کتاب سوداگر

اثر جان گریشام از انتشارات یوبان - مترجم: قاسم کیانی مقدم-پرفروش های نیویورک تایمز

جوئل بکمن سوداگر قدرت است ـ می‌تواند هر دری را در واشنگتن بگشاید. اما به علت دست‌یابی به اسرار بسیار مهم جاسوسی، زندانی می‌شود و از سریر قدرت فرو می‌افتد. پس از ۶ سال، سازمان سیا عفو ریاست جمهوری را برایش تدارک می‌بیند و پنهانی او را به ایتالیا منتقل می‌کند، تا در نهایت محل اختفایش را به گوش اسرائیلی‌ها، روس‌ها، چینی‌ها، و سعودی‌ها برساند. بحث سر زنده ماندن بکمن نیست ـ او هیچ شانسی ندارد. سوالی که سیا در پی جواب آن است، این است که چه کسی او را خواهد کشت


خرید کتاب سوداگر
جستجوی کتاب سوداگر در گودریدز

معرفی کتاب سوداگر از نگاه کاربران
WOW ..... این عجب بود !!! این آغاز با یک جلسه فوق العاده مخفی در کاخ سفید، انجام چیزهای بسیار غیرقانونی، و از آنجایی که ما برای اولین بار به زندان فدرال می رویم تا ازThe Broker @ A Commander بالا، وکیل / لابیگر با قدرت بالا (شستشو با سناتورها) ، کنگره ها، حتی یک رئیس جمهور انتخاب شده !!!!) در واشنگتن دی سی او خارج است و از آن خارج شده از کشور به ایتالیا ...... از آنجا است که در آن وجود دارد که شخصیت اصلی ما است خود را به طوری که با صحبت کردن کلاهبرداری در برابر آنها (که همیشه برنامه بود ....) آیا او می تواند چگونگی صرفه جویی در لب خود را از آنچه که آینده، آیا می توانید از تمام عقل و مهارت خود را به یک گام جلوتر از آموزش دیده CIA، FBI، و بیشتر !!!! کمی می داند آخرین معامله ای که او را در زندان قرار داده است دور از همه نیست ... و می تواند کسی باشد که در اطراف گوشه آماده است تا پرش کند !!!

مشاهده لینک اصلی
یک بار دیگر یکی دیگر از رمان های عالی و هیجان انگیز در مجموعه ی جان گریشام. بر خلاف نوشتن معمول خود، کارگزار کمی از قانون و وکلای مدافع خارج می شود و خوانندگان را به دریایی از ضرب وشتم سیاسی می کشد. این یک کتاب عالی است که بسیار سریع و سریع اما خواندنی است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب از آهسته شروع شد اما نیمه راه را از دست داد.

مشاهده لینک اصلی
خود را در یک کشور جدید، ایالت، شهر قرار دهید و یک روح، زبان، که در آن هستید، را نمی شناسید. در حال حاضر سعی کنید از کسانی که شما را تماشا می کنند از بین ندهید .... ما ... سوار شدن است و نویسنده کلمات را به جریان می گذارد تا صفحات به نوبه خود نگه داشته شوند. کتاب خوبی است که از طریق آن من نمیتوانم کمک کنم اما جوئل / مارکو را تشویق کنم.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** @ Waiter، پیشخدمت! من بعضی از ترتلمین و ریکوتا را به ارمغان می آورم، آیا برای تحقیق در مورد کتاب جدیدم تحقیق می کنم ... @ خوب، من بررسی های منفی زیر را خوانده ام. بسیاری از خوانندگان ناامید می شوند و می گویند این یک کتاب آهسته است که گریشام فقط بهانه ای برای صرف زمان بیشتری در ایتالیا می نویسد و او زمان بسیار زیادی را صرف توصیف جزئیات شهرهای ایتالیایی و زبان ایتالیایی می کند که کاملا بی اهمیت هستند گیشام را تحسین میکنم، اما همه اینها درست است: پس از چند فصل اول، که گریشامها همیشه با آن جذب و جذاب بودند، نوشتن سریع و متزلزلانه، تقریبا کامل به پایان میرسد، زمانی که شخص اصلی به ایتالیا میرود و همه چیز را شروع میکند چیزهای ایتالیایی به طوری که او می تواند به همان اندازه که ممکن است ترکیب. صفحات و صفحات جزئیات در مورد اینکه ایتالیا فوق العاده است، زندگی و غذا و مردم است. خوب، من ایتالیایی هستم، بنابراین همه اینها بسیار دلپذیر است. بله، کمی بیش از یک ایتالیا ایده آل، به خصوص ایده ایتالیا که در ذهن گردشگران بسیار وجود دارد، اما با این حال، دلپذیر است. و بله، لذت بردن از زیبایی کشور من، به عنوان من در ایتالیا دیگر زندگی نمی کنند. اما این صفحات که گریشام ما را از طریق کلاسهای اصلی دریافت می کند، درس های ایتالیایی و عجایب هولناک خود در بولونیا، بسیار بی فایده است و تا کنون از طرح، با سرعت و خلق و خوی کاملا متفاوت، نوشته شده است که به نظر می رسد مانند آب نبات های عجیب و غریب که گاهی اوقات پیدا می کنید در یک قطعه شکلات: آنها هیچ ارتباطی با آن ندارند، و در واقع تجربه نوشیدن این قطعه شکلات را نابود می کنند. شاید او سعی داشت چیزی کمی متفاوت بنویسد، چیزی شبیه ترکیبی از هیجان انگیز ترسناک و عاشقانه، اما چیزی است که کاملا با دو بخش این کتاب کار نمی کند. برای اینکه این کتاب همچون بسیاری از کتابهای دیگرش قوی باشد، باید به طرح اولیه اش متصل شود و آن را بی هدف به پایان رساند. من ایده سیستم ماهواره ای مخفی را دوست داشتم و آه، خدای من، من صادقانه ایده ی این بود که چینی ها تمام جنگل را بسوزانند تا بتوانند این ماهواره ها را بدون اینکه دیگر کشورها ببینند، دوست داشتند. روس ها این را برای واقعی انجام دادند، من فکر می کنم، اما Id باید به گوگل که من می توانم در حال حاضر ناراحت. به هر حال، به طور کلی یک خواندن خوب، اما آنچه که Grisham خواسته از خوانندگان وفادار خود را در این کتاب، کمی بیش از حد است. او یکی بود که بیشترین لذت را با این کتاب داشته است، این برای اطمینان است !!! بنابراین، نه بهترین او، اما من هنوز او را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سوداگر


 کتاب برو دیده بانی بگمار
 کتاب شیمی دان
 کتاب بهشت
 کتاب طوفان جنگ
 کتاب لازم نیست بگویی دوستت دارم
 کتاب رگتایم