اولین 100 صفحه به خوبی نوشته شده بود و من واقعا با این داستان غرق شدم، اما بعد از آن فقط برای من از آن جا بود. من احتمالا این رمان را دوست داشتم اگر حدود دو صد صفحه کوتاهتر بود. من واقعا عبارتی پایدار برای مواد مخدر در داستان را دوست داشتم و می دانم که آنها در کتاب تعبیه شده اند اما از توضیحات طولانی در مورد مصرف مواد مخدر و انواع مواد مخدر در طول داستان خسته شده ام. من در واقع در مورد اینکه نقاشی در پایان چه نقشی بود، ناامید شدم. این کتاب برای من در نقاشی فرو ریخت، فقط تعداد زیادی از صفحات و نمایشنامه های کافی نبود. من می دانم دیگران این کتاب را دوست داشتند، اما این نظر تنها نظر من است و قبل از تصمیم گیری خواندن برخی از بررسی های 4/5 ستاره توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
و فاجعه خواندن نهایی سال من ... | این یک تئوری واقعی است که شامل 771 صفحه می شود. کتاب بخشی را بخواند. این داستان در مورد Theo Decker، که دوست داشت و از دست داده بود، بسیار جذاب است، که وارد عالم معبد جنایتکار می شود، فردی که در نهایت می تواند کشف شگفت انگیزی در زندگی ایجاد کند و البته، طلسم او، نقاشی â € œThe Goldfinch @. من هم عاشق سحر و جادوها هستم و اغلب آنها را در باغ های عکاسی می بینم اگر بتوانم در زمان مناسب با دوربین در زمان مناسب قرار بگیرم. این کتاب به زیبایی منتشر شد و من نیز با لمس اضافی از عکس â € œThe Goldfinchâ € که به راحتی بر روی frontispieck tacked. بررسی های درخشان به من اطمینان داد که این یک شاهکار ادبی 2013 بود. این خیلی خوب نوشته شده. بنابراین کجای این همه اشتباه است، به هرحال، به نظر من، شاید نظر متقابل آلبر کامو قبل از فصل اول این همه را می گوید؟ پوچ نیست که آزاد شود؛ آن را binds.I احساس عجیب و غریب در مورد اولین جمله از کتاب به عنوان کلمات مشابه است که اغلب در ابتدا در رمان استفاده می شود: در حالی که من هنوز در آمستردام بود، من در مورد مادر من برای اولین بار در سال ها در خواب بود. من به طور خودکار در مورد فکر \"ربکا\" برای بعضی از دلایل مبهم است. شنیدن غم انگیز در مورد Theo از دست دادن مادرش در شرایط دشوار است و فکر می کند که پس از چند سال، اعتراف می کند که هرگز کسی را که دوستش داری، . من همیشه دوست دارم درباره ی نیویورک خواندن داشته باشم اما هنوز نمی توانم داستان را درک کنم. من نمی دانم چرا و پس از آن من شروع به خواندن به دنبال آن کار ادبی جادویی که من مطمئن بود وجود دارد. اما آنجا نبود. افرادی مانند Goldie، Boris و Xandra شناور شدند اگر در یک رویا بود. بخش هایی جادویی از جمله زیر و ارجاعات به عاشق شدن بود، اما هنوز برای من جذاب نبود: و تا آنجا که من دوست داشتید به این باور برسید که حقیقت فراتر از توهم است، به این باور برسید که هیچ حقی به اندازه توهم وجود ندارد. از آنجا که بین یک واقعیت از یک طرف و نقطه ای که ذهن به واقعیت برمی گردد واقعیت آن، ناحیه میانی، لبه رنگین کمانی است که در آن زیبایی ظهور می کند، جایی که دو سطح متفاوت برای ایجاد زندگی، نمی کند: و این فضا است که در آن همه هنر وجود دارد و همه جادوها. من در اینجا از این احساس پشیمانی برخوردارم. شاید این کتاب برای این دوره در زمان مناسب نیست. شاید دلایل شخصی ناخودآگاه به معادله وارد شوند. من آن را کنار «محبوبیت اسکندریه» در قفسه کتاب قرار می دهم تا به آن یادآوری کنم و شاید در آینده آن را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
رمان زیبایی، ستاره ای\nâ € œ این است که با خواندن کتاب همان را با نگاه به تصاویر؛ بدون تردید، بدون تردید، با تضمین، تحسین زیبایی است. »وینسنت ون گوگ دونات تارت، دنیای یک کودک سالم را تسخیر می کند و پس از آن تکان می دهد: او را مجبور می کند که با یک نابینا زندگی کند و پدرش را به او هدیه کند پاپ ترین یادگاری (یکی از بهترین شخصیت های پشتیبانی شده در حافظه اخیر)، یک عشق بی تقصیر، یک خانواده تصویب شده، نقاشی نمادین هلندی از زنجیر @ Goldfinch، @ و ایجاد نقش قابل توجه در مخالفت های قطبی از NYC شکوفایی و غم انگیز و تخریب، تحولات زیربنایی شکم در خارج از لاس وگاس؛ و در نهایت، قهرمان ما را به یک شبه اودیسه ماندگار به هلند فرستادیم. او سپس دایره را روی یکی از رمانهای فراموش نشدنی و دیکنسیایی در حافظه مدرن قرار می دهد. آمستردام

مشاهده لینک اصلی
بسیاری از مفاهیم زیبایی و زیبا در این کتاب وجود دارد، قلب من صدمه دیده است. Dart Tartt خیلی چیزهای زیادی در مورد چیزهای زیادی می داند: هنر، مبلمان، غم و اندوه، قرص ها، سگ های مالتی، آمستردام، نیویورک، حومه وگاس، WASPS غنی در نیویورک. لعنت، دختر، شما یک مغز است. وسط این کتاب به طور غیر منتظره به من چرخید، اما من قصد دارم سرفه کنم آنفولانزای معده که با آن غرق شدم و نه این رمان که در غیر اینصورت جذاب و در حال حرکت است. اولین 300 صفحه کل زندگی من را فرو برد، و پایان آن زیبا و عمیق بود.

مشاهده لینک اصلی
ناسازگاری شدید از تاریخ راز من توسط بررسی رمان سوم ترتس جذاب شد و تصمیم گرفت دوباره امتحان کند. @ Dickensian @ گفت NPR، @ Dickensian @، گفت: نیویورک تایمز، به طوری که اگر دو تن از کودکان یتیم و یک خریدار قدیمی کنجکاوی به همراه یخ زده ای که در کتاب / قانون دوم دیده می شود، در کتاب چهارم / عمل برابر با دیکنز دوباره ظاهر می شود . مثل دعوت به این باتوم شما در یک فروشگاه بامبو خریداری می کنید. در حالی که قطعا یک صفحه تکان دهنده است، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که ناراحت کننده هستند. Theo Decker 13 ساله دارای بلوغ عاطفی 8 یا 9 ساله است. همین امر برای دوست من اندی ون دووودسن، منظور من باربور است. برای دو پسر بالای مدرسه خصوصی بالا، آنها به نظر می رسد تکان دهنده مانده است. و خدای من، آیا آنها اینترنت ندارند؟ چه کسی از دفترچه تلفن استفاده می کند؟ چگونه این کودک هرگز به MIT می رسد؟ 2. هر دو Pippa (Pip، Middleton، چه شما) و Kitsey باربور نسخه های دوتایی Camilla Macauley (نگاه کنید به Tartt، تاریخ راز): تریلر مشابه، پارک های مختلف. 3. نسخه بزرگسالان Theo بسیار شبیه دختر دان شایان ستایش اول دانف هامفری است. بخشی از ایاندوت گرینویچ روستای، بخشی در خارج از کشور، با بینی اش در برابر شیشه قرار گرفته است. 4. با همه فرشتگان 65_ ادبی نگهبان که اسم آنها با H: Hagrid، Hodor و در حال حاضر Hobie شروع شده است. 5. در پایان رمان، آن را به یک کابوس مشتق از (بیشتر) شایعات دختر می آید با Quentin Tarrantino. به استثنای اینکه افراد سیاه پوستی وجود ندارد. 6. آیا هنوز هم می توان از چروک کردن چسب استفاده کرد؟ فکر کردم که در سال 1972 به پایان رسید. ظاهرا نه. کلمه @ fractal @ نباید در یک رمان دو بار استفاده شود. حتی اگر رمان 770 صفحه را اجرا کند. و یکی از آزار دهنده ترین ها؟ خط Gloucestercian ضمانت شده به صورت ضرب المثلی، @ به عنوان پسران مهاجم ... @ صحبت می شود توسط شخصیت پیاده روی به سختی مشاهده شده است. با این وجود، من آن را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سهره ی طلایی


 کتاب حاکمان جهان کیستند
 کتاب نیمه تاریک وجود
 کتاب قدم زدن روی ماه با اینشتین
 کتاب مهارت های استادی
 کتاب غریبه ای در شهر
 کتاب پشت سرت را نگاه کن