کتاب شش سال

اثر هارلن کوبن از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-پرفروش های نیویورک تایمز

شش سال از زمانی که جیک فیشر ناتالی را دوست داشت، عشق زندگی اش، ازدواج با یک مرد دیگر. شش سال پنهان کردن یک قلب شکسته با پرتاب خود را به حرفه خود را به عنوان استاد دانشگاه. شش سال است که وعده خود را برای ترک ناتالی به تنهایی و شش سال شکنجه رویا زندگی خود را با شوهر جدید خود، تاد. اما شش سال نتوانسته است احساسات خود را خنثی کند، و زمانی که جیک در کنار آزار و اذیت تد، او نمی تواند خود را از مراسم تشییع جنازه دور نگه دارد. در آنجا او نگاه اجمالی زن همجنسگرای تاد را میبیند که امیدوار است ... اما او ناتالی نیست. همانطور که جیک به دنبال حقیقت است، خاطرات کاملش از ناتالی شروع به بازتولید می کند. دوستان مشترک این زوج یا نه می توانند یافت شوند یا جیک را به یاد نمی آورند. هیچ کس ناتالی را در سالها دیده است. و به زودی، جستجو جیک برای زنانی که قلب خود را شکستند زندگی خود را در معرض خطر قرار می دهد، زیرا او اسرار و دروغ هایی را که عشق می تواند پنهان کند پنهان می کند ...


خرید کتاب شش سال
جستجوی کتاب شش سال در گودریدز

معرفی کتاب شش سال از نگاه کاربران
من خیلی هیجان زده شدم وقتی فرصتی برای خواندن هارلن کوبنز از آخرین کارهای داستان های هیجان انگیز / هیجان انگیز به من داده شد. داستان آغاز می شود با جیک سندرز نشسته در یک کلیسا تماشای عشق از زندگی خود، ناتالی، ازدواج با یک مرد به نام تاد. جیک فقط مجبور بود خودش را ببیند که زنی که او عمیقا گرایش داشت، در واقع ازدواج با کسی غیر از او بود. کسی که به نظر می رسید فقط از هوا نازک ظاهر شد. در نهایت عروسی، ناتالی از جیک می خواهد به وعده نگاه کند. این وعده او برای شش سال نگه داشته شده است. هارلان کوبن بزرگ است که افراد معمولی را در شرایط عجیب و غریب قرار داده است. پس از دیدن مردی که تاد را در لیست زندانیان خود قرار داده است، جیک در یک سفر عجیب و غریب قرار می گیرد که ناتالی خود را از دست داده است. به نظر می رسد که او به اندازه کافی غافلگیر شده است. جیک نتوانست پاسخی را برای پذیرش پاسخ دهد، مصمم است که ناتالی را پیدا کند. آنچه که بیشتر درباره رمانهای کوبن دوست دارم این است که این عمل هرگز متوقف نمی شود. از آنجا که جیک داستان را روایت می کند، تحولات شخصیت بیش از حد به جز افرادی که او می دانند وجود ندارد. این نیز بیش از حد اتمسفر است. ما، خوانندگان، فقط می دانیم که چه چیزی می تواند به ما بگوید. این به نظر من عارض نمی شود، بلکه به جای آن حرکت را به جلو ادامه می دهد. بسیاری از موانع راه راه و جنگل های قرمز وجود دارد که کوبن آن را تنظیم می کند که واقعا رمز و راز را حفظ می کند. من اعتقاد دارم که طرفداران کوبنز از آخرین رمان مستقل خود قدردانی می کنند. اگر چه، به نظر میرسد که قبل از آن مورد استفاده قرار گرفته بود ... تمام مادربزرگ تصور میشد که در نا امیدی نیاز به یک قهرمان بزرگ برای نجات او از همه چیز ... با عشق به عنوان سلاح او، که احتمالا ممکن است اشتباه است. این یک clichhe کمی است اما کار می کند. جهان هرگز از این فرمول خسته نخواهد شد و من هم از آن استفاده خواهم کرد. آن را بیشتر یا کمتر در مورد سفر مورد نیاز برای دریافت آنچه شما واقعا می خواهید یا عشق و پاداش آن می تواند ارائه دهد. من منتظر خواندن بیشتر توسط Harlan Coben هستم. من یک طرفدار هستم

مشاهده لینک اصلی
آره ... فقط اینقدر خوشگله؟ من از زمان به زمان دوست داشتنی هیجان انگیز شادم را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
پروفسور جیک فیشر از کار تدریس او در کالج لنفورد برخوردار بود، از تعامل او با بچه ها برخوردار بود و حتی اگر به طور جدی معتقد بود که می تواند دوستش با دانش آموزانش نباشد، او هنوز احترام قائل بود او در طول سال ها بدست آورده است، و او موفق به حفظ هر آنچه اتفاق افتاده است. اما بعد از ظهر زندگی او تغییر کرد، یک بار دیگر، هنگامی که او را به عقب خود را با اخطار آشکار در وب سایت کالج گرفتار شد، او شکسته شد. سالهای پیش از او، او را به عشق زندگی او، همسرش و زن او را تماشا تصميم گرفته بود که بقیه عمر خود را صرف کند، با مرد ديگر ازدواج کند. شوک ناشی از شکستن ناگهانی و ازدواج فوری ناتالی با کسی که او دوست پسر سابق نامیده است، او را زخمی کرد. اما هنگامی که او از او خواست که هرگز با او تماس نگیرد و وعده ای بدهد، او را انجام داد. او هرگز متوقف به فکر او، تعجب که او و جایی که او بود، اما او به خواسته های او افتخار کرد. این زمانی بود که او متوجه شد که اوباما متوجه شد که شوهرش تاد سندرسون، مردی بود که در آن روز، شش سال پیش ازدواج کرده بود. با این احساس که او اکنون نیازی به پیدا کردن ناتالی که شوهرش فوت کرده، رفت مراسم تشییع جنازه او فقط می خواست او را ببیند تا او را احساس کند، اما هنگامی که او بیوه خشن را دید، او نمی توانست چشمانش را باور کند. دو کودک که نوجوان بودند نیز او را به هسته تکان دادند. چیز عجیب این بود که این زن ناتالی نبود، بچه ها نمی توانستند بچه های ناتالی باشند! همانطور که جیک سعی کرد ناتالی را پیدا کند، خواهرش و دوستانش همدیگر را نداشتند و او را نفهمیدند. تقریبا مثل آن بود که هیچ وقت وجود نداشت. آیا او محبت از تخیل او بود؟ اما با خطر ناگهانی که یک شب تاریک ظاهر شد، مبارزه برای زندگی اش آغاز شد و مبارزه برای عقل خود را. آیا کسی بود که بتواند اعتماد کند؟ این یک صفحه هیجان انگیز صفحه ای کاملا درخشان بود! پیچ و تاب، سرعت طرح، همه چیز شدید بود. من عاشق Harlan Cobenâ € ™ ثانیه کار، و یک بار دیگر، او را ناامید کرد. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
من شش ساله را به پایان رسانده ام و توانایی نفس کشیدن را دارم. من عاشق اسرار پیچیده ای هستم که هارلان کوبن می نویسد و شش سال استثنا نیست. در جشنواره، جیک در عروسی عشق زندگی اش، ناتالی، به شخص دیگری شرکت می کند. ناتالی آخرین حرفهای جیک است تا او را وعده دهد تا او و شوهر جدیدش، Todd.Six Years بعد از آن نگران نباشند، جیک میبیند که یک تسویه حساب برای تاد است و نمیتواند خودش را از حضور در مراسم تشییع پاشنه در آورد. همانطور که او در پشت پنهان می کند، متوجه می شود که ناتالی آنجا نیست. زن و شوهر Todds کسی متفاوت است، و تاد دو فرزند دارد که نوجوان هستند، و این امر غیر ممکن است که آنها فرزندان ناتالی باشند. او همچنین متوجه می شود که تاد به قتل رسیده است. از این رو شروع به تلاش برای پیدا کردن ناتالی می کند. همه جا او را تبدیل می کند، همه چیز حساس نیست. افرادی که باید ادعا کنند او را به یاد نیاورند. وقتی که برخی از اراذل و اوباش جیک را ربوده می شوند، او می فهمد که آنها به دنبال ناتالی هستند و فکر می کنند جیک می داند که در آن جا است. به طور معمول، هنگامی که افراد ملاقات می کنید و موقعیت های جیک را بررسی می کنید، هرگز نمی توانید کاری را انجام دهید. من نمی توانم به یاد داشته باشم که هرگز کتاب خواندن و فکر کردن را نداشته باشم. چه حسی؟!؟ @ تا چند بار. بحث در مورد پیچ ​​و تاب. این چیزی است که من در مورد کوبن دوست دارم. همه چیز غیر منتظره است - هیچ چیز به نظر نمی رسد. من نمی توانم باور کنم که هر کسی که این جمله را می خواند،Well، من می دانستم که پیش از پایان چگونه می شود. @ اگر شما آن شخص هستید، یا هارلان کوبن هستید یا باید کتاب بخوانید. من شبیه به شما هستم زیرا شگفتی ها بسیار سرگرم کننده هستند. شش سال، همانطور که در همه کتاب های کوبن ها رایج است، شما را از حدود ده صفحه تزیین می کند و پس از آن شما غذا، خواب، و شاید مجبور خواهید شد در بیمار به کار. Ive اغلب کتاب های خود را به خوانندگان بی خوابی توصیه می کند - اگر شما می توانید آنها را به نگرانی در مورد طول - هنگامی که آنها شروع می شود، آنها را تا انتها مکیده. من به شدت توصیه شش سال به رمز و راز، ماجراجویی، طرفداران هیجان انگیز تمام سنین. از دست ندهید و اگر شما هرگز رمز و راز Coben را بخوانید، زمان را میبینید!

مشاهده لینک اصلی
این رمان Harlan Coben خاص من به یاد هارلان کوبن با Stephanie Meyer ملاقات کرد. این نوشتار به آنچه من انتظار داشتم، فرعی بود. یک مثال از صفحه 206 @ همه چیزهایی که ما در مورد دو قلب به عنوان یک نفر، در مورد خورشید در یک روز ابری درخشان، در ارتباط است که فراتر از فیزیکی، فراتر از روحانی است - در حال حاضر به طور ناگهانی من آن را. ناتالی و من همه این را داشتند. شما نمیتوانید در مورد آن دروغ بگوئید اگر یک یادداشت غلط در این نوع عشق وجود داشته باشد، آن را میشنوید. لحظات خیلی زیاد بود که نفس من را دزدیده بود. من برای خنده اش زندگی کردم وقتی به چشمانم نگاه کرد، می توانستم برای همیشه ببینم. وقتی او را نگه داشتم، می دانستم، یک بار در طول زندگی، اگر شما خوش شانس. Wed محل سکونت: نادر و خاص، محل با رنگ و بافت پیدا کرده است، و اگر شما این خوش شانس، شما هر لحظه از زندگی خود را که شما در این مکان نیست، زیرا که آن را مانند یک اتلاف وقت غم انگیز است پشیمان است. شما دلسرد به دیگران، زیرا آنها هرگز نمی دانند این انفجار مداوم از شور. ناتالی باعث شد من زنده ام. او همه چیز را در اطراف ما ساخته و گمراه کرد و تعجب کرد. @ اگر بتوانید تمام موش های مداوم را از پیش بگیرید، یک طرح بزرگ را پیدا می کنید. من این داستان را دوست داشتم، اما آن را نادیده گرفتم، نمیتوانم کتابی بگیرم که باعث احساسات و حرکت بر روی داستان شود. چرا نویسندگان احساس نیاز ما را به مکرر بمباران ما با سیب در هر صفحه. ما آن را دریافت می کنیم. آنها در عشق بودند ژش!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شش سال


 کتاب زندگی خود را طراحی کنید
 کتاب رادیو سکوت
 کتاب صفر به یک
 کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر!
 کتاب راز دختران موفق
 کتاب آب کردن