کتاب سیرک میراندا

اثر کیسی بیزلی از انتشارات پرتقال - مترجم: ندا احمدی-پرفروش های نیویورک تایمز

تا حالا فکرشو کردین اگه دنیایی که همیشه فکر مي‌کردید جادوییه، تو واقعیت وجود داشته باشه چی می‌‌شه؟ «سیرک میراندا» جز اون دسته‌ کتاب‌هاییه که به ما مي‌گه دنیای جادو فقط مال کتاب‌ها نیست و یه وقت‌هایی درست چند قدمی ماست. و چقدر خوبه که بدونیم دنیایی که امید رو توی دل ما زنده نگه می‌داره خیلی هم از ما دور نیست.

این کتاب برای همه‌ی کسایی که به دنیای جادو اعتقاد دارن خوبه، همین طور کسایی که کتاب «پیترپن»، کتاب‌های «رولد دال» و حتی فیلمهای «تیم برتون» رو دوست دارن.


اوضاع زندگی "میکا" اصلن خوب نیست؛ پدربزرگش در حال مرگه و از اون بدتر اینه که سر و کله‌ی "عمه گرترودیس"، به بهانه‌ی مراقبت از پدربزرگ پیدا شده. اما در همین موقع پدربزرگ رازی رو برای میکا فاش می‌کنه که همه چی رو تغییر میده: سیرک جادویی میراندا، همون که پدربزرگ همیشه قصه‌هاشو تعریف می‌کرد یه سیرک واقعیه! یه سیرک جادویی با یه جادوگر واقعی…!


خرید کتاب سیرک میراندا
جستجوی کتاب سیرک میراندا در گودریدز

معرفی کتاب سیرک میراندا از نگاه کاربران
کامل. (مقیاس ماهی بزرگ به ویژه دقیق است.)

مشاهده لینک اصلی
Aww، مانند سیرک شب برای بچه ها! (Kinda، sorta، هر چه، من سایک جادویی را دوست دارم، خوب؟) واقعا فوق العاده قانع کننده اگر نه فوق العاده عمیقا احساسی، که من خوب است. 4-6

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب شگفت انگیز؛ امیدوارم که در ژانویه 2016 نوعی برچسب براق را دریافت کند!

مشاهده لینک اصلی
جادویی در هر راه!

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان کاملا شایان ستایش بود. من همه کاراکترها را دوست داشتم و آنها خیلی دقیق بودند، خوانندگان سنین مختلف با چندین ثانیه پیوند خواهند داد. پدربزرگ Micahs، که او را مطرح کرده است، به نظر می رسد بیمار مبتلا به سرطان است و نیاز به یک معجزه دارد. این یک ماجراجویی آغاز می شود که مایکا شروع به جستجو کردن The Lightbender می کند تا به وعده خود برای نجات پدربزرگش برسد. من دوست داشتم که چگونه جادو داستان را جهانی می سازد و خواننده می تواند خودش را به داستان تبدیل کند، جزئیات را به صورت بی نظیر تصور می کند. آخرین پنجاه صفحه به ویژه دیدنی است. و تاثیرگذار است و پر از درس های زیبا.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیرک میراندا


 کتاب قدرت تمرکز
 کتاب حضور
 کتاب کوه خاکستری
 کتاب 12 قانون زندگی
 کتاب در قلمرو پادشاهان
 کتاب گلوله برفی