کتاب سه گانه همسان

اثر آلیسون کاندی از انتشارات آذرباد - مترجم: محمدرضا قاسمی-پرفروش های نیویورک تایمز

Cassia همواره به جامعه اطمینان داده است که انتخاب های مناسب برای او را داشته باشد: چه چیزی باید بخواند، چه چیزی باید ببیند، چه چیزی باید باور کند. بنابراین زمانی که Xanders ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش خود را در مراسم تطبیق خود، Cassia با اطمینان کامل می داند که او ماته ایده آل خود را ... تا زمانی که او می بیند کی Markhams به صورت فوری برای یک لحظه قبل از صفحه نمایش محو می شود به سیاه و سفید. جامعه به او می گوید که یک شکست نادرست است، و باید با توجه به زندگی شاد که باید با Xander سر و کار داشته باشد، تمرکز دارد. اما کاسیا نمیتواند فکر کند که کی، و آنطور که آنها به آرامی در عشق می مانند، Cassia شروع به تردید در مورد بی اعتنایی جامعه می کند و با یک انتخاب غیرممکن روبرو می شود: بین Xander و Ky، بین تنها شناخته شده زندگی و مسیری است که هیچ کس دیگری آن را ندارد جرأت کرد دنبال کنه


خرید کتاب سه گانه همسان
جستجوی کتاب سه گانه همسان در گودریدز

معرفی کتاب سه گانه همسان از نگاه کاربران
فقط خواندن اولین کتاب، همراستا، اما جستجو در Goodreads فقط به من اجازه می دهد که کل مجموعه را اضافه کنم. خوب، این خوب است، زیرا من میخواهم تمام سه را بخوانم - واقعا این کتاب را دوست داشتم. متخصصان دیگر معتبر هستند، این نسخه داستان عشق از The Giver است، اما خیلی بیشتر از آن است. بله، طرفداران The Hunger Games و Divergent (من!) آن را دوست دارم. شخصیت ها مجبور هستند - من در مورد همه آنها، حتی شخصیت های جزئی مانند برادر جوانتر، مراقبت می کنم. شاید بخشی از شعر دیلن توماس که ما همه می دانیم و دوست داریم، بافته شده است. @ به آن شب نروید، @ این جذاب است. من نمی دانم، من همه چیز را دوست داشتم و نمی توانستم صبر کنم تا امشب تمام شود. و من مجبورم صبر کنم تا فردا کتاب دوم را شروع کنم یا امشب بخوابم. خیلی برای اعتیاد به اعتیاد به مواد مخدر یازدهم!

مشاهده لینک اصلی
کاندی به گونه ای نوشت که خواننده را به خود جلب می کند، شخصیت هایش قابل مقایسه است و جامعه ای که ایجاد کرده است چیزی است که می تواند درک شود اما دوست ندارد. Cassia، Ky و Xander شخصیت های فوق العاده ای با عمق است که در سراسر سه گانه توسعه می یابد. سه گانه ی متضاد پر از پیچ و تاب هایی است که شما را بر روی انگشتان پا نگه می دارد، باید فکر خود را ادامه دهید و تعجب کنید که چه اتفاقی می تواند رخ دهد. احساس ساسانی احساس می کند در زمان. شما همچنین می توانید عشق خود را برای دوستان و خانواده خود احساس کنید و بدبختی که او احساس می کند نسبت به مقامات احساس می شود. همچنین دوست دارم که چگونه کاندی توانست در شعر زیبا از دیلن توماس و دیگر شاعران شگفت انگیز پیوند دهد. این داستان من بود فقط می توانستم بمانم. ریدینگ هماهنگ شده، تلاش کرد تا احساسات Xander را داشته باشد، اما شخصیت او از طریق کتاب هایی که من توانستم با احساساتش همدردی کنم، پیشرفت می کردم. همه کاراکترهای Condieâ € ™ ثانیه به خوبی از طریق این سه گانه توسعه. بعضی از این سه گانه به نظر می رسید اندکی آرام گام می اندازند، اما این به راحتی در صحنه های سریع تر و تنش گرانشی ساخته شده است. نوشتن کنجکاوی به خوبی در سراسر کتاب ها جریان دارد، آن را احساس بسیار شعری برای آن می دانم، این سری را جذب و هیجان انگیز یافتم من دوست دارم طراحی خود را از این آینده دودویی. ما نمی دانیم چه اتفاقی برای جهان افتاد تا این جامعه ایجاد شود، اما این موضوع مهم نیست. مردم در جامعه به طور کامل تحت ستم و یا در معرض خطر نیستند، آنها صادقانه نمی دانند هر چه بهتر، اما به عنوان خوانندگان ما می دانیم که آن را به عنوان جهان کامل نیست به عنوان جامعه می تواند شهروندان خود اعتقاد دارند. ما می بینیم که جامعه کانادایی یکی از پیشرفت هایی نیست که رکود و رکود برانگیز است؛ همانطور که مقامات از توسعه و تغییرات می ترسند. بشریت نمیتواند اینقدر طول بکشد بدون خلاقیت و تغییر. بیشتر از این بررسی در: Adofaer \u0026 amp؛ آرشادوث

مشاهده لینک اصلی
هر کسی که امیدوار است یک رمان دودویی باشد که شخصیت اصلی مجبور به کشتن و رهایی از اختلال پس از آسیب دیدگی و از دست دادن عشق است .... نباید از این سهگانگی انتظار داشته باشد. من متوجه شدم که بسیاری از رمان های دودوپایی تقریبا یکسان هستند اما متعلق به خود Ally خود را در برابر این روند و به ما یادآوری می شود که می تواند وجود دارد امید و پایان دادن به شاد، و یا حداقل یک رضایت بخش است. چشم انداز کی کی زیبا و شاعرانه است در حالی که چشم انداز Xanders منطقی و برعکس Kys؛ و حتی پس از آن، آلی کاندی به طور موثر نقطه نظر Cassias از هر دو جهان را متعادل می کند. بسیار خوب است اگر شما به دنبال چیزی است که شما را در پایان افسرده است.

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه پتانسیل شگفت انگیز !!!! متأسفانه، من آنها را تحویل نمی دهم. داستان خوب است! شخصیت ها کمی در سمت تخت بودند، هرچند در انتهای داستان بهتر شده بودند. شکایت اصلی من جریان کتاب بود. این بسیار خجالتی / بی روح بود. همچنین تعداد زیادی از پیچ و تاب های پلاستیکی وجود داشت که می توانست آن ها را اضافه کند اما به عنوان چسبنده به نظر می رسید. و پایان فقط کمی کمآبی بود. من آرزو می کنم که آللی کاندی قبل از انتشار برای انجام کارهای زینتی، چند ویرایش دیگر انجام داده است. اما من فکر می کنم او بسیار خلاق است، و امیدوارم که او با کار بیشتر بیرون می آید!

مشاهده لینک اصلی
من سه روز در چند مورد خواندم. واقعا سبک خواندن آسان است. سرگرم کننده و همیشه جالب است. کتاب سوم کمی قابل پیش بینی بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سه گانه همسان


 کتاب دورنمای بهشت برین
 کتاب بلبل
 کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند
 کتاب زندگی شجاعانه
 کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)
 کتاب سقوط فرشتگان