کتاب شاید عروس دریایی

اثر الی بنجامین از انتشارات پرتقال - مترجم: آرزو قلی زاده-پرفروش های نیویورک تایمز

بعضی از قلب‌ها فقط ۴۱۲ میلیون بار می‌تپند. ممکن است زیاد به نظر برسد، اما در حقیقت، این عدد فقط می‌تواند یک نفر را تا دوازده سالگی برساند.

سوزی سوانسون همیشه چیزهایی می‌داند که بچه‌های هم‌سن و سالش نمی‌دانند؛ مثلاً این‌که هر سال، عروس‌های دریایی به طور میانگین، ۱۵۰ میلیون بار نیش می‌زنند؛ یا هر بچه مدرسه‌ی راهنمایی، حدوداً ۲۰ میلیارد اتم شکسپیر در وجودش دارد؛ اما با این‌همه هوش وقتی با بهترین دوستش مشکلی پیدا می‌کند و قبل از این‌که بتواند دوباره با او دوست شود…


خرید کتاب شاید عروس دریایی
جستجوی کتاب شاید عروس دریایی در گودریدز

معرفی کتاب شاید عروس دریایی از نگاه کاربران
طرفداران جنیفر ال. هولمز طلایی ماهی قرن چهاردهم این یکی را دوست دارند. این باعث خوشحالی من می شود که دخترانم در دنیایی زندگی می کنند که در آن کتاب ها نشان می دهد شخصیت های دختر در عشق به علم هستند.

مشاهده لینک اصلی
عسل دریایی، اگر شما آن را به اندازه کافی تماشا کنید، شروع به شبیه شدن به قلب می کند. بنابراین اولین رمان علی بنینامین که از دیدگاه یک کودک که عشق به دنیای طبیعی و علمی به عنوان نیروی متصل و قطع کننده ای زندگی او. داستان در حال حرکت به جلو و عقب در زمان بین 1) Suzys در حال حاضر مشکل، به عنوان مبارزه برای مقابله با از دست دادن او یک بار بهترین دوست فراننی، و گناه خود را بیش از تعاملات اخیر خود را چند، و تلاش می کند برای پیدا کردن صدای خود را پس از از دست دادن بهترین دوست خود دو بار برای اولین بار به عنوان چیزی از بیگانه اجتماعی است و هیچ یک از @ right @ چیزها را بیان نمیکنید و سپس با بیشترین نتیجه گیری، چون فراننی مرده است 2) تاریخ این دوستی (در اغلب فصلهای متناوب) خوب و نه خیلی طولانی قبل از Franny غرق در طول تعطیلات تابستانی. به نحوی که او از طریق فرایند تلاش برای فهمیدن مرگ فرانینس می رود، سویزی با شناگران و چتر دریایی وسواس می شود و تصمیم می گیرد که فراننی بیش از حد قوی از شناگر باشد تا فقط از بین رود. او تصمیم می گیرد که مرگ فراننیس به علت عصبانیت یوجانجی Jellyfish، یکی از مرگبار ترین در جهان است. در غیر این صورت فقط به نظر می رسد بیش از حد تصادفی، غیر قابل باور و ترسناک (که یک شخص شناخته شده و دوست داشتنی آن، و همچنین شناگر واقعا خوب می تواند در حالی که حلق آویز در خط ساحلی مریلند، فقط می تواند غرق شود.) من فکر می کنم مورد علاقه من در مورد این رمان این واقعیت بود که شخصیت اصلی آن چیزی است که علم و اندیشه اجتماعی دارد. من از خواندن درباره چتر دریایی لذت بردم (هرچند اکنون من از Irukandji کوچک کوچک است که به سختی قابل مشاهده است و گرچه ممکن است مرگبار باشد) و رابطه Suzys با خانواده اش بسیار شیرین است. من توسط درمان سوپراسکی کلاسیک مدرسه فرانینس وحشت زده شدم و با سوزی محدود و باهوش و کامل، خودآگاهی فکری، متعجب شدم. شاید روایت اول شخص کاملا برای من کار نکند. ساختار خوب بود، اما همه در کل، کتاب احساس بسیار شبیه به دیگر چیزهای YA Ive خواندن. من نمی دانم. خوبه. یک کتاب خوب. شگفت انگیز و گاهی اوقات کاملا عجیب و غریب و یا عجیب و غریب شوم (وضعیت کل یخ زده ی یخ زده) اما بیشتر بخشی از خواندن لذت بخش است که می خواهد ما را باور کند که اگر ما در مدرسه راهنمایی هستیم و احساس تنهایی کنیم، نباید ناامید شویم. مطالعه واقعیت های آزمایشی درباره حیوانات غیر انسانی و ما در نهایت مردم ما را پیدا خواهیم کرد!

مشاهده لینک اصلی
4.5 داستان زیبا و ظریف. نوشتن نویسنده بسیار مراقب و پر از هوی و هوس است که باعث می شود همه عبارات را علامت بزنید. من قبول می کنم برای یک نوجوان یک کتاب با بسیاری از تاثیر عاطفی است. من انتظار نداشتم که با من خیلی آشفتگی داشته باشد. در برخی لحظات او حتی در خواندن بسیار خوب بود. داستان زیبای یک کودک یادگیری برای مقابله با عزاداری و درد بود. من فکر می کنم شاید اقدامات باید پیامدهای کمی داشته باشد، اما خوب است.

مشاهده لینک اصلی
من صادقانه عاشق کتاب هایی شبیه به این؛ جایی که خلاصه ای دارد که هیچ ارتباطی با داستان نداشته و هر چه بیشتر بخوانید، هرچه بیشتر کشف کنید و بیشتر یاد بگیرید. منظورم این است که بله، فرض اساسی این کتاب این است که سوسی از مرگ فرانکس دوستش ناراحت است، اما صادقانه ... شاید نتوانسته است. گاهی اوقات سخت است که به یاد داشته باشم که یک بچه هستم و یا به فکر داشتن یک کودک هستم. من تعجب می کنم که آیا من جوان تر از این بوده ام؟ آیا آن را بر من تاثیر گذاشته است؟ من امیدوارم که آن را داشته باشم، اما شاید برخی از پیام های مربوط به تنهایی، بودن در برابر خود و قلدری را از دست داده ام. برای من، این کتاب به سادگی در حال رشد است و چقدر سخت است که بتوان با برخی از این مسائل مقابله کرد. Franny Suzys بهترین دوست است، اما با رشد آنها تغییر می کند. سویزی وضعیت فعلی روابط خود را دوست دارد، اما همه چیز به این شکل کار نمی کند و من فکر می کنم که سویزی باید در طول زمان رشد کند. او باید توانایی ایجاد دوستان جدیدی را که منافع عمومی خود را به اشتراک می گذارند پیدا کند و از او بخاطر عصبانیتش قدردانی می کند، اما او به خصوص به خوبی رفتار نمی کند. من می دانم که تعداد زیادی از افرادی که گفته اند از این کتاب شگفت زده شده اند، چون آن را در نظر گرفته اندmiddle grade @ اما به طور جدی .... زمانی که من برای اولین بار به عنوان خوانده شده هری پاتر و سنگ های جادوگر آن را به @ جام جهانی درجه @ در کلاس پنجم وقتی که آن را بخوانم) و فقط به این دلیل که یک کتاب برای مخاطبان جوان نوشته شده است، به این معنا نیست که باید آن را از بین برود یا نوشته های متفاوتی از یک کتاب مضمون بزرگسال داشته باشم. این کتاب به شدت توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که Suzys بهترین دوست را غرق می کند، او باید بداند چرا، و تا زمانی که می داند چرا، او متوقف صحبت کردن. هنگامی که او شروع به مشکوک شدن این موضوع به دلیل چرک چتر دریایی می کند، ما به دنبال آزمایش او به عنوان ماهر چتر دریایی، جهان، دوستی، خانواده و سکوت می پردازیم. با نتیجه آزمایش او (و رمان)، واضح است که سکوت هرگز فقط سکوت نیست، بلکه یک صورت یا درب خالی است که جهان دیگری یا روح دیگری را پنهان می کند. روح سوزی مطمئنا یکی از ارزشهای شناختن است. (تقصیر کامل: گریه کردم اغلب و در عموم. و نه به این دلیل که خیلی غم انگیز بود، لزوما، اما خیلی زیبا بود. منظورم این است که من فریاد می زنم که اذعان می کنم، که حتی برای من مسخره است.)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شاید عروس دریایی


 کتاب در ژرفای آب
 کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر!
 کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان
 کتاب یک بار فریبم بدهی
 کتاب شام در رستوران دلتنگی
 کتاب قلمرو خلافکاران