کتاب سوداگر

اثر جان گریشام از انتشارات یوبان - مترجم: قاسم کیانی مقدم-پرفروش های نیویورک تایمز

جوئل بکمن سوداگر قدرت است ـ می‌تواند هر دری را در واشنگتن بگشاید. اما به علت دست‌یابی به اسرار بسیار مهم جاسوسی، زندانی می‌شود و از سریر قدرت فرو می‌افتد. پس از ۶ سال، سازمان سیا عفو ریاست جمهوری را برایش تدارک می‌بیند و پنهانی او را به ایتالیا منتقل می‌کند، تا در نهایت محل اختفایش را به گوش اسرائیلی‌ها، روس‌ها، چینی‌ها، و سعودی‌ها برساند. بحث سر زنده ماندن بکمن نیست ـ او هیچ شانسی ندارد. سوالی که سیا در پی جواب آن است، این است که چه کسی او را خواهد کشت


خرید کتاب سوداگر
جستجوی کتاب سوداگر در گودریدز

معرفی کتاب سوداگر از نگاه کاربران
پاپ، من مقدمه ای را به ایتالیا دوست داشتم و راهنمایی هایی برای نگاه کردن به یک توریست نبود. من نیز این ایده از مرد عفو را که به ایتالیا فرار می کند مخفی می کند (و به عنوان طعمه استفاده می شود) را دوست داشت. بعضی از شخصیت ها به یاد ماندنی بودند، اما در بیشتر موارد، این طرح حدود دو سوم از طریق کتاب را تجزیه کرد. جنایتکاران بزرگ معرفی شدند و سپس رها شدند. تعلیق رشد کرد که حمله به Backman رخ می دهد، اما آن را مانند یک آتش سوزی مرطوب من دوست دارم که Grisham را ببینم چون او در The Firm یا Pelican Brief بود، اما از زمان فراخوانی حداقل بهبود یافته است، بنابراین من برای او دو و نیم ستاره را امتحان کردم. او واقعا مجبور است سرمقاله خود را آتش بزند چون جرمی است که برخی از اشتباهات بزرگتری را به چاپ رساند. به طور کلی یک کتاب سرگرم کننده برای خواندن. کاملا تمیز، شاید حتی الماس در خشن.

مشاهده لینک اصلی
شوهر من سالها رمان های جان گریشام را خوانده است و من فقط علاقه ای نداشتم. پس، در حالی که ما در یک تعطیلات ساحلی بودیم، پسر و دختر ما در مورد اینکه آیا می خواستند در کتاب خواندنشان با یک کتاب گریشام در خانه ای که در آنجا ماندند، بپرسند. من بعد از صفحه اول قلاب کردم و اکنون قصد دارم خواندن قفس بزرگ را که هنوز در قفسه های من نشسته است در خانه بگذارم. کارگزار پر از جنجالی سیاسی، تعاملات کنجکاو بین مردم، مشاهده صمیمی زندگی به عنوان یک ایتالیایی، پیك ها در خانواده ی ناسالم است كه سعی در كمك به یکدیگر و خیلی بیشتر دارد. خیلی خوبه

مشاهده لینک اصلی
کارگزار یک کتاب شگفت انگیز است! Joel backman، یک متخلف فدرال، در یک ساعت یازده ساعت از طرف رییس جمهور منتخب آزاد شده است. چرا او عفو شده است؟ خواندن برای پیدا کردن من این کتاب را برای هر کسی که رمان های رمز و راز هیجان انگیز را دوست دارد توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
وای! من کاملا مطمئن نیستم که این کتاب شخصیت اصلی داشت. با این همه، یک پیش فرض جالب و باهوش به اندازه کافی برای نگه داشتن من.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا مطمئن نیستم که من می خواستم یک کتاب را در این ماه بخوانم. من فقط نگاه کردن به سبک رمز و راز و برداشت یک کتاب است که من فکر کردم به من علاقه مند است. جالب است بدانید که چگونه کتابها تنها چیزی است که ما گاهی اوقات قضاوت می کنیم بر اساس پوشش. به هر حال، برادران جان گریشام قطعا ناامید نشوند. او با نشستن رئیس جمهور مورگان، که پس از یک مبارزه تاریخی بد، عفو می کند جول باکسمن متهمی است که برای سرقت اسناد محرمانه محکوم شده است. این به دلیل مشاوره مدیر سی آی ای، تدی مینارد، انجام شد. تدی در حالی که مورگان به سادگی می خواست از آمریکا به خاطر مبارزات ناامیدش استفاده کند، ایده های دیگری داشت. او می خواست بکمان را جایگزین کند، موقعیت خود را نابود کند و سعی کند کشور دیگری را برای کشتن او ببرد. بخش عمده ای از کتاب صرف جولا انتقال به ایتالیایی (کشور که او به نقل مکان) زندگی، از جمله تغییر نام به مارکو Lazzeri. با این حال، بسیاری از نکات ظریف در مورد آنچه که جولز گذشته نگه داشته می شود، کاهش یافته است. هنگامی که سازمان سیا در نهایت جولز جایی برای سایر کشورها نشت می کند، اوج می رسد. من نمی توانم اسپویلرها را ارائه دهم و من توضیحی کامل درباره آنچه که بعد از آن اتفاق می افتد، به طور کلی به همین دلیل است که سازمان سیا می خواهد جوئل را بکشد، چرا که آنها نمیتوانند خودشان را انجام دهند. اما هیچ spoiler ها، بنابراین من باید برای کمی آرامش بخوانید کتاب را بخوانید و همه چیز به نمایش در می آید. Grisham راه پنهان کردن بسیاری از هر دو Joels گذشته و برنامه های سیا CIA واقعا من را به من من می خواستم بدانم که آنها در حال برنامه ریزی برای جوئل و به همین دلیل آنها حتی در ابتدا این کار را انجام دادند. به نظر می رسد آنها واقعا می خواستند بدانند که چه کسی متعلق به ماهواره است. آنچه که به من تجاوز نمیکرد، مقدار زمان صرف شده برای جذب جوئل به فرهنگ ایتالیایی بود. در حالی که من فکر می کنم لازم بود برای هر دو داستان کلی و ایجاد تا اوج، آن را برای من خسته کننده بود. این تنها مشکل من بود و من فکر نکردم ارزش یک ستاره را از یک امتیاز کامل بگیرم. واضح است که این یک کتاب 5 ستاره است که به طور کامل نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سوداگر


 کتاب باشگاه کتاب خوانی جین آستین
 کتاب رئیس جمهور گم شده
 کتاب وضعیت آخر
 کتاب سخنرانی های تد
 کتاب کارت پستال های خونین
 کتاب سرافینا و شنل سیاه